kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jedynie potwierdzilo ze nie ma sensu z toba dyskutowac w jakikolwiek sposob.
takze pozdrawiam :)
0
tak by bylo. ale wiedz ze tylko obca kupa smierdzi :) taka juz natura czlowieka xD
0
co wiecej. zobacz jak odbila sie zapalniczka od glowy ronaldo. w zaden sposob sie nie zeslizgnela, jak spadla tak odbila sie prawie w to samo miejsce. takie uderzenie moglo rozciac glowe nawet przy takim "delikatnym" przedmiocie.
podsumowujac. dostajac w glowe takim przedmiotem, z tak duzej odleglosci, pod takim katem padania paradoksalnie moglo stac sie cos gorszego niz w przypadku baggio, z ktorym zreszta nie powinniscie porownywac ronaldo bo to zupelnie inne czasy pilki, inni ludzie i inna kultura gry.
0
tak. baggio dostal nozem w glowe. przedmiot wiekszy, ciezszy, mogl zrobic o wiele wieksza krzywde baggio gdyby trafil w mniej odpowiedni sposob w jego glowe.
przygladalem sie powtorkom kilkanascie razy (troche rozmyte - lepszych nie znalazlem). baggio dostal trzonkiem od noza. nie kantem tylko noz trafil go praktycznie bokiem trzonka i slizgajac sie po wlosach odskoczyl. napewno to poczul ale nie dostal w jeden konkretny punkt a w pewien obszar glowy.
tylko:
1. wszyscy tutaj pisza ze kiedys pilkarze byli wytrzymalsi, mniej sie trzymali za glowy a wiecej grali
2. nacisk punktowy a nacisk rozkladajacy sile na wieksza powierzchnie - mowi ci to cos?? uderz glowa w blat stolu a chwile pozniej tym samym miejscem udrz w kant stolu. zobaczymy ktory cios bardziej poczujesz
to sa moje 2 argumenty na wczorajsza sytaucje i "symulowanie".
0
Jacek770
nie bede wypowiadal sie pod twoim komentarzem bo juz wskoczyl na druga strone, dlatego tutaj cie skomentuje.
ronaldo nie powinien symulowac po uderzeniu tak lekkim przedmiotem jak zapalniczka - smiesznie to brzmi. uderzenie takim przedmiotem boli nawet gdy dostajesz nim lekko z odleglosci 1 metra. czemu?? bo jest twardy i kanciasty.
widac zreszta ze zamiast uczyc sie fizyki to szlajales sie na wagarach. gdybys mial najmniejsze pojecie o tym przedmiocie scislym to wiedzialbys czym jest przyspieszenie, grawitacja itp itd. skorto ronaldo stal jeszcze na murawie to odleglosc rzucajacego od ronaldo byla znaczna. do tego rzucajacy byl na trybunach wiec jest duze prawdopodobienstwo ze byl na o wiele wyzszej pozycji niz cristiano. mam ci dalej tlumaczyc co sie potem dzialo gdy koles rzucil twwarda, kanciasta zapalniczka z daleka i do tego z wysoka?? czy moze w koncu sam dojdziesz do pewnych oczywistych wnioskow :)
jesli nie dojdziesz to proponuje przeprowadzic podobny eksperyment na swojej glowie. moze sie czegos nauczysz ciekawego...
0
najzabawniejsze sa komentarze osob ktore nie maja zielonego pojecia o sytuacji danego klubu a sie wypowiadaja i ida w zaparte.
raul mogl zostac i byc rezerwowym i kapitanem w szatni i na treningu. mogl tez odejsc i grac. sam wybral swoja droge. real nie robil mu problemow i dal mu calkowicie wolna droge.
a czym real jest gorszy od barcelony w tym momencie?? u was puyol raczej tez nie gra. ma swoj wiek, a to kontuzja, a to braki fizyczne. jak barcelona moze tak traktowac swoja legende nie wypuszczajac go w pierwszym skladzie... podejrzewam ze gdyby puyol chcial odejsc to tez puscilibyscie go bez niczego.
z drugiej strony gdy xavi gra - wasza kolejna legenda to polowa gowniarzy na tej stronie wysyla go na lawke nie raz. i szczerze mowiac nie dziwie sie bo nie prezentuje juz tak wysokiego poziomu jak kilka lat wstecz.
tacy zawodnicy legendami sa i pozostana czy beda grac w swoich macierzystych klubach czy nie. ale grac na sile bo "sie nalezy za nazwisko i wiele lat gry" to chore.
a najlepszy przyklad dla calej barcelony to wyrzucenie ronaldinho ktory otrzepal cala barcelone z tej wielkieuj smierdzacej kupy ktora otaczala was na samym poczatku XXI wieku. to on wyciagnal was z bagna a potem sprzedaliscie go bo nie wyrabial juz z gra. o tym nie pamietacie?
0
ronaldo nie powinien sie wykladac. mial bramke przed soba, mial pilke na nodze. mogl oddac strzal. on jak burak wywalil sie i liczyl na karnego.
mimo to ronaldo byl atakowany od tylu od samego poczatku przez obronce. dostal po nodze, potem LEKKO zostal pchniety w plecy. sedzia tez obroni sie z tej decyzji.
co do drugiego karnego chyba nie ma najmniejszych watpliwosci wiec nie bede sie rozpisywal.
0
0
nie jaram sie tylko stwierdzam fakt. nie napisalem ze real rozwalil atletico w najlepszej formie (chociaz kto wie, atletico napewno gra trosche slabiej niz w rundzie jesiennej ale az tak slabo sami z siebie by nie grali). mimo to real nie dal im zadnych szans.
a temat dotyczy "zalosnego wyeliminowania atletico przez real". skoro real pierwszy mecz wygral zasluzenie, wysoko (mimo ze po rykoszetach) to drugi mecz mogl zagrac tak jak zagral.
0
"w jaki sposob real wyeliminowal atletico i "jakie" atletico"
ladnie piszesz tylko zapomniales o pierwszym meczu gdzie real zjadl sasiadow. 3:0 i bylo po co grac w drugim meczu gdzie i tak pol skladu nie mogla grac bo kartki/kontuzje?? przeciez kazdy zdawal sobie sprawe ze ten mecz bedzie tk wygladal. i nie trzeba byc inteligentnym zeby dojsc do takich wnioskow przed wczorajszym meczem.
styl gry, ewentualny wynik i gra na boisku. to mozna bylo latwo przewidziec wiec nie wiem skad tego typu komentarze
0
przeciez athletic ma nowy stadion. czemu nie tam?? faktycznie nie wszystkie trybuny sa otwarte ale i tak zapewnia godziwa liczbe miejsc
0
jesli sie okaze ze barcelonie udalo sie prowadzic rozmowy osobno z santosem i firma posiadajaca reszte praw do neymara, co wiecej wmawiajac obu stronom pewne kwoty ktore sa nieprawdziwe to naprawde winszuje. to byloby mistrzostwo swiata z waszej strony i totalna glupota stron brazylijskich. jeszcze sie okaze ze transfer zostal przeprowadzony bez zarztu a jedynymi winnymi sa santos i ta firma ktore nie dopilnowaly rozmow z druga strona sprawy xD
0
jak nie znosze symulki i ronaldo kopnalbymw dupe (za pierwszego karnego gdzie mogl spokojnie oddac stzral w akcji..) tak tutaj jese dostal mocno. pierwsza zasada boksu. jak uderzasz to calym cialem nie tylko piescia. tutaj to samo. miranda obracal caly tulow, do tego machnal reka i jese napewno mocno to poczul
0
akurat tutaj bylo mocne uderzenie. koles obracal sie claym cialem i do tego wlozyl sile w reke.
chcialbym zobaczyc ciebie gdybys tak oberwal. czy tez mowilbys ze to bylo slabe uderzenie :)
0
dodac moge ze bramka barcelony w drugiej polowie byla z niczego i sanchez strzelil po prostu na pusta bramke po wczesniejszym wybiciu pilki z wlasnego pola karnego.
takie tlumaczenie ze gol z niczego...
0
posiadaniem pilki przewaza zawsze. nie raz jednak mecz pokazal ze samo posiadanie pilki to nie wszystko. a na taten moment real przewazal.
nie bede prostowal realu za tamten mecz bo przegral i tyle. ale kolega powyzej chwalil sie tym zwyciestwem jak manita sprzed kilku lat. wtedy zjedliscie real totalnie. w ostatnim meczu tak nie bylo i to nie jest wyznacznik ze barcelona jest lepsza w tym sezonie. poki co wyniki pokazuja ze obie druzyny sa rowne sobie
0
carlo cofnal druzyne na pierwsza polowe sam nie wiem po co. to byla tylko woda na katalonski mlyn. w drugiej jak real zaczal grac to juz wesolo barcelona nie wygrala. faktycznie to genialna bramka alexisa zalatwila wam zwyciestwo bo gdyby nie ona to real prawdopodobnie cos by wcisnal. do tmtej pory byl bardzo blisko strzelenia gola.
takze pierwsza polowa to calkowita dominacja barcelony (glupota carlo cofajac druzyne na wlsna polowe) i jedno cudowne zagranie sancheza w drugiej polowie.
spac pojde zaraz po meczu bo juz dawno po wieczorynce
0
atletico zjadlo real na bernabeu i to fakt. ale na camp nou to real podarowal wam zwyciestwo wiec nie przesadzaj :)
w tym momencie real jest mocniejszy i od atletico i od barcelony (patrzac na aktualna forme druzyny i ostatnie wyniki). jak bedzi dalej to nie wiem ale mimo to nie wierze ze real cos wiecej wygra
0
a sytuacja gdy we wloszech dida dostal zapalona raca w glowe??
0
burak to akurat gra w galatasaray. Yilmaz mu na nazwisko
0
autosugestia :)
komu zrobi krzywde to przeprosi, czy to zawodnik czy kibic. czesto odwiedza dzieci w szpitalach itp itd. na treningach haruje jak wol
ale media i tak powiedza ze to lalus :) co poradzic. faktycznie ma nie raz dziwne zagrania ale ostatecznie jest pozytywna postacia w pilce noznej. trzeba tylko widziec to co ejst za kulisami a nie patrzec tam gdzie tylko krytykuja.
beznadziejne zagrania zdarzaja sie kazdemu. nawet messiemu. tyle ze to ronaldo - jako najbardziej medialny pilkarz na swiecie jest tyrany
0
hmm co sie dzialo w pierwszym meczu?? szczerze mowiac nie pamietam zadnych kontrowersji
0
naucz sie jednej waznej rzeczy. nawet jak sesje uwalisz to i tak jestes do przodu. trzeba tylko wiedziec do kogo i kiedy zagadac. op 5 latach cwaniactwa na studiach tego akurat jestem pewny ^^
0
za co czerwona?? ani wslizg, ani wysoko noga, cialo o cialo walnal. facet rzeczywiscie wylozyl sie nieprzyjemnie i moglo skonczyc sie tragicznie ale to byla walka o pilke wiec ocb?
0
akurat ronaldo przeprosil potem co pokazuja powtorki :)
a krzywil sie do kartki bo to byla walka o pilke z obu stron (ostre wejscie ronaldo i faul ale kartka to troche dziwne mimo wszystko).
0
"pracuje w biurze patentowym, zerzne czyjes prace, zloze je do kupy i cos nowego wynajde"
0
kultura obowiazuje kazdego. kibicow barcelony tez :) kibicujesz "wiecej niz klubowi" to sie zachowuj :)
0
a w czym lepsze jest pokazywanie serduszek abo bieganie po calym boisku jakby sie mialo owsiki w du***.
kazdy ma swoja cieszynke i co komu do tego??
0
ronaldo nie dokladal do siebie. on po prostu si wylozyl -.- nie nawidze takiej gry...
0
mierdo...
zebys chlopcze wiedzial co to znaczy :)