kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ty to akurat chcesz z niego pazdziocha zrobic ^^ wedkarz w moherowym berecie ;
1
raz wydaje sie ze jestes za statystykami, innym razem jak ci pasuje to przetaczasz gadke o karnych itp itd. ale latwo ci przychodzi dostosowanie teorii do faktow ;>
o ile mi wiadomo liczy sie tylko liczba goli. nie srednia goli czy ilosc strzelonych karnych tylko ogolna liczba goli. dlatego ta nagroda jest cudownie obiektywna bo ma jasne i klarowne zasady. w tym wypadku i luis i cristiano wypadli tak samo.
gdyby bylo tak jak mowisz to pewnie ze luisowi nalezy sie ta nagroda. pod warunkiem ze Pan MarioVeB! zostanie kims waznym kto zmieni zasady przyznawania tej nagrody ;)
0
tym bardziej ze sedzia mial chwile po tam bodajze od razu pilka poszla w aut. spokojnie po tych kilku sekundach mogl wrocic do tej sytuacji. ale mowi sie trudno. faulu nie bylo i tyle w temacie.
1
hiszpanskie sedziowanie bardzo sie reklamuje dzisiaj ;)
0
problem jest taki ze on przestal biegac po tym kopniaku. pierwsze minuty walczyl wiecej, po tym faulu bez gwizdka cos z nim nie tak jest.
0
aha. a to juz by troche wyjasnialo.
0
hmmm. nie znam takiego zawodnika. a to on powinien byc w kadrze szkocji?? bo tak patrze na sklady reprezentacji szkocji w tych eliminacjach na stronie uefy i nie ma tam takiego zawodnika.
1
jaki garet?? znam jednego garetha i on gra dla walii a nie szkocji ;>
0
jesi poczules sie urazony to widac masz tez swoje za uszami ;>
0
razem z pepe ktory na ugryzienie zareaguje butem w ryju xD
1
odpisywalemw watkach opisujacych gole zawodnikow barcy czy odpowiedzialem w tym 1/10 watkach? bo mi sie wydaje ze jasno odnioslem sie do tej mniejszosci.
jesli nie widzisz posta wyzej to go przeczytaj a bedziesz wiedzial komu i dlaczego odpisuje.
a najlepiej ochlon, usun konto i wyjdz.
3
a na tej stronie jest bol dupy ze na tamten stronie kibice maja bol dupy. wam to zawsze odbija sie rykoszetem prosto miedzy poslady ;)
5
tez jestem przeciwny odprawianiu szopki w trakcie meczu. jesli juz wybitnie chca to robic na bernabeu to prosze bardzo ale zaraz po ostatnim gwizdku. w trakcie meczu chce zobaczyc akcje a nie kilku starych prykow wchodzacych w garniakach na murawe
1
odnislem sie w sposob bardzo jasny do pierwszego komentarza w tym watku odnosnie "siatkarze nie wygraja z mistrzami swiata"
1
tyle ze nasi pilkarze tez JUZ wygrali z mistrzami swiata tak jak siatkarze. a czy to jest powiedziane ze znowu sie to naszym uda ;> oj bedzie ciezko, inne podejscie do rewanzu, do tego mecz w niemczech
0
akurat nie zagalopuj sie za bardzo bo to tylko wymysly waszego redaktora poki co. nie mowie zze tak sie nie stalo i w sumie byc moze sie stalo. pewnie ze jest to prawdodpoobne. ale kurcze jedyne co ten artykul potwierdza to to, ze ta nagroda nie ma sensu co juz nie raz pisalem.
1
a ja dalej nie potrafie zrozumiec ewenementu u ludzi. "jestesmy lepsi od kogos innego ale zachowujmy sie tak samo jak oni, bo przeciez oni tak robia. wazne ze tylko MY wiemy ze jestesmy od nich lepsi"
tez nie pije tylko zwracam uwage ;> a tak wracajac do bluzg na innej stronie. gdybym tam komentowal to tez bym besztal. tego typu zachowania to dno ludzkie i nic wiecej. mozna sie nasmiewac z symulek, fryzur, ubiorow itp itd. ale nigdy z czyjejs choroby czy tez kontuzji.
1
niby barcelona szalu nie gra ale jednak w wiekszosci meczow na 0 z tylu. real z kolei rozjezdza kazdego - poki co tez nikogo znaczacego - a z tylu zawsze traca bramki. mecz powinien byc nieprzewidywalny. mozliwe ze bedzie ciekawszy niz GD w ostatnich latach.
4
tym smutniejsze jest to ze autor tego duenrgo komentarza wpisal sobie rok urodzenia 1988. niby dorosly a cymbal... zawisc i zazdrosc ludzka siega naprawde dna w dzisiejszych czasach
3
zeby cieszyc sie czy nasmiewac z czyjejs kontuzji - zreszta przewleklej bo to sie ciagle odnawia - to trzeba byc naprawde niedorozwinietym sku*******m. nikim wiecej ;)
pozdrawiam
0
a no wawrzyniak wypracowal pierwsza bramke dla polski. grac tez nie gral zle. nie nadazac za mlodymi niemieckimi zawodnikami to akurat nie grzech. a wawrzyniak juz swoje lata ma.
0
po prostu brakuje slow xD fakt ze cholrnie szczesliwie ale nastepnym razem zanim skomentuje to musze zagrysc ten moj niewyparzony jezor i przeczkac caly mecz ^^
0
tak jak pisalem wczesniej. rybus klapki na oczy i jazda do przodu. i lewa strona tak wygladala caly czas. wawrzyniak doswiadczony pomyslal i pierwszy raz w tym meczu zwolnil akcje obrocil sie i dobrze zagral do przodu.
jak widac niektorzy nasi potrafia i wielkie brawa dla wawrzyniaka bo ta bramka leci na jego konto wedlug mnie!! pierwsza madrze wyprowadzona pilka do przodu i gol. brawo
0
kilka razy mysle sobie. uspokoja gre. przeciez moga bo wystarczy sie obrocic i podac do tylu. a gdzie tam. do przodu i piladluga. efekt praktycznie za kazdym razem ten sam.
w polu karnym niemcow jest wysoki bramkarz, wysoki stoper. po co tak grac na jednego jedynego roberta ktory i tak nie raz wraca sie az na wlasna polowe. raz prawie roberta zbesztalem. grosicki dostaje pile za obrone i chce wrzucic ale nie ma komu. mysle sobie gdzie robert. palnalem sie w leb bo przeciez tylko robert mogl tak grosickiemu zagrac pilke - no i tak w sumie bylo xD
tylko czemu zaden polski zawodnik nie poszedl zamiast roberta na atatk. u nas nie istnieje cos takiego jak wymiennosc pozycji.
5
brakuje nam trenera. nasz polski "kołcz" wie tyle co zje. czyli wystarczajaco na polska pilke. co on naszym kazal?/ kryjcie daleko od niemcow i grajcie z kontry za kazdym razem.
efekt>?? znowu lewy smiga wszedzie i dwoi sie i troi zeby cos zrobic. grosicki niezle ale conajmniej przy 2 jego "rajdach" powinien jakis inny polak pobiec do podania. a on zostaje sam sobie. rybus to dno. za kazdym razem laduje sie miedzy 3 niemcow. ani nie potrafi, ani mysli. klapki na oczy i jazda do przodu.
obroncy jako tako chociaz zdarzylo sie rozstapienie morza czerwonego prze mojzeszem (mullerem). krychowiak probuje ale w strefie gdzie powinno byc ciasno jest tylko on.
a presing?? ogolnie wyglada to tak ze nasi obroncy sa za wolni i za slabi technicznie przez co kryja 2-3 metry od niemcow zeby "miec szanse zareagowac" na jakis zwod przeciwnikow. pomocnicy tez tak graja przez co linie sa daleko od sibeie. efekt?? niemcy biegaja jak miedzy pacholkami.
a czyja to wszystko wina/? oczywiscie nawalki i calego sztabu szkoleniowego. mozna miec slaba druzyne ktora cos wnosi od siebie (ludogorec itp itd). ale naprawde tak zle przygotowanego zespolu do meczu nie widzialem juz dluzszy czas. bardzo zle przygotowana taktyka - jesli jest tam jakas taktyka bo poki co wyglada to tak: "grajcie na roberta i zobaczymy co sie stanie"
1
a no tez racje masz.
ale zauwaz ze aktualnie z realu w reprezentacji gra 2 zawodnikow - casillas i carvajal ktory dopiero do reprezentacji wszedl. no i kontuzjowany ramos. oprocz tego wczesniej arbeloa i xabi. i to wsio. caly blok ofensywny to glownie zawodnicy barcelony. w smaym realu w ofensywie jest aktualnie tylko 1 hiszpan - isco - ktory zreszta gra malo i nie jest powolany do doroslej reprezentacji.
wiec nie dziwne ze reprezentacja hiszpanii nie zalezy od madrytu gdzie i zawodnikow barcelony wiecej i styl tez w sumie zostal skopiowany - w nieudolny sposob ale jednak.
0
pytanie.
co ma mistrzostwo swiata i europy do ligi mistrzow bo nie do konca zakapowalem ;
0
zapomniales dodac ze to mourinho zalatwil barcelonie ban na transfery bo ich tak bardzo nie lubi...
0
a w barcelonie tez xavi stracil forme przez zla atmosfere w szatni czy przez wiek? takie rzeczy sie zdarzaja i koniec kropka. a tak jak mowilem wszyscy bramkarze trenuja razem wiec powinni wszyscy tracic forme. tracil ja jednak tylko iker. kwestia psychologiczna?? pewnie ze jest wazna ale kurcze iker to nie mlokos. nawet jesli za soba nie przepadali. w realu casillas przerobil wielu trenerow. napewno nie przyjaznil sie z kazdym a jednak juz jako mlodszy zawodnik potrafil takie rzeczy odcinac od siebie i bronic genialnie.
zauwaz jedna rzecz jeszcze. z wiekiem traci sie troche refleksu. prawda ze bramkarze im starsi tym niby lepsi, ale potem nadrabiaja przede wszystkim doswiadczeniem. czym rozni sie iker od nich?? iker jest o wiele nizszy niz przecietny bramkarz co bardzo niekorzystnie wplywa na jego forme gdy refleks juz nie ten co kiedys.
0
zaraz, zaraz, zaraz.
nie myl pojec. akurat mourinho nie kazal ikerowi grac slabiej. to ze zabronil gesotw przyjazni z barcelona to moge sie zgodzic. ale iker naprawde gral slabo. posiedzial chwile, wyszedl znowu do gry i nagle kontuzja. no ktos musial przyjsc bo adan nie wyrabial w bramce. no i tak oto znalazl sie lopez.
i tutaj wchodzi moje pytanie do ciebie. jaka przyjazn. podejrzewam ze chodzi ci o przyjazn lopez - mourinho. tyle ze mourinho wczesniej z diego nie pracowal wiec sie nie znali. diego sam wywalczyl miejsce w bramce - wedlug mnie calkowicie zasluzenie. iker dzieki nazwisku wywalczyl sobie za carlo gre w pucharach.
wiec nie wiem czemu mowisz o tym ze mourinho zepsul ikera. WEDLUG MNIE jest to totalna bzdura.
a z ozilem troszke nietrafiony przyklad ;P czemu?? bo mesut przyszedl jako mlody zawodnik ktory wchodzil do wielkiej pilki. do tego byl zawodnikiem z pola. iker z kolei w pelni uksztaltowany zawodnik i przede wszystkim bramkarz ktoremu nie zmienisz przeciez pozycji na boisku. mou mogl jakims cudem zepsuc ikera zmieniajac mu pozycje na inna na ktorej nie czulby sie dobrze. ale ze to bramkarz to bylo to niemozliwe. wzglednie na treningach. ale jesli kilku bramkarzy trenuje ze soba to samo no to tez watpliwe.