kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mnie to bawi dlatego ciagne temat :) dawno nie "dyskutowalem" z takim ewenementem
0
to po grzyba zaczynasz drazyc temat ;>
0
wiesz... zeby zycie mialo smaczek.... (etc.)
0
pewnie powie ze zalatwil sobie, jak borat, dla picu :)
0
heh moze i gej ale dupeczke ma taka ze napewno mietolisz sie przy jej zdjeciach :)
0
bo gra w tym momencie 7 rezerwowych :)
0
tu sie z toba zgodze. z drugiej strony fajnie patrzec na zmiane ukladu sil w europie. nagle takie united jest daleko za arabskim city czy rosyjskim chelsea. psg znowu cos znaczy w europie, dzieki bajonskim sumom 2 ekipy francuskie moga byc mozne (do psg dolacza as monaco). ciekawei sie teraz to wszystko zapowiada. ekipy z wielka historia i duza kasa vs ekipy z workiem pieniedzy bez dna ale z mniejsza lub zadna historia.
a co do deportivo. problemy z kasa rzeczywiscie robia swoje. jednak deportivo nie ma nawet 1/10 historii realu/barcelony. do tego w przeciwienstwie do reszty klubow hsizpanskich nasze ekipy maja stabilne finanse i nic nie zapowiada zmiany tego stanu przez dluzszy czas.
0
kasa to jedno i to jest fakt. mimo to najlepsi (z drobnymi wyjatkami) zawsze beda chcieli zagrac w klubach o najwiekszej historii. takie as monaco zbierze kilku bardzo dobrych zawodnikow ale np gracze jak messi/ronaldo tam juz nie zagraja.
bardzo dobry przyklad to rosyjskie anzy ktore juz chyba podupadlo :) kolejny to malaga gdzie wlasciciel chyba w 2 lata chcial wyrac LM ^^ nie udalo sie i olal klub.
a co do tej plynnosci finansowej. te kluby daly by rade i bez takich zagran. w koncu sa najbardziej medialne na swiecie. problem jest taki ze tym u wladzy nigdy dosc i przez to moga ucierpiec kluby.
0
moze ale ogolnie chce sie doczekac konca tej akcji. bardzo jestem ciekawy czy real tez namotal z podatkami czy cho**** wie z czym xD
smieszne jest to ze w sumie 2 najbogatsze kluby pilkarskie i tak w taki sposob motaja z finansami zwracajac na siebie uwage wladz :)
0
ciagle aktualna jest akcja z wykupieniem gruntu (od miasta) pod modernizacje bernabeu.jeden eurodeputowany doszukal sie jakichs niescislosci i drazy temat. kilk misiecy bylo o tym glosno ale teraz sprawa ucichla. mimo to postepowanie jest CHYBA w toku.
0
wiec zyj sobie z xavim w pierwszym skladzie a potem, gdy ten odejdzie na emeryture, placz bo gra moze sie dluzszy czas nie kleic w druzynie
0
wiesz, wokol barcy taki cyrk jest chyba pierwszy raz od dawna. w realu co chwile dzieja sie jakies "podejrzane akcje" ktore w wiekszosci sytuacji nie zostaja przez prase w zaden sposob uargumentowane i wyjasnione.
takie cyrki "realowe" sa napewno na reke barcelonie. wiec analogicznie do twojej wypowiedzi mozna stwierdzic ze BYC MOZE to barcelona ciagle podrzuca prasie tluste kaski o realu.
0
roznica jest taka ze w realu jest bardzo zaciesniona grupa osob ktore mogly wyciagac informacje z szatni. tutaj podejrzana rownie dobrze moze byc cala hiszpania... no ale kolejne oskarzenia przeciwko perezowi bez zadnego pokrycia po za jakimis domyslami :)
0
oj watpie zeby przyjdzie ktos inny niz osoba dopasowana do stylu gry barcelony. nie wiesz jak duzo bedzie kosztowala was zmiana trenera.
0
gdy mieliscie 1,2,3,4, punkty wiecej to tez mowiliscie ze jestescie o wiele lepsi, ze w madrycie zima chociaz tak wczesnie bo real jest slaby.
itp itd. nagle pileczka zostala rzucona w druga strone i was to boli??
0
a musisz to czytac?? niech ludzie pisza co chca - o ile komentarz nie mija sie z prawda.
0
jak sie siedzi samemu przed tv i sie oglda mecz to nie to samo gdy mozesz w trakcie jego trwania wymienic spostrzezenia z innymi osobami.
i tutaj masz idealna odpowiedz na pytania dlaczego ludzie (w tym tez nie raz ja) pisz tutaj na stronie w trakcie meczu :)
0
takich rzeczy sie nie zapomina - mourinho to zrobil ale potem przeprosil oficjalnie. ciagle sie powtarza ze to co na boisku to zostaje na boisku. przeprosiny zostaly przyjete i bylo ok. co do konferencji to mou prowokowal ale pep sam dawal sie kilka razy podpuscic. takze bez winy tez nie byl. tym bardziej ze kazdy wie jaki mourinho jest.
co wiecej?? w anglii takie rzeczy przechodza z lekkim usmiechem na twarzy. kazdy to widzi ale traktuja to jako normalnosc.
0
pytanie jest takie: ktory trener bardziej sie ob**a przed tym meczem.
pierwsza batalie wygral martino bo ancelotti calkowicie sie cofnal z druzyna. ciekawe czy teraz martino troche cofnie druzyne czy jednak sprobuje cisnac do przodu na stadionie realu - jednoczesnie pozwalajac realowi na szybkie kontry.
0
wiecej agresji bylo bo byl maraton 4 meczow pod rzad.
ogolnie wina lezy po stronach obu druzyn i nie zwalajcie winy na mou...
po manicie i "slynnej" reklamie z zawodnikami barcelony wystawiajacymi otwarte dlonie zrobilo sie ostrzej.
a co mozna w trakcie tych meczow zarzucic obu druzynom??
- real i nie raz zbyt ostra gra + kilka prob symulki
- barcelona i czeste symulowanie + kilka ostrych zagran
0
ramos przez wiele lat gral na prawej obronei ale jednak na stoperze gra najlepiej.
jesli chcecie na prawa obrone lewego obronce - bo nie raz na tej pozycji gral. to powodzenia. zagra dobrze ale nigdy nie zagra na 100% swoich mozliwosci
0
ja mowie o pozycji betisu w lidze hiszpanskiej... jasno widac roznice miedzy sevilla a betisem a tu taka niespodzianka.
troche domyslu kurcze...
0
a widziales pozycje betisu w lidze???
masz zamiar betis porownywac w takiej samej skali jak real/barce?? no chyba jednak nie...
betis stanal na wysokosci zadania i w najmniejszym stopniu nie przypuszczalem ze uda im sie wyciagnac chociaz by 1 punkt.
0
ajj troche domyslu ;< czego was teraz ucza w szkolach ^^
ok napisze tak jasno jak sie tylko da.
1. city w anglii jest mocne. strzelaja duzo bramek itp itd.
2. pozycja w lidze angielskiej odzwierciedla punkt 1
3. we wczorajszym meczu barcelona zniszczyla city w kazdy mozliwy sposob
4. skoro punkt 1,2 oraz 3 to jasnym jest ze barcelona wczoraj pokazala gdzie tak naprawde jest liga angielska - ktora uwazana jest przez wielu za najlepsza lige na swiecie
w zaden sposob nie umniejszam zaslug barcelony. po prostu nabijam sie z city za to jak zagrali w tym dwumeczu (biorac takze pod uwage komentarz Kompanego ze dali z siebie wszystko...)
0
akurat staram sie byc zawsze obiektywny. nie moja wina ze czasami wam to nie na reke ;
0
kurcze, hemoroidy robia swoje ;
0
jestem 100% przeciwko reprezentacji hiszpanii xD od czasow paulety i figo kibicuje portugalii ^^
0
czy ja wiem czy city braklo szczescia?? szczerze mowiac nie pamietam zadnego klarownego strzalu na bramke valdesa (po za tym dzeko????) gdzie valdes niezle sie popisal.
ja w sumie oceniam city poprzez pryzmat "najlepszego angielskiego ataku" i tego jacy zawodnicy tam graja. a patrzac na ten mecz,, i biorac pod uwage to co przed chwila wymienilem, to nie moge znalesc nic pozytywnego w city. wyszli, zmeczyli sie po pierwszych 10 minutach a potem to juz zabawa barcelony i pelno kartek dla city.
- city nie potrafi bronic inaczej niz po angielsku. tragedia w kryciu, blokowaniu wolnych przestrzeni i w ogole smieszny poziom. do hiszpanskich druzyn sie to nie umywa.
- pomoc. yaya probowal i mu to nawet wychodzilo. fernandinho juz na samym poczatku durna kartka i musial sie hamowac. nasri w ogole tam byl?? z przodu pomocy silva to za malo a milner to namiastka zawodnika. niby walczy ale wlasciwie nic nie zrobil.
- sam aguero z przodu i kilka dlugich pilek na niego.
- no i trener ktory po tylu latach prowadzenia hiszpanskich druzyn i po wielu meczach z barcelona dalej nie potrafi ustawic zespolu O.o (chyba jednak dobra decyzja pereza o zmianie go na mourinho).
- do tego dochodza smieszne zagrania city typu 4 zawodnikow jednoczesnie biegnie do pilki a ostatecznie i tak ja traca przez glupote (no i chyba najlepszy przyklad gdy 1 stoper zabral pilke drugiemu, z czego skorzystal tylko messi)
a jak ten mecz moge podsumowac w jednym zdaniu?? gra sparingowa pierwszej druzyny z jej druzyna juniorow.
0
a to ty jestes jednym z tych nienormalnych fanatykow?? podejrzewam ze tak :) jestes chyba tym rodzajem czlowieka ktory na zywo wszystko mowi prosto w twarz i sie niczym nie przejmuje. toi cie sprostuje. takich sie zamyka za glupote i bojki na stadionach :)
to ze ty masz problem to w sumie nie jest moj problem. nie pasuje ci tutaj to nie czytaj moich komentarzy i sie pod nimi nie wypowiadaj ;)
licze sie z tym ze moje komentarze moga sie komus nie podobac ale do tego momentu rozmowy z toba nie ogarniam co ci nie pasuje?? w jakis sposob pojechalem barcelonie czy co?? czy to twoje fanatyczne spojrzenie w ten sposob zadzialalo?? kibic realu to dla ciebie przyslowiowa czerwona plachta? biedny ty ;< wrzuc bardziej na luz bo takie zachowania - jak twoje - sa po prostu smieszne i nie robia na mnie wrazenia. tym bardziej ze nie masz argumentu zadnego zeby poprzec jakos swoje durne wypociny.
chociaz fakt. ta nieszczesna manita zagiales mnie troche. tyle ze ja - jako "nie fanatyk" - potrafie zauwazyc zalosne mecze, a wrecz sezony, realu i stoje jako pierwszy w kolejce do krytyki tego zespolu.
0
siedze i komentuje bo takie mam prawo. wolny kraj, strona ogolnie doistepna to czemu mam tutaj nie siedziec i komentowac??
dorastac nie mam zamiaru. wiek rosnie ale ciagle jestem mlody duchem ^^
dlaczego?? dlaczego co? jestem kibicem realu?? zapewne z takiego samego debilnego powodu jak ty kibicem barcelony. bo zobaczyles jakis niezly mecz w ich wykonaniu i sie nimi podjaralem. satysfakcjonuje cie ta odpowiedz czy chcesz ciagnac ten wywiad dalej?
moze czas dorosnac i samemu sobie zadac pytanie do czego sluzy internet. tak ogolnie to pytanko mam. czemu ty w ogole masz problem do mnie ;>