kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rownie dobrze moge podac przyklady z united, city, chelsea, milanu itp itd.
podalem z barcelony bo jej kibicujesz wiec najblizej ci sa znane jej sprawy.
nie mam kompleksu bo niby jaki??
wspominasz o isco a szczerze mowiac wielu zawodnikow we wszystkich ligach swiata przezywa to samo.
0
czyli idac twoim tokiem myslenia sprowadziliscie gwiazdke neymara a pedro wyladowal na lawce. sciagneliscie gwiazdke suareza a sanchez musial odejsc. inne przyklady podawac?
5
spoko. tak samo czuje jak ty. ale jak juz na facebooka wrzucaja wytryski itp to nic czlowieka nie zdziwi. jedyne co mozna w takich momentach to ubolewac nad glupota wrodzona u czlowieka. bo co wiecej?
0
no trening i pokazywanie sie z druzyna powinno byc mozliwe wiec pewnie skroca mu tutaj ta kare. ale jesli zmniejsza kare w zakresie meczow oficjalnych to bedzie to smiech na sali.
no pilka nozna jest bardzo medialna i tym bardziej nalezy sie duza kara.
co do pepe gdy znowu kogos kopnie?? powtarzalem to juz nie raz i nie dwa. bede zgadzal sie z tymi ktorzy zadaja dla niego kary
0
powiem tak. zgadzam sie z toba/ oczywiscie. tyle ze znowu podam przyklad. czy kazdy kto przekracza predkosc zostaje ukarany?? nie. zuniga zrobil co zrobil i bylo to bardzo niebezpieczne. nie mniej jednak zrobil takie cos pierwszy raz a na drugi dzien oficjalnie przeprosil. wedlug mnie skrucha uratowala go przed kara.
pepe?? fakt. szanuje go za umiejetnosci gry w defensywie i jednoczesnie gardze jego zachowaniem. oczywiscie ze nalezy mu sie kara i gdyby taka dostal to nie probowal bym go w zaden sposob usprawiedliwiac bo kazdy widzi co nie raz robi.
zaleznosci miedzy federacjami pilkarskimi. pewnie ze sa i fifa moze wziasc pod uwage to co sie dzieje pod szyldem pozostalych federacji. tylko po co karac znowu pepe skoro juz zostal ukarany?? LFP dala mu mala kare - 10 meczow - ale dala. o ile wiem prawo nie dziala wstecz wiec ocb?? na mundialu czerwona dostal od razu wiec tez nie wiem o czym tutaj rozmawiamy. od samego poczatku wybielacie suareza bo pepe to czy tamto. kiedy tylko nie ma tematu o karze suareza to pelno komentarzy o pepe. ja traktuje takich komentujacych jak gowniarzy z zerowki ktorzy zostali ukarani za rzucanie klockami w kolegow a inni nie zostali zauwazeni przez opiekunke wiec tej kary nie dostali. tak wiec jest to smieszne i nic wiecej. ale mniejsza. wracajac do zaleznosci federacji. czy interpol ingeruje w akcje zwyklej policji?? przeciez interpol jest organizacja miedzynarodowa i w d**** maja co kto robi na swoim podworku.
0
nie jestem stronniczy.
pepe na mundialu odwalil jedna maniane za co od tazu zostal usuniety z boiska. mundial podlega pod fife. suarez podobnie ale u niego bylo to 3 takie same zagranie.
pepe nie raz szturchal glowa innego zawodnika ale takie cos, mimo ze zalosne i godne pozalowania, zdarza sie tez u innych zawodnikow. to co pepe zrobil kiedys tam (kopniecie zawodnika getafe, zostalo juz ukarane ze strony LFP. po za tym kiedy by cos nie zrobil to dostaje czerwona kartke.
wiec kolejny raz zadam pytanie. za co fifa ma ukarac pepe?? w LM podlega pod uefa, w laliga i pucharze podlega pod LFP. wiec za co kara od fify?
1
a spytam sie tak. pepe zrobil cos durnego w momencie gdy byl podlegly fifie?? szturchnal glowa mullera za co dostal czerwona kartke. nic wiecej nie odwalil dziwnego wiec mozecie sobie buraczane komentarze dalej wypisywac
0
nagonka mediow i wielu kibicow. carlo i mou i tak oparli sie temu poki co i jakos wstawili diego do skladu.
2
przed cieciem sie polecam film "sala samobojcow". jest to idealny tutorial dla nowych amatorow zyletek ;>
0
o tutaj masz:
0
jakis czas temu widzialem filmik jak zawodnik poludniowoamerykanskiej druzyny nie strzelil w 1 meczu 3 karnych.
0
i tutaj wchodzi temat rzucania butelka z woda. traktuje jak powietrze to niech tak robi caly czas. niestety ale butelka wybila twoj tok rozumowania. ogolnie musze sie z toba zgodzic ale nie w tym konkretnym wypadku.
0
czyli jak odwalasz jakas maniane to robisz to bo zylka w du**e ci pekla czy dlatego ze masz sie za lepszego od kogos?? a bojki na boisku za co sa?? mi sie wydaje ze wszystkie konflikty powstaja przez czyjes niepohamowane nerwy albo przez to ze ktos ma sie za lepszego od kogos. w innym wypdku jest sie seryjnym morderca. pierwsze odpada bo dziwne zeby keita wyszedl na boisko z szatni mocno zdenerwowany. ostatnie tez odpada chyba ze w niedlugim czasie wyjda na jaw jakies ofiary keity.
zostaje mi opcja druga. myle sie? pocalowanie w reke tez odpada bo keita nie jest ani krolem, ani kobieta ani tez gejem/metro/etc.
0
chwila. mowimy w koncu o wczorjszym zachowaniu keity czy o akcji pepe z przed kilku lat. kiedy tylko jest jakas konfrontacja slowna na linii real/barcelona to ostateczny argument kibicow barcelony to pepe i jego glupota z meczu z getafe. nic wiecej nie ma. pepe malpa, pepe agresywna swinia ale od kilku lat powtrzany jest tylko TEN JEDEN JEDYNY ATAK.
0
a wczoraj to nie bylo obrazanie na boisku?? to jak to jest. do keity ogolnie nic nie mam ale oceniajcie wszystkich po rowno. a nie pepemu sie nalezalo a seidou zrobil bardzo dobrze...
0
wlasnie ze to oznacza. zreszta nie podanie reki a rzucanie butelkami z woda to inna historia. akcja miala miejsce przed meczem a nie w trakcie. a to oznacza ze nerwy w tym moencie powinny byc na wodzy. nie powinno sie takie cos zdarzyc.
ja wiem ze pepe ma nie po kolei w glowie. tyle ze u niego wychodzi to w nerwach, w trakcie meczow gdy zwykle realowi nie idzie. keita wyszedl wypoczety na boisko, odprezony i odwalil taka maniane na sparingu. nic tylko przyklasnac.
3
zeby moc miec sie za lepszego od innych najpierw trzeba to pokazac :)
2
a no jeden z najlepszych i jeden z moich ulubionych zawodnikow
0
zasada jest prosta. jesli barcelona bedzie chciala zachowac status messiego jako najlepszego zawodnika na swiecie. co to oznacza?? to oznacza mniej wiecej tyle ze nie bedzie zadnego dzielenia sie pilka pod bramka przeciwnika. ci ktorzy sie slinia na zlotego buta dla suareza moga juz skonczyc to robic. suarez bedzie gral po to zeby wystawiac pily messiemu. tak jest w realu pod ronaldo i tak jest tutaj. suarez nic nie zmieni pod tym wzgledem w taktyce.
0
fryzura to nie wszystko. ale jesli robisz sobie pierdo lamento na lbie to pewnie podobnie masz w czaszce. zreszta wyjdz na ulice i jest to samo.
zgadzam sie calkowicie z domenechem. w tym momencie nie kojarze kapitanow w jakis sposob kontrowersyjnych, czy to wygladem czy zachowaniem. w wiekszosci przypadkow to ulozeni zawodnicy. nie mowie ze np neymar kiedys nie zostanie kapitanem, ale poki co daleko mu do tego.
zreszta na takie podsumowanie moich wypocin. spojrz na ronaldo. gdy druzynie nie idzie to bardzo rzadko ich innych zawodnikow. alves zreszta to cos innego?? jednen z najstartszych w druzynie a sami nazekacie ze zamiast wziasc sie na gre to coraz czesciej bawi sie portalami spolecznosciowymi i innymi pierdolami. a przeciez jego umilowanie do zmiany wygladu jest znane.
1
bo wyglad definiuje czlowieka (pod warunkiem ze jego dobor jest dobrowolny). ludzie pokroju pogby to bardziej "szołmeni" niz osoby twardo stapajace po ziemi ktore potrafia przywolac innych do porzadku.
3
z tego co sie orientuje to przeciez barcelona wypromowala pepa. a strona barcelony nie prowadzi tez kroniki o zawodnikach z barcelony w innych klubach?? temat nie nazywa sie jakos tak: "sprzedani, wypozyczeni"?
1
masz racje wlasciwie w kazdej linijce twojego komentarza. po za ostatnimi 2 pytaniami.
ile razy mozna wam mietolic ze wolny kraj, wolnosc slowa, internet, siedzimy tu bo lubimy. koniec kropka ^^
0
no to pytanie mam. tak nie lubicie realu i jego kibicow a zwracacie na nich uwage?? co cie obchodzi ilu kibicow realu bedzie ogladalo mecz barcelony. a moze i nikt. to znaczy ze zaden kibic barcelony nie moze obejrzec meczu realu??
0
zasada jest taka. nie psuje ci to nie czytaj. mozna pisac wszystko dopoki nie wypisuje sie durnot malo zwiazanych z prawda ;>
1
co, kto lubi. juz bodajze 5 lat jest w anglii i widac podoba mu sie tam. zeby przejsc do hiszpanii musialby zupelnie inaczej nauczyc sie grac w obronie. przede wszystkim nie moglby sobie na tyle pozwolic co w anglii
2
i koncze w tym momencie ten temat bo jest dla mnie juz nudny. nie zmienie zdania co do tej kary bo jest ona dobra, poparta argumentami i koniec kropka. suarez mogl sam ja zmniejszyc swoim zachowaniem. nie zrobil tego i to tylko pogorszylo jego sytuacje. sam jest sobie winny...
2
panowie, panowie, panowie. nic nie perdziele. gdyby pepe dostal kare zakazu pilki przez kilka miesiecy to siedzialbym cicho bo by mu sie nalezalo.
wytykam tutaj barcelonie rozne rzeczy?? a i owszem. jak widze jak ktos cisnie realowi to tyle samo argumentow moge znalesc z zamknietymi oczami przeciwko barcelonie. ale czegos takiego jak suarez zrobil nie nawidze. napietnuje kazde takie ostre zagranie.
i nie wypominajcie mi teraz pepe bo bardzo dobrze wiem jaki jest. z drugiej strony o ile gra agresywnie i ma zachwiania psychiki o tyle tylko raz mogl zrobic komus prawdziwa krzywde. jak busquets ktory prawie zlamal noge w kolanie xabiemu w pucharze krola.ktos o tym juz pamieta oprocz mnie?? wasz busi dostal ledwo zolta kartke gdy nalezala sie czerwona i kara kilku meczow przerwy. o tym jakos nie wspominacie.
fakty sa takie ze ostrych zagran jest bardzpo duzo. niektore w ogole zostaja zapominane a inne sa wybaczone po okazaniu skruchy.
suarez - cymbal, idiota, burak, cwel - dodajcie sobie inne epitety dostal kare za:
1. ugryzienie - slabe zagranie ale jednak chamskie. jak dla mnie najmniejszy argument.
2. recydywa - 2x juz kare mial. widac przerwy krotkie na nigo nie dzialaja. a kara pieniezna jest dla mnie smieszna bo rzuci drobnymi za ktore normalny czlowiek zyje przez 4 lata i pojdzie w pizdu. nawet nie poczuje tej kary. widac nalezalo sie wstrzasniecie nim. no i moze to podziala
3. brak skruchy. to co nie raz ratuje wielu zawodnikow to wlasnie skrucha i szybkie przeproszenie - jak chociazby zuninga. suarez mial to w dupie, szukal wykretow tak dlugo az barcelona nie powiedziala dosc. przeprosil tylko i wylacznie dlatego ze jego transfer byl zagrozony. wlasnie ten brak skruchy go pograzyl.
1
i to takze jest argument. ciagle pamietam jak na tej stronie wyzywano suareza, wypominano mu inne ugryzienia, zamykanlo go wrecz w wizieniu w momencie gdy pogryzl ivanowicia. to samo pisali rok temu gdy suarez byl mocno przymierzany do realu.
teraz natomiast sie smiej z madryckiej prasy ze przeciez suarez mial juz podpisana umowe z realem a samo ugryzienie wybielaja tak mocno jak tylko sie da. juz nie rzadaja dla niego wiezienia bo jest "swojak". teraz wolno mu wiecej :)
2
juz nie raz i nie dwa razy powtarzalem za co jest ta kara u suareza - wedlug mnie.
kopniecie zuningi?? pewnie ze straszne jednak JAKIEKOLWIEK wytlumaczenie ma - walka o pilke. zreszta facet zaraz przeprosil za to co zrobil.
a suarez?? migal sie do momentu az barcelona postawila mu veto. dopiero wtedy burak przeprosil. gdyby nie warunek barcelony myslisz ze okazalby skruche?? na szczescie fifa nie dala sie nabrac i od razu dobrala mu sie do dupy.
a co do psychiatrow, psychologow i lekow. przeciez to najgorsze scierwo jakie chodzi na tym swiecie w tym momencie. nawymyslali chrob psychicznych, tysiecy lekow - w tym placebo i zadowoleni mianuja sie tytulem doktorow. kiedys tego nie bylo i bylo dobrze. nagle nie mozna zrobic nic bo psycholog ma swoje 3 grosze... nie mam o nich zbyt dobrego zdania wiec nie sa dla mnie zadnym rozwiazaniem. przykladna kara - to rozwiazanie. psycholog popiep**y jakies durnoty, wezmie duza kase a suarez i tak swoje bedzie robil.