0

problem w tym ze pisalem gorsze posty. o wiele gorszy.

co stwierdzilem w tamtym?? ze enrique nie jest wielki. przypomnialem martino i to ze, teraz zacytuje siebie, teraz pewnie kazdy kibic barcelony wylalby na niego wiadro rzakdiej kupy. to bylo najbardziej wulgarne stwierdzenie w moim poscie.

co do wypowiedzi to ja sam tez wypisuje czasami durnoty. w moich wymianach komentarzy nie raz sie zapedzam i przesadzam. ale kurcze chcialbym wiedziec za co jest usuniecie komentarza :)

mamy tutaj demokracje/totatalitaryzm/monarchie czy nasz ukochany prl?

0

sa ale wypowiadam sie tutaj a nie tam. tutaj zostal mi kolejny raz usuniety post i tutaj w koncu staram sie dowiedziec dlaczego. usuniecie czyjejs wypowiedzi powinno byc jakos uargumentowane. rozumiem ze to ich strona,prowadzona przez nich itp itd ale jesli daja przyzwolenie na komentowanie no to powinni robic to uczciwie. cudowne przeblyski geniuszu niektorych uzytkownikow zostaja pod newsami a sprostowania sa usuwane ;) lepiej utrzymac status quo na stronie normalna konfrontacje midzy kibicami obu druzyn czy lepiej popularyzowac tutaj durnote, ciemnote i slepa ufnosc?

0

nie wiem, nie wnikam. zacytowalem po prostu wypowiedz jednego z uzytkownikow tej strony. bardzo dobrze ja zapamietalem + pasowala tutaj wiec wpisalem ja.

0

podobno wszyscy tutaj maja sie za lepszych od komentujacych na rm + ta strona jest o niebo lepsza bo, cytuje, "na rm nie ma nawet wersji na urzadzenia mobilne". ale gdy cos tutaj jest nie tak to automatycznie odnosicie sie do rm.pl ze jak tam jest zle. to skoro tutaj jest tak dobrze to po co sie odnosicie do innych stron. patrzcie na siebie.

i to byl raz. dwa ze tam komentarzy nie czytuje bo jest z nimi burdel. zero ladu i skladu w watkach rozmowy. gdyby bylo to poukladane to i tam besztalbym ludzi rowno po dupsku za wypisywanie durnot...

0

no bo nie jest i to jest fakt. nie przecze. moze byc wielkim trenerem. nigdy nic nie wiadomo. podobnie pomylilem sie z guardiola. tez uwazalem ze nic z niego nie bedzie. ale gdy guardiola osiagnal tyle z barcelona to durnot nie bede wciskal i sam ppoklonilem sie przed jego tytulami. enrique poki co nie zrobil nic a jedynie objal barcelone.

3

nie ma problemu.

zaznaczyc w regulaminie ze zakaz rejestracji na tej stronie kibicow innych klubow i po problemie ;)

i ja sie raczej nie kloce chyba ze ktos pisze durny. teraz napisal durnote i odpialem i na tym koniec. jesli ktos jedzie rowno po realu majac pojecie mniejsze o sprawie niz krowa o matematyce not o zaczynam tez ostrzej prostowac :)

checie miec kolko wspolnej adoracji - prosze bardzo. chcecie normalnych wymian zdan z kontrargumentami - tak sie komunikuja osoby dorosle a nie gowniarstwo - no to przyzwyczajcie sie do tego ze komentuja tutaj osoby kibicujace innym druzynom...

10

pytanie do panow. adminow.

z jakiej to racji usuwacie komentarze w ktorych pisze sie szczera prawde w sumie bez obrazania nikogo i uzywania wulgaryzmow?? jest to juz nie pierwszy raz.

ja rozumiem ze prawda niewygodna dla kibicow barcelony jest tutaj zle odbierana ale chyba powinniscie byc obiektywni, co nie?? :) stwierdzenie ze luis enrique nie jest w tym momencie wielkim trenerem chyba nie mija sie z prawda, hmm?? jesli sie myle to w takim razie czyhrynski takze jest wielkim zawodnikiem bo kurcze przeciez trenowal w barcelonie (ale czy cos w niej osiagnal?)

poki co enrique jest nikim innym jak trenerem ktory DOBRZE poprowadzil celte i dostal nominacje do trenowania barcelony. wielkim trenerem stanie sie gdy cos z druzyna osiagnie tworzac cos nowego a nie grajac POKI co stylem ludzaco podobym do tego wprowadzonego przez guardiole i regularnie kisniejacego pod rzadami vilanowy i martino...

jesli sie myle to prosze administracje o sprostowanie. w innym wpadku skonczcie z usuwaniem niewygodnych postow albo jasno napiszcie w regulaminie ze nie zyczycie sobie tutaj ludzi nie kibicujacych barcelonie a jedynie fanatykow i cala cholote sezonowcow ku czci barcelony ;)

pozdro

1

0

nikt nie siedzi cicho ;)

0

tak, tak, tak. calkowita racja. ja ogolnie opisalem sytuacje. zboczenie mam na punckie marek ktore robia w ciula ludzi poprzez wrzucanie lekko zmodyfikowanego hardware'u do jeszcze mniej zmodyfikowanych obudow z ewentualnie wiekszym ekranem ^^ no ale jak napsialem. po meczu realu popadlem w skrajnosci ;

0

a no zaczynam popadac w skrajnosci ^^ pewnie przez mecz realu xD

0

zwykly. zeby dzwonil i wysylal smsy/mmsy. reszta to komercha i wciskanie czlowiekowi kitu bo czlowiek to bezrozumne zwierze ktore kupi i kupe byle byla w ladny papierek zapakowana ;

0

a ma sie nie irytowac?? real gra mecz, real wygrywa/przegrywa/remisuje a pytanie o zawodnika niezwiazanego z danym meczem. raczej nie czytam wywiadow messiego zreszta prawie ich chyba nie ma (nie wiem, nie szukam ich...) ale czy messiego pytaja po wygranym meczu o ronaldo?? no nie wiem.

a sam zreszta napisales ze ronaldo stwierdzil ze gdy real gra z barcelona a nie z messim... taka subtelna roznica ;) i kolejny raz gdy mou mowi ze ronaldo jest tylko jeden. sam tak uwazam. tez uwielbiam brazylijskiego ronaldo. ale kurcze. gdzie tutaj byl messi??

dajecie argumenty z dupy i oczekujecie ze wam przyklasne... w calym artykule jest tylko 3-4 argumenty mogace w jakims stopniu potwierdzic ta cudowna obsesje ronaldo na punkcie messiego. kazdy inny przetoczony tutaj cytat nie ma niz wspolnego z potwierdzeniem tej tezy. ewentualnie moze potwierdzac pewnosc siebie/arogancje u ronaldo. ale w ktorym momencie obsesje na punkcie messiego...
z kibicami to nie raz jak z jehowymi...

0

a stwierdzilem cos innego?? napisalem ze atletico bylo gorsze?? no chyba nie :) roznica byla taka ze atletico bylo gotowe na 90 minut gry a nie 120. to ich zgubilo. a real?? pewnie ze mial szczescia tyle co rolnik gnoju na rozrzutniku ;< dogrywka nalezala juz tylko do realu ale to juz z przyczyn ktore opisalem wyzej.

@Ressons

ale waznego gola strzelil ktory strasznie ubrzydzil wieczor kibicom barcelony i atletico. dlatego mowie ze nie oceniajcie zawodnika po 2 kolejce gdy cala druzyna gra dno ;)

0

ja tam ich w tym momencie rozumiem. co mogli napisac?? slaba gra?? to nawet slaba gra nie byla ;> mogli uzyc ostrzejszych slow ale nie wypada ;P czasami lepiej przemilczec i modlic sie zeby tydzien pozniej bylo lepiej ^^ i to chyba zaraz sam tez uczynie ;

3

real ogolnie kupe zagral. ale oceniac na tym etapie pojedynczego zawodnika?? :) podobnie ocenialiscie balea sezon temu. ostatecznie wam zabral puchar hiszpanii a do tego mocno przyczynil sie do ograbienia atletico z pucharu LM.

0

a masz inny komentarz na ich gre?? xD nie bede komentowal pierwszej polowy bo nie bylo mi dane jej ogladac. ale druga polowa... czasami lepiej dac 3 kropczeczki niz pisac brzydkie wyrazy ^^

1

jak dla mnie to niczyja wina tylko po prostu kara boska za zbezczeszczenie barw klubowych ;

0

jedyne co mowi to brak konsekwencji w ortografii ;P

ale fakt. pierwszy mecz bez xabiego i jak bardzo widac jego brak. oby szybko druzyna sie odnazla bo tak pusto jest przed obrona ze szok O.o

0

bede wbijal tak czesto jak bede mial ochote ;)

0

jak w safe zone bijesz kukly to ci sila niepotrzebna :)

0

bardziej probuje odreagowac pierwsza polowe gdzie po burzy klnalem ze router mi sie wieszal i nie widzialem meczu poki co :)

widzisz i ja ci odpowiedzialem, teraz czekam na odpowiedz od ciebie. tez sie dowartosciowujesz komentowaniem cudzych postow gdy osoba atakowana nie moze ci odpowiedziec ;> latwo tak co nie??

0

strasznie :) a ty wczesniej?? chyba nie mniej, co nie?? :)

0

no to jest jeszcze ostatnia mozliwosc. metro ^^

0

patrz jaki suchar ze strony barcelony:

"łapcie takiego kwiatka z rm:
Przecierz jak sie wygrywa dwa zero to sie ma 3 pkt nie wiem po co oni tracą te bramki

padłem i nie wstaję..."

normalnie jakis idiota ze strony barcelony pod czas czytaniakomentarzy na stronie realu dostaje bezwladu w nogach ^^

1

pewnie ze zalosne stroje. szkoda ze w adidasie pracuja metro no ale co poradzic.

z drugiej strony barcelona tez miala rozowe stroje kilka lat temu wiec nie powinienes sie za bardzo udzielac w tej kwestii :)

0

ale ja nie mowie o komentarzach messiego. nie mowie tez o tym ze ronaldo nie jest troche arogancki. mowie tutaj o rzekomej niekonczacej sie obsesji ronaldo na temat messiego.

chyba jednak wiem co ci sie myli. ciagle myslisz o steku z obiadu i dlatego o czyms takim wspomniales... a co do bzdur?? nie napisalem zadnych bzdur :) napisalem o plotkach ktore yly tez opisywane w newsach na tej stronie.

z wborem rodzynkow z udzialem ronaldo tez sie pomylilem?? takie cos mozna zebrac dla kazdego na swiecie. i nie tylko jesli chodzi o wypowiedzi. a sam osobiscie widzialem nie raz w trakcie transmisji jak messi pluje na boisko czy tez patrzac w kamere charka obficie. czy to jednak oznacza ze jest niewychowanym prosiakiem?? to samo tyczy sie sytuacji z ronaldo.

jesli to wszystko co napisalem to bzdury to podaj mi argumenty czemu sa one bzdurami? poki co jedynie cos stwierdziles bez podania jakiegokolwiek uargumentowania

3

a tak w sumie to wiekszosc "argumentow" "redaktora" mundo deportivo w najmniejszym stopniu nie pokazuje obsesji ronaldo na temat messiego.

czego mozna sie czepic z jakze wymyslnego grona 12 cytatow??
po pierwsze 8 z nich jest doslownie z d**y.
w wiekszosci widze mila gierke slowna miedzy dziennikarzem a ronaldo.

czego mozna sie przyczepic do ronaldo?? mozna sie przyczepic jesli chodzi o wypowiedzi z:
- listopad 2011
- maj 2012 - chociaz watpie zeby messi inaczej myslal o ronaldo. chcesz byc najlepszy to tak o sobie mysl. zreszta skoro dostaje takie pytanie to cos odpowiedziec musi ;) dziwne ze ibra takich pytan podchwytliwych nie dostaje a i tak ciagle powtarza ze to on jest najlepszy :) - takze ta wypowiedz tez moglbym wrzucic do smieci ;)
- czerwiec 2012 - euro a on o messi. musze znalesc ten wywiad czy czasami nie dostal znowu pytanie zwiazane z messim. bo przeciez ciagle jest o to pytany, prawda?? :) gdzies sie wywalic z odpowiedzia w koncu mozna gdy udziela sie kilkuu wywiadow w tygodniu :)
sierpien 2014 - tutaj calkowicie niepotrzebny komentarz. chociaz wiele osob ma obiekcje co do tej decyzji. i to wcale nie mala grupa osob. czemu on nie moze miec zdania takiego jak wielu innych??

takze caly artykul naciagany z lekkimi przejawami RZECZYWISTEJ minifobii zwiazanej z messim. ale bez przesady :)

0

pewnie ;) ronaldo to samo zlo. pewnie ze jest troche zarozumialy. a myslicie ze messi nie jest?? same z siebie plotki o problemach messiego z zarzadem, jego rzadach w druzynie itp itd nie wziely ie jedynie z d**y. napewno nie sa w 100% prawdziwe ale jakas tam czesc jest :)

a mundo w ty momendzie siegnelo dna ;) rownie dobrze moglbym znalesc 2-3 zdjecia jak messi pluje albo gila na boisku i napisac artykul ze jest niewychowanym burakiem. ale czy to prawda??

co wiecej?? kilka tych wypowiedzi kojarze. i kurcze nie powiem na 100% bo po prostu nie jestem pewny ale az zaluje ze hiszpanski pismak nie dodal tutaj pytan dziennikarzy do ronaldo a jedynie jego odpowiedzi :)takie wyrwane z kontekstu wypowiedzi sa najlepsz, co nie?? bezdyskusyjnie pokazuja pogarde dla innych itp itd. a tu nagle gdzies sie przeczyta caly kontekst wypowiedzi i wszystko zmienia sens ;

1

nikt o jese nie zapomina :) tyle ze jese wraca dopiero w pazdzierniku (optymistycznie myslac) a ronaldo juz teraz ma problemy ze zdrowiem a jedynym zmiennikiem jest isco na ten moment ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?