kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lol, podejrzewam ze kibicuje realowi dluzej niz ty natomiast jeden nieodgwizdany karny dla atleti wystarczy. niech real ogarnie swoje male biale wszy i ruszy do ataku. chce wygrac taki mecz to niech to zrobi o wlasnych silach
0
nie ma krnego przy takiej rece... mial w ryj dostac pilka?? zastawil twarz reka i tyle. takie rece sa dopuszczalne
0
jak ktos z barcelony uderzy z tak daleka w taki sposob i bedzie gol to klaniam sie. watpie w to jednak. gole z szybkich akcji w hiszpanii to norma. deficyt jest natomiast takich genialnych bramek. dla mnie jedynie strzal z dalszej pozycji niz ta gabiego moze go pobic
0
huh ale gabi wsadzil to O.o spokojnie bramka kolejki a i moze walczyc o brame miesiaca O.o
0
sedzia zaraz straci kontrole nad mevzem i do konca meczu npewno dojdzie do jakiejs bojki. nie ma mozliwosci zeby tak sie nie stalo...
cholerni latynosi... sedzia daje ostrzej grac a ci kazdy moment wykorzystuje na ku****** zagrania ;/
0
takie zycie ;< nie mozna byc idealem :(
0
jesli tak negatywnie odbierasz sklady meczy atletico - real na tej stronie to napewno jestes tym ktory nie nawidzi madrytu. skoro tak jest to zyczysz im jak najgorzej czyli automatycznie interesujesz sie wynikiem tego meczu - ktory przeciez ma wplyw na ewentualne wejscie barcelony na pierwsze miejsce w lidze.
skoro interesuje cie wynik tego meczu to i prawdopodobnie sklady obu druzyn - zeby przeciez ocenic szanse obu druzyn na wygrana.
konkluzja?? sam gdzies lukasz sklady tego meczu a zabraniasz komus podawac ich tutaj ty maly prozny czlowieczku :)
0
nie myslalem ze stare teksty z podstawowki (a bylo to daaaaawno!) dalej sa uzywane ^^ a gdzie kreatywnosc nowego pokolenia ;
0
np zgodze sie z toba ze adriano to uniwersalny zawodnik - bo rzeczywiscie gra obiema nogami i moze grac na 4 roznych pozycjach.
ale dla mnie messiego nie powinno sie tutaj wymieniac bo to logiczne ze jest uniwersalny i moze grac praktycznie wszedzie z przodu
0
w tak wielkich klubach to nie jest sztuka tylko normalnosc :) sztuka mozemy to nazwac w lidze polskiej gdzie ciagle panuje komunistyczna szkola taktyki.
zreszta nawat gdy slabo grasz prwa noga to z powodzeniem mozesz grac na lewej pomocy, i odwrotnie. najlepszym przykladem jest chociazby di maria ktory prawa noga chyba sie tylko podpiera natomiast z prawej pomocy mial wiele goli i asyst.
0
szczerze mowiac to nie wiem czy w dzisiejszych czasach powinno sie pisac o zawodnikach ofensywnych ze sa uniwersalni na kilku pozycjach. oczywiscie sa to zawodnicy uniwersalni ale jest to aktualnie normalnosc wiec nie warto o tym wspominac. w dzisiejszej pilce wymiennosc pozycji jest tak czesto stosowana ze zawodnicy kurczowo trzymjacy sie swojej pozycji po prostu nie nadaja sie do takich druzyn jak barcelona czy real.
co innego obrona bo tutaj w dalszym ciagu rozroznia sie lewego/prawego obronce oraz stoperow. ale cala ofensywna czesc druzyny?? tutaj kazdy musi potrafic grac na kilku pozycjach na poziomie wysokim bo inaczej wylatuje z druzyny
0
a skad sie wziely te proste sytucje do strzalu??
jesli taki jest twoj tok rozumowania to powiem w podobny sposob. barcelona praktycznie nigdy wielkiego meczu nie zagrala. to obrony druzyn przeciwnych byly tak slabe a same sytuacje strzeleckie przewaznie sa zbyt latwe i ciezko ich nie wykorzystac :) - to tak ogolnie wzgledem twojego toku myslenia
a tak w ogole to powinienem potraktowac to co mowisz jako komplement dla realu. bo nie grajac wielkiego meczu a wygrywajac 6:1 na terenie gdzie wlasciwie nigdy sie nie wygralo to naprawde jest cos :)
0
w realu w wiekszosci tez zarzad decyduje kogo sciagnac :)
0
o jakiej malej rewolucji ty mowisz?? przeciez w barcelonie niczego nie zmienisz nie zmieniajac filozofii gry druzyny. a przeciez cala katalonia szczyci sie ta filozofia. rewolucja - czy to transferowa czy taktyczna - automatycznie zmieni styl waszej druzyny. a jedyny kierunek w ktorym mozecie isc w tym momencie to balans miedzy kontra a posiadaniem pilki - czyli taka gra jaka preferuje wiekszosc ekip. poszlibyscie na to??
jesli nowy trener czy martino wymyslilby inny kierunek rozwoju druzyny to naprawde czapki z glow.
0
jak juz komus odpisalem. kibice barcelony rozpoczeli komentowanie meczu, kibice realu tylko sie do tego przylaczyli
0
a czemu nie?? boli cie ze real wygral dzisiaj z schalke dosc wysoko?? kibice barcelony sami zaczeli komentowac ten mecz na tej stronie wiec ocb? kibice realu tylko sie przylaczyli...
0
a messi w rekordowym sezonie komu bramki strzelal?? jak chcesz tak podliczac to niech bedzie te 10 bramek przeciwko silnym druzynom reszte olejmy bo przeciw slabiakom...
takie piep****** ze ronaldo strzela slabym druzynom. strzela pratycznie kazdemu jak messi i tyle w temacie...
0
mimo wieloletniego kibicowania realowi stwierdzam ze przeciwko bayernowi byloby cho***** ciezko. dalbym 65% na wygrana bayernu.
0
w druga strone: real nie pozwala na nic schalke
0
benzema i bale
0
a przestancie nazekac. rok temu real trafil na united juz na samym poczatku drabinki wiec sugerowanie jakichs nieczystych zagran ze strony realu jest co najmniej smieszne
0
jestem w stanie zgodzic sie z tym ze wiekszosc firm tak robi. jednak w tym momencie zlapano na takim czyms barcelone. mimo to powinni papiery kompletowac i byc gotowymi na takie akcje. to samo przeciez jest z kierowcami aut. niby nie wolno jezdzic po alkoholu czy bez dokumentow ale wielu tak robi. i tak zlapia jednego na 1000 takich kierowcow, a co gdyby padlo np na ciebie?? nie wytlumaczysz sie chyba w taki sposob ze inni tez tak robia.
0
pytanie czy wladze barcelony sa az tak bardzo niepowazne czy glupie. boja sie czegos czy naprwde byli tacy durni zeby nie miec skompletowanych dokumentow z ostatniego okienka transferowego...
ta cala dyskusja odnosnie barcelony i przeciagajaca sie nagonka jest wina tylko i wylacznie wladz barcy, nikogo wiecej.
0
a tu sie zgodze z toba ze kazdy mecz wyglada inaczej. po prostu stwierdzam oczywistosci przed meczem. real jakas tam w miare dobra forme ma, atletico troszke pokulalo. ale faktycznie baoisko rozstrzygnie spor. nie raz sie juz zdarzala ze nawet murowany faworyt dostawal po dupie.
0
tak i nie. nie zapominaj ze brcelona od poczatku tego roku ma dosc dziurawa obrone - czy gra mecz co 3 dni czy nie. mecz z RSSS tylko to potwierdzil. real z kolei ma mocna obrone poki co i nie zapowiada sie przez jakis czas spadek ich formy. nawet jesli nie rozpracuja atletico pod katem ich obrony to atletico bedzie cho***** ciezko cos ustrzelic.
0
powinen byc czy nie to juz niewazne. mowa tutaj o tym ze zostal podyktowany i ozil go nie wykorzystal.
0
bramka bale'a skojrzyla mi sie z golem ronaldinho kilka lat temu gdy tez zostala golem kolejki czy nawet calego miesiaca w lidze hiszpanskiej (tez mocny strzal z daleka z odbiciem pilki od poprzeczki)
0
jak to jakis czas temu mowili komentatorzy ligi angielskiej. mourinho ma swoje za uszami ale bez niego ta liga (mowa o PL) bylaby naprawde uboga.
mowcie co chcecie ale osobiscie mam dosc lalkowatych konferencji prasowych gdzie z gory mozna powiedziec co zawodnik czy trener powie. wiecznie te same, zenujace formulki. mourinho wprowadzal to zaskoczenie. dzieki niemu ta liga poszerzyla sie o ciekawe konferencje prasowe.
0
a po co real ma pokazywac tiki-take. akurat w tym barcelona jest najlepsza wiec real im tego nie odbierze. ja bym nstawil sie ZNOWU na ostra walke w srodku pola, PROBY atakow pozycyjnych i przy kazdej mozliwej okazji wyprowadzanie szybkich kontr.
0
jesli nie obliguje to po co sie udzielasz pod moim komentrzem odnoszac sie bezposrednio do mnie?? wymysl cos czego nie zrozumiem. ale cie to podbuduje :)