kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a no ;) nagle na wiesc o pozwie dla barcelony, w sprawie transferu neymara, ktalonski dziennik mundo deportivo daje znac ze bale kosztowal niewyobrazalna kase.
ehh :)
0
moze masz racje a moze tak jak ja mowie: pieniadze po czesci wzieli z kasy realu i beda splacac tottenhamowi w ratach z odsetkami a w miejsce pobranej gotowki z kasy klubu wzieli nowy kredyt na cos zupelnie innego ^^
taka wersja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna xD
0
oto "ten kibic realu" jest tutaj od dluzszego czasu wiec nietrafiony argument :) i nie wylewam zadnych zali bo jestem tez strasznie krytyczny wobec polityki/gry/zarzadania realu.
uwazam siebie raczej za kibica obiektywnego.
0
a mowil o odsetkach dla tottenhamu czy banku?? ja szczerze mowiac teraz nie pamietam. byl moment po transferze bale'a ze perez wszedzie udzielal wywiadow, od radia po telewizje i z tego co kojarze w wiekszosci mowil spojnie o jednej wersji. jesli masz jakis link to bylbym wdzieczny bo naprawde nie pamietam.
a co do tego ze sie wypowiadam na ten temat a nie temat realu. temat realu byl mielony praktycznie do poznej jesieni. w koncu media daly spokoj. sam wiec uznalem ten temat za zamkniety.
jesli chodzi natomiast o transfer neymara to bylo od samego poczatku cos nie tak ale dosc cicho. teraz nagle nastapil wstrzas w tej sprawie i dlatego tez sam zaczalem sie w niej wypowiadac. osobiscie nie mam nic do kwoty za transfer neymara. barcelona mogla wydac i 200 baniek. natomiast sprawa nie dotyczy samej kwoty "ze jest niezdrowa" tylko tego ze transakcja zostala przeprowadzona nielegalnie. i tego jestem ciekaw.
0
pete
gdzie sie mnie o cos pytales?? o ktorych "sprzecznych" wywiadach pereza mowisz?? napisz tutaj to ci odpisze.
i to bedzie ostatni raz bo musze przyznac racje destro. zaczyna sie robic niezdrowa atmosfera
0
martio to ty w kazdym kolejnym temacie sie nakrecasz. zawsze rzucasz komentarzami w sumie w wiekszosci bez pokrycia. ja chociaz jako tak argumentacje podaje - mimo ze wam ona za bardzo nie odpowiada. mimo to jest
0
tyle ze ja pisze w normalny sposob. gdzie tu widzisz prowokacje w stwierdzeniu oczywistego faktu?? siedze na tej stronie bo mi sie tutaj podoba. tym bardziej ze jest teraz glosny temat i jestem ciekawy opinii innych. mimo to jak widze pierdoly takie jak wypociny Adriana to po prostu nie potrafie inaczej jak tylko odpisac na to.
czyli wedlug ciebie jak bluzgacie na kogos to wam wolno bo wasza strona?? heh ;>
0
i co wiecej znowu potwierdzilo sie to z czego sie smialem w tym temacie ale innym watku komentarzy.
zawsze gdy cos jest nie halo z barcelona to: "ale przeciez real zrobil cos gorzej" tak jak teraz wygarnales z bale'm ;) patrzcie lepiej na swoj klub bo w tym momencie o realu jest cisza i zadnych dziwnych plot nie ma. jedynie katalonski szmatlawiec probuje wciskac jakies bzdury o ktorych pisalo sie we wrzesniu poprzedniego roku ^^ przeciez trzeba zalagodzic jakos sprawe neymara. hmm??
0
madryt ma plecy
to jest super zabawne, wiesz??
co do ronaldo to wszyscy podawali cene 94 miliony. ale nie doliczali podatku bo przeciez i tak byl najdrozszy na swiecie. wiec cena ogolna to 94 mln + podatek (gdzies tak wyczytalem, teraz nie jestem pewny gdzie)
co do bale'a. cena wyniosla 90 mln + podatek. perez jasno to powiedzial i takie sa fakty. lcznie da to cos ponad 100 mln euro.
i to jest w tym najzabawniejsze. wielu na sile chcialo pokazac jak to bale bez wielu nagrod jest drozszy od ronaldo. sam nie wiem co chcieli tym osiagnac. szkoda ze nie podliczali dokladnie sum za transfery tych dwoch zawodnikow :)
0
ale dalej nie rozumiesz sedna sprawy ktora chcialem opisac.
nie mowie ze real robi dobrze ciagle wydajac wielka kase.
nie mowie ze na samych wielkich transferach buduje sie sukces
wklad wychowankow i wlasnej natury gry jest bardzo wazny
chodzi o oszustwo i umywanie od niego rak. tylko i wylacznie o to. nie patrzcie na inne kluby bo real czy psg wydalo taaaaaaaaaaaaaaaaka kase. ptrzcie na to ze barcelona wydala wielka kase a sie do tego nie przyznala - a tutaj wchodza w gre juz niezaplacone podatki za kupienie zawodnika itp itd. i tutaj wchodzi juz naprawde sąd.
i pisze czysto hipotetycznie bo ciagle sprawa nie jest wyjasniona. mimo to wtracilem takie wnioski bo cos musi byc na rzeczy skoro wniosek w sadzie przeszedl.
0
co mnie jeszcze bawi w sytuacji barcelony??
to ze na kazdy zarzut wobec transferu neymara odpowiadaja:
"no tak ale real ile zaplacil za bale'a?"
to w tym jest najbardziej smieszne :)
0
ale ja nie mowie ze real kupuje ciagle z glowa. z glowa to kupowal za mourinho ktory stworzyl naprawde mocny team. wczesniej to byla kpina (zero obrony i duzo ataku). teraz tez jest dziwnie bo mesuta sprzedali a na jego miejsce wrzucili bale'a. co jest po prostu glupie bo przez to di maria zaczal grac gleboko w srodku pola.. ale mniejsza
mi chodzi o to ze jak sie wydaje duza kase to niech nie wmawiaja ludziom ze nie bo "jestesmy cudowni, bazujemy tylko na wychowankach i nie przeplacamy jak ci z madrytu". takie jest ich podejscie. kupe w mdrycie widza. ale wielkiego kloca pod soba juz nie.
0
ah no bo wstyd sie przyznac ze wydaje sie tak wielka kase za zawodnika??? barcelona chyba taka krysztalowa nie jest.
kazdy wie ze ceny zawodnikow skoczyli strasznie odkad do gry weszlo psg a potem monco. wczesniej tylko real byl w stanie wydac taka kase. ale wy sie ciagle upieracie ze nie trzeba wydawac duzych pieniedzy co mnie smieszy... (najlepszy przyklad na nie wydawanie wielkich pieniedzy to manchester united osierocony przez genialnego trenera. teraz nie wiadomo czy zagra w lidze europejskiej po wczorajszym odpadnieciu z pucharu).
a to co piszesz kolego to smiech na sali. ale ok. jak dla mnie barcelona moze tak robic. kilka podobnych transferow (jesli sad uzna transfer neymara za nielegalny), ktos sypnie w tej sprawie i barca napewno spadnie do ligi nizej ;)
0
no czyli jednak cos jest na rzeczy :)
0
heh dobrze mowisz. dlatego to ciagle bayern jest najlepsza ekipa w europie, i poki co nie zanosi sie na zmiane warty
0
czlowieku. przeciez kazda decyzja odnosnie zmianu metrazu, wiekszego remontu czy zagospodarowania przestrzeni wymaga zgloszenia do wladz miasta gminy...
u nas zeby wyciac glupie, stare drzewo to trzeba leciec ze swistkiem papieru do urzedu i blagac o mozliwosc wyciecia pruchna.
a tutaj mowimy o modernizacji/budowie wielkiego obiektu sportowego. a tutaj wchodzi juz wladza miasta ktora odpowiada za inspekcje (bo to przeciez obiekt publiczny)
0
naprawde wprowadzilbym tutaj system +/- ale pod warunkiem wymagany bylby jednoczesnie komentarz. o ile mam gleboko w powazaniu ilosc minusow o tyle naprawde intryguje mnie motywacja do ich przyznawania ^^
0
a to tego jeszcze nie wyczytalem nigdzie :) dzieki za info.
0
dostales minusy ale nikt ci nie odpisal :)
uwielbiam hipokrytow ^^
0
nie wiem jakie sa fakty ale gdzies czytalem ze prokuratura hiszpanska zainteresowala sie sprawa neymara i nkazala barcelonie przedstawic dokladna dokumentacje transferu.
chce tylko przypomniec ze gdy krazyly mocne pltoki o messim i skarbowce to tez mowiliscie ze tania sensacja. nagle sie okazalo ze jednak nie a ostatecznie "niczego nie domyslajacy sie" messi laduje w sadzie.
tutaj moze byc podobnie, tym bardziej ze zaraz po kupnie neymara perez jasno sprecyzowal czemu bardziej nie walczyl o niego: "bo CALA transakcja musiala by sie zatrzymac w okolicy 150 mln euro". "Cała" napisalem z duzymi literami zeby jasno wam zaznaczyc ze nie chodzi tylko o wplacenie kasy na konto santosu
0
albo barcelone jakis czas temu :)
oj jak sie wam skonczy eldorado pilkarskie to bedziecie piszczec z rozpaczy baaaardzo dlugo :) nic tylko czekac na te piekne chwile
0
to przez neurotoksyne. nie poczules...
0
kazdy orze jak moze :)
0
ja mam troche inne zdanie na ten temat :) komentrze xaviego, pique itp itd. to dopiero groteska :)
0
to tak samo jak lepsze druzyny przegrywaja ze slabszymi.
i zawsze jest najpierw usprawiedliwienie:
- a to murawa krzywa
- a to ciezkie warunki pogodowe
- a to "dalismy sie zepchnac w pierwszej polowie"
a na koniec mocny finisz:
- " ale to nie moze byc usprawiedliwieniem dla nas"
no to po cholere wymienil mowil o krzywej murawie jak to nie wymowka??
taka juz natura czlowieka :)
0
wy to samo w druga strone wiec ok :)
0
o wiele slabszy real mogl was ostatecznie pyknac w barcelonie wiec nie badz taki szybki bo cie z tylu braknie :) na camp nou wygraliscie bo byliscie lepsi. ale duzo dalo wam podejscie ancelottiego w tamtym meczu. w drugiej polowie juz tak kolorowo wam nie bylo.
a co do meczu to juz rano skomentowalem tytul poprzedniego newsa. chyba znowu wracamy do gra derbi jako najwazniejszego spotkania w sezonie :)
0
uwielbiam ludzi ktorzy oceniaja. minusy leca ale nikt nie ma zadnego argumentu *_*
0
a niech dojdzie do remisu brcy z atletico. nagle bedzie tylko 3 punkty nad realem (o ile real - jak zwykle - czegos nie sku**i). wtedy bedzie "najwazniejszy mecz w sezonie - gran derbi"
0
lepiej messi za kuracje po kontuzji :)