0

a to ze proxy jest wiele to tez wiem.

ale nie mozesz zaprzezyc ze wiekszosc napalonych do glosowania osob wchodzilo na jedna, gora 2 pierwsze strony z wykazem proxy ktore wyskoczyly w googlu i korzystali z tych samych serwerow. co 30 osoba moze skorzystala z innej puli adresow proxy ;)

0

pytanie bylo konkretne o zmiane ip i wykrycie tego. odpisales jedynie ze wiecej niz 1 przegladarka i floding. wiec czy przegladarka sama w sobie zmieni ci ip?? proxy. przegladarka jedynie umozliwia ci korzystanie z interfejsu serwera proxy. nic wiecej. flooding?? nie bede pisal definicji bo pewnie ja znasz. to zwykle puste wiadomosci ktore takze nie zmienia twojego ip. no bo jak?? przeciez komunikacja na poziomie klient/serwer odbywa sie w obie strony. serwer zsynchronizuje komunikacji z toba bez twojego ip. bezpieczenstwo dzisiaj jest zbyt fajne ;) kilka lat temu takie cyrki moze by przeszly. dzisiaj nie ma szans. a juz tym bardziej na witrynach komercyjnych

0

przegladarka nie zmienia ci ip.... flooding tez tego nie zapewnia wiec nie pisz glupot ;

2

przeciez to bylo pewne od poczatku. z calym szacunkiem ale specjalisci od tworzenia witryn i baz danych sa ciupke madrzejsi od gowniarstwa ;)

1

powtorek wszystkich nie widzialem ale vela reka tam chya odbijal. NIE DAM SOBIE GLOWY URWAC ale jestem pewny ze w ktoryms momencie komentatorzy tez byli pewni ze byla reka. nie zmienia to faktu jednak ze real ten mecz powinien przegrac i to tez sie stalo. nawet mim tej reki.

co do nazekania to nie zwrociliscie moze uagi ze to cecha wszystkich wielkich klubow?? uwazacie ze w barcelonie jest inaczej?? tez nie raz czytalem wypowiedzi zawodnikow barcelony po przegranych. tak jak real nazeka tak samo robi to barcelona, united, chelsea itp itd. nic na to nie poradzicie ;> mozna byc jedynie hipokryta i wysmiewac innych za cos co robi sie takze samemu :)

pozdro

1

jestem gotowy na wszystko *_* a z odpisywaniem to odpisuje az stwierdze ze temat naprawde robi sie dlugi a problem nie do rozwiazania. wtedy urywam calkowicie i nie czytam juz nawet odpowiedzi.

3

jaka mam spine?? przeciez przytaknalem wam....

kolego juz iles twoich postow dzisiaj przeczytalem. czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie obce pojecie, co?

3

2

powiem ci tak

podstawowa matematyka :) jesli wierzysz w wielokrotne wysylanie glosow tow ankiecie powinno byc juz umieszczonych kilkadziesiat tysiecy glosow (tak bedac troche malo optymistycznym bo kurcze pewnie tych glosow jest wiecej). gdy na barcelone jest 5tys glosow a ty dodajesz 1 glos to o ile moze wzrosnac wartosc %? i to nie biorac pod uwage glosow na inny mecz. skoro 100% to 5000 to 1 glos to ile %? tak w pamieci to nie czasami 0,02 jednego procenta (jesli nie walnalem sie w przecinku) ? wiec to tylko i wylacznie zbieg okolicznosci ze po twoim glosie cos tam uroslo. a jesli uroslo to glosow jest o wiele mniej i bujda o wielokrotnym glosowaniu zostala wlasnie obalona.

1

albo to niektorzy z was mysla jak wacki ze kibice realu wysylaja po 10000 glosow tylko po tpo zeby zrobic wam kuku.

2

ciasteczko to jedno a wyslany pakiet to drugie ;) skoro wysylasz glos na serwer canalplus to ten serwer wie z kim rozmawia. inaczej by cie olal ;) rownie dobrze w bazie moze byc zapisane twoje ip i na podstawie tego sprawdzaja czy twoj glos jest wazny czy nie.

a ciasteczko?? rownie dobrze moze w tym wypadku odpowiadac jedynie z wyswietlenie strony. rzeczywiscie moze masz mozliwosc wyslania kolejnego glosu na serwer ale nie masz zielonego pojecia co sie na tym serwerze dzieje ;) ciasteczka glownie dzialaja po stronie klienta a nie serwera. gdyby serwer bral je naprawde na serio to swiat pelen by byl "hakerow z gimnazjum" ;)

0

a z tym dlugim pisaniem juz tak mam ;< za duzo sprawozdan sie opisalem i zostal taki nawyk ;/ z tym "was" zobaczymy. moze sie oducze xD

0

przeciez napisalem ze sa osoby ktore tez robia na zlosc kibicom barcelony. ale i tak uwazam ze tych innych jest o wiele wiecej. zreszta jaki odesetk jest tamtych osob?? ludzie wypisywali niby na stronie realu teksty o glosowaniu na rome (nie patrzylem ale wierze w ta wersje). podejrzewam ze 20-30 osob odpowiedzialo na ta prosbe i meczyli sie przez 5 minut zeby czyscic ciasteczka i wysylac glosy (chociaz i tak uwazam ze trik z czyszczeniem ciasteczek to zwykly pic na wode i na serwerze dziala weryfikacja ilosci oddanych glosow z z jednego ip - ale to inny temat). nastepnie odpuszczali bo to raczej gowniarstwo ktoremu takie rzeczy najczesciej szybko sie nudza. zrobia krzywde na lilka sekund, micha sie ucieszy i pojda spac. taka jest zwykle zasada.

tutaj osob glosujacych na mecz barcelony napewno bylo wiecej. tak pisze tylko patrzac na to co sie dzialo wczoraj pod newsami tutaj. takze nie dosc ze W TEORII powinniscie szybko nadrobic glosy niedobrych kibicow realu glosujacych na zlosc barcelonie a jeszcze bardzo szybko wybic sie z glosami do przodu. tutaj jednak ciagle trwa walka miedzy tymi glosami. innym wytlumaczeniem jest ze takie gowniarstwo glosujace na zlosc jest takze na stronach innych klubow. ale to wszyscy musieli by zmowic sie przeciwko barcelonie.

takze uwazam ze kazdy i tak oddaje po jednym glosie a te wszystkie durnoty wypisywane o programch (ktore nota bene podlaczaja was na 99,9999% do czyjegos botnetu), czyszczeniach cookies i innych jeszcze trikach to zwykle mity.

0

a to co piszesz to prawda. tez uwazam ze tylko abonenci nc+ powinni glosowac ale to juz polityka nc+. ale pisanie ze wszystkie krzywdy sa przez kibicow realu jest troche durne. bo ludzi w polsce jest troche wiecej ;)

0

ale sa jeszcze kibice innych klubow, nie tylko realu, romy i cska. sa kibice ligi wloskiej, kibice innych lig ktorym mecz barcelony wydaje sie najmniej ciekawym itp itd.

1

z udarem?? kolego. a powiedz mi czemu mecz barcelona - apoel bedzie ciekawszy?? rozumiem ze dla ciebie jako kibica barcelony napewno bedzie ciekawy. tak samo by bylo dla mnie gdyby z apoelem gral real. kibice kazdego innego klubu jednak raczej wola obejrzec inny, ciekawszy mecz (no moze z malymi wyjatkami). czemu tak? bo przeciez w tej kolejce nie ma wiekszego faworyta niz barcelona. mecz przez okragle 90 minut bedzie roczony prawdopodobnie do jednej bramki a ostatecznie zakonczy sie z 3,4 do 0 dla barcelony. kazdy inny wynik bedzie sensacja (po za wyzszym na korzysc barcelony).

naprawde uwazasz ze dla innych mecz barcelony bedzie tak ciekawy jak dla was, ich kibicow?? mozecie wyzywac wszystkich do okola od hala dzieci, halowcow, burakow ktorzy robia wam na zlosc itp itd. fakt jest taki ze ten mecz jest ciekawy przede wszystkim tylko dla was i nikogo innego. pewnie ze troche ludzi robi wam na zlosc inni glosuja na rome a nie athletic (tak jak ja) po top zeby zobaczyc chociaz troche ciekawszy mecz niz barcelony bo przeciez athletic nie ma najmniejszych szans na transmisje a roma tak. z calej kolejki to wasz mecz bedzie najnudniejszy i szczerze mowiac powinienes przyznac mi racje. zbyt duza roznica klas klubow zeby moglo byc inaczej. nawet jesli tych goli nie napykacie to bedziecie trzymac pilke 80% czasu meczu i tak to bedzie wygladac...

0

teraz tak szczerze mowiac dla mnie jako kibica innej druzyny mecz barcelony bedzie nudny. czemu?? bo gracie z aopelem... skonczy sie 4:0 po 1000 podan. w ciemno mozna zakladac wynik. jesli cos innego sie stanie bedzie wielka niespodzianka. z kolei roma/cska a tym bardziej athletic z ukraincami sa meczami o wiele bardziej nieprzewidywalnymi i ciekawszymi do obejrzenia.

i nie mowcie ze tak nie jest bo wy tak samo byscie wybrali gdyby to real gral z apoelem a obok byly mecze roma/cska i athletic/shakhtar

0

a wlasnie. takie jeszcze pytanko ;P watpie zeby ludzie tworzyli takie programiki z dobrej woli. jak dla mnie jest to tylko i wylacznie dobrowolne dolaczenie do czyjegoj (prawdopdobnie naprawde ogarnietego kolesia) botneta. a tutaj juz hulaj dusza. jak myslisz, duza szansa jest na to ze w danym momencie komputery z zainstalowanym programikiem do tych sieci cebulkowych nie sa wykorzystywane w sposob mniej legalny przez kogos innego bez wiedzy posiadacza komputera ;>

0

nie no. ja twierdze ze raczej nie dziala. ale pewnie ze zadzialac moze jesli ktos nie zadbal o odpowiednia ochrone. dzisiaj niestety ochrona jest najwazniejsza dlatego podejrzewam ze maja od tego caly zespol ludzi lub wrecz korzystaja z uslug zewnetrznej firmy. ale jak gdzie indziej juz napisalem probowac mozna. zawsze cos moze zadzialac.

1

jeden z lepszych jakie ogladalem ;> humor jak dla mnie pierwsza klasa.

0

ale wylewasz swoje zale ;) nie zrouzmiales prostej wypowiedzi to wytluscilem ci wiadomosc tak zebys ladnie ja zobaczyl. nie pisze na temat?? a czy ktorys z kibicow barcelony piszacy pod tym tematem od kilku godzin trzymal sie tematu newsa czy raczej glosowania??

skoncz wiec bo nie mam ochoty na dyskusje z toba. wyjasnilem jak to zwykle dziala z glosowaniem i tyle w temacie. jesli wam to smiga i rzeczywiscie oddajecie po 100000 glosow no to brawo. znalezliscie luke na stronie C+. jesli jednak tej luki nie ma to niepotrzebnie sie meczycie. jednak sprobowac zawsze mozna.

0

za co prowokator?? mowie jak to zwykle wyglada po stronie serwera ;)

bawicie sie w hakerow a szczerze nie macie pojecia jak to dziala. jedyne co zrobilem to spokojnie napisalem jak POWINNA DZIALAC obsluga waszych glosow na stronie canal plus. czy dziala to tak jak napisalem to inna kwestia.

0

nie musze sie douczac bo jestem po systemach i siecoach komputerowych. a to oznacza ze jestem po kryptografii i zabezpieczeniach sieciowych. to wszystko dziala tak ladnie jedynie na obrazku. gdyby to bylo takie proste to kazdy bylby hakerem. moge obalac te opisy z linka ktory mi podales ale po co?? wazne jest to czy tworca strony canalplus jest idiota czy nie - watpie ze jest. bo ani w sieci cebulkowej gdzie przesylanejsa ramki z ip/mac nie zapewnia ci takiej cudownej ochrony (bo chyba zdajesz sobie sprawe ze gdy ty laczysz sie do tej sieci to tez ktos automatycznie laczy sie za posrednictwem twojego komputera) ani tunelowanie vpn nie jest takie piekne bo kurcze zeby utworzyc bezpieczny tunel najpierw musisz zaufac drugiej stronie a to oznacza takze zapisywanie ip, bawienie sie z ewentualnymi certyfikatami czy tez serwerami kluczy (bo co to klucz sesyjny pewnie tez wiesz).

0

szczerze to nie wiem czy to naprawde cos wam da. niby wszystko mozliwe ale tworca witryny canal plus musialby byc debilem.

wedlug mnie czyszczenie cookies jedynie dziala po waszej stronie. tz po usunieciu ciasteczek wasza wyszukiwarka, nie znajdujac zadnego z canalplus, wyswietla strone ktora wyswietlana jest jako pierwsza, czyli ta z glosowaniem. po stronie serwera moze sie to dziac zupelnie inaczej - wrecz powinno. wasz glos i tak powinien byc uznany tylko raz a kazdy kolejny powinien zostac odrzucony przez baze ;) wy tego nie widzicie bo przeszukanie bazy tak duzej moze trwac bardzo dlugo dlatego dzieje sie to w innym watku w tle jak wiele procesow w windowsie.

0

jesli macie jakis program do glosowania to jedyne co moze on namotac to wykorzystac jakies proxy. nic wiecej. samego IP nie zmienicie bo jak?? wzglednie mozecie bawic sie w warstwie drugiej z MAC. watpie jednak zeby C+ bylo na tyle glupie zeby nie zablokowac czegos takiego bo na zwyklych amatorskich stronach wprowadza sie takie zabezpieczenia bez wiekszych problemow.

0

gdyby tylko chcialo mi sie poszukac twoich komentarzy gdzie wypisujesz nie raz swoje brednie - takze z obrazami ;)

ja bardzo dobrze wiem ze nie raz pisze w sposob niezbyt ladny ;) ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z twojej postawy co czyni cie nieziemnskim hipokryta ;) z panem koncze juz rozmowe bo pytanie nie bylo do ciebie. mi wypisujesz o durnotach i obrazaniau a z kolei w swoim pierwszym komentarzu w tym watku nie jestes wcale lepszy ;)

pozdrawiam ;)

0

bo wiem jak to zwykle bywa z administracja na tego typu stonach. napisz wiadomosc to odpisza moze za jakis czas - zwykle w taki sposob ze nie dowiesz sie niczego. a tutaj chcialem jasno poazac tez ludziom jakie praktyki sie tutaj dzieja ;) chyba swoj cel osiagnalem. specjalnie zrobilem z siebie meczennika ;>

0

przykro mi ale zbyt wiele naczytalem sie komentarzy o martino na tej stronie. i to z wielu nickow. dlatego uogolnilem. jesli chcesz to moge zmienic swoja wypowiedz ze wszystkich na 90%. ale te 90% smialo jest prawdziwym wyznacznikiem ilosci komentujacych majacych o martino zle zdanie. jesli tak jest to czemu mam pisac i slodzic ze tak nie jest a martino zostanie w waszej pamieci jako wielki trener... po co??

0

a tobie mam 10x pisac ze skoro tutaj sie uwaza ze ta strona jest lepsza od strony realu to nie powinno sie wyciagac smieci z tamtej strony? skoro tutaj jest cudownie to czemu ogladasz sie na strone realu?? ciagle porownania do tamtej strony. zdaj sobie czlowieku sprawe z jednego. odetnij od tego tematu wszystkie inne strony bo skoncze z toba rozmowe w tym komentarzu. ja do ciebie pisze ze chodzi mi o ta strone i tylko o ta a ty mi wywlekasz inne strony. czy usunieto mi post na stronie realu albo milanu?? nie... usunieto mi post tutaj. nie wiem czy 84 w twoim nicku to rok twojego urodzenia czy nie, ale jesli tak to w koncu zalapal bys o co chodzi. nie zachowuj sie jak gowniarz ktory dostal kare za to ze szturchnal innego kolege podczas gdy ten kolega nie zostal upomniany mimo ze sam zaczal...
"a mi na rm usuwaja...". a co mnie obchodzi co tobie sie stalo na rm. tutaj podobno jest strona fcbarca a nie rm albo acm...

0

obrazam tych ktorzy wypisuja durnoty. zreszta to napisalem dosc jasno. jesli czujesz skrzywdzony tym stwierdzeniem to pomysl moze czemu...

co do moich komentarzy. pewnie ze w wiekszosci moich komentarzy sa negatywne wypowiedzi. bo co innego mam komentowac?? "messi zagral dzisiaj niezly mecz". no to zagral i zgadzam sie. mam napisac pod takim komentarzem "zgadzam sie" i dodac do tego buzke?? wole nic nie pisac. moze mam tez komentowac wrzucane zdjecia z pique alvo alvesem?? albo usmiechnietym messim i odpisac "o w koncu w tym sezonie messi sie usmiecha". oj nie. tego typu komentarze traktuje jako spam ;) komentuje wiec to z czym sie nie zgadzam.

co do uszczypliwosci wzgledem uzytkownikow. przyjmuje krytyke , zgadzajac sie z nia lub nie, nawet bez argumentow. ale od administracji argumentacja jest obowiazkowa. w innym wypadku ich czyny nie maja sensu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?