1

poczekaj, jest jeszcze przed poludniem. do 15 real bedzie chcial kupic pewnie pogbe bo ponac widza w nim wielki potencjal ofensywny na pozycji napastnika. do 17 w madrycie bedzie ladowal samolot z giroud (okaze sie ze jego kontuzja w arsenalu to pic na wode). przed 19 okaze sie ze real placi 60 baniek za aguero ktory jednak widzi ze przy tak duzej liczbie ofensywnych graczy moze zbyt czesto wchodzic z lawki w city. okolo 22 nagly zwrot w sprawie falcao. do 23:30 media beda sie przekrzykiwac o prawach do wizerunku, kwocie odstepnego itp itd a o 23:50 oficjalnie radamael falcao w realu ^^

0

sam uwazam ze na koniec dzisiejszego dnia powiedza ze falcao w realu oficjalnie. ale jak tak nie bedzie to tez sie nie zdziwie ^^

0

nie ma bo i moze nie bedzie w ogole ;> ostatnie dni okienka ^^ powinienes wiedziec co to znaczy ;P

0

bo na montoye psioczycie regularnie. na alvesa tez ale jest starszy i bardziej doswiadczony a to za nim przemawia.

a douglas?? przyszedl z brazylii. prawdziwa pilke widzial w telewizji. a jak wam nie wypali i zostaniecie z montoya x2?? chyba lepiej miec w zapasie "zalosnego" alvesa?

0

no tak. ale xabi i tak pewnie za rok odszedlby do sociedad. i co wtedy?? xabidependencja bylaby straszna ;< teraz jest swiezy kroos ktory nie zna jeszcze uklepanych schematow i moze wniesc zupelnie inny styl do druzyny.

pewnie ze twoja wersja tez jest mocno prawdopodobna. ogolnie mozna chyba uznac 50/50 jesli chodzi o nasze racje.

jedynie tego di marii mi szkoda ;< xabiemu moge tylko podziekowac za kilka lat naprawde swietnej i przykladnej pilki w realu

0

z xabim moge zrozumiec. lipa ze na koniec okna i nie wiadomo czy dadza rade kogos kupic w jego miejsce - czy w ogole maja taki zamiar - ale dobrze ze dzieje sie to teraz. xabi od ponad roku ma regularne spadki formy. na mundialu nie bylo tez jakos bardzo dobrze. oczywiscie ze real bez niego gra o wiele gorzej niz z nim. i to jest duzy bo gdyby xabi zostal jeszcze rok i ciagle forma by u niego kulala to real moglby sobie nie poradzic z tym.

sprzedaz di marii jest dla mnie niezrozumiala (ale rok temu nie rozumialem tez sprzedazy mesuta) no ale zobaczymy. na dwoje babka wrozyla.

co do jamesa. tez mowoilem tak jak ty. ale ktos mnie sprostowal na tej stronie. ktos kto regularnie ogladal lige francuska stwierdzil ze james naprawde mial super sezon. wczesniej zreszta PODOBNO tez bardzo dobrze mu szlo w porto. jedynie cena budzi niepokoj. gdyby przyszedl w dzisiejszych czasach za 40 baniek to wszyscy mowiliby byc moze ze bardzo dobry i mlody zawodnik przyszedl w miare tanio. 75 baniek jednak sprawie (czy 80 bo juz sie gubie) jedna wrazenie duzego przeplacenia.

jeszcze wracajac do xabiego. zawodnicy realubyli przyzwyczajeni ze w srodku pola wszystkie pily leca na niego. w tym momencie przyszli wlasnie do srodka kroos i james ktorzy tego przyzwyczajenia nie maja. byc moze w taki sposob rozumuje perez i carlo. byc moze swiezosc toniego j jamesa ma bardzo zniwelowac efekty uboczne po odejsciu xabiego. wiem ze pewnie mocno naciagana wersja ale wydaje mi sie w tym momencie najbardziej prawdopodobna.

0

no to sporo punktow im nabilo

0

dobrze ze ty jestes tlusty ;

3

real nie bedzie mogl sie obsrac na anfield bo podejrzewam ze beda mogli tam zagrac w bialych strojach. i jakby to wygladalo?? takie brazowe plamy?? ;

3

a co w tym zlego ;>

0

tak, ale benefica i porto raczej zwykle z tych grup wychodza. a to sa dodatkowe punkty przeciez. a z atletico ciagle kombinuje i kombinuje i nie moge nic wymyslec.

0

z tym atletico to zabiles mi klina. z reszta druzyn dalej upieram sie przy swoim ale atletico u ciebie wygrywa. teraz sam zglupialem na jakiej zasadzie jest to rozstawienie

0

ok no to zaczynamy:
liverpool wygral LM, fakt. ale zrobil to w 2005 roku, potem 2006 i final. a dalej?? dopiero w tym roku doszli LM. ile to lat przerwy?? 8? wiec za co maja byc w 1 koszyku?
roma - juz pisalem wiec nie bede sie powtarzal.
city pomalu skacze w rankingu rozstawienia ale przeciez dopiero od kilku lat cos graja w LM. wczesniej co bylo?? a nawet teraz niby graja ale max dotarli chyba do cwiercfinalow. za 3 wystepy w LM oczekujesz czegos wiecej??nie ma szans
borussia i znowu finalista, super sezony w LM ale tez tylko kilka.
atletico - tutaj calkowicie z pamieci pisze wiec sam nie jestem pewny ale o ile mnie pamiec nie myli atleti dosc czesto grywalo w LM. do tego na swiezo byli finalistami. stad 1 koszyk.

porto i benefica?? bo oba kluby regularnie grywaja w LM i nie raz wychodzily z grup. dlatego sa w 1 koszyku.


wniosek?? lepiej wolno ciula w LM ale regularnie niz miec jakis boom kilkuletni a reszta to posucha.

1

miejsca sa przyznawane za osiagniecia w europie.

kiedy ostatnio roma grala w LM ze ma byc ustawiona w wyzszym koszyku?

0

fakt bo real zdobyl decime. zaloze sie ze jesli kiedys takie cos osiagniecie to uefa w pdobny sposob uhonoruje wasze gwiazdy ktore na przestrzeni lat tworzyly historie waszego klubu.

to nie byle jakie osiagniecie mimo wszystko. nawet jesli wiekszosc z was nie uznaje pierwszych pieciu pucharow.

8

no patrz. pierwszy raz od kilku lat messi nie jest wymieniany co 2 zdanie przez kazdego na gali UEFA i juz ci nie pasuje ^^ przyzwyczajenie robi swoje, co nie?

0

kwestia gustu ;>

1

a grupa benefici, zenitu, leverkusen i monaco?? to nie najsilniejsza grupa ale najbardziej chyba wyrownana.

3

jakby irina co noc na mnie siedziala to tez cale dnie bym plakal ^^

0

jak sie dobrze posmaruje w uefie to i dostaje sie co lepsze kaski :)

0

serio?? :) pewnie tez cie nie dziwilo jak real trafial w grupie borussie icity ;)

0

z calym szacunkiem ale podejrzewam ze gdyby nie talent pilkarski to skonczylby z kielnia w dloni :)

nie na darmo wiele "gwiazdeczek muzycznych" zaczyna od aktorstwa, pilki noznej itp itd. przeciez sa za slabi zeby w jaki kolwiek sposob sie przebic dalej. potem nagrywaja plyte za kaske zarobiona dzieki pierwotnemu zawodowi i zeruja na juz uzyskanej popularnosci.

podejrzewam ze z neymarem byloby to samo tak jak z ronaldo ktory bedac gwiazda pilkarska zaczal otwierac butiki z odzieza ;)

1

pewnie ze druzyna gwiazd moze istniec. ale nie GWIAZD o jakich mysli wiekszosc ludzi. perez nie raz myli pojecia i zamiast gwiazde na pozycji def pomocnika sciagnie gwiazdorskiego ofensywnego zawodnika ktory z przymusu musi gracz tylu.

gdyby real skladal sie z samych gwiazd na danych pozycjach to bylbym wniebowziety. chociaz i tak uwazam ze w tym momencie ta druzyna juz taka jest.

0

to nie pojmuj tego tylko przyjmij to za aksjomat ;) cos pewnego. bedzie ci latwiej

1

na ta pozycje byl miedzy innymi przymierzany takze modric. do tego jest kroos ktory tez moze tam grac. pewnie ze szkoda mi ewentualnego odejscia xabiego ale kurcze ten czas nadejdzie predzej czy pozniej. wole teraz gdy real jest na topie i ma szanse sprowadzic jak najlepszego zmiennika. badz co badz xabi ma juz swoj wiek. moge jednoczesnie patrzec i miec tylko nadzieje ze xabi nie bedzie tracil regularnie formy przez coraz wiecej lat na karku. a przeciez real jest uzalezniony poniekad od niego.

takze w ogolnym rozrachunku lepiej teraz niz meczyc sie potem.

1

sam osobiscie uwazam ze to durnota sprzedawac takiego gracza. z calym szacunkiem do ronaldo ale to di maria byl kluczowym graczem realu. pewnie ze jezdziec bez glowy. kazdy takiego potrzebuje. gdy wszyscy grali schematami wyuczonymi na treningach on robil zupelnie inne rzeczy. real bil glowa w mur bo schematy sie nie sprawdzaly?? kryska pokryta z kazdej strony nie moze nic zrobic?? no to byl angel ktory potrafil 2-3 zawodnikow na malej przestrzeni okiwac i zagrac zupelnie inaczej niz moglby przewidziec przeciwnik.

takze ta jego niesfornosc byla wedlug mnie wielkim atutem.

0

kurka uwielbiam ogolne hasla. legendy!!!! a ktore to legendy. prosze o nazwiska i najlepiej sytuacje z jakimi sie spotkali (problem ikera opisalem powyzej wiec sie nie liczy). a o kolejnych legendach naprawde z radoscia i zaciekawieniem poczytam. tylko musze miec co...

0

szczerze to ja sam po casillasie troche pojechalem.

popatrz na to z innej strony. od czasow mourinho casillas jest na celowniku wielu kibicow. czemu?? gdyby mial jaja to jako kapitan wzialby sie za burdel w szatni realu. co mogl mu mourinho zrobic skoro i tak siedzial na lawce?? on jednak swoja cisza sprawil ze polemika w prasie i problem w szatni sie poglebil. echa tego wszystkiego sa do dzisiaj. gdy byl jednak problemw reprezentacji to pierwszy zaczal naprawiac problemy miedzy zawodnikami realu a barcelony. o to wielu ma do niego wlasnie pretensje. ze gdy problem byl w samym realu to on, mimo ze kapitan, nie robil nic - przynajmniej publicznie. co wiecej?? wynoszone informacje jego kobiety. dosc pozno zamknela sie i podejrzewam ze raczej dlatego ze mourinho odszedl i uspokoila sie cala sytuacja niz przez to ze on ja o to poprosil.

a co do samej gry. nie pluje teraz jadem ale sami twierdzicie ze skoro xavi gra slabiej to nie nalezy mu sie miejsce w skladzie. nawet mimo to ze jest legenda tego klubu. czemu sytuacja casillasa ma byc inna?? przeciez kazdy widzial ze lopez mial lepsza forme od ikera. 2 trenerow to jasno pokazalo stawiajac na diego. carlo jest bardziej dyplomatyczny wiec zostawil ikerowi puchary. jednak to diego bronil caly sezon w lidze.

takze moe w niektorych wypadkach twoj komentarz o traktowaniu legend by sie sprawdzil jednak przyklad ikera do nich nie nalezy.

3

jak mam robote przy komputerze to co innego mam robic ;> miej polewe dalej. ciesze sie ze moja osoba sprawia ze sloneczko na ciebie spoglada i sie do ciebie usmiecha :) powodzenia i zycze ci wszystkiego najlepszego w lekturze moich postow. skoro wiesz ze tutaj duzo przesiaduje i wypisuje rozne rzeczy no to sam takze musisz tutaj czesto byc :)

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?