0

skoro tak twierdzisz to tez pewnie jestes jednym z tych kibicow realu ;) nie wierze w zadne wrozby, wieszcza itp itd wiec nie mozesz tego przewidziec. a skoro tak pewny jestes swego to musisz byc jedna z tych osob ;>

1

a no racja. rok temu wszyscy mowili ze real rozgromi barcelone a jak bylo kazdy widzial. na szczescie mecz meczowi nierowny i to jest moja nadzieja na najblizsze mecze realu (wzgledem meczow z atletico i sociedad) xD

0

bo trzeba wejsc w zakladke uslugi dodatkowe i wymienic przynajmniej 1 dzien premium za 3 dni lokalizacji. tracisz ten dzien na weebie ale zyskujesz 3 dni korzystania z normalnego nieobciazonego serwera. wtedy w ustawieniach odtwarzacza mozesz zmieniac lokalizacje bez problemu.

0

wykupuje weeba od kilku lat regularnie. problemy sie zdarzaja ale naprawde rzadko. w 99% smiga jak zloto, z meczami, mimo obciazonych serwerow tez nie mam problemow. tylko mowie. jak sa mocno obciazone to trzeba zmienic lokalizacje serwera streamow

0

u mnie smiga jak zloto na jakosci hd, ale trzeba skorzystac z uslugi lokalizacji zeby zmienic serwer na jakis normalny

0

sam durnoty tez pisze ale nigdy w stylu na innej stronie jest tak i tak - hahahaha - ale to normalnie brzydkie i niemadre wacki z nich - hahaha.

jak dla mnie to ponizej krytyki i mojej wlasnej godnosci zebym w ten sposob pisal. wzglednie mooooze gdy specjalnie robie z siebie durnia...

0

nigdy polskiego nie lubilem ;< ciagle durne wypracowania :( wolalem matme ;P takze pala z polskiego bys mnie nie postraszyl ^^ ale dzieki za szczera opinie xD

0

no a ja napisalem co sie dzieje tutaj. myslalem ze to ma na celu ten watek. pisanie co sie dzieje na jakiej stronie. ty zamiast przebic musik to w ogole nie zrozumiales sensu tego watku ;

5

czasami przychodza mi na mysl slowa ktorych nie moglbym tutaj napisac w obawie o bana. taki moment wlasnie nastal teraz :)

delikatnie mowiac, pomysl kolego co sie tutaj dzieje gdy wam nie idzie ;) myslisz ze jest inaczej?? w jakim swiecie ty zyjesz ;>

0

kupuje tylko na specjalne okazje ;

1

no czekalem na taki mecz. specjalnie na ta okazje chipsy sobie kupilem *_*

1

no tak. bo to wam tylko wolno porownywac ;) ale na dobra sprawe jak mam jeszcze cos porownac to real aplikowal ajaxowi 4 gole w kilku ostatnich meczach. z drugiej strony realowi trafil sie liverpool przy ktorym wiele osobz tej strony ostro tryskalo w tamtym sezonie za to jak pieknie graja...

2

dobrze ze u was apoel i ajax to potegi pilkarskie :) naprawde bedziecie sie mocno meczyc z nimi. a i pewnie nikt sie nie zdziwi gdy te druzyny z wami wygraja :)

0

czy kolumbijczyk okaze sie przereklamowany to okaze sie na koniec tego sezonu :) rownie dobrze genialnie grajacy w anglii suarez moze sie okazac niewypalem w barcelonie. roznie to bywa.

0

a no racja. di maria byl jednym z moich ulubionych zawodnikow w realu i ciagle szkoda mi tego ze go sprzedali. ale na dobra sprawe wy tez oddaliscie alexisa ktory w arsenalu radzi sobie poki co bardzo dobrze, a mesut w tamtym sezonie?? tez pukali wszyscy real w glowke za to co zrobil, sam zreszta robilem to samo. a co sie teraz dzieje?? z kazdym miesiacem mesut znizal loty (po naprawde super poczatku sezonu) i aktualnie wcale jakiegos szalu nie robi. nie zycze tego samego di marii ale kto wie co bedzie za rok.

0

wczoraj zagral slabo jak cala druzyna (po za ronaldo), wczesniej tak samo. gdy jednak real gral z sevilla to kroos byl jednym z najlepszych zawodnikow. a wczesniej?? przeciez w bayernie byl jednym z najlepszych. kilka slabszych meczow nie oznacza ze gralby gdzies ciagle na lawie ;)

0

z jamesem moze byc roznie. ale co do kroosa nie masz zielonego pojecia o czym mowisz ;>

0

problem w tym ze to co napisales nie zgadza sie ze stanem autentycznym z pierwszej polowy. druga polowa to juz rzeczywiscie to co napisales

0

bo ja mimo moich wad i tak jestem slodki i powabny. nic na to nie poradzisz ;< a to ze pojechalem na ciebie to tylko dlatego ze wyciagasz komentarze innych.

wyznaje zasade ze jesli sie z kogos nasmiewasz to przy tym kims tak, zeby ten ktos mogl ci odpowiedziec. wysmiewanie sie za czyimis plecami uwlacza tylko tym ktorzy sie smieja. nikomu innemu, bo nie maja odwagi ;)

takze dzisiaj cie besztam ale jutro pewnie wejde z toba w normalna rozmowe ;>

pozdro ^^

0

oby nie. jestem zbyt leniwy na to ^^

0

moje motywy sa takie jak sam powiedziales, lecze swoje kompleksy bo jestem niski. brzydki i malo madry ;(

za to tacy jak ty, jak juz stwierdzilem... i tutaj sobie dopisz :D

0

nie jestem zly bo to nie ja przegralem tylko oni ;)

raczej mam wyrobione zdanie o hejterach takich jak ty. sciagajacych perelki ze stron innych klubow zeby wybielic swoja durnote ;) tacy jak ty karmia sie czyjasc glupota wlasnie po to zeby samemu czuc sie lepszym ;) ale takie zabiegi sa wykorzystywane tylko przez osoby... i tutaj nie skomentuje zeby nie dostac bana ;)

0

ja wam dzisiaj przedstawie najwieksza perelke dnia:

messi666

niezle, nie??

0

nie no. 3/4 pierwszej polowy byly super w wykonaniu realu. problem lezal w wykonczeniu. potem - tak jak zreszta przewidywalem - atletico sie lepiej ustawilo i juz nie bylo tak rozowo. ale ogolnie real w pierwszej polowie gral bardzo dobrze. siedli bo... i tutaj brak mi komentarza ;>

0

szybki finisz i zaczely sie problemy z prostata ;< oby szybko wrocila im forma bo inaczej laliga znowu bedzie liga dwoch druzyn - tym razem barcelony i atletico ^^

0

no dosc zimno :( chociaz moze niedlugo sie ociepli ;>

0

a to twoja strona?? pokaz mi papierek ze stworzyles ja i nia administrujesz to sobie pojde ;> w innym wypadku jestes niczym wiecej jak pchla komentujaca tutaj ;)

0

na real nie stawia sie kasy dopoki nie unormuja formy ;>

0

juz nie jest mi tak slodko ^^

0

smiej sie smiej. a jak znowu nabije sobie pile na twarz i na sile wbije ta pile do bramy to bedzie bol ^^
kolega - kibic united - stwierdzil ze chicharito to idealny napadzior dla realu bo zawsze czyms tego gola strzeli, a to twarza, a to d*pa, czy biodrem ^^ a pilek w poe karne duzo leci wiec moze meic duzo szans ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?