kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
a no bylo o tym jeszcze niecaly rok temu bardzo glosno. ale co poradzic. trafila wam sie super '9' to kpiny czas zaczac, hmm ;>
1
niecale 2 tygodnie temu gazety (w tym tez angielskie ale i ktoras katalonska) cytowaly jamesa ze chce grac w hiszpanii bo to najlepsza liga na swiecie a w hiszpanii oczywiscie wybralby real.
takze ktore plotki sa falszywe?
1
nic nie wiadomo. rownie dobrze di maria moze zrobic miejsce kroosowi w srodku pola. tym bardziej ze carlo caly sezon ustawial angela wlasnie w srodku a jakis czas temu byly newsy ze kroos do realu nie przyjdzie dopoki nie bedzie mial zapewnionej duzej szansy na gre (zwolnienie miejsca w srodku pola przez ktoregos z naszych aktualnych zawodnikow)
1
kibice barcelony mowia to o realu od lat. co sie dziwisz ze teraz dostajecie od nich odwet. mi tam zreszta wszystko jedno. kase masz to placisz. niby szejkowie placa duzo kasy ale kto w tym roku byl w lidze mistrzow najdalej?? bayern, atletico, real i barcelona.
jak dla genialna sprawa ze szejkoie weszli do pilki. bawia sie tym?? a niech sie bawia. dzieki temu monaco moze wejdzie do elity, psg odbilo sie od dna. man city i chelsea w koncu rozbily dominacje takich klubow jak arsenal, united, liverpool. teraz chociaz jest ciekawiej. jeszcze brakuje we wloszech zeby ktos wlozyl wielka kase w ac milan i inter i pilka nozna znowu bedzie cudowna pod kazdym wzgledem.
1
a kto bogatemu zabroni ;>
6
z tego co pamietam to sam bartomeu (w trakcie slynnej prezentacji) podal ze calkowity koszt transferu neymara (ze wszystkimi dodatkowymi oplatami ale bez pensji) oszacowac mozna na ponad 86 mln euro. do tego dochodzi bodajze okolo 13 mln euro ktore barcelona wplacila "na wszelki wypadek" urzedowi skarbowemu. to juz bedzie ze 100 baniek. dalej 10 baniek to juz nie mam pojecia. nie chce mi sie dokladnie szukac skad im sie to wzielo.
0
a o co chodzi z tym Bonim?? wiem co sie stalo, kto komu ale nie wiem o co kiedys tam poszlo
2
drugi raz gdy widze ten sam komentarz skopiowany tutaj.
bol dupy to macie wy kopiujac takie durnoty na ta strone ;)
0
co chce dodac jeszcze?? podobne zdanie mam o realu zreszta. kazdy klub ma swoje za uszami, kazdy klub ma swoje genialne i slabe okresy. roznica polega na tym ze wiekszosc kibicow zdaje sobie z tego sprawe. wasz mit "mes que un club" staje sie juz pomalu nudny ale , dzieki Bogu, jednoczesnie regularnie obalany. niedlugo zejdziecie calkowicie na ziemie i zdacie sobie sprawe ze nie jestescie ani lepsi ani gorsi od innych.
0
naley dodac do "mes que en club" ze latwo byc "cudownym" gdy sie wygrywa. ci sami zawodnicy po przegranych:
xavi - jego wypowiedzi chyba nie trzeba komentowac
alba - zachowuje sie niewiele lepiej od pepe
busquets - niektore zachowania na boisku - no comment
alves - niejednokrotne prowokacje
do tego oczywiscie dochodzi ciagle wplywanie na sedziego cala druzyna.
barcelona nie rozni sie niczym od reszty klubow. bo czym?? stawia na szkolke?? o dziwne zeby nie stawiala gdy ma taka NAPRAWDE GENIALNA generacje wlasnych zawodnikow. ale poki co widze ze to jedna generacja. nowych nie widac. autor wypowiedzi stwierdza ze miliony real wygdal na swoich zawodnikow. no tak. ale do grona najdrozszych doszedl wlasnie suarez i tutaj barcelona zczyna po malu rownac do realu ;) widac cudowna generacja zaczyna sie wypalac. jesli chodzi o barcelone stawiajaca na szkolke ktora zniszczyla wszystko. gdyby nie rijjkard i jego transfery 9ronaldinho, deco, eto'o, giuly) to wasza cudowna generacja nie mialaby raczej nic do gadania. to zawodnicy "z za granicy" postawili ten klub bo bardzo slabym okresie na nogi i to wlasnie ci zagraniczni zawodnicy wygrali pierwsza od lat lige mistrzow. to dzieki spokojowi ktory nadali ci zawodnicy do druzyny mogli wchodzic mlodzi gniewni z waszej la masii.
zaklamanie realu?? w ostatnim roku wiecej mowilo sie o zaklamaniu barcelony. nie ujmujac wam niczego. z powiedzenia "mes que en club" zostaje coraz mniej. a w takim tempie za 2 lata nie zostanie nic ;)
0
ten komentarz to cala prawda?? wytnij 3/4 i masz prawde...
0
jedyne co mozna wyslac tworcy tego postu to -> xD
no bo jak inaczej mozna skomentowac ten post... no nie wiem ;
0
no to zwracam honor i przepraszam za pochopna ocene ;> ale jesli chdozi o kopiowanie tekstow ze strony na strone to mam niezmienne zdanie juz od dawna. jest to denne i tyle.
a co do mojego udzielania sie tutaj ;> od dluzszego czasu juz to robie. duzy wplyw ma na to takze genialny system komentowania (uklony w strone webowca ktory zaprojektowal ta strone). nie mozna sie w nim zgubic. watki trzymaja sie kupy. na stronie realu tego nie ma i nie ma co tam w ogole pisac bo twoj komentarz zaraz zaginie
0
zawsze kazdy tylko raz zaglada ;) akurat w momencie kiedy taki temat wyszedl. zreszta nie dziwne ze wyszedl bo wiele mediow jeszcze pol roku temu mowilo o tym ze suarez moze przejsc do realu.
0
masz ta strone za lepsza od strony realu. masz takie prawo. tylko po co probujesz tutaj wzbudzic jakies , kurcze sam nie wiem, poruszenie kopiujac tekst ze strony realu. masz tutaj jakies konkretne przeslanie do ludzi?? bo szczerze mowiac nie rozumiem takiego podejscia. "jaka tamta strona jest beznadziejna, szta graficzna zla, teksty durne, admini to chamy ale i tak siedze tam i czytam te durne artykuly tych beznadziejnych adminisow i potem kopiuje teksty tutaj bo czuje sie wtedy fajny i w ogole dowartosciowany". takie to jest podejscie??
0
nie ma co krytykowac poziomu umiejetnosci suareza bo jasne jest ze jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie. nie bede tez porownywal benzemy do suareza bo to 2 zupelnie inne typy napadziorow. nie dam jednak krytykowac karima!!! wedlug mnie najlepszy napastnik dla realu w tym momencie (gdzie strzelanie bramek nalezy do ronaldo i teraz juz bale'a). benzema ma grac kombinacyjnie, czasami pobiec do presingu, wracac sie do srodka pola wyciagajac obroncow przeciwnika w celu zrobienia miejsca skrzydlowym realu. do tego nadaje sie bardzo dobrze i super wywiazuje sie ze swoich obowiazkow.
0
czemu niby?? to wy nie macie ani jednego napastnika, nie real wiec wam bardziej zalezalo na tym transferze. istnieje do tego szansa ze wiekszosc "kibicow" brcelony uspokoi swoje zapedy co do wypominania kwot transferowych realu.
1
ale takie mowienie jest becelowe. co to znaczy dowywotnia kara za kolejny wybryk. bylo to trzecie zagranie tego typu u tego zawodnika. juz przy drugiej krze powinno sie zaznaczy dozywotni zakaz gry przy kolejnym wybryku. ile mozna czekac na ostrzejsze kary. wiele osob chcialo ostrych kar i to moze byc wlasnie przelom w tej sprawie. faktycznie zuniga ostrzejsza kare mogl dostac. ne zaprzeczam. pepe?? uderzyl mullera w glowe i z miejsca dostal czerwona kartke. niby za to odpokutowal ale mogl tez za recydywe dostac wiecej meczow kary. co do suareza, wedlug mnie, na ta kare zlozylo sie kilka czynnikow.
po pierwsze wlasnie to co juz pisalem nie raz: ktorys raz z kolei zrobil to samo
po drugie. zamiast przeprosic wypieral sie tego jakimis durnymi tlumaczeniami. i to pomimo powtorek ze sladami ugryzienia na barku chielliniego i powtorek samego zajscia tego zdarzenia gdzie wcale suarez nie "wsadzil" oka w lokiec obroncy wloskiego... zuniga zaraz po zdarzeniu przeprosil i wyslal oficjalny list do neymara. dlatego pewnie w FIFA ta akcja przeszla po cichu. tym bardziej ze to takie pierwsze jego zagranie bylo.
1
a mowimy tutaj o zagraniu pepe za ktore dostal (wedlug mnie) o kilkanscie meczow zawieszenia za malo?? o tym zagraniu ktore mialo miejsce kilka lat temu i ciagle jest rozpamietywane?? mowimy takze o tym zagraniu ktore zostalo ukarane przez zupelnie inna organizace niz kara kara nalozona na suareza??
i czy w sumie szukamy wymowki zeby obnizyc kare zawodnikowi ktory ma przyjsc wlasnie tego lata do barcelony?? a moze nie pamietamy komentarzach na tej stronie gdy ten sam zawodnik ugryzl ivanowicia?? czy tamte komentarze nie mowily czasami "takich trzeba zamykac"? ale zaraz. czy wtedy ten sam zawodnik nie byl dosc plisko przejscia do realu dlatego tamte komentarze byly takie jednoznaczne a dzisiejsze go bronia bo "ktos zrobil cos ostrzej"?
zeby odpoiedziec na te i wiele innych pytan chyba trzeba sie zglosic do rutkowskiego. no nikt inny na nie nie odpowie...
0
a mowimy tutaj o pepe czy o suarezie i zunidze?? mi sie wydaje ze o tej dwojce.
co do pepe to nie raz i nie dwa razy na tej stronie mowilem ze jestem za odosobnieniem takich pilkarzy. co do pepe wspominalem ze moglby nawet pol roku kary dostac. z clym szacunkiem dla jego umiejetnosci krycia i odbioru (bo w tym jest genialny) ale za chamstwo sie wylatuje i koniec kropka.
tutaj jednak jest mowa o suarezie - a ze ja jestem przeciwny chamskim zagraniom - to podtrzymuje ze kara dla suareza jest adekwatna do ilosci wystepkow. wy mowilibyscie to samo gdyby nie fakt ze ma grac u was. teraz szukacie wymowek w postaci ostrego zagrania zunigi czy wczesnijszego zagrania pepe (za ktore tez dostal czerwien w przeciwienstwie do suareza ktory dogral do konca caly mecz). a kojarza mi sie komentarze z tej strony gdy suarez to samo zrobil ivanowiciowi. wtedy ludzie tutaj byli zgodni ze takich zawodnikow nalezy zamykac. tylko ze wtedy byl bardziej przymierzany do realu niz do barcelony...
0
no to dluzszy czas nie bedzie odstawial cyrkow ;> a innych troche to oniesmieli do takich zagran
1
dla mnie argumentem najwazniejszymw tym porownaniu jest recydywa suareza. zrobil to nie raz. inne kary nie daly skutku?? moze to przypiluje mu troche zabki.
0
a w ogole byl mecz o 3 miejsce n euro?? nie jest tak ze takiego meczu od dluzszego czasu w ogole nie ma bo nie ma to wiekszego sensu??
0
w takim wypadku musze sie z toba zgodzic. ale tylko w tym kontekscie. po za tym jest to mecz o nic
0
na dobra sprawe mowi prawde wiec w ktorym momencie jest to zalosne?? mecz o trzecie miejsce jest meczem o pietruszke zorganizowanym glownie dla organizatora mundialu (wiadomo jak u nas miasta walczyly o jak najwazniejsze mecze przed euro) i dla kibicow zeby mieli wiecej szans na obejrzenie meczu mundialowego.
3
ten mundial po prostu zagina czasoprzestrzen. bukmacherzy pewnie polamali na nim zeby. no ale wczorajszym meczem argentyna jednak zasluzyla. a Man of the match spokojnie mozna nagrodzic mascherano (vlaar gdyby holandia wygrala).
0
messi ma 27 lat. wierzysz ze na kolejne nie pojdzie?
0
robben to bedzie dwoi i troil zeby przejsc dalej. to raczej jego ostatnia szansa na mistrzostwo swiata.
0
to sa osoby aktualnie pracujace w barcelonie...
2
bodajze zawieszenie na 10 meczow. ale nie porwnuj jednego do drugiego. nie chdozi mi tutaj o wage "niegodziwego czynu" a instytucje ktora nadala kare. tutaj rzadzi FIFA bo to ogolnoswiatowy turniej. pepe dostal kare bodajze przez hiszpanska federacje LFP bo to bylo w trakcie zawodow krajowych