0

3 miejsce z ta sama liczba punktow co drugie i chyba 2 punktami mniej od pierwszego. roznice strasznie wielkie...

atleti najlepsze bylo na poziomie kolektywu, za co tez ich trener dostal nagrode. jedna nagroda dana realowi mnie dziwi bardzo, ta dla ramosa. tutaj naprawde ktorys z zawodnikow atletico powinien ja dostac. po za tym reszta nagrod przyznana realowi wydaje mi sie zasluzona

0

bardziej ciagnal miejscami holandie niz flegmatyczny messi budzacy sie w kilku kluczowych momentach (rozstrzygajacych mecze na mundialu ale jednak bylo to kilka momentow a nie jak u robbena walka caly czas).

4

po co prowokowac ;< nie widzisz ze to artykul katalonskiego mundo deportivo?? podobne bzdury wypisuje nieraz marca/as

6

tak patrzac na to co wypisujesz od soboty to twoje wypowiedzi sa zerem bezwzglednym ;>

2

nie pochwalam takich zachowan. sam nie wsluchuje w krzyki kibicow (bo i po co skoro g**** zrozumiem) ale jesli to prawda to i na bernabeu naleza sie jakies zakazy.

ale co mnie ogolnie rozbawilo. mourinho nie ma w klubie juz drugi rok, trenerem byl TYLKO 3 lata i w dalszym ciagu odpowiada za cale zlo z madrytu xD po prostu nie dowierzam tym bzdurom ^^ jaki on musi byc cudownym psychologiem ze potrafil ogormnym tlumom "glupich" kibicow zaszczepic taka nienawisc do barcelony...

mieszac tutaj odpowiednie paragrafy tez jest nie na miejscu bo jesli odpowienie sluzby braly by to na powaznie bo co kolejke polowa stadionow hiszpanskich byla by zamknieta dla kibicow...

1

serio?? to skoro wystarczy ze wejdzie i juz widac jego cudowna gre to czemu bedac TYLKO w barcelonie B TYLKO w segunda division po 6 meczach (jako zawodnik mocno ofensywny) nie ma ani jednej asysty i bramki? o grze moge powiedziec ze na filmiku widzialem kilka niezlych sztuczek. tyle. na obroncow z drugiej ligi wystarczy. tutaj blagania o wprowadzenie halilovicia do pierwszej druzyny wygladaja w taki sposob jakbyscie zaraz chcieli bazowac na nim swoj srodek pola...

przykro mi ale pierdoly kolego pociskasz ze szok... nie ma co gadac. halilovic duzy talent ma. tyle ze poki co swoj talent pokazal w lidze chorwackiej gdzie, przykro mi, ale tylko dynamo cos znaczy. chlopak ma dopiero 18 lat i wcisnij go do, w tym momencie, bedacej w kryzyzie barcelony i zobaczysz co sie stanie. a barcelona w kryzysie jest. mowie tutaj o kryzyzie podejscia do meczow i samej taktyki. od kazdego nowego zawodnika wymagacie od razu super gry, zmiany systemu gry i w ogole czegos genialnego. jak 18-letni chlopak ktory pierwszy rok jest po za swoja ojczyzna ma sprostac tym oczekiwaniom?? psychicznie go zniszczycie taka decyzja...

1

kogos kto ma ledwo 18 lat, kogos kto dopiero zaczal wachac hiszpanska pilke. troche przeceniacie jego mozliwosci na ten moment.to wyglada w tym momencie tak jakbyscie probowali sie chwytac brzytwy.

1

nie spodziewalem sie tak dobrego wystepu suareza w el clasico. najpierw myslalem ze wejdzie na ostanie 20-30 minut a gdy zobaczylem go w wyjsciowej jdenastyce to bylem pewny ze dogra 45 minut i zostanie sciagniety po niemrawej grze

0

i tak dobry jestes. ja nigdy nie jestem pewny wygranej realu nawet ze slabszymi druzynami xD

5

dlatego nie ma sie co napinac przed meczem, tym bardziej takim bo to nie bylo spotkanie real/barcelona - levante zeby byc PRAWIE pewnym wygranej

1

a no strzelil chyba w 1 minucie. pamietam ze bylo to bardzo szybko , wiec sprawdzilem:
http://www.transfermarkt.com/spielbericht/index/spielbericht/1125376edit. @Ciechan_Wyborneaha, czyli chodzi tylko o zawodnikow barcelony

0

to juz pol roku. pora uwierzyc ;

0

no takie zycie ;> dalej szukaj problemow tam gdzie ich nie ma

8

:) jestem zawsze i wszedzie...

0

no to mnie tez troszke poirytowalo. mecz do tego momentu byl super. potem juz tylko real PRAWIE caly czas prowadzil gre. troche nie jestem przyzwyczajony na brak emocji w trakcie meczow realu wiec koncowke obejrzalem tak o bez jakiejs podniety. a szkoda bo liczylem na emocje od poczatku do konca.

1

po 1:0 karim mogl wladowac gola, real przez 10 minut naciskow mogl strzelic spokojnie ze 2 bramki. dopiero potem nadeszla sytuacja messiego. ale nie ma po co pisac "co by bylo gdyby" bo to durnota w sumie jest.

3

na dobra sprawe mecz byl wyrownany do pewnego momentu. najpierw barcelona, potem real mocno cisnal z 10 minut, potem znowu barcelona. mecz sie ogladalo bardzo dobrze a akcji bylo naprawde pelno.

0

przypomina mi sie ostatni sezon w wykonaniu realu xD dobrze ze lm wyszla, chociaz final z atletico tez nie byl rozowy do wyrownania. tylko bayern polegl z tych silnych druzyn..

1

ja sie tutaj panosze od dosc dawna. jak ci nie pasuje to nie czytaj.jestes pewnie jednym z tych ktorzy gardzac realem zastawili resztki swojego dobytku w zakladach bukmacherskich a z kolegami zalozyli sie o wlasna godnosc. bo jak to taki zalosny real moze konkurowac z barcelona. teraz z kkolei musisz splacic dlug i chyba niezbyt ci sie to widzi dlatego szczekasz w kazdym mozliwym watku komentarzy.pozdro dla normalnych

3

ty za czesto o parowkach, dymankach itp wspominasz. jakies problemy z celi???

1

przez caly mecz kazda druzyna mogla miec wyzszy wynik. dopiero po 70+ minucie jakbyscie calkowicie sie wypalili. bez xaviego i iniesty barcelona nie grala juz prawie nic. co wiecej, jakby nie wierzyla ze moze strzelic chociaz na 2:3

1

nie ma to jak wprowadzac rodzine do obelg *_* nizszego poziomu tutaj jeszcze nie widzialem. brawo. wyladowales na samym szczycie mojego rankingu komentujacych tutaj ^^

3

dobrze ze maske nosisz to nikogo nie pogryziesz swoim ujadaniem... niczym bezpanski pekinczyk na srodku drogi szybkiego ruchu

2

troche racji ma. na sergiego roberto nazekacie od dawna. rafinha - kilka razy slyszalem ze jest za wolny. do tego cos bardzo malo gra i to PEWNIE nie bez przyczyny. rakitic?? bardzo dobry zawodnik. ale kolejny zawodnik nie do konca pod wasza taktyke. walczak itp, wprowadzil chociaz troche strzal z dystantu, w defensywie biega, ale dalej gdy ma rozgrywac to gra raczej wszerz.

cesca oddaliscie bo za pol darmo. pewnie przez to ze grywal nie na swojej pozycji. przestawianie go z ataku, na skrzydlo, ze skrzydla sam juz nie wiem gdzuie to i sie w koncu zbuntowal. alcantara?? nie pamietam okolicznosci jego odejscia. dwoch sprawdzonych zawodnikow z waszej szkolki, idealnych pod wasz styl, a wy sie pozbywacie ich w cenie promocyjnej bez zalu sprowadzajac kogos kto moze nie wypalic oraz stawiajac na wychowankow nieogranych i szczerze mowiac z talentem kilka razy mniejszym od wspomnianej dwojki grajkow.

1

argumenty jak argumenty, nie bede sie do nich czepial.

natomiast "mierda" to ci na dupie wyrosla... lepiej ja wycisnij

2

on nie ma 7-8 lat tylko jest rasowym, lysym, dresiarskim kibolem *_* takiemu i plyta chodnikowa rozumu do glowy nie nabijesz ^^ az dziw ze potrafi pisac na klawiaturze ;

0

no i smiesznie sie zlozylo. nie ma to jak przytyczki w nos dla obu stron ;>

0

tyle ze ja w tym momencie nie nasmiewam sie z tych komentujacych tylko z samego faktu ze ci wysmiani strzelili gole. i to idealnie cala trojka najczesciej wytykana na tej stronie

0

nie szukam zadnej prowokacji. stwierdzilem jedynie - dla mnie - zabawny fakt. nic wiecej.

3

po samym wyniku i strzelcach ze strony realu, biorac pod uwage komentarze z ostatniego tygodnia na tej stronie, wyglada to tak jakby strzelcy goli bezczelnie nabijali sie z komentujacych tutaj.

pelno komentarzy bylo takich:
"penaldo jesli juz strzeli to z karnego - inaczej nie potrafi" - no to strzelil z karniaka
"benzema jest CIENKI i nie strzela goli. co to za napastnik" - no to strzelil
pepe ogolnie jest wysmiewany za swoje wczesniejsze wybryki i tez strzelil.

to zadna prowokacja z mojej strony, po prostu zestawiajac komentarze ze strzelcami bramek taka mysl mi sie nasunela jaki ten los jest przewrotny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?