0

chce wspomniec ze tak byliscie pewni zniszczenia realu na bernabeu. skonczylo sie 3:4 i do czerwonej kartki real wygrywal mecz. potem dopiero siedliscie na realu i dopiero wtedy byliscie lepsi od druzyny z madrytu.

wygrliscie jako minimalnie lepszy zespol i poki co twoje przechwalki sa niczym pyl na wietrze.

2

masz racje. bez ronaldo absorbujacego uage obrony przeciwnika druzyna gra napewno gorzej przeciwko lepszym druzynom. z drugiej strony wszyscy sa chyba zgodni ze o ile borussia stanela na wysokosci zadania o tyle real bardzo ja zlekcewazyl. w drugiej polowie borussia byla conajmniej na poziomie realu - a nie raz nawet lepsza - mimo to roznica nie byla juz tak oczywista jak w pierwszej polowie.

0

dlatego pytam sie czy to wymysly marci - w koncu to madrycka prasa.

pytanie tylko czy rzeczywiscie murawa jest za wysoka czy miesci sie jeszcze w normach

1

i tutaj mnie masz. to mnie strasznie boli i wk****a ze real ma sie ponad wszystkimi.

po za awansem do polfinalu w aurze gown****j gry jedna rzecz mi sie spodobala wczoraj. komentarz modricia.

co modric powiedzial?? ze ciagle zawodnicy realu powtarzaja ze musza wyciagnac wnioski po slabszej grze tylko jak widac nic z tych wnioskow nie przychodzi w kolejnych meczach.

tutaj barcelonie zazdroszcze bo praktycznie zawsze pokazujecie przynajmniej poprawny poziom gry. real gdy stwierdzi ze pojdzie latwo to gra gorzej niz polska okregowka...

0

nie mam kompleksow.

to chyba logiczne ze skoro kibicuje dlugi czas realowi to wole inna pilke. to chyba oxczywiste co nie?? gdybym wolal tiki-take to kibicowalbym barcelonie. nie jestem zwiazany z hiszpania w zaden sposob wiec nie widzialbym zadnej przeszkody w zmianie ulubionego klubu.

zreszta nie mowilem o oryginalnej tiki-tace (ktora nota bene tez uwazam za genialna momentami a nie raz strasznie nudna) tylko o "upgrade'ach trenerow reprezentacji hiszpanii". euro 2012 w wykonaniu hiszpanii nie dalo sie ogladac. takiej gow*****j pilki w zyciu nie widzialem. fabregas na szpicy itp itd. ostatecznie okazalo sie to skuteczne ale wrecz usypiajace i nie dajace zadnej satysfakcji z ogladania kibicom.

sami wspomnieliscie o podziale hiszpania/katalonia wiec skojarzyl mi sie sam styl gry tej druzyny.

0

prawda jest taka ze w tym sezonie real ostro naRZeka (TAK panie Pitinho#10, poprawiles mnie!!!!) bo to wy nas pokonaliscie w obu meczach. wy tez mogliscie miec cos do sedziego ale wygrany raczej nie komentuje tych spraw.

mimo to ktos tutaj juz wspomnial ze po wygranych realu to wy strasznie narzekaliscie. zreszta tez nie raz.

to przegrany narzeka i tylko dlatego w tym sezonie macie mocne argumenty. ogolnie oba kluby stawiam na rowni pod tym wzgledem i w obu przypadkach uwazam ze jest to zalosne.

0

bez prowokacji:

czy ktos wie czy news w moim linku to prawda czy tylko marna prowokacja??

http://www.marca.com/2014/04/09/futbol/equipos/barcelona/1396996892.html

0

akurat to lewy faulowal tutaj pierwszy.

a twoj nick bardzo dobrze zapamietalem. byc moze Barca to wiecej niz klub ale napewno ty nie jestes nikim wiecej jak tylko prowokatorem :)

0

2 lata temu nikt nie liczyl na zalosnie grajaca chelsea ktora w lidze byla dosc nisko a i w LM przechodzili swoje dwumecze w wielkim szczesciem.

0

jesli jutro barcelona odpadnie to bedzie slabsza od realu (patrzac na wyniki w LM) wiec jedno ma duzo do drugiego...

1

gdzie tam byl jakis faul??? alonso w powtorkach jasno cofa noge a napastnik borussi wyklada sie co zreszta niezle skomentowaly osoby w studio...

0

oj bale strasznie mnie zawiodl. ale mam w pamieci ze nie rz w najwazniejszych momentach ronaldo zawodzil podobnie. mimo to bale jest mlody i licze ze jak nie w tym roku to w kolejnym pokaze co potrafi. jesli nie to trudno i duzo kasy pojdzie w bloto ;

0

gdyby dzisiaj illarra nie pdoal do reusa nie bylo by gola na 2:0, gdyby pepe nie podal do reusa nie bylo by 1:0 wiec co to za tlumaczenie ze gdyby piszczek do kogos tam nie podal


borussia zagra;a dzisiaj mistrzowsko i zgnietli real dluzszymi momentami. mimo to real mogl rzeczywiscie strzelic kilka goli jak przy potknieciu benzemy, niewykorzystanej sety bale'a, czy oczywiscie niewykorzystany karny.

i rzeczywiscie to wy macie poki co problem bo jutro latwy mecz was nie bedzie czekal.


a kto liczyl ze real latwo przejedzie po "ogorkowej borussi" (wasze slowa) ten naprawde nie zna sie na pilce noznej.

0

szukaj dziury w calym :) nie ma argumentu to ostatnim argumentem jest znalezienie jakiegos bledu :)

to ja tobie powinienem podziekowac *_* jedynie utwierdziles mnie w moich przekonaniach. jak ostatnio tez jedna osoba od was. zasypana konkretnym argumentem dopatrzyla sie jedynie jednego ortografa w ostatnim zdaniu posta

:)

0

ale ok. poswiecilem na ciebie az niecala minute. wpisalem w googlch xavi sędzia i co mi wyskoczylo:
http://blaugrana.pl/8654-Xavi-Sedziowie-nam-bardziej-przeszkadzaja-niz-pomagaja

jasno napisane ze "sedziowie przeszkadzaja namw grze". nie nazeka ale stwerdza fakt. to skoro nie nazeka to po co sie wypowiada??

wiecej nie bede szukal bo mam ciekawsze rzeczy do roboty. ale jest tego pelno :) uwierz mi

0

ty serio to pisziesz?? kibicujesz od dzisiaj???

0

w ostatnich latach to raczej problem nie byl :)

to ze macie duzo wiecej pilki to jest normalne. jednak nie schlebiaj sobie tak bardzo. az tak czesto pod bramka realu nie byliscie. dopiero po czerwonej kartce sie do zmienilo. tak jak wy mogliscie strzelac gole tak i real. mieliscie wiecej szczescia i wygraliscie ostatecznie jako lepszy klub. tyle w tym temacie.

ale ze "o ile bedziecie pod naszym polem karnym"? smieszne...

0

uwielbiam wasze teorie spiskowe :)

a wiecie czemu (PRAWDOPODOBNIE) tak sie wszyscy na was rzucili??

bo wedlug mnie niewiedza messiego w sprawie podatkow to sciema
bo wasz genialny prezes mial juz inne pozwy za oszustwa z kasa.

aprawde jestescie az tacy naiwni zeby nie ogarnac ze po takich sytuacjach kazda wieksza organizacja jest mocniej monitorowana?? do tego nie skladaliscie dokladnych dokumentow odnosnie waszych brudnych zagran. to pewnie zaciekawilo kolejna komisje. ktora, jak sie potem okazalo, zbesztala was za brzydkie zachowania ze sciaganiem nieletnich.

niewazne ze pol europy to robi. wlasne ze na wlasne zyczenie daliscie daliscie komus pretekst do dokladnego sprawdzenia waszych wydatkow.

i podejrzewam ze na tym sie nie skonczy bo jak widac katalonski burdel to poki co worek bez dna.



a kto jest temu winien?? nie clay swiat bo jestescie "za dobrzy itp itd" - gdyby tak bylo to dostalibyscie kopa w dupe od sadow juz za guardioli a nie dopiero teraz gdzie juz tak dobrzy nie estescie.

dostaliscie od sadow dlatego ze wasz zarzad wyszedl z jakiegos ciemnogrodu i myslal ze nikt ich nie ruszy dzieki reputacji waszego klubu.

1

tamta strona bardziej winna?? a nie przyszlo ci do glowy ze niejednokrotne najefektowiejsze symulowanie zawodnikow barcelony w tamtych czasach doprowadzalo ludzi do szalu??? nic nie usprawiedliwia zadnego ostrego zachowania. za np kopniecie lezacego zawodnika getafe pepe powinien dostac 2 miesiace zakazu gry w pilke. mimo to pisanie ze to w wiekszosci wina realu jest smieszne.

po waszej stronie tez ylo pewlo dziwnych zagran. prosta noga busquetsa w xabiego alonso i dziwie sie ze mu nogi nie zlamal - w ogole dostal wtedy wasz busi jakas kartke?? chyba nie... chociaz spokojnie mogla byc czerwona

kopanie pilki przez messiego w kibicow? jakas kare wtedy dostaL?? tez nie pamietam.

to takie 2 najbardziej oczywiste zagrania. wiecej mi sie nie chce opisywac ani szukac bo to nie ma sensu.

a co do twojego podzialu na katalonie/hiszpanie to az szkoda to komentowac :) ale w sumie moze to nie glupi pomysl bo wtedy ani katalonia ani hiszpania nie beda mialy wiekszysch szans na cokolwiek. w sumie od zawsze zycze kadrze hiszpanskiej jak najgorzej - a od czasow udoskonalania "tiki-taki" przez del bosque juz w ogole nie da sie tej pilki ogladac - co potwierdza moj kolega, zagorzaly kibic barcelony.

5

w druga strone tez sie to odnosi. mam tu na mysli niejedne zagrywki marscherano czy tez alvesa

2

bo barcelona zrobila by inaczej :)

0

3 do atletico i 2 do barcelony ale kto by cie uczyl liczyc, co nie?? wystarczy ze rodzice nauczyli cie bluzgac na wszystkich na 100 sposobow :)

2

na mestalla to real wygral 2:3.

teraz real gra z valencia na bernabeu i jest to jedyny mecz gdzie mozliwa jest jakakolwiek strata punktow - patrzac tak trzesmym okiem. kto wie co moje biale wszy odwale ostatecznie i z kim

2

w takich momentach wprowadza sie rownego typu systemy komputerowe na ktore kluby stac w takich ligach. rozne systemy monitorujace sa stosowane w wielu sportach, a nawet w pilce noznej w anglii. czemu by nie wprowadzic tego w hiszpanii?? skoro sedziowie sie tyle razy myla (fakt maja prawo przy takiej szybkosci akcji) to wypadalo by pomyslec nad zmianami :)

0

a ty kolejny madry doszukujacy sie z kazdej strony spiskow przeciwko barcelonie. idealnie nadawalbys sie do zarzadu katalonskiego klubu. w tym momencie wszyscy tam wydaja sie myslec w podobny sposob.

prawda jest taka ze "wiecej niz klub" nie powinien patrzec na innych "noobow" robiacych "to samo". podam tutaj kolejny raz ten sam przyklad. gdy cie zlapia po pijaku za kierownica to bedziesz sie bronil mowiac ze to napewno sasiad cie podkablowal anonimowym telefonem na komisariat podczas gdy tydzien temu sam jezdzil po pijaku?? serio??? az tak naiwny bedziesz??


to tyle i pewnie sie juz w tym temacie nie wypowiem. brzydzi mnie wasze mniemanie o sobie i wasza wiara w to ze wszyscy pod wami dolki kopia. jest to jednoczesnie smieszne i zalose.

kurcze. pierwszy raz zbulwersowalem sie na tej stronie w taki sposob. ale co poradzic... ile mozna czytac takie durnoty jak wy wypisujecie :)

pozdro dla normalnych kibicow ktorzy zrozumia dlaczego napisalem to co napisalem

1

twoj pierwszy akapit

co ma piernik do wiatraka. nazekanie na sedziego (ktore tez jest zalosne) do oficjalnej kary nalozonej przez federacje pilkarska.

messi oszust podatkowy a arbeloa klamca bo messi go nie tknal na parkingu. znowu co ma piernik do wiatraka?? stawiasz sprawy na rowni?? messi czy jego ojciec?? powiedzialbym ze jego ojciec - tyle ze napewno nie dzialal przeciwko synowi bez jego wiedzy o tym :)

co do twojego trzeciego akapitu. jakos po tylu latach pomyjow wylewanych na real nie doszukalem sie wsrod zarzadu realu jakichs zachowan typu "my tak nie zrobilismy ale popatrzcie na innych. wszyscy tak robia". jestesmy zle traktowani i wielce pokrzywdzeni. kolejna akcja z barcelona w roli glownej gdzie zarzad sie w taki sposob broni ale najpierw rezygnacje sklada prezes a teraz ponac dyrektor sportowy. dziwne??

naginanie rzeczywistosci do wlasnych potrzeb??

powiem ci cos teraz o rzeczywistosci. rzeczywistosc jest taka ze barcelona na biurku ma 2 konkretne oskarzenia gdzie z jednego chyba ciagle sie nie wybronili a tu drugi stos akt wyladowal na biurku. to jest rzeczywistosc o ktorej mowisz. chyba ze znasz jakis inny rownolegly wymiar gdzie dzieja sie zupelnie inne rzeczy.

0

w tym sezonie przez kilka miesiecy mietolono transfer bale'a - eurodeputowany badal sprawe skad real mial kase. na szczescie ostatecznie g**** znalazl.

to juz cyrk 1

ciagle na realu ciazy dozor w sprawe wykupienia gruntu od miasta pod rozbudowe bernabeu

to juz cyrk numer 2

przez afere z barcelona w sprawie transferow nieletnich real tez zaczal zostac monitorowany

cyrk nr 3.

jakby bym sie kilku rzeczy doszukal ale po co ^^ rocnia miedzy nami, kibicami realu, a wami, kibicami barcelony, jest taka ze my do tego przywyklismy ;)

0

witamy w swiecie kibicow realu madryt ^^

0

no bo nie lubie wywyzszania sie.

oczywiscie ze city jest lepsze od borussi pod wzgledem mozliwosci (patrzac na przebieg meczow naprawde tego nie widze - zgadzam sie w 100% ze barcelona zjadla calkowicie city. mimo to city nie zagralo jak city. bardziej jak wsciekly osaczony pies ktory miota sie na samym poczatku a potem traci sily i odpuszcza [pierwsze 10 minut obu meczw]). itp itd. ale real duzo latwiej od was wcale nie ma w LM. po nazwach klubow oczywiscie. po samej grze?? raczej w to watpie.

0

porownanie nie tyle skladow borussi ale wynikow:

borussia z sezonu 2012/2013 - taka genialna ekipa w LM a w bundeslidze na koniec maja 66 punktow (przy 91 punktach bayernu) - jak dla mnie podobne liczy do tego sezonu.

sklad realu/city z tego i tamtego roku

naprawde takie rzeczy mam porownywac?? obie ekipy sie zmienily i kazdy nowy zawodnik doklada cos od siebie. raczej mozna porownac wyniki. w tamtym sezonie city bylo AKTUALNYM mistrzem anglii - jak sam mowisz najbardziej wyrownanej ligi na swiecie.

czyyyyyli barcelona wygrala z genialnym city ktora sezon temu przerznela wszystko ale juz real wygral ze slabym city chociaz ciagle mistrzem anglii (ktora, powtorze to znowu, jest najbardziej wyrownana liga na swiecie). czytasz to co piszesz?? to ja bredze??

miejsca w tabeli.... a ile to razy mistrzowie swoich lig grali padake w LM. hmmm??? naprawde musze to komentowac??? znowu mam nawiazac do tamtego sezonu city?? uwczesnego aktualnego mistrza anglii?? zreszta jak na tak wyrownana lige ostatecznie i tak zajeli 2 miejsce. to slabo?? a jak pkazali sie w LM?? chybe niezbyt okazale...

zreszta w tym sezonie, mimo zmiany trenera, kupienia kilku nowych pilkarzy tez zaraz po wyjsciu z grupy zagrali jak.... i tutaj nie dokoncze bo nie chce dostac bana...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?