kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz pisalem co sadze o przerywaniu meczu. takie rzeczy powinno sie robic przed pierwszym gwizdkiem lub po ostatnim. na bernabeu?? prosze bardzo. ale nie w trakcie meczu... co was tak jara to przerwanie meczu. wielki honor dla messiego, jasne. ale dla kibica??
0
dobrze wiem ze el clasico rzadzi sie swoimi prawami i mozna byc pewnym ze pilkarze beda skoncentrowani w 100%. ale po co im dodatkowa motywacja ;>
1
tez mam taka nadzieje bo w innym wypadku na bernabeu pojedziecie mocno podraznieni i naladowani ^^
0
a skad wiesz za jakich sie maja ;>
0
myslalem ze rozmawiamy o cyrku. a w cyrku jest arena a nie boisko... nie byles nigdy?
0
noooo. w tym momencie chyba w katowicach ;>
0
a no. trafilem na fcbarca.com ;> nie wiem czy probujesz mnie obrazic ale rykoszetem dostali inni uzytkownicy tej strony ;)
a co do szopy to fakt. mialem do wyboru jeszcze dredy ale jest problem z wszami ;< tak moge kudelki szybko umyc i nawet uczesac ^^
0
ja slyszalem ze na lewa obrone ma wejsc sam carlo. od tygodnia cwiczy na silowni zeby zrzucic troche sadelka ^^
0
takie zycie ;< chociaz na grajacego po tej samej stronie alvesa to i ta slaba marcelina by wystarczyla ;)
1
jesli chodzi o te optymalne sklady. powiem tak. gareth jak gareth. rzeczywiscie wydaje sie mocno pod forma ale ostatecznie jednym rajdem moze odmienic losy meczu. podobnie jak ronaldo. tylko ze na barcelone trzeba uwazac od pierwszej do ostatniej minuty. chwila nieuwagi i jest sie mocno w dupie. w tym momencie chyba wolalbym isco zamiast bale'a z prostego powodu. OSTATNIO gra rowno cale mecze. jak juz wyjdzie na boisko to nie chowa sie jak walijczyk ale stara sie walczyc. no i poprawil troche gre obronna. a jesli np bale wyszedlby pod koniec meczu na podmeczonych obroncow barcelony?? moze byc grozniejszy niz grajac od poczatku meczu (oczywiscie jesli by wyszedl bo nie wiem co tam sie znim dzieje. czy jest w stanie chociaz troche pograc).
0
tak wiem. masz racje. barca zje moj ulubiony real na podwieczorek a potem przepije to jeszcze panem florentino :(
ps. po co mam syfic u siebie skoro moge u kogos?? nie wiesz ze lepiej isc w gosci i nie przejmowac sie ze ktos ci cos zniszczy?
0
nie wiesz ze wszystko zostaje w szatni ;>
1
dopoki polskie nedia nie zaczna z niego robic na sile celebryte to bedzie dobrze. ludzie nie nienawidza kogos bo ten cos osiagnal tylko dlatego ze media w kazdym miejscu wciskaja ta osobe na sile. to przejedzenie danym tematem powoduje niechec do kogos.przynajmniej tak jest w moim wypadku...
0
prawda jest taka ze ciezko odpowiedziec spojnie kilku osobom ktorzy plynnie zmieniaja wlasny punkt widzenia zeby ukluc z kogos z kazdej mozliwej strony. jak roj pszczol. szkoda tylko ze ja wcale nie probuje "ukrasc waszego miodku".
0
hohoho. mialem nie pisac ale nie potrafie. no nie potrafie...
ty mas zpodejscie fajnego islamisty w tym momencie. "dopoki wszyscy "CI" beda mowiac "X" to "X" bedzie prawdziwe". to jak z zasiedlaniem europy przez nich i proby wprowadzania swoich rzadow (jak chociazby proby z belgii). chcesz zrobic to samo.
a niedawno czytalem artykul ze klamstwo powtorzone 1000x staje sie prawda ;) moze i racja... powiem jeszcze raz (jak w wielu innych watkach). wiesz kiedy przestane sie udzielac?? gdy administratorzy tej strony jasno mi powiedza ze jest ona TYLKO DLA KIBICOW BARCELONY i nikogo innego, po czym dadza mi perm bana. w innym wypadku dlaje bede uwazal ze jest to strona dla kazdego kto ma KAPRYS wypowiedzenia sie tutaj nie lamiac przy tym regulaminu strony ;) a o ile mi wiadomo regulamin strony nie przewiduje kar dla osob "innej religii".
nie wyjezdzaj mi z bledem logicznym bo z mojego punktu widzenia takiego nie ma ;) chcesz dodatkowe zalozenie?? czuje sie "glodnym" kibicem potrzebujacym wypowiedziec siena tej stronie. to juz niszczy twoje zalozenie majace na celu tylko i wylacznie pokazanie wyzszosci "twojej" logiki nad moja. po prostu szukasz problemu tam gdzie go nie ma ;) tak samo jak z moim wypowiadaniem sie tutaj. po kolei jak leci szukacie problemu tam gdzie go nie ma ^^
0
oczekujesz konkretow to poszukaj wsrod moich komentarzy. przeciez sa ogolno dostepne. ja nie mam ani ochoty ani czasu na przeszukiwanie swoich starych komentarzy.
zaczyna mnie juz nudzic ten temat. nie ze wzgledu na twoj komentarza ale pozostalych z ktorymi dyskutowalem tutaj. po prostu sie nie da. najpierw besztaja cie za to ze kibicujesz komus innemu a pisujesz tutaj. potem jak im odpowiesz to ci pisza ze nie bronia ci pisania tutaj, potem czytam twoj komentarz zebym besztal wszystkich rowno, nastepnie znowu zupelnie odwrotna sprawa do wczesniejszej. znowu mam sobie isc bo to strona "dla innej grupy spolecznej".
koncze ten temat bo to naprawde nie ma sensu. powiem tak. jak chcecie miec tak zamknieta strone tylko dla "waszej kasty" to jako informatyk proponuje wprowadzic certyfikaty sieciowe jasno okreslajace wasza "przynaleznosc do kasty kibicow barcelony" to ochroni ta strone przed wejsciami innych osob. jesli wasi admini dobrze mi zaplaca to moge wam to zaimplementowac ;< chociaz moze lepiej nie bo bym mogl nadac sam sobie prawa wejscia do tej swiatyni barcelony... a przeciez nie jestem godny ;
0
ja do ciebie o kole a ty mi o kwadracie, ja o podejsciu humanistycznym a ty fizjologogicznym (to jak dzielimy kibicow. kobiety za realem a faceci za barca czy odwrotnie?)... jednak sie nie dogadamy. dziel dalej kibicow w zly sposob ;> pwodzenia. a potem tacy ludzie jak ty dziwia sie ze czemu ludzie sie na tej stronie wyzywaja od visca cwaniakow i hala dzieci, bordowych i smietankowych itp itd. sami wprowadzacie te podzialy przyzwalajac na tego typu zachowania ;)
0
nie raz tutaj upominalem kibicow realu ;) niepotrzebny komentarz....
0
fryzjer juz w miare pasuje. moze bardziej toalety. ale tutaj akurat mylisz moje podejscie. ty bierzesz pod uwage plec - fizjologiczne podejscie - a ja w tym momencie mowie raczej o podejsciu "humanistycznym" (?? brakuje mi slowa...). ja uwazam ze jest sie kibicem przede wszystkim pilki noznej. co wiecej mam tutaj analogie do religii i jakze madrego stwierdzenia ze wiara ludzi laczy a religia ich dzieli. probuje z tym poniekad walczyc wlasnie z takimi ludzmi jak wy ;)
0
wedlug mnie to i jedni i drudzy po rownym stopniu zanizaja poziom tej strony. jak dla mnie im wiecej roznych osob na stronie tym lepiej dla samej witryny. pod warunkiem wzajemnego szacunku. jesli chociaz troche kojarzysz moje komentarze - a chyba kojarzysz bo nie raz pisalem w tym samym watku co ty - to musisz wiedziec ze nigdy pierwszy nie zaczynam. a jak dolaczam do dyskusji to tylko w jednym celu. zeby pokazac durnote z jednej i z drugiej strony. bo zeby byc tolerancyjnym to najpierw trzeba znac smrod z wlasnej strony a nie obrzucac wszystkich do okola gownem majac siebie za pepek swiata ;)
a tak nawiasem mowiac. jakim w ogole prawem wy mi tutaj mowicie czy ja moge tutaj pisac czy nie. naprawde trzeba dla tutejszych kibicow stworzyc zakladke FAQ z opisem czemu rozni ludzie moga sie tutaj wypowiadac. codziennie conajmniej 5x widze to samo pytanie nie raz od tych samych osob ;)
0
tak samo jest tutaj jak na stronie realu. besztac prowokatorow mozna regularnie - sam zreszta to robie. tyle ze robie to tutaj bo jest mi po prostu wygodniej. mozna byc natomiast kims kto uwaza sie za obiektywnego i normalnego a beszta kogos za to ze "pcha sie nie na swoja strone". to takie troche przerwotne ;)
0
nie myli mi sie kolego :)
chcesz inny przyklad??
"jadlodajnia dla bezdomnych" czy to oznacza ze bezdomni sa gospodarzami>? nie... gospodarzami sa osoby ktore tam pracuja i zajmuja sie tymi bezdomnymi. analogie widzisz ;> bezdomni tam przychodza, jedza i rozmawiaja miedzy soba. zupelnie tak jak tutaj. ludzie wpadaja, czytaja artykuly i gaaja mniedzy soba. czy to czyni ich gospodarzami??
0
w tym momencie sadze ze ty tracisz czas piszac do mnie te durnoty. bez was strona by istniala dalej bo inni by tutaj pisali - bo szczerze mowiac strona trzyma dobry poziom. nie ty czy twoi koledzy twierdzacy ze sa u siebie to inni, bardziej tolerancyjni ;) nawiasem mowiac. bardzo ciekawe jest to jak czlowiek potrafi przywlaszczyc sobie jakies zaslugi za cos czego w nie zrobil ;>
@Nazwa - nie. nie jestescie gospodarzami. mozecie byc co najwyzej "przyjecielami domu" regularnie odwiedzajacymi ta strone. zreszta tak samo jak co pakuje mnie do tego samego pudeleczka ;)
0
gospodarz to ktos kto jest u siebie. jestes u siebie czy goscisz na stronie ktora ktos stworzyl i ktora ktos regularnie sie zajmuje ;> no chyba ze jestes jednym z redaktorow, tworcow witryny no to masz prawo mowic o sobie gospodarz ;>
0
gospodarzami to sa tutaj administratorzy tej strony. cala reszta to goscie ;>
0
no dla mnie lumpeks to zart wiec tez nie rozumiem do czego pijesz :) a ty dalej kontynuuj nieswiadome z twojej strony obrazanie ;>
4
po co komentowac okladki gazet. przeciez wiadomo ze madryckie gazety czcza real - no czasami atletico bo wypada po ich osiagnieciach - a katalonskie gazety barcelone ;> zreszta to hiszpanska prasa ^^
a z drugiej strony jak nasze media chwalily reprezentacje po wygranej z niemcami. malo kto mowil ze mielismy wiecej szczescia niz rozumu ^^ wszyscy pisali o super taktyce, wyrachowaniu i sam juz nie pamietam o czym ^^
0
a bo jestem za rownym traktowaniem wszystkich. chyba ze mowa o islamistach. pod ich wzgledem jestem strasznym rasista ;
0
ponizej jeden z kibicow barcelony zaczal taki sam watek. czemu jego nie zbesztales chociaz od wczoraj (a w sumie to i wczesniej sie to zaczelo) co drugi kibic barcelony na tej stronie pisze o ronaldo?
0
sam zaczynasz prostaku wyzywanie w kazda mozliwa strone - co zreszta pokazales i w twoim ostatnim komentarzu - a jak pusci sie w twoja strone wolny zarcik to robisz problem ;)
troche dystansu chlopcze :) tak na przyszlosc. jesli zaczynasz jakis watek obrazajac kogos to jak myslisz?? ujdzie ci to plazem? czas dorosnac i pojac kilka spraw... najlepiej z fizyki: III zasade dynamiki newtona. (dla twojego przypomnienia: zasada akcji i reakcji ;))