kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podejrzewam ze wszyscy maja w dupie ile barcelona za niego zaplacila. tylko po co te klamstwa?? chcieli na sile pokazac ze barcelona nie placi duzo za zawodnika czy moze ze za o wiele mniejsze pieniadze potrafia wygarnac zawodnika realowi ktory jest w stanie bardzo duzo zaplacic. czy moze jednak nie chcieli placic tych podatkow??
bylo od razu zrobic wszystko legalnie to nie byloby teraz gadania. bo wy naprawde myslicie ze tutaj chodzi o sam fakt ze barcelona duzo za niego dala?? po prostu kopara opada... czyli nie liczy sie fakt ze barcelona ojechala fiskusa i stala sie po prostu zlodziejem (kiedys zwracalem uwage ze to tylko gdybanie bo wina nie jest udowodniona. po tym komunikacie nie mam zludzen ze barcelona pojechala sobie ostro w kulki. i dziwie sie ze ktokolwiek moze miec jeszcze jakiekolwiek zludzenia).
0
a gdziez to walnalem ortografa ;< literowki rozumiem, nieuzywanie polskich znakow tez. ale ortograf?? O.o
0
to ma do tego ze j w pierwszej wersji nie doliczylem pensji neymara - bo to po prostu nie ma sensu. 86,2 mln to cena za neymara + oplaty - pensja. kolega ForeverBarca24 stwierdzil ze to jest kwot z pensja (nie wiem z jakiej choinki sie urwal ze tak mu wyszlo bo gdyby odjal pensje od tych 86 baniek to wyszloby za transfer mniej niz n poczatku oglaszano). no wiec doliczylem ta pensje do tych nieszczesnych 86 baniek zeby pokaza temu samemu koledze roznice w tym co mowi a prawda
0
a to ty kolego odpisales. nie zwrocilem uwagi na nick :)
mimo to albo nie przeczytales ze zrozumieniem mojej wczesniejszej wypowiedzi albo nie doczytales tamtego artykulu.
jedno czy drugie to juz mnie nie interesuje. natomiast gadasz glupoty ;)
0
mozesz czytac dalej sam tytul lub czesc rtykulu. a wykres z ich prezentacji mowi jasno ile barcelona zaplacila. napisalem wczesniej tak samo jasno ze w to sa powliczane inne oplaty itp itd (nie mam zamiaru sie powtarzac bo skoro wlaczyles sie do dyskusji to pewnie wczesniejsze komentarze przeczytales - jesli nie to po co sie wcinasz...)
0
masz kolego:
http://www.fcbarca.com/53575-neymar-kosztowal-571-mln-euro.html
dlugo to trwalo ale znalazlem, w koncu temat.
gdzie tam jest podstawowa pensja zawodnika??
dodaj do tych 86,2 mln euro 44 mln podstaowej pensji neymara i wyjdzie ci ponad 130 mln euro. nie mydl mi oczu ze wliczylem tutaj pensje neymara. sam jestes kibicem barcelony to powinienes to wiedziec tym bardziej ze sam sie o to czepiasz :)
0
jakis czas temu wyliczono 86 baniek za neymara. podawaly to przeciez wladze barcelony. doliczajac te 13 baniek (no dobrowolna oplata to chyba nie jest, co?) daje praktycznie juz 100 baniek. a kto wie ile jeszcze wyjdzie.
j wiem ze tamte 86 baniek to takze oplaty dla gentow itp itd. mimo to jak tak dalej pojdzie to ostateczna kwota bedzie rosla dalej, a cena samego neymara utrzym sie w okolicy 100 mln euro.
0
jeonek
gdybys potrafil szybciej skladac litery to czytalbys wiecej postow. a ja tutaj od dosc dlugiego czasu sie wypowiadam :)
a to ze troll to i co z tego. kurzajki mi wypominasz?? ;
0
czyli jednak dalej istnieje "sprawa Neymara" i te 9 baniek odnosi sie do problemu o ktorym glosno juz od dawna
0
gratulacje. wystarczy jedna porzka barcy zeby kibice wywalali pol skladu, zmieniali trenera itp itd.
nauczcie sie raz a dobrze ze wasz klub nie jest "wiecej niz klubem" ani kibice nie sa w niczym lepsi od kibicow realu :)
0
a real na derby z mocnym atletico napewno wyjdzie slabo zmotywowany :)
0
tak jak ktos juz tutaj pisal wczesniej. co z tego ze sa rotacje jak taki bartra w formie laduje ciagle na trybunach a dopiero trener go wystawia po dluzszej przerwie gdzie ta forma mocno spada.
wiec co po tych rotacjach skoro sa nietrafione?
0
przeciez macie neymara, iniesta tez potrafi uderzyc. podejrzewam ze fabregas tez dalby rade.
po co wam zaodnicy ze strzalem z daleka skoro i tak nie bedziecie z tego korzystac?? jak barcelona nie wejdzie praktycznie w bramke z pilka to jest "passe".
0
panie geble masz racje. sam na to nie zwrocilem uwage i sugrowalem sie tylko tlumaczeniem.
mimo to sam sobie przetlumaczylem caly opis i on nie jest wcale tak oczywisty. niby 9 baniek za "Hacjende" jednak ponizej ewidentnie jest opis ze barca zaplaci fiskusowi 9tylko czy te 9 baniek czy juz inna kwote?) aby uniknac kary - a obok casa neymar (jego dom?). takze watpie zeby barcelona placila jakies podatki za dom neymara skoro od tego pewnie ma wlasnych ludzi od finansow. moze el hacjenda oznacza w tym momencie cos innego?? (tylko moja sugestia). zrszta zobaczymy wasz przeglad prasy to sobie porownam
0
nie wiem bo na stronie realu pokazali tylko okladke. z tlumaczenia redakcji (ja tego nie tlumaczylem) wychodzi ze to lapowka zeby nie szuakc problemow glebiej. dlatego ciekaw jestem czy gdzie indziej tez info o tym jest. co jak co ale tutaj takie informacje trafily by jako pierwsze
0
tak z innej beczki (nie wiem czy to wymysl tylko mrci czy rzeczywiscie gdzie indziej jest taka informacja:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/412/bhmg43icaaq93wjpglarge2.jpeg
sama gora okladki. to prawda ze barcelona zaplaci te 9 baniek fiskusowi?
0
jesli chcesz statystyki z pierwszego meczu real - atletico w CdR to prosze:
strzaly celne 7 do 3 dla realu
strzaly niecelne 9 do 2 dla realu
takze cos tam z tej gry real mial. a nawet jak sytuacje nie byly oczywiste to popatrz lepiej na sytuacje atletico. w tym momencie real ma mocna obrone i dzieki temu wygrywa mecze
0
mozliwe ze real bedzie pod wieksza presja. ale jesli do meczu real-barca roznica punktow sie utrzyma to:
1. real gra u siebie
2. remis zachowuje status quo a potem juz bedzie z gorki.
takze rozne rzeczy moga sie dziac jeszcze ale podejrzewam ze jesli real ma spac w tabeli LaLiga to stanie sie to do meczu z barcelona. potem juz nie wierze w zadna strate punktow
0
wy wymagacie od zawodnika - ktory nie gral dosc dlugo - wystepu na poziomie ronaldinho z najlepszych lat?? powodzenia :)
tak jak zbijam z was gdy nabijacie sie z bale'a ze gra slabo (mimo to ze dobrze wiecie ze ma dosc malo czasu na przystosowanie sie do hiszpanskiej pilki - kontuzje, wczesniej brak przygotowania, calkowita zmiana stylu gry) tak teraz zbijam ze dowalacie sie do zawodnika ktory zagral drugi mecz po kontuzji.
za duzo oczekiwan panowie. oj za duzo :)
0
troche nie rozumiem twojego porownania. ze valdes jest lepszy od benzey a pinto od moraty czy co?? tylko co ma piernik do wiatraka ze porownujesz napastnika z bramkarzem.
0
prawda w oczy kole, co nie?? tak jak tam zdarzaja sie ulomy tak i tutaj. obie strony maja podobny poziom komentowania
0
tak samo mozna sobie poprawiac humor tutaj - i to wcale nie rzadko :)
0
gra sie tak jak trener kaze :) wam kaze nie raz beznadziejnie klepac w srodku pola. w czym jest to lepsze od wrzutek??
0
ale ty masz problem z tym ze on placze. niezly macho musi z ciebie byc. wlochy na klacie, plecach, w majtach z przodu i z tylu. i bog jeden wie gdzie jeszcze :)
0
co ja ci moge odpisac w takim momencie.
wlasciwie kazda przewrotka, wolej, ostry strzal z daleka zakonczony golem to fart. czy by to zrobil messi, ronaldo, zidane czy bale to fart i koniec kropka ;)
w sumie jedynym zawodnikiem ktory CHCE tak strzelac i robi to notorycznie jest ibrahimovic.
0
mam szczera nadzieje ze on jest totalnie bez formy. bo jesli bez formy mialby takie statystyki i potrafilby RAZ NA JAKIS CZAS takie cos ustrzelic to co by sie dzialo gdyby byl w optymalnej dyspozycji O.o
0
tak. podejrzewam ze duzo biega bo gdzie bym nie spojrzal na boisko to jego nie widze. chowa mi sie strasznie swintuch ;< wstydliwy jakis...
0
jak nie jestem po alkoholu i nie mam weny na rozrabianie to czemu nie :)
0
a to asasyni co nie?? :)
0
cos ty. nie borussia to zaraz bedzie "Spolonizowany, wielki bayern". czlowiek znowu bedzie zy**l tymi wszystkimi newsami o tym ze lewy albo gra super i gwiazdy bayernu "gratuluja mu postawy na boisku + biora z niego przyklad" albo ze gra slabo i to wina taktyki i wszystkiego innego tylko nie jego :)
takze nie cieszylbym sie tak bardzo z tego ze borussia siada