1

a no to nie barcelona bo ona z katalonii jest xDzanim ktos sie nadyma za bardzo - taki zarcik. powstrzymac sie nie moglam biorac pod uwage ostatnie fakty zwiazane z ruchami niepodleglosciowymi ;>

0

kompleks barcelony to ja byc moze mialem dawno temu na poczatku liceum gdy po dojdziu ronaldinho namnozylo was jak grzybow po deszczu i musialem sie obracac wsrod samych kibicow waszego klubu.

teraz nawet nie probuj mnie w ten sposob obrazac :) dawno temu wyroslem z tego dziadostwa jakim jest "kompleks" jakiegos tam klubu - czy byloby to odnosnie barcelony, united, city czy realu ;)

0

sam chcialbym zeby wygral ronaldo - wiadomo, kibic realu - natomiast tez wydaje mi sie ze wygra costa. mocno ciagnal gre atletico + strzelil duzo bramek. co do samej pozycji barcelony nad realem to nie przemawia ona do mnie z prostego powodu. ta sama liczba punktow. wygraliscie bilansem bramkowym.

ale ta dwumiesieczna przerwa w grze messiego juz jest mocnym argumentem.

0

sam dobrze wiem co mi wypada a co nie ;) ile razy mozna wam to powtarzac.

nie ma zadnego argumentu czy kreatywnej mysli - "jestes kibicem realu i nie rozumiem czemu tutaj tyle piszesz"

pisze bo pisze i nic tobie, czy komukolwiek innemu, do tego ;) pisze bo chce, mam taki kaprys i bede tutaj pisal czy ty mi "zabronisz" czy nie ;) taki o niedobry jestem.

ostatecznie moja odpowiedz satysfakcjonuje cie?? (bo chyba ty tez juz kiedys mnie o to pytale ale widac nie zalapales chociaz moja odpowiedz jest taka sama od dawna). jesli cie nie satysfakcjonuje to innej i tak nie dostaniesz ;)

pozdrawiam i polecam lekture definicji internetu :)

ps. tak mam kompleksy. boje sie ze kazdy ma wiekszego ode mnie ;< nawet moja siostra...ps2. moje kompleksy to tez moja sprawa, nie twoja ;)

0

jak jzu wchodzimy w strefe zarcikow to co ja ci moge odpowiedziec. ronaldo jest alfa i omega. czekajmy na nominacje do nagrody dla najlepszego bramkarza w europie. tez bedzie w pierwszej trojce ;>

0

a czemu messi mialby wygrac ta nagrode gdyby byl w trojce (chociaz sam uwazam ze powinien sie w tej trojce znalesc). ani z druzyna nie wygral mistrzostwa ani nie zostal krolem strzelcow ligi. w tym zestawieniu i tak bylby 3 prawdopodobnie...

0

a no dziwne tym bardziej ze w tamtym sezonie messi gral chyba mocno wysuniety. to w tym sezonie cofaja go do rozgrywania (chociaz tez niezbyt mocno)

1

i znowu jakies nerwowki pod koniec sezonu?? tutaj jes jeszcze wczesnie wiec spokojnie mozna zagrac mecze w CdR i zaczac myslec dopiero o decydujacej fazie LM.

pewnie ze final real - barcelona, atleti - barcelona, atleti-real, bylo by czyms super. ale im wczesniej przyjda te najtrudniejsze mecze tym chyba lepiej dla zawodnikow.

inna historia ze po drugiej stronie jest genialna w tym roku valencia czy tez sevilla. final z jedna z tych druzyn tez bedzie super widowiskiem. a ze sa to raczej druzyny neutralne wzgledem "wielkiej trojki" to na zawodnikach nie bedzie ciazyla dodatkowa psychiczna presja.

0

podejrzewam ze po pobraniu krwi. w koncu pilkarze sa tacy delikatni ;P a tak na serio to moze pobranie krwi mialo miejsce w trakcie treningu gdzie co chwile mieli przyspieszone tetno.

0

2. czepianie sie za nic "kraweznikow". czyt. punkt pierwszy. za pierdoly mozna odpuszczac. pewnie. tylko ze od punktu siedzenia zalezy punkt widzenia. komus to nie pasuje bo jest druga strona problemu i naciska na sluzby mundurowe. dla swietego spokoju lepiej trzymac sie przepisow i wtedy nikt ci nic nie zarzuci. to jak w pracy kurcze. ludzie nie raz naciagaja zasady z wlasnego miejsca pracy a tu nagle budza sie z rekami w majtach bo ktos ich na czyms przylapal. nic sie nie stalo ale zasady zlamane jednak wiec sie komus oberwalo. a z drugiej strony, wracajac do tematu pique, policja puszcza mu ten mandat plazem i w mediach pokazuja sie nowe artykuly ze policja daje spokoj vipom. oj to by im sie dopiero zebralo ;)
i tutaj jeszcze drugi punkcik. gdy policja sie czepia doslownie za nic i gdy nie ma racji. tutaj zgadzam sie z toba w 100%.


i tutaj musze zwrocic honor. ratuje cie twoj tekst "jesli to prawda w POLOWIE'. ta polowa cie ratuje w tym momencie bo ZAKLADAM ze chodzilo ci o samo zajscie a nie wyzywanie. tutaj pochylam glowe bo nie mialem racji i za to przepraszam ;>

ale przy dwoch moich pierwszych punktach mam racje i nie wmowisz mi ze moje podejscie do tej sprawy jest zle.

pozdro ;>

0

w tym momencie mozesz mnie zbesztac. zwracam honor pod pewnym warunkiem. ciagle czepiam sie ciebie biorac pod uwage twoj pierwszy komentarz.

a napisales tak:
" Przecież nikomu nic nie zrobił, mogli mu kazać pojechać, bądźmy ludźmi ludzie. Takie krawężniki żyją tym, że się człowieka za nic czepiają. Jeśli połowa z tego jest prawdą to Pique zachował się jak każdy facet w takim momencie, kłócił się o swoje. Pewnie racji nie miał, ale znam różne przypadki wystawiania mandatów, czy słusznie czy nie to zależy od interpretacji wystawiającego."

teraz komentarze za moimi argumentami:
1. przeciez nikomu nic nie zrobil, mogli kazac mu jechac - za przekroczenie predkosci tez po co dawac mandaty skoro kierowcy nic nikomu nie robia. a co z tego ze za kilkadziesiat metrow kogos potraca bo nie wyrobili z hamowaniem. pewnie ze stanie na pasie busow nie wprowadza takiego zagrozenia jednak jak napisalem wczesniej prawo nie wzielo sie z nikad i trzeba go przestrzegac. co dalej skoro pique zastawil pas dla busow to wyobraz sobie taka sytuacje ze ty sie gdzies spieszysz stojac w korku za busem ktory nie moze zjechac na swoj pas bo jakis cwok go zastawil. w tym momencie co robisz?? czekasz spokojnie?? pewnie ze nie bo ktos zlamal prawo w tym momencie przez co bus nie moze zrobic ci miejsca na drodze. policjant to czlowiek ktory powinien tamtego cwoka puscic wolno ale tobie piana cieknie bo sie spieszysz ale nie mozesz jechac i masz pretensje do policji w druga strone. od takie proste problemy moralne policji. co by nie zrobili to zle.

0

jak ja bym chcial takiego kapitana jak puyol w realu *_* cos cudownego. w hiszpanii tylko dwoch takich bylo w ostatnich kilkunastu latach. raul i puyol.

0

benzemie juz starczy nieletnich prostytutek ^^ a prawo jazdy komu jakis czas temu zabrali. nie czasami coentrao??

0

robi sie to kulturalnie bo tak wypada ;)

mylisz kolego pojecia - odwaga a chamstwo. pierwsze z drugim sie nie laczy. analogicznie moge ci podac przyklad ze stadionow. bydlo tlucze sie krzeselkami a cywilizowani, kulturalni ludzie siadaja na swoich wyznaczonych miejscach i ogladaja/kibicuja swojej druzynie. czyli ci siedzacy na miejscach ludzie nie maja jaj bo nie rzucaja sie do bicia z cymbalami??znowu musze sie powtorzyc ;< swoich racji mozna dociekac w rozny sposob. mozna byc burakiem i tlukiem i drzec ryja nie podajac zadnego argumentu. a mozna zachowac sie jak dorosly cywilizoany czlowiek szukajac porozumienia z druga strona ;>

0

a ja n-ty raz mam ci pisac ze nie chodzi mi o messiego tylko dane z wikipedii gdzie podalem inne zrodlo z inna liczba asyst ronaldo nie piszac o messim?? ktos mnie sprostowal i dziekuje bardzo. nie wiedzialem ze na transfermarkt inaczej licza asysty. problem rozwiazany.

natomiast co do wikipedii zdania nie zmienie. wiele racji ma ale w niektorych kwestiach sie myli - chociazby rozbieznoci w lokalnych, krajowych wersjach tej elektronicznej encyklopedii. dlatego zrodel danych szuka sie gdzie indziej.

0

i ich obsku*****e karty vip... nie wiadomo po co. wszedzie sie nimi chwala ;

0

naucz sie kolego ze wikipedia jest tylko i wylacznie orientacyjna. pisana przez uzytkownikow dla uzytkownikow. wiele informacji z wikipedii i tak trzeba poddac weryfikacji dlatego tez nie podaje sie jej w zrodlach miedzy innymi prac badawczych ;)

0

no to 3 do 1 i juz. problemu robic nie bede jak statystyki sa oczywiste. zwykle korzystam z transfermarkt bo maja najwygodniejszy system analizy zawodnikow.

0

przez 2 -3 komentarze jasno napisalem ze JESLI TA WERSJA JEST prawdziwa. w koncu przestalem sie powtarzac. ja ciagle odnosze sie tylko i wylacznie do tej wersji. zadnej innej. teraz widze inny artykul z przeprosinami pique i mowa o tym ze to bylo zbyt mocno kolorowane. spoko. tylko napisze jeszcze raz. odnosze sie tylko i wylacznie do tego artykulu.

1

w dalszym ciagu nie masz racji albo nie doczytales artykulu.
„Zazdrościcie mi, bo jestem sławny”, „wypisujecie mi mandat, bo sami nie macie pieniędzy i musicie zgarnąć prowizję”, „ta kara pójdzie na nic, bo zadzwonię do twojego szefa, a on ją usunie”, „porozmawiam z waszymi szefami i wtedy wasze głowy polecą”, „jesteście cwaniakami, którzy myślą, że dzięki noszeniu tego munduru oraz możliwości wypisywania mandatów są panami świata”, „za ten mandat zapłaci twój ojciec”, „wasza praca wywołuje u mnie wstręt, a Guàrdia Urbana to pier*** wstyd”

jesli uwazasz takie wyklocanie sie za jakies pozytywne bo twoi znajomi robia tak samo to naprawde zmien tych znajomych.

jeszcze raz powtorze. mozna klocic sie w sposob konstruktywny dajac jakies argumenty drugiej stronie a nie wydzierac sie jak tluk za przeproszeniem bez szkoly podstawowej.

dlatego ciagle nie rozumiem czemu twierdzisz ze dobrze ze wyklocal sie w taki a nie inny sposob. sam zaczales sie miotac...

1

zauwaz ze nie odbieram messiemu ani jednej asysty ;> a transfermarkt wydaje mi sie wiarogodnym portalem.

o tym jak licza asysty nie wiedzialem. dzieki za skomentowanie tego ;> ale zauwaz tez ze ja ani jednej z tych 117 asyst messiego nie zabieram. po prostu stwierdzam ze na wikipedii jest podstawa do tego zeby pisac o 60+ asystach ronaldo.

2

no tak. jak nie masz racji to wchodzisz na sam koniec w temat interpunkcji. uzywam rzadko, rzeczywiscie nie raz tez niepotrzebnie. nic ci do tego o ile idzie zrozumiec moje komentarze. a skoro mi na moj komentarz odpisales to chyba go zrozumiales ;)

czytajac ten artykul (prawdziwy czy nie) idzie jasne przeslanie. pique popelnil sam, dobrowolnie ewidentny blad. ty piszesz ze jak sie popelnia blad to nie ma co sie klocic a w pierwszym komentarzu zaznaczasz ze zrobil dobrze. widzisz tu paradoks?? wzglednie piszesz takze o satysfakcji. no ale jesli czerpiesz satysfakcje z besztania kogos mimo twojego durnego bledu no to przykro mi ;)

pytanie?? od kiedy wyklocanie sie w taki beszczelny sposob potrafi czlowieka uchronic przed zaplata?? niech sie cieszy ze jest znana osoba bo naprawde dostal by po pysku i skonczyla by sie ta wesola historia.

kolejny raz napisze. prawo jest po to zeby go przestrzegac. za drobne wykroczenia sie placi. czy policjant mogl go puscic wolno z upomnieniem?? pewnie. ale czemu bogatemu ma sie odpuszczac tych kilkudziesieciu (?) euro kary skoro biednym, na ktorych ta kwota robi wrazenie, juz nie. to dla mnie kolejny paradoks. bogatemu i znanemu czlowiekowi, dla ktorego kasa z mandatu jest niczym, nie wolno dawac mandatu ale biedocie juz tak. dowalmy im ile sie tylko da bo mozna i ta biedota nie pojdzie do prasy z problemem...

0

czyli nie zrozumiales o co mi chodzi z "Jezu Chryste". sam nie uwazam sie za osobe religijna i jestem krytykiem samej idei religii (nie mylic z wiara) ale wiem ze niektore zwroty sa niepotrzebne. jesli uzywasz zwrotu "Jezu Chryste" to sam musisz byc chociaz troche religijny. jesli tak to sam uwlaczasz wlasnej religii uzywajac takich zwrot przy takich blachostkach - bo wygranie jakiegos klubu to, przykro mi, ale blachostka ktora nie wiadomo ile osob stawia na jakims piedestale.jak ktos powiedzial (ktorys trener o ile mnie pamiec nie myli). pilka nozna to najwieksza z najmniejszych rzeczy. ale w dalszym ciagu nalezy do grona tych najmniejszych rzeczy.

2

znam wiele osob ktore dostaly mandat. nawet po alkoholu. nie zachowywali sie jednak jak prostacy i zwierzeta. pewnie ze sie dyskutuje. ale robi sie to kulturalnie a nie jak bydlo rzucajac mandatami i wyzywajac innych.

a piszac o policji "krawezniki" sam zachowujesz sie jak prostak. czemu?? bo gdyby nie nasza drogowka to najpewniej dawno temu dostalbys jakas maska prosto w ryj.

prawo jest po to zeby je przestrzegac. jesli policja nagina przepisy to trzeba dociekac prawdy gdzie indziej. jesli ty robisz blad i o tym wiesz a mimo to wydzierasz sie jak tluk do policji no to przykro mi. z takimi osobami nie warto nawet rozmawiac niech sie pique cieszy ze nie dostal pala po ryju bo na miejscu policjanta zakulbym go za obraze policji i zakratowal na piekne 24 godziny.


inna kwestia czy to wszystko jest prawda. i tutaj fajnie by bylo otrzymac oficjalne informacje.

0

co ty. gdy pique odszedl od auta, perez osobiscie przestawil je na pas dla busow ^^ stad takie zdziwienie i bulwers pique gdy wrocil i dostal mandat ^^

0

http://www.transfermarkt.com/cristiano-ronaldo/leistungsdatendetails/spieler/8198/plus//verein/418/wettbewerb/ES1

to jest moja odpowiedz na twoje wypociny. nie wiem, nie wnikam. jestem zbyt leniwy zeby szukac nie wiadomo ile czasu durnej statystyki. posluzylem sie gotowym systemem CHYBA niezaleznym od, wedlug ciebie, "Hala dzieci". a tutaj poki co ma 62 asysty w SAMEJ PD.

naucz sie kolego ze wikipedia to tylko orientacyjna encyklopedia. wiekszosc danych sie zgadza ale nie wszystko. w takich wypadkach nalezy korzystac ze stron czy ksiazek ktore zajmuja sie w sposob profesjonalny danym zagadnieniem.

1

no to na slawnego madryckiego ronaldo znalazl sie slawny barcelonski pique xD

czemu ci bogaci nie moga sie nauczyc ze oni tez podlegaja prawu...

0

dodatkowy smaczek bo co?? bo nowy zawodnik debiutuje i strzela gola?? jakos nie przemawia to do mnie. za tym stoi cos wiecej tylko nie potrafie zrozumiec co.

4

zaczeliscie miec jakas nieziemska manie na punckie gola suareza na bernabeu. da wam ona cos wiecej niz gol chociazby adriano?? mi sie wydaje ze nie. anie nie widze jakiejs spiny kibicow realu na suareza zeby odpowiadac czyms takim. po prostu ze strony wielu kibicow barcelony wydaje sie to jakas dziwna mania przesladowcza.

a pisanie Jezu Chryste w takies sytuacji jest uwlaczajace i daremne. tak po prostu...

0

na dobra sprawe gole z rzutow wolnych, po roznych itp tez nie sa golami z gry tylko jak sama nazwa wskazuje ze stalych fragmentow meczu.

a co do latwosci strzelania karnych. wlasnie obraziles messiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?