kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z flagami problemu byc nie powinno. problem jest - WEDLUG MNIE - z glosna manifstacja niepodleglosciowa. nic wiecej
0
a dla pana Messi1054
tyle ze real zyje w zgodzie z rzadem i pod przykrywka wydarzen sportowych nie manifestuje wlasnej niepodleglosci :)
0
na te wszystkie wyciagane sprawy z przed lat co ja ci moge napisac...
kto wygranemu zabroni :) trzeba bylo mocniej walczyc gdy byl sposobnosc. teraz pozostaje tylko podporzadkowanie sie :)
(dla kumtych. taki zarcik z mojej strony za te wszystkie bzdury wypisywane przez niektorych ktorzy uwazaja ze cale zlo katalonii jest z winy realu :))
0
a dupny napis na zdjeciu przy tym artykule co oznacza?? tam samych flag nie ma. ja glownie sie sugeruje tym napisem. to on nic innego nie pokazuje jak tylko wielk checi odseparowania katalonii od reszty pnstwa
0
same flagi regionu?? czemu nie. kazdy ma prawo do czegos takiego. jebutnie duze napisy "niezależność" i jeszcze glosniejsze manifestowanie checi posiadania wlasnej autonomii?? gdzie wy ludzie zyjecie...
naprawde sadzicie ze hiszpanski rzad bedzie patrzyl na to jak kataloni walczy o odlaczenie sie od hiszpanii?? to godzi bezposrednio w hiszpanie przeciez. barcelona pozwalajac na takie manifstacje przylacza sie do tej akcji walki z panstwem hiszpanskim.
na miejscu LFP postawilbym barcelonie sprawe jasno. chcece wychwalac swoj region?? nie ma sprawy. dalej bedziecie pozwalac na glosne manifestacje podzialu panstwa?? zalozcie wlasna lige (skladajaca sie z kilku druzyn katalonskich) i droga wolna.
trzeba byc naprawde ciemnym zeby nie potrafic odroznic politycznych zagran.... "faszysci/nazisci itp itd jak ich nazywacie w madrycie" nie sa az tak tepieni przz ogol bo po pierwsze real sam usuwa refularnie takich ze stadionu. po za tym jest ich tylko garstka i raczej ich liczba sie nie zwiekszy - dla ogolu sa niegrozni.
w katalonii natomiast istnieje ruch wyzwolenia czy jak wy sobie to nazywacie. pozwol im robic takie akcje to zaraz przylaczy sie do nich wiecej ludzi na innych plaszczyznach - nie tylko w trakcie meczu. a to w koncu zacznie prowadzic do zamieszek jak te na ukrainie.
akcja katalonii to nie glupie zabawy cymbalow golacych glowe tylko regularna wojna przeciwko rzadowi hiszpanskiemu. naprawde myslicie ze hiszpania pozwoli sobie tak grac na nosie??
0
ultrasi realu dostali juz po lbach za te znaki i klub z tym ciagle walczy. co chwile pisze sie o usuwaniu takich "kibicow" na dluzszy czas ze stadionu
0
bo prawde powiedzial??
zlapane w sidla zwierze najbardziej sie rzuca :) to widac teraz po barcelonie
0
madryt martwi sie o swoja dupe. nie boj sie. od poczatku sezonu znowsil wjazdy za transfer bale'a. byly juz wysylane wnioski w sprawie lamania przepisow itp itd. nikt jednak madrytowi nie zaszkodzil. na barcelone wystarczyl jeden wniosek i juz rozprawa. widac to przez media. sad na tyle glupi ze wysluchal samych plotek i poparl wniosek o rozprawe?? nie badzcie smieszni. na plotach to sie nie skonczylo i jakies wiarygodne dowody zostaly przedstawione :)
wy sobie dalej tlumaczcie ze to wszystko wina madrytu. mam szczera nadzieje ze to wszystko co sie o was mowi niedlugo wyjdzie na jaw oficjalnie. ze w tym szambie sie utopicie. mam szczerze dosc nieskazitelnej barcelony i jej krysztalowych kibicow :)
0
a to real madryt zrobil wam takie problemy??
super... tyle trnsferow w ostatnich latach przeprowadzono. ile z nich bylo ielomilionowymi transakcjami?? do kazdego mozna sie dosrac i obsmarowac o tego typu transakcje. na real spadaja co rok gromy o nowe transfery zawodnikow opiewajace na wiele milionow. od kilku lat a to eurodeputowany sie przysrywa i sklada gdzie popadnie wnioski, a to barcelona widzi w tym niszczenie wszystkiego bo jak mozna taka kase wyslac.
psg kase wydaje, city wydaje, monaco teraz wydaje, wiele innych klubow wydaje. ale kurcze to na was sie skupilo.
tak to jest. perez przekupil pol europy a i zahaczyl jeszcze o ameryke poludniowa. wszystko po to zeby zniszczyc barcelonie opinie./ nie ma na co kasy wydawac tylko na niszczenie kataloncow.
to wasze wypisywanie glupot jest smieszne i nic wiecej. wszedzie widzicie spiski i problemy ale w swoje szambo nie chcecie zagladnac. pachnie wam widac. jakie to dziwne ze nagle po takiej aferze okazuje sie ze a to wczesniejszy prezes dostal jakis wyrok, a to rosell ma rozprawy w brazylii (jak mowilem to przez pereza, zaplacil ludziom z ameryki poludniowej).
smieszne a jednoczesnie smutne. mimo to ciekawie sie czyta wasze komentarze odnosnie ostatnich afer zwiazanych z barcelona/
----------------------
jak juz wiele razy napisalem dla was madryt pewnie tez wywoluje tsunami w japonii :)
0
bo trzeba na sile wytlumaczyc sobie odejscie jedynego godnego zastepcy xaviego - thiago alcantary. nagle sergi "okazal sie lepszym zawodnikiem" i ci ludzie dalej zyja w tym przekonaniu.
0
porownuje bo zaczelo sie od tego samego. w realu na plotkach sie skonczylo a pozew barcelonie zalatwil perez czy co?? podobno to ktos z waszych socios go zlozyl wiec zajmijcie sie swoim burdelem ;)
dziwne ze nie widze tutaj komentarzy typu: "to przez pereza i real w polsce panuje atak mrozu" ^^
0
a tytul tamtego newsa nie jest faktem w tym momencie?? a co mieli napisac? "Real tylko chwilowo liderem"? to by zaspokoilo twoje widzi mi sie?
0
akurat real juz swoje przezyl po transferze bale'a i to takze dzieki nieskazitelnej barcelonie. a to trener sypnal tekstem, a to taki pique zaczals ie wypowiadac chociaz nie mial pojecia o czym mowi. katalonskie media podchwycily i tez trabily o tym.
tego juz kolego nie pamietasz?? dziwne ze wtedy zaden pozew nie poszedl za transfer bale'a. a taka sama szopka byla a nawet wieksza. tutaj dopiero sie nasilo gdy pozew w sadzie przeszedl...
0
baaaaardzo mozliwe. mimo to chcialbym zobaczyc komentarze na tej stronie gdy jutro barcelona jakims cudem przegra. tym slodsze to bedzie ptrzac na dzisiejsze komentarze :)
0
"pardołsik" - nie rozwuj a rozwój
0
@1899BlaugranaAntymadridista,
albo bezczelnie klamiesz albo taki stary a taki glupi. zrozumialbym gdybys po jakims przegranym meczu barcelony w nerwach tam komentowal albo nabijal sie po wygranym waznym meczu. ale PEWNIE chwilowo real wyprzedzil barcelone a ty juz takie rzeczy robisz?? albo twoj rozwuj intelektualny zatrzymal sie w klsach 1-3 szkoly podstawowej (niestety nie moge pojechac ci gimnazjum bo widac to juz nie twoje czasy) albo wylewasz swoje zale bo boisz sie ze real w tak krotkim czasie nadrobil te utracone punkty i to wy jestescie teraz pod presja.
0
tutaj tylko kilk osob o tym pamieta :)
reszta to pokolenie ronaldinho i messiego
0
napewno nie :)
0
chyba masz zle informacje.
skladowe to 101 baniek za transfer (bo tak sobie przyjelo MD chociaz oficjalnie jest to 91 baniek) + 132 banki pensji zawodnika (za wszystkie lata kontratu). oficjalnie PODOBNO jest 6 milionow euro netto ale agent PONAC mial przekazac publice 11 milionow euro netto (takiego agenta nic tylko zwolnic :)). + podatek od pensji i masz 22 banki za sezon (*6 lat daje 132 banki).
to glowne 2 skladowe transferu bale'a, dalsze sobie sam doczytaj
gdzies wzial podliczenie 250+ mn euro bez pensji to ja kolego nie wiem.
0
a jakies to szemrane interesy??
jedyna szemrana akcja pereza to wlasciwie zabieg z roky gdy odsprzedl miastu ziemie za krocie a potem odkupil za poldarmo. - to bylo zgloszone do chyba trybunalu europejskiego i ciagle sprawa jest rozptrywana (o ile dobrze pamietam!).
po za tym?? jakie szemrane akcje pereza??
perez jest chroniony?? przez kogo?? bardziej niz prezes barcelony?? heh :) media rozdmuchaly aktualna sytuacje barcelony i kurcze to napewno wina pereza. bo skoro perez jest chroniony (napewno przez wolna swiatowa prase bo przeciez to zwykle z ich strony wychodza takie akcje) to i pewnie zaplacil cos za rozdmuchanie problemow barcelony :)
smiesznie kolego pete piszesz ale daj cokolwiek na pokrycie. poki co to jest wiele artykulow - z lepszymi i gorszymi argumentami - o machlojkach barcelony. gorzej jest poki co z realem wiec dorzucasz cos od siebie?
0
te 30 dodatkowych milionow na "ukryte koszty" powinny zostac opodatkowane i o to glownie chodzi w tej sprwie.
0
tak i nie. nie jednego grcza sprawdzano przeciez. jako kibic realu cos o tym wiem bo przy kazdym transferze sa ploty, oskarzenia, skladanie wnioskow do sadu. mimo to nigdy nic nie przeszlo.
0
no tu sie z toba zgodze. tyle ze to sie rozprzestrzenia coraz bardziej jak niegdys czarna ospa. telewizja, internet, pederasci traktowani jako normalni ludzie. nastaja po malu czasy starozytnego rzymu ze slynnymi orgiami :)
0
ehh tez chcialbym wrocic do wieku gimnazjum-liceum. cudowne czasy
0
no nagonki katalonskie na madryt byly za slabe zeby cos zdzialac :) a po transferze bale'a mieliscie wiele do powiedzenia. lacznie z waszymi zawodnikami :)
grunt to zyc jako ignorant :)
0
"w zasadzie" tez nie mozesz powiedziec ze rosell nie zrobil przekretu z transferem neymara. ale faktycznie wina ciagle nie jest udowodniona.
co do dymisji. jak dla mnie sa 2 mozliwosci:
1. odchodzi bo naprawde namieszal i boi sie konsekwencji
2. odchodzi zeby uspokoic atmosfere wokol barcelony
0
czyli ciagle mowa tutaj o artykule gdzie wyliczono W SUMIE z pensja i wszystkimi dodatkowymi oplatami ponad 250 baniek??
no to: ------> :)
0
a informacja skad ;>
0
jesli sad stwierdzi ze te ploty to prawda to i uefa z lfp przyczepia sie w koncu. no bo to bedzie dotyczylo takze ich (klub chyba tez jakas kwote wplaca do kas uefy i lfp przy transferach??).
0
i na podstawie artykulow ze szmatlawcow prokurator zlozyl wniosek do sadu a co wiecej sad ten wniosek rozpatrzyl pozytywnie...
na temat bale'a tez wiele magazynow pisalo rozne rzeczy i na takiej samej podstawie mogl zostal zlozony wniosek o proces. czy takie cos mialo miejsce??