kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoro tak twierdzisz to tez pewnie jestes jednym z tych kibicow realu ;) nie wierze w zadne wrozby, wieszcza itp itd wiec nie mozesz tego przewidziec. a skoro tak pewny jestes swego to musisz byc jedna z tych osob ;>
1
a no racja. rok temu wszyscy mowili ze real rozgromi barcelone a jak bylo kazdy widzial. na szczescie mecz meczowi nierowny i to jest moja nadzieja na najblizsze mecze realu (wzgledem meczow z atletico i sociedad) xD
0
bo trzeba wejsc w zakladke uslugi dodatkowe i wymienic przynajmniej 1 dzien premium za 3 dni lokalizacji. tracisz ten dzien na weebie ale zyskujesz 3 dni korzystania z normalnego nieobciazonego serwera. wtedy w ustawieniach odtwarzacza mozesz zmieniac lokalizacje bez problemu.
0
wykupuje weeba od kilku lat regularnie. problemy sie zdarzaja ale naprawde rzadko. w 99% smiga jak zloto, z meczami, mimo obciazonych serwerow tez nie mam problemow. tylko mowie. jak sa mocno obciazone to trzeba zmienic lokalizacje serwera streamow
0
u mnie smiga jak zloto na jakosci hd, ale trzeba skorzystac z uslugi lokalizacji zeby zmienic serwer na jakis normalny
0
sam durnoty tez pisze ale nigdy w stylu na innej stronie jest tak i tak - hahahaha - ale to normalnie brzydkie i niemadre wacki z nich - hahaha.
jak dla mnie to ponizej krytyki i mojej wlasnej godnosci zebym w ten sposob pisal. wzglednie mooooze gdy specjalnie robie z siebie durnia...
0
nigdy polskiego nie lubilem ;< ciagle durne wypracowania :( wolalem matme ;P takze pala z polskiego bys mnie nie postraszyl ^^ ale dzieki za szczera opinie xD
0
no a ja napisalem co sie dzieje tutaj. myslalem ze to ma na celu ten watek. pisanie co sie dzieje na jakiej stronie. ty zamiast przebic musik to w ogole nie zrozumiales sensu tego watku ;
5
czasami przychodza mi na mysl slowa ktorych nie moglbym tutaj napisac w obawie o bana. taki moment wlasnie nastal teraz :)
delikatnie mowiac, pomysl kolego co sie tutaj dzieje gdy wam nie idzie ;) myslisz ze jest inaczej?? w jakim swiecie ty zyjesz ;>
0
kupuje tylko na specjalne okazje ;
1
no czekalem na taki mecz. specjalnie na ta okazje chipsy sobie kupilem *_*
1
no tak. bo to wam tylko wolno porownywac ;) ale na dobra sprawe jak mam jeszcze cos porownac to real aplikowal ajaxowi 4 gole w kilku ostatnich meczach. z drugiej strony realowi trafil sie liverpool przy ktorym wiele osobz tej strony ostro tryskalo w tamtym sezonie za to jak pieknie graja...
2
dobrze ze u was apoel i ajax to potegi pilkarskie :) naprawde bedziecie sie mocno meczyc z nimi. a i pewnie nikt sie nie zdziwi gdy te druzyny z wami wygraja :)
0
czy kolumbijczyk okaze sie przereklamowany to okaze sie na koniec tego sezonu :) rownie dobrze genialnie grajacy w anglii suarez moze sie okazac niewypalem w barcelonie. roznie to bywa.
0
a no racja. di maria byl jednym z moich ulubionych zawodnikow w realu i ciagle szkoda mi tego ze go sprzedali. ale na dobra sprawe wy tez oddaliscie alexisa ktory w arsenalu radzi sobie poki co bardzo dobrze, a mesut w tamtym sezonie?? tez pukali wszyscy real w glowke za to co zrobil, sam zreszta robilem to samo. a co sie teraz dzieje?? z kazdym miesiacem mesut znizal loty (po naprawde super poczatku sezonu) i aktualnie wcale jakiegos szalu nie robi. nie zycze tego samego di marii ale kto wie co bedzie za rok.
0
wczoraj zagral slabo jak cala druzyna (po za ronaldo), wczesniej tak samo. gdy jednak real gral z sevilla to kroos byl jednym z najlepszych zawodnikow. a wczesniej?? przeciez w bayernie byl jednym z najlepszych. kilka slabszych meczow nie oznacza ze gralby gdzies ciagle na lawie ;)
0
z jamesem moze byc roznie. ale co do kroosa nie masz zielonego pojecia o czym mowisz ;>
0
problem w tym ze to co napisales nie zgadza sie ze stanem autentycznym z pierwszej polowy. druga polowa to juz rzeczywiscie to co napisales
0
bo ja mimo moich wad i tak jestem slodki i powabny. nic na to nie poradzisz ;< a to ze pojechalem na ciebie to tylko dlatego ze wyciagasz komentarze innych.
wyznaje zasade ze jesli sie z kogos nasmiewasz to przy tym kims tak, zeby ten ktos mogl ci odpowiedziec. wysmiewanie sie za czyimis plecami uwlacza tylko tym ktorzy sie smieja. nikomu innemu, bo nie maja odwagi ;)
takze dzisiaj cie besztam ale jutro pewnie wejde z toba w normalna rozmowe ;>
pozdro ^^
0
oby nie. jestem zbyt leniwy na to ^^
0
moje motywy sa takie jak sam powiedziales, lecze swoje kompleksy bo jestem niski. brzydki i malo madry ;(
za to tacy jak ty, jak juz stwierdzilem... i tutaj sobie dopisz :D
0
nie jestem zly bo to nie ja przegralem tylko oni ;)
raczej mam wyrobione zdanie o hejterach takich jak ty. sciagajacych perelki ze stron innych klubow zeby wybielic swoja durnote ;) tacy jak ty karmia sie czyjasc glupota wlasnie po to zeby samemu czuc sie lepszym ;) ale takie zabiegi sa wykorzystywane tylko przez osoby... i tutaj nie skomentuje zeby nie dostac bana ;)
0
ja wam dzisiaj przedstawie najwieksza perelke dnia:
messi666
niezle, nie??
0
nie no. 3/4 pierwszej polowy byly super w wykonaniu realu. problem lezal w wykonczeniu. potem - tak jak zreszta przewidywalem - atletico sie lepiej ustawilo i juz nie bylo tak rozowo. ale ogolnie real w pierwszej polowie gral bardzo dobrze. siedli bo... i tutaj brak mi komentarza ;>
0
szybki finisz i zaczely sie problemy z prostata ;< oby szybko wrocila im forma bo inaczej laliga znowu bedzie liga dwoch druzyn - tym razem barcelony i atletico ^^
0
no dosc zimno :( chociaz moze niedlugo sie ociepli ;>
0
a to twoja strona?? pokaz mi papierek ze stworzyles ja i nia administrujesz to sobie pojde ;> w innym wypadku jestes niczym wiecej jak pchla komentujaca tutaj ;)
0
na real nie stawia sie kasy dopoki nie unormuja formy ;>
0
juz nie jest mi tak slodko ^^
0
smiej sie smiej. a jak znowu nabije sobie pile na twarz i na sile wbije ta pile do bramy to bedzie bol ^^
kolega - kibic united - stwierdzil ze chicharito to idealny napadzior dla realu bo zawsze czyms tego gola strzeli, a to twarza, a to d*pa, czy biodrem ^^ a pilek w poe karne duzo leci wiec moze meic duzo szans ^^