0

kiedys byla afera o taniec malp w realu o ile mnie pamiec nie myli. bylo to za czasow najazdu brazylijczykow:
robinho, ronaldo, baptista, cicinho itp.

0

nie graj w dziwne gierki kolego bo takie pytanie ma tylko jedno na celu ;)

a ta strona?? o ile mi wiadomo to strona stworzona przez kibicow barcelony o druzynie z barcelony. ale czy tylko dla kibicow barcelony?? znajdz mi taki paragraf w regulaminie to ci przyklasne.

0

a co ty wiesz o innych ze tak jasno stwierdzasz ze nikt by nie chcial tam grac ;)

3

pisze mlody polak z perspektywa wyjazdu do anglii na zmywak ;)

0

tak samo jak w 90 minucie. z ta roznica ze teraz athletic ma czas na wyrownanie podczas gdy po golu w 90 minucie te szanse sa minimalne

5

tutaj co niektorzy nie chca iniesty w skladzie wiec ocb ;>

twoim tokiem rozumowania moge napisac: "haha :D"

tak nawiasem mowiac. jeslu bale nie ma formy - bo gra slabo jak na niego - to wypadaloby usiasc na lawce i troche sie ogarnac. normalny zabiegw pilce noznej. powinni grac ci z najwieksza forma. mam nadzieje ze carlo zacznie stosowac ta zasade.

0

dlatego pilke na poziomie ze zostawiali wam pelno wolnego miejsca?? pewnie ze mecz sie ladnie ogladalo ale rayo to akurat druzyna samobojcow. bardzo prostolinijna. pewnie ze preferuja ofensywny i otwarty futbol ale kurcze trzeba umiec mierzyc sily na zamiary. oni tego nie maja albo maja tylko nie potrafia nic wiecej jak cisnac do przodu.

1

podejrzewam ze widza tyle ze na prawa strone macie tylko jego. bo kto po za tym?? po pierwszym meczu douglasa juz spisywali go co niektorzy na straty. montoya?? a gdzie on zaginal od poczatku tego sezonu. zostal wam tylko alves ktory chce odejsc po tym sezonie a przeciez w przyszlym roku bedziecie mieli zakaz transferow. bez niego barcelona zostanie z wielka dziura na prawej stronie.

1

a to szacuneczek za wiele lat bez reklam na koszulkach. a to wcale nie male kwoty za nie sie dostaje. z drugiej strony troche watpie ze znowu wam je zdejma. zlote pokolenie wam sie postarzalo i teraz - przynajmniej poki co - kupujecie coraz wiecej i lepszych zawodnikow. suarez, neymar. to sa inwestycje wielomilionowe. za rok pewnie ktos kolejny bedzie musial przyjsc bo raczej nie widac pewniakow z waszej szkolki. takze ostatecznie trzeba bedzie siegnac do kieszeni

0

ja tu zaluje ze opis realu jest dosc ubogi. jedynie opisani zawodnicy aktualni i byli. a po za tym? ze zdjec wrzucony tylko herb i to malo wyrazisty... nie ma tam nic ciekawego niestety.

0

https://vine.co/v/OmnX3p7TgBv

tutaj masz "spalonego" przy golu ronaldo. druga akcja byla balea. tutaj fakt. nie zdazyl strzelic gola natomiast byla to ewidentna seta i BYC MOZE cos wiecej by z tego mial.

tez fakt ze drugiego karnego dla realu nie bylo. natomiast ogolnie biorac pod uwage wszystkie durne decyzje sedziow paradoksalnie mecz nie zostal wypaczony - wedlug mnie.


ps. ogorka masz w spodniach, takiego malego korniszonka ;)

3

od dluzszego czasu obserwuje twoje komentarze. mecz w mecz masz taki poziom komentarzy jakbys byl:
a) po kilku piwach i sam nie wiedzial co piszesz
b) byl po prostu gimbusem totalnym ktory wpisal sobie inna date urodzenia zeby udawac doroslego.

kurcze rozgrysc cie nie moge. ani nie wnosisz swoimi komentarzami za wiele po za delikatnymi bluzgami. gdybys czasami napisal cos dluzszego niz 1-2 zdania i do tego wymyslil cos konstruktywnego to kurcze moze by cos z tego bylo.

komentujac w ten spsob wciskasz resztki swojej wiarygodnosci w miejskie szambo ;>

0

a no 2 niezaliczone bramki, do tego tez kilka ostrzejszych wejsc bulgarow w pierwszej polowie gdzie zaloze sie ze ze na tej stronie pisano o placzku ronaldo.

wymieniaj wszystko kolego skrupulatnie jak juz

1

to co wyprawia ponac xabi w niemczech to majstersztyk.

1

zabierz swoich "kolegow" ze stron realu to moze kibice realu pojda stad ;)

a tak ogolnie to nie ma w internecie czegos takiego jak "sami u siebie". chcesz prywatnosci to zaloz sobie strone w sieci lokalnej do ktorej dolaczysz damych kibicow barcelony. w innym wypadku jest to czcze gadanie bez pokrycia.

strona w internecie a wy wymagacie prywatnosci... do czego to dochodzi. przeczytajcie sobie do czego sluzy internet... to naprawde robi sie nudne. "strona o barcelonie tylko dla kibicow barcelony". to niech administratorzy rozdaja certyfikaty tylko sprawdzonym kibicom ktorzy beda mogli sie tutaj zalogowac a reszta won. watpie jednak zeby ktos chcial tutaj takiego wprowadzic :)

piszecie i piszecie a nie wiecie o czym mowicie w temacie prywatnosci w necie...

2

a powiedz szczerze. myslisz ze i jedna "bojowka" i druga nie wplywaja na siebie dosc mocno?? przeciez to widac jak na dloni.

real przegrywa to kibice barcelony sie nasmiewaja ile wlezie z przegranej realu i jeszcze bardziej z reakcji kibicow realu po czym w taki sam zalosny sposob reaguja na przegrana swojego klubu gdzie kibice realu w podobny sposob nabiaja sie z barcelony i jej kibicow.

odnosnie ronaldo/messi jest przeciez to samo. jak to sie mowi - przemoc rodzi przemoc

8

pewnie masz racje. ale podejrzewam ze to dlatego ze najwiecej o zachowaniach ronaldo maja do powiedzenia kibice barcelony.

pileczke odbija sie w obie strony. durnota totalna te przepychanki slowne ale co poradzic

1

taka kolej rzeczy. chce sie byc bogatym i miec duzo kasy na transfery to trzeba drukowac sobie koszulki. ciesz sie chociaz ze nie chca wam jeszcze zmienic nazwy stadionu.

0

ty z kolei zachowujesz sie w tym momencie jak dzihadysta. probujesz zalozyc wlasny, zamkniety kalifat ;) ciekawe czy tez dostaniesz bombke na twarz w prezencie od stanow ;)chociaz fakt. sam nie lubie muzulmanskiego nalotu na europe. tutaj uwaga trafna ;)

0

mowie o czystych mozliwosciach a nie ostatecznych osiagach.

przeciez jasno napisalem ze messi lepiej potrafi wykorzystac swoje umiejetnosci w grze.

1

powiem tak. jesli chodzi o umiejetnosci indywidualne strzal/drybling itp to ronaldo w wiekszosci przewaza. jesli chodzi o przeglad pola to ewidentnie messi tutaj goruje.

co jeszcze chce dodac. przede wszystkim to ze mimo ze ronaldo ma wieksze umiejetnosci to messi ze swoich atutow potrafi lepiej korzystac. ronaldo mimo ze potrafi robic wiele trikow to nie umie tego pokazac w trakcie meczu. albu mu sie nie udaja albo robi to w momencie gdzie nie jest to potrzebne. z kolei messi wie co moze. bierze ta pilke i swoim sposobem ciagnie ja do przodu.

2

obserwuje twoje komentarze dzisiaj.

z kazda kolejna minuta meczu kasales coraz bardziej. moze i zrozumiale biorac pod uwage 2 niesluszne gole dla realu. ale po prawidlowych golach jeszcze mocniej sie podkrecales.

udajesz ze masz to gdzies i "liczy sie tylko barcelona" ale tak naprawde chyba bardziej nielubisz realu niz lubisz barce, co nie ;> jad u ciebie zre bardziej niz kwas solny

1

odpowiadam w momencie gdy ktos sam brzydko pachnie a ostro wypomina czyjes pierdoly. wyruwnuje jedynie smrodek ktory przeciez czuc po obu stronach.

sam raczej nie zaczynam bo to nie ma sensu. gdy zaczynasz taki temat to nigdy nie wygrasz. a jak sie gowniarzy uczy pokory?? gdy dziecko zabierze cukierek koledze i udaje ze nie wie co sie dzieje to temu dziecku nalezy takze zabrac cukierek. w koncu sie nauczy ;)

1

chcesz to szukaj teksty w starych tematach z tamtego roku. wlasciwie pod kazdym tematem pomeczowym rodzynki znajdziesz i to w ilosciach sporych. jesli nie pamietasz takich tekstow to albo masz bardzo slaba pamiec albo specjalnie wypierasz to zeby moc sie spokojnie z czystym sumieniem nabijac.

1

kolego. a wymieniaj. ja wiem bardzo dobrze ze kibice realu robia to samo.

ale z zasady nie wypominam czyjejs kupy jak pode mna smierdzi :) wydaje mi sie ze to dosc zdrowe podejscie, co nie??

1

bosze. widzisz i nie grzmisz. tacy sami hipokryci tutaj i tam ^^
mozna byc stronnym kibicem danej druzyny ale az tak?? xD tragedia co sie wyprawia... wol nie pamieta jak cieleciem byl.


szczerze to to cale wypominaie wszystkiego wszystkim jest totalnie beznadziejne. odkad kibicuje (a to juz sporo lat) co rok ktoras grupa kibicow nazeka, sprzedaje pol swojego skladu itp itd. lata leca a zachowania sie nie zmieniaja... ciagle te same pierdoly

2

a pamietam tamten sezon gdy kibice barcelony sprzedawali messiego bo nie biega, nie robi gry innym, nie strzela. w ogole co on robil na boisku?? alves dawno temu do poachu, xavi czemu nie odszedl gdy mogl. po co zubi go zatrzymywal :( pique od pepa nie istnieje. spalmy go na stosie.

dalej wymieniac??
smieszne...

2

w sezonie 07/08 w premier legaue strzelil 31 goli takze cos tam potrafi. pewnie ze nie strzelalby tylu goli co w hiszpanii ale z drugiej strony messi tez by tylu goli tam nie strzelal co tutaj. gdyby obaj grali w anglii dalej by byli najlepszymi strzelcami na swiecie tyle ze z gorszymi statystykami

2

za ciasny ;< szkoda sobie gitare zawracac

0

bo my rosniemy szybko jak grzyby po deszczu ;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?