kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czemu od razu na moim?? mowie jak jest. a oficjalnie nie ma infoamcji o transferze rakiticia. w przeciwienstwie do oficjalnego potwierdzenia sprzedazy cesca.
gdzies sie myle?? kogos obrazilem, zbluzgalem? klamie komus bezczelnie w oczy?? wspolczesny futbol jest taki ze nic nie jest pewne do momentu oficjalnego potwierdzenia.i nie mam argumentow z "d**y" bo moim argumentem jest brak oficjalnego potwierdzenia :)
1
rakitic jeszcze nie zostal kupiony. przynajmniej nie oficjalnie. a dopoki nie ma oficjalnego potwierdzenia nie mozesz powiedziec ze jest wasz. rownie dobrze moga mu strzelac fotki z dlugopisem w prawej dloni i umowa z barcelona w lewej, a chwile pozniej moze juz nosic koszulke innego klubu. w dzisiejszym szale transferowym nie zdziwi mnie nic.
0
jakbys mial wielkie checi do gry dla jednej druzyny a potem ciskano by toba po roznych pozycjach tylko nie twojej ulubionej (jesli w ogole bys gral bo starzy wyjadacze maja pierwszenstwo) tez w koncu powiedzialbys dosc.
wytrzymac w takim toksycznym zwiazku 3 lata to i tak duzo. wielu odeszlo by max po dwoch latach takiego meczenia. a cesc nie sredniakiem zeby ciagle nie byc pewnym miejsca w pierwszym skladzie.
jedyna glupota taka ze poszedl wam za tak niska kwote - znajac aktualne ceny na rynku transferowym.
wasz zarzad jest naprawde durny albo cesc osobiscie naciskal na ten transfer. bo watpie zeby innych chetnych nie bylo. juz united rok temu chcialo dac chyba 45 baniek. arsenal w tym roku byl chetny podobno. tez mogliby rzucic wiecej kaski
0
bleh. to juz hybryda nie do ogarniecia. niczym aligator wychowany w sciekach wielkiego maista, rodem z amerykanskiej kreskowki ;>
1
ciekawa kombinacja. brazylia/argentyna to jak byc jednoczesnie kibicem realu i barcelony ;)
2
powinienes byc przyzwyczajony do tego. w koncu nasi robia tak samo od bardzo dawna :)
0
i jak to sie skonczylo??? fabregasem w barcelonie ;)
0
to ze osrodek jest zamkniety nie znaczy ze media beda sie tam wpychac. zostaja konferencje prasowe itp. zreszta gdyby taki zarcik mial wyjsc to raczej ze strony samego cesca a nie jakis osob postronnych
0
kolejny raz napisze. serio uwazacie ze to taki ooo zarcik??? przeciez ta informacja moga zniszczyc caly tryb przygotowania do mundialu dla fabregasa. przez taki "durny zarcik" cesc bedzie oblegany przez media na kazdym kroku. co wiecej?? pique i del bosque teraz to samo.
to tak jakby zaatwoac przy bandzie zlodziei ze jest sie milionerem.... uwazacie ze del bosque zrobilby cos takiego?? czy kiedykolwiek zrobil cos podobnego??? raczej nie.
tak czy inaczej ta dwojka zrobila konkretna durnote.i jedna i druga wersja maja jakies podstawy, jednak stawiam na to ze sa po prostu glupi i nie ogarneli wlaczonego mikrofonu (co juz sie zdarzalo wsrod innych trenerow i pilkarzy)
0
a ogladasz lige wloska czy ogolnie juventus??
moj brat jest kibicem juventusu i czesto powtarza ze oddalby pogbe gdyby tylko ktos dal dobra kase.
co z tego ze nie ma wyskokow po za boiskiem skoro odwala rozne dziwne rzeczy na boisku. gdy moze podac - kiwa, itp itd.jak moglaby sie skonczyc przygoda pogby z barcelona?? wedlug mnie tak samo jak z ibra. przyszedl, za bardzo w siebie wierzyl, chcial byc najwazniejszy - to polecial.
1
rakitic jest juz doswiadczonym, ulozonym zawodnikiem z bardzo dobra znajomoscia ligi hiszpanskiej.
pogba jest jak balotelli, genialny ale nieobliczalny z wieloma odchylami psychicznymi. do tego drozszy od rakiticia.
sam sobie odpowiedz kogo lepiej wziasc do druzyny
0
tak. specjalnie rozpetali zamieszanie przy cescu. teraz sie nie opedzi od mediow, wywiadow. pismaki zaczna pchac sie na sile wszystkimi sposobami na treningi reprezentacji, na konferencjach prasowych beda tylko pytania o cesca.
del bosqie o tym napewno nie pomyslal. a jesli pomyslal to chcial zrobic takie zamieszanie. no i co to dla niego sprawic problem wlasnemu kadrowiczowi ;)
1
tak, tak :) wiecznie skory do zartow del bosque.
ty tak powaznie??
0
oj wielki ;< tak to jest jak daje sie wolna reke "delikatnym i uzuciowym metro" projektantom mody ktorzy zaczeli sie bawic w projekty strojow sportowych. co wiecej kto w realu zgodzil sie na takie stroje ;
0
ja bardziej uderzam do tego ze "jesli nie enrique to chyba juz nikt" niz do tego ze w niego wierzy
0
czemu akurat pokladasz nadzieje w trenerze poki co nic nie zrobil. slepa wiara w cuda?? jedyne co za nim przemawia to to ze gral w barcelonie. a do czego daze?? do tego ze skoro to szkola katalonska to raczej duzych zmian nie bedzie. bo to przeciez kolejny trener z podworka ktory do tego nie ma jeszcze marki i sily przebicia
idealna marionetka dla zarzadu.
2
nie podal puyola bo ten skonczyl kariere. od poczatku mowa byla o zawodnikach ktory moga zasilic barcelone.
ale od ramosa to won ;>
0
ale sens jest ten sam. kolega QAZ wypomnial wczorajszy fakt jako kolejna napinka kibicow realu na lata.
0
wy wygraliscie lige mistrzow ostatnio 3 lata temu a ciagle o tym mowicie jakby to bylo wczoraj...
0
wam "przyfarcil" iniesta w meczu z chelsea w polfinale LM. to byla chyba tez koncowka meczu. tz ze poki pilka w grze to barca takze zawsze przyfarci??
0
male sprostowanie. costa pod koniec nie mogl wejsc bo gral od poczatku meczu do mniej wiecej 10 zminuty. kontuzja sie odnowila i pach.
0
to ze courtois chcial nie znaczy ze by tam poszedl. poki co jest zawodnikiem atletico ale na wypozyczeniu z chelsea. a jestem pewny ze mourinho robilby problemy temu transferowi. tym bardziej ze cech ma juz swoj wiek i kto wie. poki co belg nie jest mile widziany w chelse. ale w przyszlym sezonei?? kto wie.
0
no to geniuszu patrz co matifcb1899 napisal:
"Spokojnie Real nie gra dziś jakoś wybitnie. Nam do szczęścia wystarczy remis."
gdzie tu jest cokolwiek o tym co ty napisales. odnioslem sie do komentarza ktorego tutaj zacytowalem i odnioslem sie jak najbardziej logicznie do niego...
0
jak sie ma kilka ekranow to nic nie szkodzi zeby pisac i ogladac ;)
napisales komentarz w jasny sposob. real nie gra jakos wybitnie wiec wam starczy tylko remis. jak remis. skad remis skoro real wygrywa.
przeanalizuj swoja wypowiedz i dopiero wtedy odpowiedz co napisales a co chciales napisac...
0
wiem co pisze. to kolega wczesniej nie wiedzial co pisal.
real poki co wygrywa. moze nie gra dobrze ale na ten moment 0:1 i w sumie taki byl plan. jesli to sie zmieni to trudno. na ten moemnt jednak sa 3 punkty czyli punkt przewagi nad barcelona i tyle samo meczow do rozegrania
zreszta z tego co widze ty tez do konca nie wiesz co piszesz bo "wystarczy wygrac z atletico" w tym sezonie jest naprawde nie na miejscu. i nie moze czegos takiego mowic kibic jakiegokolwiek klubu bo to po prostu smieszne.
0
0
jak z cala liga hiszpanska, zreszta ta zaraza zaczyna sie rozrastac po malu tez na anglie - za duzo latynosow wyemigrowalo do PL.
0
kiedys trzeba takies zrzuty ekranu zrobic na tej stronie po slabszym wystepie waszej druzyny :)
0
zgadzam sie w 100%
i pradoksalnie final bedzie trudniejszy niz dwomecz z bayernem. czemu?? bo tak jak mowiles. real nie robi grac przeciwko druzynie ktora sie broni. a i atleti i chelsea lubi i potrafi sie bronic.
0
tylko zbiegiem okolicznosci