0

no wlasnie o tym mowie. te prostsze do wprowadzenia - jak mianowanie sedziow itp itd - sa do zrobienia. ale jestem przeciwko niemu glownie dlatego ze on jest przeciw unii bez ktorej nie przezyjemy ni roku. nie wiem czemu o zyskuje poparcie dzieki takim sloganom. dzieki unii biedny polam moze wyjechac za granice bez zadnego problemu w celach zarobkowych. tak sie nazeka ze trzeba wyjezdzac. ale jest jednak ta mozliwosc. a korwin nagle zabierze podatki, zamknie swoja glupota granice do unii i sie okaze ze polska przez brak wplywow upada, unia nam blokuje import/eksport nakladajac dodatkowe cla i akcyzy i bedziemy w wielkiej du***. wlasnie z tego powodu jestem przeciwko temu czlowiekowi ktorym nie wiem jakim cudem dostal sie do europarlamentu.

0

a ja kolejny raz powtorze. mowmy o realnych rozwiazaniach a nie jakichs radykalnych o ktorych my myslimy ale nie ma najmniejszej szansy na przejscie. z tym premierem to nie przesadzajmy. ktos rzadzic musi. urzednikow mniej?? jak najbardziej. niech jeden sie drugim nie wypiera. tutaj masz calkowita racje.

ale powtorze jeszcze raz. premier byc musi i poki co lepszego od tuska nie ma. kase zabiera, niepotrzebne miejsca urzednicze utworzyl, nagle wyszly afery tasmowe. ale mimo to mysli lub wciska ludziom dobry pomysl - grunt to isc do europy.

naprawde wole jego niz kaczynskiego - ktory jedynie na smierci brata sie wybil z nowym "PiSem" i jak tylko dostanie wladze to wszystko rzuci w cho**** i zacznie sie znowu zabawa ze smolenskiem. nie wyrobie tez z korwnime ktory krzyczy ciagle o tym ze zniszczy unie od srodka. tyle ze cymbal sam nie wie ile z unii ciagniemy. chociaz troche gonimy za bogatszym zachodem ktory wlasciwie wlasna kase na nas lozy.

0

aha, mowisz o korwinie-mikke i jego genialnych pomyslach. zniesc jakis podatek itp itd. nie powiem. korin kilka pomyslow ma ciekawych. ale jesli chodzi o finanse to zna sie tyle co 5-letnie dziecko. dzieki sloganom trafia do mlodszych wyborcow i tyle. czytajac jakis postulat az smialem sie z tego.

powiem tak, jesli panstwo ma jakos funkcjonowac to kasa musi na nie isc. nic na to nie poradzuimy. czy to kaczor czy tusk czy nawet korwin to kasa nam z kieszeni pojdzie. bo korwin z du** sobie nie wyciagnie gotowki ktora nam odda. odda w jednym podatku to zabierze w innym. wole mniej radykalne rozwizania (i prounijne mimo wszystko) dlatego korwinem lekko mowiac gardze (glownie za anty unijne postulaty - bo gdyby nie unia to anwet niektorych drog bysmy nie mieli. o innych dotacjach nie wspomne).

0

kazdej wladzy szajba odbija. mozemy ja wymienic na nowa i poczekac kilka lat na ta sama sytuacje albo z aktualnej wyplewic burakow, troche ja poprawic i utrzymac status quo. z dwojga zlego wole to drugie. a poki co lepszego premiera niz tusk w polityce nie ma. kaczka juz byla i po roku zrezygnowala (nie musze chyba mowic ze nic nie zrobil dobrego), z takich mocniejszych nazwisk zostaje miller ktory tez byl i go wywalili na zbity ryj, palikot ze swoim "ganja bus" niech sie schowa. po za tym nie ma wlasciwie nikogo ;>

1

mowmy tutaj o realnym rozwiazaniu ;) no to czekam na jakas madra opinie na ten temat a nie durne wypociny. tuska nikt nie chce ale nikt nie ma kandydata na jego miejsce ;) i prosze nie wyjezdzajcie mi z pierwszym krzyzakiem rzeczypospolitej - kaczynskim - bo nie wyrobie ;)

1

jak na ten moment znajdziesz nam lepszego premiera to ci przyklasne :)

0

a to w takim razie wrzucil to ktos inny z podobnym avatarem

0

tye razy juz ten tekst byl tutaj wklejany (tkze chyba przez ciebie) wiec nie ma sensu n-ty raz to samo walkowac. ale fakt. trofea mowia same za siebid. nie wspomne juz o profilu obu zawodnikow

0

a ja niestety nie moge sie z toba zgodzic ;P kreowanie cracka zaczelo sie w momencie zakupu illary. i tutaj bym sie z toba zgodzil xD wedlug mnie totalny niewypal za 5x wiecej niz powinno sie za niego zaplacic.

ale my tu mowilismy o baleu i ronaldo. przychodzili do realu JUZ jako cracki pilkarskie i medialne. to bardzo mocno podbilo cene na i tak w sumie za duza. ale ze nie moja kieszen to mi tam wsio. po prostu sie cesze ze w koncu cos wygrali ^^

0

no dolozyl ;) ile mogl tyle dal z siebie. jak na pierwszy sezon w innej lidze o zupelnie inny nastawieniu to i tak super. na tyle minut ile rozegral to statystyki ma niezle.

a z kolei ile ten wasz kolektyw ugral w ostatnim sezonie. tak pieknie akcje rozgrywali pozycyjnie a jak sie okazalo bez statystyk nie ma nic.

a ronaldo + bale i ich dryblingi?? na kontry iedalni. ja od nich nie wymagam gry pozycyjnej i rozgrywania pilki. zreszta kazdy widzi ze oni tego nie potrafia. troche irytujace ale co poradzic. dopoki strzelaja gole i asystuja to nie mam prawa sie do nich czepiac. ale tak nawiasem mowiac prawdziwym atakie pozycyjnym to tylko wy potraficie grac. real to hybryda grajaca w roznoraki sposob. di maria, isco, xabi, modric - to sa zawodnicy od gry kombinacyjnej i utrzymania sie przy pilce. do nich dochodzi jeszcze benzema. a ronaldo i bale to typowe szybowce na kontry i mocne strzaly z daleka. straszaki tez musza byc. i podejrzewam ze to dzieki tej uniwersalnosci real zdobyl w tym roku lige mistrzow. nie zawsze grali ladnie ale potrafili sie przystosowac do gry przeciwnika. jak nie posiadanie to pasem startowym ale bramy strzelali ;)

0

no to problem rozwiazany. to ze real taka kase wydaje na zawodnikow tez mi sie niezbyt podoba ale co pordzadzic. niezmiernie sie ciesze z tej decimy. w sumie zdaje sobie sprawe ze gdyby nie ta kasa to moglo by jej nie byc.

0

popadamy w skrajnosci?? mam przypomniec jak bardzo wam sie ibra zwrocil??

0

mozliwe ze masz racje. ale to tylko chwilowe. nie wiesz jaki zdurnialy jest wspolczesny swiat?? leci na wszystko co jest kontrowersyjne. ci ktorzy pokazuja dupy w tv zarabiaja kokosy. jakies medialne wpadki?? "gwiazdy" robia to specjalnie. myslisz ze byle ugryzienie odrzuci potencjalne firmy od nabycia praw do wizerunku suareza?? przeciez tego typu akcje dzialaja na ludzi jak lep na muchy. od tamrtej sytuacji o czym sie mowi wiecej. o transferze suareza do barcelony czy o tym ze ugryzl chielliniego?? wszystko rozbija sie o to ugryzienie. wszyscy o tym mowia i jeszcze jakis czas beda mowic. a kara dla suareza tylko zwiekszyla zainteresowanie ta sytuacja bo to bodajze pierwsza tak wielka kara nadana przez fife.

0

bale drewana - tak napisales to i mi sie skojarzylo ;< zreszta napisales 100 baniek a w kregach kibicow barcelony ta kwota jest ciagle powtarzana dosc czesto. takze dziwne ze mowisz o kims innym ;>

0

ten bale drewnal osobiscie zabral wam trofeum i mial duzy wklad w decime ;) jak widac 100 baniek sie zwrocilo bo dla wszystkich kibicow realu i zarzadu decima byla wata wiecej niz jakakolwiek kasa

0

nie widziales wielu nowych gadzetow z suarezem w roli glownej?? facet tym incydentem nabil sobie tylko wartosci reklamowej.

0

byla mowa o tych 60 bankach ale jednoczesnie wlaczajac w to jakiegos wartosciowego zawodnika.

w sumie ciekawe jak sie to skonczy ;)

0

a ja wczoraj slyszalem ze di maria najlepszy zawodnik we wczorajszym meczu. ale mniejsza. messi nie messi, o niego w sumie nie chodzi tylko o cala reprezentacje. odpadna i nie daje im najmniejszych szans na final

0

wszyscy faworyci zagrali slabo, lub teoretycznie slabsze druzyny zagrala naprawde ponad swoje mozliwosci.

tyle tylko ze to wlasnie argentyna wizualnie ma najslabsza obrone.

0

francja rozpykala szwajcarie i honduras. bilans bramkowy po grupie 8 do 2 (niby honduras slaby ale argentyna miala iran w grupie), niemcy rozwalily portugalie (slaba portugalia ale portugalia. bilans z grupy 7 do 2, brazylia meczyla ale stosunek obrony do ataku zachowany. belgia?? nib czarny kon tych rozgrywek. takie byly prognozy. ciezko bo ciezko ale obrona wcale taka zla nie jest.

argentyna natomiast od samej grupy meczy i meczy. z bosnia?? niby 2:1 i wczesnie strzelane bramki ale o ile pamietam pierwsza to samoboj. z druga tez ponac bylo cos nie tak. bosnia z kolei mogl strzelic wiecej. iran i wymeczone 1:0 w doliczonym czasie meczu, mecz z nigeria byl naprawde fajny ale w kazdym momencie meczu argentyna mogla dostac bramke.


nie rozchodzi sie o to ze argentyna meczy te bramki. chodzi o to ze w kazdym meczu niby jest fawiorytem ale odnosi sie wrazenie ze kazdy moze ja pchnac przy odrobinie sczescia. poki co to szczescie jest po stronie argentyny. ale to sie w koncu musi zmienic. tak sie mowi ze szczescie sprzyja lepszym. niby tak ale nikt nie wygral trofeum majac az takie szczescie w doslownie kazdym kolejnym meczu.

1

poki co to jedynie przepychanki miedzy gazetami. wczoraj bylo info o tym ze obaj maja odejsc, na pierwszego bramkarza przyjdzie z espanyolu castilla a drugiego juz w nie pamietam

dzisiaj rano przeczytalem ze jednak iker zostanie a diego lopez ma isc do napoli. gdzies wieczorem wczoraj czytalem tez wypowiedz agneta lopeza ktory stwierdzil ze diego nigdzie sie nie rusza.

z bramkarzami realu nic nie bedzie wiadomo do samego konca okienka. nie ma co sobie dupy nimi zawracac poki co. bedzie mozna pomyslec o odejsciu ktoregos z nich jesli rzeczywiscie ktos nowy przyjdzie.

0

dziure w pomocy?? dziure to ma sabella na mozgu. marszy na defie (ciagle powtarzam ze z niego k*** nie stoper. ale zupelnie inaczej sie to ma na def. pomocniku). srodek ofensywny to messi, di maria ze skrzydla i maxi rodriguez (stary ale jary). co ty chcesz od pomocy? patrzac w sumie na obrone to rzeczywiscie nazwiska sa.

tyle tylko ze patrzac na cale mistrzostwa to kazda akcja druzyny przeciwnej sprawia problemy grze argentyny. gdyby nie raz do ataku wyszedl o jeden zawodnik wiecej to argentyna tracila by bramke za bramka.

oczywiscie kolejny rz wymienie sabelle jako glownego winowajce. rownie dobrze na lawke argentyny mozna wyslac pacynke. spelni te same wymagania co sabella.

0

a nie mowimy tutaj o ronaldo tylko ogolnie postawie argentyny - nie tylko messiego.

co do ronaldo to zgadam sie w 100% jedyny dobry mecz w jego wykonaniu to ten ostatni. ale dobrze ze nie trafial oliwa sprawiedliwa. zagral piach - tak jak jego koeldzy - w pierwszych dwoch meczach to ostatni nie mogl zatrzec tego zlego wrazenia.

a co do argentyny to ciagle mam nadzieje ze odpadna. poki co wszystko sprawdza sie tak jak mowilem. smiali sie ze mnie przed mundialem gdy twierdzilem ze argentyna nie wygra mistrzostwa, baaa, ze bedzie ledwo sie przeciskala z meczu na mecz. poki co ani jedno zwyciestwo nie jest przekonujace i wlasciwie wszystko wymeczone na sam koniec meczu. jak narazie argentyna miala najlatwiej. teraz przychodza druzyny ktore naprawde potrafia bronic a i oddac gdy trzeba. podejrzewam ze na cwiercfinale skonczy sie przygoda argentyny z tymi mistrzostwami ;)

0

panie mario.

fakty sa takie ze messi ratuje w tym momencie reprezentacje koncowkami meczow, jakimis pojedynczymi blyskami. nie ma to wiele wspolnego jednak z ogolna gra gdzie jak wczoraj sami komentatorzy stwierdzili: messi ma tylko momenty w meczach na mundialu.

0

tak sobie tlumacza :)

dopiero co wielbili higuaina bo moze do nich przyjdzie a teraz jest slaby. di maria to w ogole lamus - szkoda ze kiwal zawodnikow barcelony w tamtym sezonie jak chcial. na tym mundialu tez wydaje sie ze najbardziej chce mu sie biegac.
na poczatku byl aguero. potem lavezzi ktorego tak chcieliscie aby wiecej gral. ostatecznie okazal sie slaby. na defie marszy to w ogole skad sie wzial ;) szczerze to tylko obrona cieniuje w argentynie. nic wiecej.

w portugalii byla obrona - niby a w ataku tylko ronaldo. moutinho cos tam pokazal jedynie w ostatnim meczu. nani bardziej samolubnie niz ronaldo - zreszta nani to zawodnik ktory w ostatnim sezonie bodajze malo gral (na korzysc pana "jeden zwod" valencia). dalej nawet zawodnikow nie pamietam^^

co by nie mowic prawie na kazdej pozycji fomaji ofensywnej argentyny jest lepszy zawodnik niz w portugalii.

mimo to musze sie zgodzic z tym ze portugalia strasznie scieniowala na tym mundialu.

0

zauwazylem blad i poprawilem ;) mialem na mysli mecze a napisalem druzyny. nie wiem skad mi sie to wzielo ;

0

a mozna grac inaczej przeciwko tak mocnej ofensywie?? moze od razu strzela sobie w leb ;) mimo ze bez bramek i szwajcaria duzo broni to jest to super mecz do ogladania

0

przeciez argentyna gra tak wszystkie mecze. tylko tym razem trafil im sie dobrze ulozony taktycznie przeciwnik. gdyby na lepsza europejska druzyne trafili to bylby placz.

0

gwiazdy a wielkie miliony to sie chce miec w druzynie, prawda?? ale jednoczesnie oficjalnie zachowujac czyste raczki. a potem wychodza rozne machlojki...

4

nigdy nic nie wiadomo. podobno jakis klub z kosowa zlozyl liverpoolowi oferte wypozyczenia suarza na czas wykluczenia z zawodow ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?