0

dobra w tym watku zarty na bok ;> akurat to co napisalem to prawda. i zgadzam sie z tym ze ronaldo sie nie raz kladzie ale i tez mozemy przyjac jako aksjomat to, ze o wiele latwiej go przewrocic jako zawodnika wysokiego. bo nie wazy jak pudzian 120 kg tylko PEWNIE troche powyzej przecietnej wagi pilkarza. pewnie nie ma wiecej niz 85-90 kg. przy takimwzroscie to tez nie za wiele.

0

jestem po kilku piwach to mi wolno ^^

1

no trzeba przyznac. ronaldo ma dygi do kladzenia sie w przeciwienstwie nawet do messiego. ale tez musimy przyznac ze ronaldo jak na wysokiego zawodnika ma tez o wiele wyzej ustawiony punkt cirzkosci niz messi i tez o wiele latwiej go wywrocic gdy dostaje po nogach.

0

no masz wypowiedz hala dziecka. zle ci?? sam stwierdziles ze tak piszemy no to tylko utwierdzilem cie w twoim przekonaniu ;)

dostales potwierdzenie swojej tezy i ci zle... to po co wyszedles z ta teza jak nie chciales jej udodownic?

3

Ale brutalny faul. Perfekcyjny strzał Cristiano, lepiej nie mógł tego zrobić.

0

ty tak nie lubisz to nie rob. przeciez ci nie kaze pisac na stronie realu gdy gra barcelona. ja lubie skonfrontowac nie raz poglady na swiezo ;) nic ludziom do tego. mam taki kaprys i tyle. czasami lubie sie ponabijac z durnych postow a czasami samemu takiego napisac. wolno mi, takie uroki internetu

0

nie ludek tylko dla ciebie panie smerfie...

0

akurat graja tak dzisiaj. chyba w koncu docenili atletico. do tej pory probowali tak grac jedynie z barcelona, tz po stracie proba szybkiego odbioru a nie cofanie sie bo przeciwnik sam odda pilke.

dominacja realu w pierwszej polowie wlasnie dlatego ze chce im sie biegac w presingu + genialna forma ronaldo (az sie zdziwilem ze od razu tak ruszy). szkoda mi tylko ze nie strzelili drugiej bramki bo atletico moze sie dobrze ustawic na druga polowe i lepiej bronic + byc moze cos strzelic.,

0

widac mam podzielna uwage, przeszkadza ci to ze przesiaduje tutaj ;> ja sie stad nie wyniose wiec ty mozesz isc na inna strone kibicow barcelony :P

0

bezczelnie sie nabijam ;< nie wolno?? co to za komentarz ze mecz to co tutaj robie ;< a tak serio to jade na 2 monitory ^^

5

polowa goli messiego to z karnych ;

1

po wysunieciu do pilki doszedlby bez dwoch zdan. cos od siebie dolozyl ale widac ewidentnie ze obronca trafil ronaldo swoim kolanem. takze karny jest.

1

przeciez to rozne ligi. te najlepsze ze soba konkuruja o prawa do transmisji a nie wspolgraja zeby kibice mogli obejrzec wszystkie hity po kolei.

0

a no mi tez wydaje sie fajniutka. grajac w pesa 2013 nie moglem sie przeniesc ani na fife14 ani na pesa 14. obie gry byly wedlug mnie zalosnie oprogramowane. fifa poleciala w grafike a pes sam nie wiem w co. chyba w nic. teraz zagralem w fife 15 i gdy wrocilem do pes 13 zaczal mi sie wydawac jakis taki prostacki. takze bliski jestem decyzji o zakupieniu pelnej wersji fify ;>

0

ludzie na ukrainie gina przez bande burakow prorosyjskich. w hiszpanii jesli dojdzie do rozlewu krwi to tez przez fanatykow katalonskich i nikogo innego ;)

0

znam historie slabo po uogolnilem?? a mam tutaj wyklad robic?? przeciez to komentarz a nie prezentacja... uogolnilem bo tak bylo. czy ja gdzies napisalem ze slask dobrowolnie skakal miedzy panstwami?? chyba nie ;) czy ja pisalem ze pomorze bylo spojnym panstwem?? tez sobie nie przypominam.

najpierw wmawiasz mi ze cos napisalem - czego faktycznie nie zrobilem - a pozniej piszesz mi ze nie znam historii ;)

takze pozdro. to moj ostatni komentarz w tym watku bo zaraz zaczniesz mi wmawiac ze nie mam wacka...

0

tutaj sie z toba zgadzan. katalonia, jako najbogatszy region hiszpanii jest strategicznym regionem. nawet jesli hiszpania bardziej potrzebuje katalonii (bo penwie tak jest) to tym bardziej powinna zatrzymac katalonie za wszelka cene. bo przykro mi ale traktaty podpisane i zatwierdzone takze przez rzady miedzynarodowe (przy wyznaczaniu granic panstw) jasno stwierdzaja ze katalonia lezy w granicach panstwa hiszpanskiego. i nikt tego od tak nie zmieni. a ja jestem jak najbardziej za zachowaniem statusu quo

0

kto powiedzial ze nie znam historii ;) moze nie super ale napewno nie tak zle jakbys sobie tego zyczyl :) twierdze jedynie ze hiszpania ma prawo walczyc o swoje prawa, w tym momencie katalonia nalezy do hiszpanii - no bardziej jako autonomia, tak?? ale dalej podlegla. i to nie od wczoraj chyba :)

ale na dobra sprawe to kurcze podzielmy sie juz calkowicie z kazdej strony. bo kazdy kiedys tam byl niepodlegly. jak dla mnie katalonczycy ani nie czuja sie ucisnieni ani w zaden sposob dyskryminowani. co najwyzej sami sie dyskryminuja jak murzyni ktorzy wszystkich maja za rasistow. zreszta w polsce podbnie jest z niektorymi tez na slasku. przchadzajac sie po rynku w chorzowie raz zobaczylem faceta zbierajacego podpisy pod petycja o autonomie slaska. doslownie parsknalem mu smiechem prosto w ryj ;)

0

w polsce slazacy i kaszubi tez maja swoja kulture i jezyk. to jak?? kiedy dzielimy nasz kraj??

0

moje zdanie jest zupelnie niezalezne od madrytu ;) raczej jestem przeciwko decyzjom mniejszosci. bo przeciez w hiszpanii katalonczycy sa mniejszascia.

idac zgodnie z twoim rozumowaniem moge okopac wlasny dom, plot wylozyc drutem kolczastym a na dachu powiesic flage. no bo ziemia jest moja i mam prawo zyc we wlasnym, niepodleglym panstwie. chyba ze wejdziemy w sfere podatkow ze place podatek od gruntu. ale kurcze, katalonia chyba tez placi iles tam pieniazkow na rzecz skarbu panstwa.

0

czemu inny?? bo jest daleko od polski i my na to patrzymy inaczej?? slask skakal miedzy kilkoma panstwami w swojje historii. a przeciez tez chcialby byc niepodlegly. a pomorze?? dawno temu gdansk byl wolnym miastem.

to jak to jest?? w ktorym momencie sytuacja naszych regionow zaczyna sie roznic od sytuacji tych z daleka?? oprocz tego ze sa blisko nas i ich sprawy bezposrednio nas dotycza

0

serio?? no to w takim razie polske tez podzielmy na dzielnice tak jak to bylo kiedys ;) bo przeciez tak bylo a i dzisiaj sa osoby ktore chca chociazby odciac od polski pomorze czy tez slask ;)

durne gadanie durnych ludzi. do kataloni powinno sie wyslac wojsko tak samo jak na wschod ukrainy. uspokoic to dziadostwo i szlus.

0

martino chyba wcale gorzej nie wyszedl na poczatku. poczekaj troche. daj im z 5-6 kolejek zeby powiedziec cos wiecej o ich grze.

0

tfuu. defensywnie. dzieki za sprostowanie ^^

0

a tu chyba masz racje. chyba ciagle w anglii brak klauzul odstepnego w kontraktach zawodnikow. a to oznacza tyle ze na sile moga go zatrzymac u siebie. co jak co ale mou jest nieustepliwy

0

beckham byl uwielbiany w united, ronaldo w interze, zidane w juventusie, benzema w lyonie, c. ronaldo w united. dalej wymieniac ;>

a hazard juz rok temu ponac nazekal na mourinho ze bedzie gral zbyt ofensywnie. przeciez mowilo sie o tym ze hazard chce odejsc do barcelony. teraz macie kilku zawodnikow nowych z przodu wiec moze nie byc dla niego miejsca. a jesli ronaldo mialby odejsc z realu to automatycznie slocik sie dla niego zrobi.

4

wlasnie te mecze przed 18 nie maja tej atmosfery swieta pilkarskiego. slonce swieci a ty czujesz sie jak ktos kto oglada mecz swojej druzyny z A klasy.

0

nie widzialem samej celebracji. widzialem zdjecia tylko. bo przeciez jak ktos tutaj cos wrzucil to zdjecie a pod zdjeciem nabijanie sie ;)

0

jakbys gral w takiej reprezentacji i strzelal gole to tez bys sie cieszyl :) chyba ze masz gdzies reprezentowanie swojego kraju ;)

1

nie wiesz ze pilka nozna to polityka?? nie bede tutaj mowil kto jest lepszy od kogo. ale patrzac na twoja wypowiedz mozna wyciagnac wniosek analogiczny do niej.

wypowiedzi jakichs tam marnych kibicow, przewaznie z bebolami na wierzchu siedzacymi przed telewizorem, sa nic nie warte ;)

ktos na tej stronie nauczyl mnie szacunku do innych zawodnikow, nawet tych slabszych, moze ciebie tez powinien ;)

pozdro dla rozumnych ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?