0

bramke to zawalil wam nie rakitic ale iniesta. ile roznych jest zle wykonywanych. akurat w tamtym momencie to rakiticiowi nie wyszedl korner.

tyle tylko ze ostatecznie to iniesta podal idealnie do isco ktory mogl zrobic z pilka wiele rzeczy. wina spada na inieste i nie pitolcie ze to wina rakiticia. bo zaraz dojdzie mowa o tym ze to wina jeszcze kogos kto wywalczyl roznego. bo gdyby nie wywalczenie kornera to ivan by tak zle nie zagral...

1

widzialem kod zrodlowy tego systemu. rzeczywiscie student informatyki na 1 roku napisalby to "ładniej".

1

oficjalnie w europie w tamtym roku bylo 742,5 mln mieszkancow. powiedzmy ze bylo ich troche wiecej, a dobije ci do 800 mln chociaz to raczej mocno przesadzona liczba. mowsz ze spokojnie 100 milionow ludzi w europie jest fanem NBA. czyli uwazasz ze co 8 osoba oglada nba tak ostro ze federacja amerykanska moze byc pewna zeby puscic mecz w popoludniowych gdzinach europejskich. no ciekawe...

1

znajdz, powiedzmy 100 mln, osob w europie ostro zainteresowanych NBA, gdzie federacji bedzie sie oplacalo zmienic godziny meczow koszykowki to pewnie bedzie je mozna u nas obejrzec o normalnej porze ;>

0

bo azjatow jest ponad miliard w samych chinach. do tego jest to taki wielki rynek ze kwotami ktore sa w stanie zaplacic bija kazdy europejski kraj. a europejczycy?? hiszpanie przeciez i tak pojda na mecz, kibice europejscy w tv tez obejrza. tylko ci niezdecydowani beda bic sie w myslach miedzy ligami angielska/hiszpanska/niemiecka/wloska/francuska. ale ze chinole zaplaca duzo to po co LFP ma sie interesowac ta niezdecydowana resztowka.

0

kiedy mieli go pozegnac. odszedl w sumie bez wczesniejszych przejawow takiej decyzji. mozliwe ze klub nie byl na to przygotowany. z tego co kojarze byla to koncowka lipca, urlopy itp itd. potem przygotowanie do sezonu. sparing?? pewnie. trofeum santiago beranabeu itp itd jako mecz pozegnania. ale z tego co wiem to bylo kilka prob zorganizowania takiego meczu ale zawsze cos nie pasowalo z roznych przyczyn. ostatecznie jednak zostal godnie pozegnany przez kibicow realu i to sie liczy. perez od samego poczatku mowil ze raul wroci do madrytu. i podejrzewam ze za 2-3 lata tak sie stanie.

0

raul - jak nie wiecie to nie piszcie.
alonso - serio mowisz?? zawodnik sam chce odejsc, podobnie jak raul swego czasu, mowi to oficjalnie. dostaje wolna reke gdzie idzie prawie za friko i to jest zle traktowanie zawodnika...

casillas? w ktorym momencie klub zle traktowal casillasa. bo posadzono go na lawce?? zostal w klubie a co mowi prasa i kibice to swoja droga. tutaj nawet o puyolu mawialo sie kilka razy ze lepiej by odszedl. teraz jest placz bo skonczyl kariere. powtarzam. klub casillasa nie traktowal zle w zadnym momencie.

wszystkie argumenty odrzucam.

a jeszcze wracajac do alonso. od kiedy to zawodnik grajacy 3-4 lata w danym klubie staje sie jego legenda. traktuje xabiego jako jednego z najwazniejszych w ostatnich latach, jednak do legendy to brakuje mu kilkudziesieciu meczow.

0

powiem tak. rzeczywiscie jesli chodzi o hierro to zabiles mi klina. tutaj real rzeczywiscie sie nie popisal. ale poki co to jeden przyklad.

co do raula mylisz sie i to bardzo ;) nie masz zielonego pojecia czemu raul odszedl. tego argumentu nie przyjmuje ;)

2

masz malego.
skad wiem?? bo wiem ;>

2

chcialbym przeczytac w koncu jakis wiarygodny argument mowiacy o tym jak to real zle traktuje swoje legendy. naprawde pragne tego...

4

a no dokladnie, ploty. pierwszy raz widze w ogole informacje o tym zeby real chcial cuadrado. na dodatek jest to plotka ze strony katalonskiej gazety. tak jakby sam sport probowal windowac ceny cuadrado??

2

ty popatrz, masz racje O.o czlowiek uczy sie cale zycie xD tak pol zartem to mozemy zalozyc ze te cale wesela sa w ogole niepotrzebne. para mloda przekazuje zaproszenie na wesele gosciom - przeciez to darowizna, nastepnie goscie, w trakcie wesela przekazuja prezenty parze mlodej, raz ponizej, powiedzmy sobie, kwoty jaka para mloda przekazuje na organizacje wesela dla danych gosci a raz wiecej. ale zalozmy ze po weselu kasa wydana na wesele zwraca sie z prezentow. dzieki prawu podatkowemu panstwo zyskuje na prezentach od gosci i zaproszeniach od pary mlodej, natomiast wszyscy uczestnicy wesela sa poszkodowani xD

smieszna sprawa...

0

czyli na dobra sprawe kazdy pilkarz z primiera division moze pozwac urzad podatkowy o zdzieranie za duzej kasy.

no niezle. hiszpania to kraj bezprawia gdzie urzedy na oczach wszystkich okradaja kogo tylko sie da ;> - dla niekumatych. to taka ironia z mojej strony

0

a bez przesady. stary trafi najpewniej jednego z wiezien typu "szwajcarskiego". nazywam je tak po jednym programie gdzie prezentowali wiezienie dla bogatych. bedzie mial wszystko: wlasne meble, wygodne lozko, bedzie chodzil gdzie chcial, dostep do mediow bez problemu, prywatna opieka medyczna. bedzie mial lepiej niz zwykly obywatel kraju..

takie czasy mamy. to wiezienie to tylko propaganda. "mozemy skazac starego bogacza to mozemy skazac kazdego".

4

nie powinni mowic tego kibice klubu, ktory oddaje co lepszego zawodnika za pol darmo tylko dlatego ze miejsce w skladzie "nalezy sie starym wyjadaczom".@ThomasGS7akurat james gra prawie caly czas. nie widze tej gry na zmiane w realu ;>

0

akurat wartosc rynkowa raczej nie ma z tym nic wspolnego. co do klauzuli odejscia zgadzam sie w 100%.

0

to oslona przed promieniowaniem. zel-beton jest wystarczajaco gesta substancja ;

0

bo ronaldo jest jak songo. gra z dodatkowymi obciazeniami. nie uwierzysz ale kryska nosi gacie z olowiu. pokryte sa czystym azbestem ;>

0

pewnie ze barca nie pojdzie z torbami za jakas tam reklame na koszulkach. ale zacznijcie troche myslec. gdyby nie ta reklama to dzisiaj suarez gralby w liverpoolu dalej. bo skad niby wzieliscie kase na transfer?? przeciez gardzicie pozyczkami... a skad wziela sie kasa na neymara i ogolnie na pensje zawodnikow?? te 30-45 baniek mniej to transfer mniej lub tez zmniejszenie zarobkow

1

i zobaczymu czy bez dodatkowych dotacji bedziecie w stanie utrzymac kilku zawodnikow swiatowej klasy jak suarez, messi czy neymar. myslisz ze beda grac od tak za "drobne" byle tylko grac w barcelonie?? nie badzmy naiwni. nie na darmo barcelona zaczela sprzedawac miejsce na koszulkach. przykro mi ale zarzadowi raczej nie wystarczy zeby bilans roczny finansow oscylowal wokol cyfry 0. zarzad chce jak najwiekszych zyskow. i jesli zabiora reklamy z koszulek to gdzies beda musieli wiecej kasy pociagnac. i to napewno odbije sie na pierwszej druzynie bo przeciez oni najbardziej obciazaja kase klubu.

0

tamten wystep brazylii (bo pewnie mowa o 2002) to bylo mistrzostwo swiata.

0

najlepszy tutaj przyklad to reprezentacja grecji z 2004 roku. to co zrobili to mistrzowtso swiata. a korea z 2002?? daleko doszla bez glosnych nazwisk.

kiedys jasno twierdzilem ze messi jest gorszy od ronaldo w reprezentacji. teraz sie to mocno odwrocilo.

0

racja. ale niedawno cos sie pisalo ze GDYBY laporta kandydowal to jego karta przetargowa mogl by byc mourinho na stanowisku trenera ;> ciekawie by to wygladalo. mou przedstawia zupelnie inny styl niz barcelona.

0

mowisz o cofnieciu kary. ja nie wiem co, kiedy i jak to sie pytam. skoro zwrociles na to uwage to mozliwe ze znasz sprawe dosc dobrze. jesli kara zostala cofnieta to BYC MOZE apelacja zostala zlozona szybko i za pierwszym razem pozytywnie rozpatrzona. tutaj cyrk dzieje sie juz drugi rok. pierwsza apelacja tylko opoznila sankcje. teraz zlozyliscie do instancji najwyzszego szczebla i liczycie - wedlug mnie - na cud. moim zdaniem, gdyby wszystko bylo zgodnie z prawem to pierwsza apelacja dala by pozytywny skutek a nie tylko opoznienie.

chce jeszcze zaznaczyc ze nie pzemawiaja do mnie argumenty typu wszyscy tak robia a barcelona dostala po pysku. pewnie ze wiele klubow tak robi. nie zdziwilbym sie gdyby real tez mial takie cos za uszami. tyle ze nie wszystkie kluby sa na raz sondowane a barcelona zostala naswietlona dokladnie po neymargate. teraz wszystko odbija sie w was rykoszetem.

0

nie jestem na bierzaco ze sprawami psg i city. ale oswiec mnie kolego i powiedz mi po jakim czasie cofneli im kary (jesli to zrobili).

1

nie udzielalem sie bo malo interesuje mnie sprawa city i psg. cos gdzies uslyszalem ze mieli kare dostac i tyle. co sie dalej dzialo to nie wiem bo mnie ich ligi malo obchodza.

@Jacek770

pewnie ze masz racje. tyle ze ten burdel ciagnie sie juz drugi rok. wszystko powinno byc w papierach w biurach barcelony. albo szukaja na sile rozwiazania ktorego nie znajda albo to rozwiazanie jednak istnieje tylko ze w tych biurach pracuja buraki ktorzy nie potrafia dobrze korzystac z teczek i baz danych. w to drugie troche watpie wiec te wszystkie apelacje sa skladane z wiedza ze zostana zatwierdzone z takim szczesciem jak trafic 6 w totka.

1

szczerze to bylo by to smiechu warte zeby cofneli wam zakaz transferowy. nie mowie tego zel zle zycze barcelonie ale o ile pamietam raz juz zakaz zostal przesuniety. barcelona dostala czas na zrobienie nowych transferow zeby wzmocnic sie na rok z kara. wasz zubi jednak zawalil sprawe po calosci i teraz chwytacie sie brzytwy. gdyby ta kara zostala odrzucona czy tez powtornie przesunieta to po co w ogole stworzone sa jakies przepisy skoro n-te odwolanie daje skutki

0

mnie bardziej bawi moment asysty jamesa ^^

1

sa przeciez te dni rodzinne na camp nou (prawda?) to niech skorzysta. akurat jeden dzien ;>

2

jakby juz ktos mial sie wypowiedziec to bylby to higuain. di maria niejednokrotnie potwierdzal ze przyjazni sie z c. ronaldo. zreszta podejrzewam ze ta przyjazn miedzy nimi nie miala by miejsca gdyby ronaldo w taki czy inny sposob obrazal messiego w szatni. w koncu di maria przyjazni sie takze z lionelem.

moim podejrzeniem jest ze pewnie szukasz problemu tam gdzie go nie ma. tez przychylam sie do opinii wiekszosci ze sa to po prostu zabawy zwiazane z promocja ksiazki. watpie jednak zeby zyski z tej ksiazki przewyzszyly znaczaco kare jaka autor dostanie od sadu - a taka dostanie napewno. nie jednokrotnie zawodnicy/prezesi/kluby wygrywaly sprawy z autorami durnych publikacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?