3

pytanie mam. i co w tym smiesznego?? napisana jest pewnie prawda i nic wiecej wiec ocb?? co cie w tym rozbawilo?? dla zasady sie smiejesz czy moze ta czcionka taka zabawna?? mozesz mi swoj tok rozumowania przedstawic?? nie mam pojecia jak "ugrysc" twoja osobe w tym momencie

0

ostatnio na konferencji prasowej (chyba przed rewanzem z atletico) carlo stwierdzil ze di maria sam poprosil o pozwolenie na odejscie z klubu.

0

jest jeszcze kwestia pensji. byc moze chcial wiecej i dlatego nie podpisal umowy przed wakacjami. tylkoe po pierwsze jego zona neguje te informacje wiec oficjalnie musimy przyjac ze wiecej kasy nie chcial. wiec o co mu chodzilo??

a jesli jednak kase chcial no to i pewnie zasluzyl. tylko kazdy wie ze dzisiaj marketing rzadzi. wlasnie dzieki niemu takie kluby moga sobie pozwolic na kupno kazdego a nie liczyc drobne czy na kogokolwiek starczy. a skoro tej podwyzki nie dostal tz ze pewnie sie nie oplacalo. i jeszcze raz powtorze. odejdzie di maria to przyjdzie ktos nowy i tyle.


pewnie ze szkoda mi jego bo bardzo wiele daje. ale nie mowcie ze to wina realu bo tak nie jest ;)

0

zrozumialem bardzo dobrze. zawodnikow wyrzuconych (lub jeszcze nie) z barcelony wymienilem wlasnie po to zeby pokazac ze kazdy klub pozbywa sie tych niepotrzebnych.

z di maria jest taki problem ze sam chcial odejsc. jesli tego nie wiecie to nie komentujcie dalej tej sytuacji bo durnoty pociskacie. di maria nie chce przedluzyc umowy, potem kilka razy wspiera messiego jako najlepszego na swiecie (pewnie ze ma prawo do takiej opinii, nic mi do tego - ale przeciez zdajecie sobie sprawe z pozorow i oficjalnego zdania zawodnikow, zarzadu itp itd). do tego dodaje przez caly mundial ze nie wie co sie stanie po mistrzostwach. nie neguje informacji o ewentualnym transferze.

na co to komu wyglada?? ze ral chce go wyrzucic?? serio?? di maria strzelil sobie w noge w tym momencie. real zareagowal. akurat wypalil na mundialu james wiec real po niego poszedl. bo co by bylo gdyby di maria odszedl a na jego miejsce nie przyszedl nowy?? pewnie ze jest jese ale poki co nie bedzie gral pewnie do poznej jesieni. a potem kto wie co z forma. ostatecznie di maria ciagle mota, na jego miejsce przyszedl ktos nowy i sam sobie jest winien tego ze ciagle nie jest znana jego przyszlosc. ale w realu chyba ona nie bedzie miala miejsca. i jedyna osoba ktora moze o to winic to on sam. nikt inny.

0

a czemu to nie moge wrzucac ich do jednego worka?? kazdy zawodnik w innej sytuacji i kazdy wyrzucony. jak dla mnie dobre. a ja wcale nie utozsamiam klubu z kibicami z tej strony. tutaj mylisz sie bardzo. to ze barcelona oddaje slabsze ogniwa czy kogos kto nie jest potrzebny to chyba normalne zagranie. tak samo jak w realu zreszta. ja uzywam nie raz uwypuklen itp itd wlasnie po to aby tym "kibicom" pieknie zobrazowac hipokryzje.

0

alves zlapal dolek. ale gdy ktos z realu lapie dolek to real go niszczy i wyrzuca na zbity ryj ;)

co do di marii to w sumie zgadzam sie. wedlug mnie to tez najlepszy ofensywny zawodnik realu. ale co na to poradze ze odchodzi?? nie tacy przychodzili i nie tacy odchodzili. napewno di maria skorzystal na pobycie w realu. w koncu to real go wypromowal. wczesniej chyba nawet w meczach towarszyskich reprezentacji nie gral. teraz jest jedna z glownych postaci.

2

wy oddaliscie sancheza gdy osiagnal zyciowa forme. o tym nie wspomniesz?? ronaldinho tez nie poszanowaliscie, z alvesa robie aktualnie kupe g****, abidala pozbyliscie sie tylnim wyjsciem. dalej mam wymieniac??

0

jesli takie cos by weszlo to ciesz sie w ogole ze 10% by poszlo do barcelony ;P

0

a co za roznica czy czasowa czy meczowa?? w dzisiejszych czasach takim klubom nie wypadaja przypadkowe mecze. dlugo przed meczem wiadomo z kim, dokladnie kiedy itp.

2

do czasu :) za glupi jest zeby cwaniakowac kasa do konca zycia. skonczy jak tyson. zadluzony po uszy bedzie splacal dlugi o 50 roku zycia jak nie dluzej sprzedajac sie w reklamach gownianych marek. jesli w ogole beda go tam chcieli bo mimo wszystko do popularnosci tysona brakuje mu tyle co do koloru skory wybielonego michaela jacksona

0

w tym momencie to ciebie mam za malego, zakompleksionego, zniszczonego przez internet polaczka. czemu?? dowartosciowujesz sie kopiowaniem beznadziejnych komentarzy z innych stron. chcesz byc fajny?? skonfrontuj sie z autorem tego postu. nie chcesz?? to na cho**** wrzucasz tutaj jakis badziew?

0

huh powtarzam to samo juz kilka lat ^^

0

di maria moze nie tyle potrafi krazyc miedzy liniami co potrafi rozerwac obrone przeciwnika - zupelnie tak jak mowil po meczu simeone. w calym realu tylko di maria jest ma tyle zwinnym przeciwnikiem zeby okiwac kilku przeciwnikow na malej przestrzeni. benzema potrafi kiwac ale robi to wolniej i jest masywniejszy. dlatego dobrze sie go wykorzystuje jako kogos kto przyjmie pilke i sie zastawi. ronaldo i bale to zawodnicy szybkosciowi. w grze jaka chce wprowadzic carlo (duza liczba podan - nie widzi mi sie to ale to juz moja opinia) jedynie di maria moze byc zawodnikiem ktory zrobi duza roznice

1

latynosi.... nie pytaj

4

ja wchodze na strony realu i barcelony po to zeby poprawic sobie humor takimi osobami jak ty ;> burakami wrzucajacymi czyjes posty po to zeby sie posmiac. najlepsze jest to ze te same osoby nie zdaja sobie sprawy ze swojej wrodzonej glupoty ;)

0

tez nie wiem ale z tego co kojarze jest to brane pod uwage. a iniesta np tez dostal ta nagrode, wedlug mnie, glownie za euro. tez turniej miedzy sezonowy. z barcelona wygral jedynie puchar krola wiec raczej nie za wyspety w klubie dostal ta nagrode.

wiec ogolnie moge sie z toba zgodzic ze nagroda powinna byc przyznawana za sam sezon, natomiast wedlug ogolnych regul nominacji james spelnia kryteria. zreszta o czym my mowimy skoro byl dopiero 7 i nie ma szans na ta nagrode

0

o ile wiem jest to nagroda za ostatni rok/sezon a nie caloksztalt wiec ocb? siadl mu mundial i tyle. za rok byc moze suarez bedzie przed nim a james nie znajdzie sie nawet w 20.

1

na gorze strony klikasz w swoj nick i potem w prawym panelu wybierasz komentarze

0

jesli dobrze kojarze to on z tym kolanem od kilku lat sie juz meczy. i rzeczywiscie nup nie chce przystopowac ;<

1

no to albo jestes bezdomnym i wyludzona kase wydajesz na kafejki internetowe, albo jezdzisz za granice na ogorki a potem wszystko przepijasz + kobiety widujesz jedynie na plakatach. to tak zartem mowiac - mam nadzieje ze sie nie obrazisz.

a tak na serio nie stawiajcie takich durnych postulatow bo to tylko smieszne jest. druzynie mozna kibicowac nawet jak przegrywaja. ale "wszystko co sie ma??" takich rzeczy nie rozumiem. kibicowanie to tylko dodatek do nudnego zycia.

8

i jaki z tego wniosek?

4

... i w koncu sie zapowietrzyles

0

na dwoje babka wrozyla. real musialby mocniej kryc swoja lewa strone ale z drugiej strony ile real mialby miejsca za po prawej stronie barcelony *_*

1

fachowo nazywa sie to hemoroidami

1

i pogracie barcelona przeciwko realowi. :)

0

jak ci nie pasuje to jak sa na niego zblizenia wyobrazaj sobie twarz di caprio...

0

ja tam ogladam tvn24

1

to straszne. a myslalem ze czlowiek jest wolny. widac nie tam?? to nie mowmy ze islam jest taki cudny

1

co trzeba muzulmanom przyznac?? sa o niebo madrzejsi od chrzescijan. my mielismy swoje wyprawy krzyzowe ktore g**** daly. islam rozszerza sie w sposob "pokojowy" na caly swiat. w wielu rejonach wprowadzaja juz islam jako religie glowna... sa piekni i cacy dopoki nie czuja sie pewnie. a u siebie?? byla niedawno historia przeciez ze kobiete skazali na smierc bo nie chciala przejsc na islam mieszkajac w jednym z krajow arabskich bodajze. na szczescie interwencje zachodu powstrzymaly troglodytow :)

0

wiec w dalszym ciagu rozegral wiecej minut niz neymar. a z drugiej strony gdyby w kilku meczach prezentowal lepsza forme a neymar nie mial kontuzji to i tak mogl by miec wiecej minut od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?