kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ozil przyszedl jako bardzo mlody, nieoszlifowany w wielkiej pilce zawodnik. poszedl za 45-50 baniek sezon temu
di maria dzisiaj jako drugi przyklad. smiali sie z realu ze rezerwowy z benefiki. dzisiaj poszedl za 75 baniek. morata i nie wiem jakim cudem ale 20 baniek. 3 szybkie przyklady :)
0
jesli mowiac o typowych napastnikach to zgadzam sie jak najbardziej. jest benzema i tyle. ale benzema byl jedynym napastnikiem takze przed odejsciem di marii wiec bierzemy chyba pod uwage wszystkich ofensywnych graczy.
a tutaj po za BBC jest:
isco
jese (gdy wroci)
james (ktory nominalnie powinien grac wlasnie z przodu)
wedlug mnie nie trzeba juz nikogo sciagac. jesli jednak real siegnie po kogos jeszcze to wspolczuje carlo przy wyborze 11' meczowej
0
mnie dziwi czemu wszyscy lekcewaza w realu benzeme. nie rozumiem tego. kazdy przecietny kowalski ma go za slabego gracza ktory nie strzela bramek.
co jak co ale kibic barcelony chyba najlepiej powinien wiedziec ze napastnik nie musi strzelac goli czy tez pozycja napastnika moze byc zupelnie inna od tej ktora jest zwykle wykorzystywana. w koncu przez kilka lat grywaliscie bez napastnikow lub tez zakupionych napastnikow ustawialiscie na naprawde dziwnych pozycjach.
1
serio real ma slaby atak?? jesli mowisz to powaznie to w takim razie po za barcelona zalosny atak maja wszystkie kluby na swiecie
0
skad te informacje?
0
po prostu barcelona nie wyczekala. widac roma dostala dwie oferty za niego, od barcelony i bayernu. nagle barcelona kupila mathieu i zostal tylko jeden potencjalny kupiec. raz ze brak konkurencji, 2 byc moze prosba zawodnika i tak oto poszedl za pol darmo.
0
2
0
nie stwierdzil faktu poprzedniego sezonu bo tylko bilansem bramek byliscie przed realem ;)
ale mniejsza. ogolnie niech mowi co chce. atletico wygralo wiec napewno jest jednym z faworytow. osobiscie mam tylko nadzieje ze za kilka miesiecy te slowa stana mu w gardle :)
0
a no to swoja droga ;) smieszne niektore sa ale watpie zeby wiekszosc byla wypisywana tylko dla zartu :) zbyt wiele jadu w tym wszystkim jest ;P
0
te komentarze to miod dla mnie :) im bardziej uszczypliwe tym wieksze zatwardzenie za nimi sie kryje :)
1
a nie nie. nie zrozum mnie zle. do samego postu nie czepiam sie no bo ma racje. stara strona, przede wszystkim brakuje jej dobrego systemu komentowania - chociazby takiego jak tutaj.
ja odpisalem przede wszystkim, albo w sumie tylko i wylacznie, przez tekst o wersji mobilnej strony. jak widze taka durnote u ludzi to mnie po prostu rozrywa. bylby na tyle manualny nup zeby sobie na tym zajefajnym smartphonie przeciagnal paluchem i nie bylo by zadnego problemu. a jak widzi problem to od tego sa komputery zeby takich problemow nie sprawialy.
nie ogarniam ludzi ktorzy leca na te nowinki jak wszy na dupska bezdomnych. nie trawie tego po prostu. wiem ze nie moj problem itp itd ale glupota ludzka pod tym wzgledem mnie przerasta O.o
1
"nawet wersji mobilnej nie maja" ^^ wam sie juz w dupach przewraca totalnie. to zupelnie jak ostatnio przeczytalem artykul "specjalisty" o tym ze nowy iphone prawdopodobnie nie bedzie mial rozdzielczosci full HD O.o po prostu szok.
wiekszosc nowinek technicznych robi z ludzi cymbalow wtornych. jak widac nie inaczej jest w tym wypadku :) i mowie to jako osoba o wyksztalceniu technicznym/informatycznym ;) az boli po oczach jak ludzie stawiaja wymagania tylko dlatego ze reklama im powiedziala ze tak musi byc. i szczegolnie objawia sie to wlasnie w naukach informatycznych. programisci trzepia kase na burakach i jak widac predko sie to nie zmieni :)
i nie mowie ze te wszystkie techniczne zabawki sa zle. twierdze jedynie ze do reszty zzeraja czlowiekowi mozg i ostatki logicznego myslenia :) poczawszy od telefonow z rozdzielczosciami full HD bo jakies inne durnoty nie przekladajace sie w ogole na jakosci i mozliwosciach dzialania ;)
0
jak wchodzisz w stano wron to kracz jak one ;> a mario to osoba oporna na jakiekolwiek argumenty, calkowicie niereformowalna. a to oznacza ze zeby cokolwiek mu przekazac trzeba siegnac jego poziomu, dna ;)
0
a xavi nie chcial grac bo byl swiezo po pedicure ;>
0
zaraz zaraz, sam wygarnales mi giuardiole i jego 18 wychowankow no to sie tego tematu trzymam.
samz aginasz czasoprzestrzen w tym momencie bo sam skaczesz. zaczales mi wypominac pepe i TYYYYYLU wychowankow to sie tego tematu trzymalem. stwierdzilem jasno ilu z tych cudownych 18 wychowankow wypalilo a iluu poszlo jako szrot to teraz zaczelas zmieniac temat ze barcelona jest od lat budowana.
no to pytanie. to po kiego grzyba zaczales mowic o samym pepie?? chcesz dyskusji na temat realu i barcelony w szerszych granicach to je wyznacz a nie potem wciskasz mi kity i gdy cos napisze w jednym temacie to ty to negujesz tylko dzieki temu ze poszerzasz ramy czasowe i dorzucasz inne aspekty...
0
co do waszych wychowankow to bardzo dobrze wiem ze duzo ich mieliscie w ostatnich latach. tylko tak jak tak samo wiele razy powtarzam uwazam ich za zlote pokolenie ktore wam sie predko nie powtorzy. nadzieje mozecie miec ale to jak 2x trafic w totka. z tych 18 wychowankow ilu sie utrzymalo w druzynie?? w sumie takich co gra w lepszych klubach lub zostalo w barcelonie jest z 5-6? faktycznie to i tak bardzo duzo. ale kurcze nie zaginaj czastoprzestrzeni taka liczba 18 wychowankow. niektorzy ze skzolki realu ida do klubow o takich markach jak wasi wychowankowie ktorzy musieli byc najpierw wprowadzeni do pierwszej druzyny przez guardiole. chyba tylko thiago wybil sie naprawde wysoko i przeszedl do bayernu.
a reszta?? pique wrocil z united, pedro chyba juz byl w pierwszej druzynie ale to pep go wprowadzil - zreszta co drugi mecz na pedro klniecie wiec jest sie czym podniecac?? bartre wprowadzil i tutaj przyklasnac, o montoi juz wspominalem, dochodzi sergi roberto na ktorego tez ciagle krecicie nosem. a reszta?? jak wy na to mowicie?? szrot?? fontasy, affelaye i cala reszta?? skonczyli w jakichs topowych druzynach??
wiec oczywiscie przyklasnac ze pep probowal, ale w ostatecznym rozrachunku wiekszosc tych zawodnikow to nawet wedlug was "szrot".
0
skoro tak mowic o jakosci szkolki to szkolka realu wcale zle nie wypada ;). faktycznie moze nie wygrali, castilla spadla. ale real produkuje wielu zawodnikow ktorzy rozchodza sie po calej europie ;) jakis czas temu bylo zestawienie mlodych z barcelony i realu i o dziwo CHYBA wiecej juniorow na dobrym poziomie wyprowadzil real a nie barcelona. jesli znajde to zestawienie to wrzuce tutaj.ale tak ogolnie mowiac to z postawy obronnej przeszliscie do atakowania :)a na poczatku zadalem jasne pytanie. w sumie to mialem prosbe o wymienienie kilku zawodnikow kilku talentow ktore zostaly zniszczone przez pereza :) ciagle na to czekam i ciagle nie dostalem odpowiedzi.
0
troche wam zazdroszcze szkolki, ale z drugiej strony i tak wole real. tam zawsze jest ciekawie. a transfery to juz wybitny cyrk ;)
0
moge wymienic pol druzyny castilli i powiedziec ze wszyscy sa super. ale kurka czy beda za rok?? to sie okaze ;)
narazie z takich "aktualnych mlodych" to tylko wam sie montoya utrzymuje na ktorego co drugi mecz nazekacie. po za tym tello poszedl w pyyyyyyyzdu, itp itd
a halilovic do akurat waszym wychowankiem nie jest ;). tz jeszcze nie. ile ona ma lat, 16?? za 3-4 lata mozecie mowic ze tak. narazie kupiliscie mega talent wyszkolony w 100% przez inny klub. jak dolozycie swoja cegielke to wtedy uznam go za waszego wychowanka ;
0
jak macie problemz kontuzjami - bo na to przeciez placzecie od kilku dni i lamentujecie ze co to bedzie - no to dziwne zeby ktos ze szkolki nie wszedl... wielkie mi co. posadzcie kogos z pierwszego skladu na lawke i grajcie szkolka to pogadamy. jednorazowki sie nie licza :)
a real tego nie robi bo ma wielu zawodnikow. fakt - kupionych za duza kase, ale jednak ma kim grac bez siegania do szkolki.
0
a chwal sie bo trafilo wam sie genialne pokolenie graczy ktore juz po malu wymiera. zaraz staniecie sie takim samym najemczym klubem jak real i skonczy sie szczerzenie zebow od ucha do ucha ;) z "mes que un club" juz nieduzo zostalo, teraz czas na wasza szkolke :)
0
podobno dzisiaj sam ancelotti potwierdzil transfer di marii. nie mowil tylko gdzie i za ile. ale wszyscy pisza o united i marca wrzucila newsa z kwotami 75 baniek euro za sam transfer i 15 baniek zmiennych
0
wiem, wiem ;P na zarciki mi sie tylko zbiera dzisiaj ^^ jakos musze sobie rozchmurzyc ten pochmurny i zimn dzien ;
0
nie no z tego co sie orientuje to maja pelno pucharow ;< nawet swoje muzeum maja i taki tam przepych od nagrod ze nie ma gdzie nogi postawic w srodku ;
0
tak na dobra sprawe to ile macie sekcji druzyn mlodziezowych i ilu zawodnikow z nich przeszlo w ostatnich latach do pierwszej druzyny?? 10-15 probowalo szczescia?? pewnie ze to duzo. ale w takim razie co z kilkudziesiecioma innymi "talentami". a ci ktorzy tu przyszli?? wielu tez odeszlo. a to zniszczone talenty.
to taka mala dygresja. a teraz prosze o argumenty popierajace twoja teze o niszczeniu wielu talentow. i uwaga uwaga, wymienienie nawet 5 nazwisk nie sprawia ze jest ich wielu :)
0
no teraz dalej tak robi z ta roznica ze teraz sedziowie gwizdza bo taka jest ta liga. a skoro sedziowie gwizdza to i korzysta z tego. sam tego nie lubie, sam tego nie pochwalam ale tak przeciez jest.
0
szczerze to gdyby byly kartki za symulki to pol ligi by dostala wykluczenia z gry ;)
0
gdzie tam jest tlumaczenie ronaldo?? stwierdzil jasno ze w anglii gra sie ostrzej, ze obroncom wolno wiecej i ze do tego ronaldo nie mogl sie przyzwyczaic. a przepraszam bardzo. a w hiszpanii to zawodnicy nie placza?? jednym tchem mozna wymienic 20 rownie dobrze znanych zaowdnikow ktorzy ostro symuluja. w barcelonie takich tez nie brakuje. zreszta w realu tez jest kilku co mnie bardzo boli...
taka jest niestety wspolczesna pilka. brak kar za symulki spowodowaly taka kupe z czego zreszta wielu swiatowej klasy zawodnikow korzysta.
0
i teraz nasuwa sie pytanie po co jest ten post w takim razie?? ani nie podlaczony do jakiegos watku rozmowy, ani nie pasuje do tematu newsa, ani tez nowa wiadomosc bo ksiazka juz dosc stara. to oznajmienie czego jest w sumie??
teraz to juz tak pol zartem pisze ale w sumie dalej nie wiem czemu ma sluzyc wklejenie tego linka? chyba nie nalezysz do tych osob ktore na "fejs-zbuku" wrzucaja opisy typu "wlasnie jem platki".