kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ronaldinho oklaskiwali na bernabeu wiec nie robmy wielkich problemow
a mi osobiscie wszystko jedno gdzie mu to dadza. moga i na bernabeu - chociaz sam uzaje ta mozliwosc za malo mozliwa.
1
tutaj sa asysty + gole. juz widzialem gdzies statystyki i w klasyfikacji kanadyjskiej messi minimalnie wyprzedzal ronaldo. no ale mial ponad 10-12 asyst wiecej od portugalczyka.
0
no ja juz nie raz pisalem ze nie ma lepszego napastnika dla realu niz karim takze nie do mnie z tym pytaniem ;>
a co do mojego pierwszego punktu - pewnie ze real gra z kontry. nie sprecyzowalem jednak wypowiedzi. te strzaly o ktorych mowa - wiekszosc pudel ronaldo - nastepuje po atakach pozycyjnych gdy real ma problem z oddaniem strzalu. ronaldo bierze wtedy pile i czy szanse sa duze czy praktycznie znikome probuje strzalu z roznych pozycji. o tego typu pudlach pisze. tutaj musisz przyznac ze barcelona z dystansu praktycznie nie strzela, raczej z pozycji z ktorych szansa na gola jest duza.
1
tutaj akurat wiele racji jest prawdziwych. bo:
1. w realu gra sie na ronaldo i nawet starsza babcia by to stwierdzila widzac pierwszy raz mecz na oczy
2. ronaldo laduje z wielu roznych pozycji. nie raz strzaly wychodza a nie raz nie - jak podaje twoja statystyka wiekszosc strzalow sie nie udaje. ale kto nie probuje ten nie ma, proste. tym bardziej ze np realowi trudniej wejsc w pole karne niz barcelonie, stad tez real musi strzelac czesciej z dalsza.
0
watpie. w realu bije sie tylko rekordy strzeleckie. real zawsze tracil duzo bramek
0
tutaj tez ;) chociaz tutaj rzeczywiscie bardziej rozumiem niz docinki na stronie realu. ludzie sa ciemni i szczerze mowiac go**o sie znaja na pilce jesli oczekuja od kazdego wielu bramek. fakt. benzema marnuje sety. czasami razace - chociaz pod tym wzgledem higuainowi i tak nie dorownuje. robi za to inna kolosalna prace. i tego mu odmowic nie mozna. stojac przed zawodnikiem druzyny przeciwnej potrafi sie nie raz zachowac lepiej niz ronaldo.
a co do strzelania. niby nie strzela a nagle wchodzi w trudnym momencie gdy real nie wygrywa i potrafi strzelic tego najwazniejszego gola.
7
co wy macie do benzyny. przeciez ten napastnik ma wykladac pilki dla ronaldo/bale'a i robic im miejsce. od strzelania sa oni. od robienia tlumu jest karim. tak jest od kilku lat i tak bedzie przez kolejne kilka lat bo perez go nikomu nie odda. a i sam uwazam ze lepszego napastnika real teraz nie dostanie - no moze po za robertem ktory tez potrafi sie zastawic i dograc skrzydlowym.
miejcie sobie suareza, niech united ma RvP, city aguero, psg ibre itp itd. w zespole nie moga byc sami super strzelcy. ktos musi robic na te najwieksze gwiazdy. tutaj karim robi robote jakiej nie potraficie sobie wyobrazic. bo jak mozecie sobie to wyobrazic skoro ciagle ktos ma cos do benzemy. najlepsze jest to ze to wasz zespol zaczal tworzyc napastnikow o tej charakterystyce. nie typowe 9 ale raczej 10 wchodzace w pole karne i robiace miejsce innym...
0
pamietam testy szybkosciowe w realu gdy gral jeszcze ronaldo. mimo ze to byl moment gdy byl juz naprawde duzy to i tak mial nnajwieksze przyspieszenie i start do pilki z calej druzyny ^^ do tego byl spory wiec nie dalo sie go latwo przepchnac w polu karnym.
0
oho no to nowosc. no tutaj juz trzeba mocno uwazac. a czemu sciagaja chorych do europy?? bo sa obywatelami danego kraju a po za tym w europie sa o wiele lepsze warunki w trakcie leczenia.
0
zadna nowosc. podejrzenia eboli byly juz nawet w polsce. wszedzie szaleja na tym punkcie i dmuchaja na zimne.
0
moze to samo co ze starym ronaldo ;> tez byl smukly i piekny az od czasow interu zaczal powiekszac swoja mase mimo cwiczen, leczenia itp.
inne wytlumaczenie to zaniedbanie. ale w to akurat watpie bo za duza napinka byla na to jak suarez trenuje czekajac na debiut. do tego sztab skzoleniowy barcelony raczej by mu nie pozwolil nabierac masy ;>
4
najlepiej jakby ta nagrode w ogole usunieto. jeden powod mniej do odmozdzania sie i robienia z siebie debila
2
benzema wcale slabo nie gra. sety marnuje?? no racja. ale ile daje tez realowi. rozegranie, przytrzymanie pilki z przodu, robienie miejsca innym zwchodzacym w pole karne zawodnikom..
prosze panstwa. definicja napastnika zmienila sie wspolczesnie przede wszystkim dzieki waszemu klubowi. dlaczego wiec tak psioczycie i krytycznie oceniacie zawodnika ktory nie strzela wielu bramek?? to wasz klub przeksztalcil sie w cos co nie gra napastnikami mimo ze ich sciagal.
0
na pierwszy rzut oka masz racje. ale potem real wychodzi na mecz bez ronaldo w skladzie i wszyscy biegaja po boisku jak wszy lonowe. bez ladu, skladu i co gorsza najmniejszych pozytywnych efektow.
takze nie umniejszaj jego zaslug. bez niego w tym momencie nie ma realu. co najlepsze?? niedawno mialem podobne zdanie do twojego. a potem zobaczylem jak gra real bez ronaldo.
2
no cudo co nie ;> ostatnia taka typowa "9" jaka widzialem na boisku to van nistelrooy. juz myslalem ze takich zawodnikow nie ma w dzisiejszej pilce bo wszystko dazy to durnego posiadania pilki ale kurcze jak sie mylilem. wielkie objawienie wrocilo na SB ;> kolejne wcielenie van nistelrooya = c.ronaldo ;>
3
z prostego powodu. bo barcelona nie jest sklonna oddac pilki przeciwnikowi ani na chwile. chcesz otwartej gry?? daj powachac pilke przeciwnikowi. jesli ciagle masz pile to co sie dziwisz ze przeciwnik jest gleboko ustawiony
0
ale miec mogl ;) wiec pisanie ze ronaldo nie potrafi wypracowac akcji jest tez nie na miejscu, prawda?? tym bardziej ze w tym momencie asysta przyszla.
zreszta kurcze. nagle gdy messi mniej zaczal strzelac bo lucho zmienil mu pozycje kibice barcelony zaczeli od ronaldo wymagac asyst.
ciekawa zaleznosc. przez ostatnie lata nie bylo komentarzy odnisnie asyst. nagle sie zaczely ;
0
czyli wina zawodnikow barcelony a nie messiego.
0
teraz zwrocili uwage na asysty bo messi juz nie strzela tylko musi kolegom dogrywac.
nie wiesz ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia?? nie ma aegumentu w jednej dziedzinie to trzeba zmanipulowac fakty tak zeby wyszlo na twoje ;>
0
no gdyby dzisiaj koledzy wykanczali te proste strzaly prawie na pusta bramke to ronaldo by mial juz 2-3 asysty ;)
6
no jesli to takie proste to kurcze w kazdym meczu powinno byc po 8:8 jak nie wiecej. przeciez co mecz sa sytuacje z kilku metrow i o dziwo wielu wielkich zawodnikow nie potrafi ich wykonczyc ;)
no ale ty bys pewnie pokazal wiecej.
1
ale po pierwszej polowie bylo wtedy 2:2 bodajze
0
ja tam bede na niego dalej mowil chiquita ;
0
moj dziekanat taki fajny nie byl. dopiero na 5-6 semestrze - gdy panie zobaczyly duzo naklejek na legitce - zaczeto sie do mnie usmiechac i mowic mi nawet per "Pan". a na magisterce?? istna rozposta. jestes na magisterce to wszystkie dupeczki z dziekanatu sa twoje.
0
no i od przyszlego roku kazdy 5 pazdziernika bedziesz czcil poprzez uczeszczanie na msze swiete w intencji karima - oczywiscie prowadzone przez ojca dyrektora wraz z jasnie oswieconym jaroslawem - pierwszym krzyzakiem rzeczypospolitej.
0
wiesz co. zasada jest taka. jesli nie chcesz to cie nigdy nie wyrzuca z uczelni.
masz do wyboru wiele rodzajow broni:
warunek, dziekanka aktywna, chorobowe, kursy indywidualne, indywidualny tok studiow.
wybieraj co chcesz. z dziekanatem idzie wygrac ;) a human?? jesli jestes na uczelni technicznej to humany sie nie licza. sa zwyklymi zapychaczami na ktore nie raz nawet prowadzacy leja.
1
jesli tak to mam nadzieje ze to jakas choroba weneryczna i latwo sie z tego nie wyleczy ;>
0
raczej to zwykle wyglada tak:
jak wiesz ze gdzies sa miejsca to idziesz z ladnym podaniem do prowadzacego zajecia o dopisanie cie do kursu po terminie zapisow. z podpisanym papierkiem idziesz nastepnie do dziekanatu/sekcji informatycznej czy gdzie cie tam zapisuja na kursy i szlus. recznie cie dopisza.
wzglednie zgoda na wpis na zajecia po terminie moze wymagac podpisania przez prodziekana. tego sie juz musisz dowiedziec.
0
to samo co twoj komentarz ze strona barcelony po mojej odpowiedzi na twoja prowokacje z brakiem checi gry dla realu ;)
zauwazylem ze jak ktos z tej strony nie ma argumentu to jest argument ostateczny: "IC STOND - to strona barsy".
0
a mi sie wydaje ze inteligentna osoba powinna wiedziec jak bardzo internet chroni prywatnosc ludzi ;)