kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
twoje wypowiedzi nie wskazuja zebys mial wiekszy wiek :)
0
el mariachi?? ^^
0
jakis czas temu bylo chyba glosno o tancu zawodnikow barcelony po strzelonym golu. a kurcze tez robiliscie innym druzynom kanonady :)
1
barcelona wygrywa tylko po karnych.
a tak serio to jesli ty bys dal ronaldo za faul przy karnym czerwona kartke to neich sie tylko swiat pilki cieszy ze nie jestes sedzia :)
0
z tego co sie orientuje (zero znajomosci ekonomii) dlug brutto a netto sie rozni. ty pewnie podajesz dlug netto, 600 baniek to dlug brutto. niech mnie sprostuje ktos kto sie zna na tych magicznych przepisach
0
no nie wiem czy tak kilka osob. nie wybielaj nikogo. wedlug mnie stosunek hejtow i z jednej i z drugiej strony jest taki. dlatego sam komentuje wtedy gdy ktos w negatywny sposob i podobnie chamski wyraza sie o drugiej stronie.
0
dobrze ze ostatecznie historia pamieta tylko trofea ;) nie wazne czy 40 goli z karnych wazne ze nagroda zostanie po dobrej stronie ;)
0
wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim??
komentowalem i tutaj i tam. teraz tutaj bo jest wygodniej. piekne w tym wszystkim jest to ze jak na tamtej stronie pisza ze tamci sa lepsi od komentujacych tutaj tak ci tutaj pisza to samo o tamtych. ale o dziwo kazdy z was bierze przyklad z tego gorszego (wedlulg was). masz sie za lepszego od kogos innego?? to po co bierzesz z niego przyklad. zachowaj sie lepiej.
jesli nie masz sie za lepszego od tamtych to i tak nabijanie sie z tamtych komentarzy nie ma sensu bo pewnie prezentuja podobny poziom do twojego.
takze jedno albo drugie. wybierz sobie sam.
0
ronaldo jest wielki bo strzelil juz 2 gole.
0
0
chcesz kogos przegadac to powinienes zaczac od tej osoby ktorej komentarz skopiowales. masz czelnosc nabijac sie z kogos to staw tej osobie czola a nie wrzucasz czyjes komentarze na inne strony.
0
1
0
tez musze przyznac ze pablo strzelil ladniej. chicharito chuknal pieknie, lepiej chyba jednak james. ale to co zrobil pablo to majstersztyk. takie bramki laduja tylko aktualnie ronaldo (rzadko) i ibra (ten moze zrobic film pelnometrazowy z "dziwnymi" golami).
0
0
zaczynam myslec ze kiedys w podstawowce jakis kibic realu bardzo cie skrzywdzil. teraz probujesz sie mscic nie ladnie ;
0
nie kracz mi tu brzydko ;< wiaze z navasem wielkie nadzieje.
1
ktos z LFP juz mowil w wywiadziue ze przy niepodleglosci katalonii barcelona nie bedzie miala prawa gry w PD.
2
a no zalezy od podejscia ;) ja jestem z tych bardziej spokojnych trolujacych w komentarzach ^^
3
a wiesz co laczy te osobistosci?? ;P skonczyli tragicznie w okresie swojej swietnosci ;P
to taka polzartobliwa dygresja ;>
0
a nie ogarnalem ;< za duzo rzeczy na raz. dzieki za sprostowanie ^^ myslalem o czyms innym nie zwiazanym z barcelona a pisalem zupelnie cos innego ;>
0
pewnie ze zagra. jesli enrique nie da mu troche czasu na boisku to bedzie po prostu glupi. to jego jedyna okazja na rozegranie sie przed GD. jesli tutaj nie zagra to raczej nie bedzie szans na to zeby wasz trener wpuscil go na GD
2
carvajal, isco, illaramendi, nacho.
o jese mowilo sie tak rok temu jak byl di maria bbc. osoatecznie gdyby nie kontuzja to jese na bank wygryzlby kogos ze skladu. takze tez trzeba go doliczyc. jedynie pacheco nie licze bo 3 bramkarz raczej nie ma szans na wystepy.
zreszta nie wiesz ze teraz na swiecie sa inne trendy?? granice pootwierane, mozna migrowac gdzie sie chce i kiedy ;> korporacje swiatowe itp ;P
co jeszcze:
nie albiol tylko arbeloa ;)
a jesli nawet odejdzie iker to skad wiesz ze na jego miejsce nie przyjdzie inny hiszpan ;P
1
a ty kim jestes niby zeby mnie pouczac w kwestii gdzie wolno mi sie wypowiadac a gdzie nie?? naplulbys na mnie?? trudno. obelga prostaka na mnie nie zadziala ;) obetre sie z gila. prychne patrzac na ciebie z gory i pojde dalej. na takich jak ty wiecej nie trzeba ;) z drugiej strony nie odpowiedziales mi w kwestii katalonskiego getto. czy chcesz tutaj takie cos wprowadzic?? jesli tak to zglos sie do administracji. moze przyjma twoje chore poglady i wprowadza tutaj rejestracje tylko osob posiadajacych karte czlonkowska socio barcelony ;)
powiem ci tak chlopcze. bede sie wypowiadal tam gdzie chce i wtedy kiedy mm na to ochote. dopoki administracja nie da mi bana za zlamanie regulaminu nie masz prawa kwestionowac mozliwosci mojej wypowiedzi na tej stronie ;) bo ani nie masz tutaj ani zdnej wladzy ani mnie nie interesuje zbytnio twoja opinia w tej kwestii. to jest moja ostatnia odpowiedz do ciebie. nie mam ochoty pisac z osoba ktorej blizej do dzihadysty niz normalnego cywilizowanego czlowieka ;)
pozdrawiam
0
fajne porownanie ;) ale faktycznie. tutaj o wiele lepiej sie komentuje chociazby dlatego ze jest wprowadzony wygodny system komentarzy.
zreszta lubie idiotyczne pytania jak kolegi @_prawdziwy.
nigdy mi sie nie znudza ;) wolni ludzie ktorzy choca wprowadzic cenzure i katalonskie getto ;) czego chciec wiecej
0
no wtedy napewno. ty masz racje patrzac na ostatnie mecze. chociaz musisz przyznac ze przegrana z sociedad jakas miarodajna nie byla. jaka druzynaz topu wygrywajac 2:0 przegrywa 4:2. a real potrafi jak widzisz ;P dlatego mowie ze sa nieprzewidywalni. bylo 2:0, moglo byc nawe 3-4:0 a tu nagle w druga strone zaczeto pileczke odbijac.
atletico to fakt. real zagral przewidywalnie. czyli jak przewaznie gra z takimi druzynami. probuje spokojnie, bez pospiechu a jak straci bramke to nagle budzi sie z rekami w majtach i na sile probuje odrobic straty po czym znowu staje. no i to poki co jedyne przegrane w lidze. na podstawie 2 ciezkich meczow i 2 latwych (cordoba i deportivo) jakos bardzo idacych wnioskow nie idzie wyniesc. tym bardziej ze jedynie przewidywana przegrana nastapila z atletico z ktorym i wy bedziecie musieli sie bardzo liczyc
0
tez mozliwy wynik. ale nie dlatego ze tak napisales ale nie dla powodu jaki napisalesale dlatego ze real jest calkowicie nieprzewidywalny. na szczescie i nieszczescie bo nie raz prawie zawalu dostalem przez tych bialych wszarzy ;
1
serio piszesz?? elche i dopiero rok w PD. w tamtym sezonie bilans bramkowy -20 i 16 miejsce w lidze. w tym sezonie bilans bramkowy to poki co -4 i wlasni kibice gwizdzacy na swojego bramkarza po ostatnim meczu??
do tego real ktory faktycznie traci gole co mecz (dlatego to 1 dla elche) natomiast poki co strzelili ich najwiecej w lidze. dodam jeszcze fakt ze real gra u siebie.
jedyne co przemawia za elche to zbyt naiwne podejscie realu do meczu - dlatego to 1:0 wymeczone. kazda inna mozliwosc wskazuje na wysoka wygrana realu ktory nawet przycpany powinien rozniesc przeciwnika w tym meczu.
z kolei mecz barcelony. poki co jestescie regularni. byc moze czas stracic bramke ale jest to wciaz watpliwe poki co nie strzelacie wielu bramek - do czerwonej kartki dla levante nie zapowiadala sie kanonada. takze wynik 0:2 jak najbardziej mozliwy. wzglednie 1:2/1:3
2
i tutaj jest pytanie czy ty sie nabijasz czy powaznie przewidujesz takie wyniki ;> jesli to pierwszr to kolego nie w tym watku ;> ludzie raczej obstawiaja tutaj powaznie. jesli jednak powaznie obstawiasz te wyniki to po prostu brak slow.
moje typy:
real - elche 6:1 (lub wymeczone 1:0)
malaga - barcelona - pewnie 0:2 tak jak ktos juz wyzej napisal.
2
widac szybko weszlo mu to w nawyk ;P