0

spoko. rozumiem twoje argumenty. ale popatrz na to inaczej. przetocze ci przyklad jednrgo z , chyba, 2 najwiekszych pilkarzy w historii pilki noznej - maradone. w trakcie swojej kariery regularnie cpal -przynajmniej w koncowej fazie gry w neapolu i w pozniejszym etapie kariery. wtedy dopiero go zlapano, natomiast ile czasu bral przed pierwsza wpadka?? tego nikt nie wie. no ale cpal. co wiecej, najslynniejsza jego bramka (czy tez jedna z dwoch najslynniejszych) zostala strzelona wbrew przepisom. czy komus przeszkadza nazwanie go jednym z najlepszych w historii???

gdy ronaldo skonczy kariere a po nim zostana same filmiki to ludzie beda mowic ze w erze poczatkowej XXI wieku to on w raz z messim byli najlepszymi pilkarzami swiata i byc moze w historii (kazda epoka ma swoich idoli i tyle). wtedy te jego zachowania nie beda mialy najmniejszego znaczenia bo historia zapamieta bramki, rekordy, trofea itp itd.

0

no spoko. ale przeciez na kazdej konferencji prasowej to samo jest o messim. co sa jakies pomeczowe wypowiedzi, konferencje trenerow to ciagle messi i messi. to samo jest wrealu o ronaldo. a gdy di maria JEDEN JEDYNY RAZ powiedzial cos innego to az na tej stronie byly cyrki z tego powodu.

takze poprawnosc polityczne musi byc. do tego arbeloa jest kims kto potrafi nawiazac bliskie stosunku przyjacielskie z wieloma osobami, dlatego nie dziwi mnie tez ten komentarz.

0

nie ma to jak sie poslizgnac co nie?? a tak prawde mowiac to przeciez on bierze przeklad z beckhama ;< to taka zmylka.

0

wez mi nawet nie mow. pamietam rok temu. real mial wygrac bodajze oba mecze gladko, napinka totalna z kazdej strony a jak sie skonczylo kazdy wie. ja osobiscie wole jak real nie jest wielkim faworytem, bo i zawodnicy mozniej sie skupiaja na grze i w razie przegranej nie ma takiego wielkiego zawodu.

1

i podejrzewam ze tak jak ty piszesz o messim ze "nikt nie musi mowic jaki jest bo on sam przemawia swoja gra przez te wszystkie lata" tak kibice innych klubow mowia tak samo o swoich ulubiencach: ronaldo, ibrze, swego czasu rooneyu itp itd.wiec pytanie. po kiego grzyba rozpisywac sie o tegpo typu komentarzach skoro przeciez nawet przedszkolacy wiedza ze kazdy jest za swoim. przeciez nie bedziesz za naturalnym przeciwnikiem. chociaz jak patrze na strony kibicow (podkreslam Strony - liczba mnoga) to jednak ludzie tego nie wiedza...

1

raczej realisci ;)

0

ciesze sie ze moja skromna osoba poprawila twoj humor

1

ty dales komentarz ze strony LFC na strone barcelony. skad wiec temat o realu?? jak chcesz to mozemy temat rozszerzyc o komentarze z onetu, strony chelsea, united itp itd. tylko jaki to ma sens??

0

niestety swojej strony nie mam. jestem zbyt leniwy zeby sobie taka napisac ;< podejrzewam ze to tez twoja strona nie jest ;)

1

i po co to wrzucasz?? chcesz poczytac tego typu komentarze to tutaj przewin sobie nizej... moze nie sa wulgarne ale durny sens wypowiedzi ten sam...

1

na dobra sprawe to wielu uwaza xaviego za jednego z najlepszych srodkowych pomocnikow w historii a ty oczekujesz zeby kazdy kto przyjdzie do druzyny mial wieksze umiejetnosci od niego. tak niestety sie nie da.

0

co za durna statystyka... tak sie z nimi przekrzykujecie ze za kilka dni bedziecie wyskakiwac z "ciekawostkami" typu "ile ronaldo i messi strzelili goli z pietki", albo "jak czesto messi i ronaldo wracaja na swoja polowe bronic", etc...

1

a no nic nie znaczy. 1998-2002 real mial super sklad, wczesniej milan, united itp itd. co kilka lat jest super dream team. za 10 lat jakas inna druzyna zagra tak jak nikt dotad i "pep team" juz nie bedzie najlepsza druzyna w historii tylko najlepsza w swojej epoce. bo logiczne jest ze ten nowy dream team zastapi stara druzyne mistrzow. przyczyna tego jest bardzo prosta do znalezienia. ciagla ewolucja pilki noznej...

1

no tak. bo zwykle jak komentatorzy rozplywaja sie nad kazdym zagraniem barcelony czy w innych meczach nie daja wlasciwie zadnej informacji o cudownej grze messiego to jest feee, tak? 1 komentator byl z ligi angielskiej, drugi hiszpanskiej. tyle w temacie...

0

z tego co pamietam to w spiżu maja duze telewizory i tam puszczali mecze ;>

0

a to nie widzialem ;>

0

jak dla mnie zadna prowokacja. w trakcie meczow realu i tak duzo osob tutaj komentuje (w tym wielu kibicow barcelony!!!!) dlatego sklad w sumie tylko zostal podany. a jesli chodzi o klase ronaldo to przeciez bazyliszek jasno napisal ze jednen z najlepszy a nie najlepszy. takze nie ma tutaj prowokacji na linii ronaldo-messi

14

najpierw nie strzelil karniaka, potem sam sprowokowal karnego dla charkowa i na szczescie nasz bramkarz tez obronil ^^

0

a no. na sam koniec zglosimy administracje tej strony zeby sama siebie pobanowala i oddala rzady el jarkowi ^^

0

i po co sie przyznajesz ^^ a co do multikonta to dziwne bo kurcze powinien byc ban na IP, chyba ze korzystasz z proxy ^^

0

powtorze jeszcze raz.

real za carlo gra o wiele wiecej pilka. real moze ten mecz przegrac ale nie zmeczyc sie jakos bardzo. czemu?? bo jak realowi nie bedzie szlo to beda trzymac pilke na wlasnej polowie grajac wszerz boiska (cos z czego sie przeciez wielu smieje mowiac o ataku pozycynym realu i cos co niezbyt mi sie tez podoba). jednak liverpool jakos wybitnie duzo pilki miec NIE POWINIEN. a jesli to co pisze - z posiadaniem pilki - sie sprawdzi to i ofensywa liverpoolu nie bedzie caly czas naciskala na obroncow realu tylko bronila dopiero gdzies od swojej polowy.

0

odkad w realu trenuje carlo to real duzo wiecej gra pilka. pod tym wzgledem liverpool RACZEJ nie wymeczy realu. real moze przegrac mecz z liverpoolem ale napewno sie nie zmeczy.

1

debile?? czemu. o ile mi wiadomo to na strone realu, tak jak i tutaj, wrzuca sie informacje z popularnych gazet i witryn sportowych o danym klubie, zawodniku z tego klubu.

tam na gorze artykulu mozesz zauwazyc ze zrodlem jest kochany katalonski sport. a tam na stronie glownej jest link do wypowiedzi zakonnicy. skoro jeden z dwoch najwiekszych sportowyc gazet katalonskich ma to na stronie glownej to czemuz tez nie moze byc tego na polskiej stronie realu gdy to sie odnosi do zawodnika realu...edit. faktycznie informacja malo potrzebna tym bardziej ze nie przekazuje zadnych walorow sportowych, natomiast jakas tam podstawa do newsa jest.

0

ma chyba 2 gole, po jednym w meczu z basel i razgrad

1

z drugiej strony gdy spozniasz sie do pracy bo musisz podrzucic dziecko do szkoly albo zle wykonujesz swoje zadania bo masz problemy rodzinne to szefa takie cos nie obchodzi z reguly. co za tym idzie? lecimy po premiach, a gdy to nie daje efektow to mowimy sobie papa ze stanowiskiem pracy ;)

0

osobiscie na weeb.tv nie nazekam bo ja mam wszystkie kanaly, w tym wszystkie wazne dla mnie sa w HD. scinek raczej nie miewam tez, a jak juz to zmieniam serwer i po problemie. to na co mozna jednak nazekac to zalosny poziom administracji. tak niskiego poziomu, w momencie gdy placisz za usluge, jeszcze nie widzialem w tym wzgledzie.

0

kanaly sa ;) wlasnie sprawdzilem i je ma. to administratorzy weeb.tv nie potrafia ogarnac swoich serwerow. ostatnio mialem juz ten problem. i ja i moj brat mamy wykupione to samo premium z tym ze ja mam okolo 20 kanalow wiecej od niego. w tym canal+ family i family 2. na prosby do administracji nie bylo zadnej reakcji. na skargi tak samo. po tygodniu nie odpisywania spytali sie laskawie czy samo sie naprawilo. gdy odpisalem ze nie to dostalem automatyczna wiadomosc ze moj ticket zostal zamkniety ;)

oni technikow maja takich jak ja gdy mialem 14 lat. jedyna odpowiedz z ich strony to "nie bierzemy odpowiedzialnosci za udostepniane przez uzytkownikow kanaly". gdy wyjasnilem jak to dziala od strony technicznej to wlasnie przez tydzien nie dali mi odpowiedzi ;)

0

oberwie bo bedzie mu sie nalezalo za brak przewidywania.

1

mniej bardziej ciekawi co byscie zrobili gdyby rzeczywiscie odszedl pique a w wakacje alves. nagle zostaje montoya ktory nie gra w ogole. douglas ktory juz zostal okrzykniety przez kibicow barcelony totalnym niewypalem. a na srodek? 3 zawodnikow, mathieu, bartra, mascherano. vermalen nie wiadomo czy sie wykuruje czy co sie z nim dzieje. to moze byc taki wasz katalonski woodgate.

nie wierze ze barcelona kogokolwiek odda. jesli juz to tylko dlatego ze sam zawodnik na sile bedzie chcial odejsc wywierajac presje na zarzadzie.

1

osobiscie nie mam nic do nagrody dla messiego na bernabeu. ronaldo i tak jej nie dostanie a chociaz bernabeu zostanie zapamietane jako stadion na ktorym pobito rekord. tylko tak jak juz napisalem. wreczanie nagrod czy inne szopki odprawia sie przed lub po meczu, nie w trakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?