3

i tutaj sie z toba zgadzam ;

3

no to was mozna nazwac lumpeksem bo ciagle korzystacie z tego samego ;>

0

nagroda ma byc za pobicie rekordu a nie wyrownanie go

12

ja pitole. wy wszyscy jestescie po kolei jak koniety w ciazy. zmiany nastrojow tragiczne. jeszcze kilka godzin bylo "co to 5:0 dla realu przeciwko ogorkom. niech sie ciesza bo za tydzien znowu dostana manite..." w tym momencie wyglada to tak: "z taka obrona i skutecznoscia to my powinnismy stawiac na bernabeu autobus".

jedna srednia polowa gdzie eibar w sumie i tak mial tylko 2 okazje i juz wedlug was tragedia sie dzieje. a do dzisiaj to z obrony realu smialiscie sie ze dziurawa jak sito....

0

jedna na pusta bramke nietrafiona po kiwnieciu bramkarza i druga seta ;>

0

ciiiii bo u nas modric na pusta nie wcisnal ^^

0

ja jestem czlowiek spokojny. tylko miejscami - glownie po alkoholu - potrzebuje dokladnej specyfikacji jakiegos problemu ^^

0

bo nie mam. na duzym ekranie ogladam mecz a na malym pisze sobie ;>

0

bo czekamy na glupie pytania ze strony kibicow barcelony dlaczego siedzimy na fcbarca a nie ogladamy meczu.

a tak ogolnie komentujac na tej stronie juz dluzszy czas musze chyba wyslac wiadomsoc do administratorow tej strony o stworzenie zakladki FAQ w ktorej zawarta by byla odpowiedz na to jakze filozoficzne pytanie ktore przed chwila zadales. podobnie jak kilkanascie innych osob ponizej. i tak co mecz ;>

zdajecie sobie sprawe ze z meczu na mecz ta odpowiedz sie nie zmienia podobnie jak wasze pytanie?

kurcze troche logicznego i analitycznego myslenia... skoro ostatnio odpowiedz na to pytania brzmiala "bo mamy taki kaprys" to mozecie podejrzewac ze w tym tygodniu odpowiedz jest ta sama. po co zadawac znowu to samo pytanie??

0

akurat twojego komentarza nie widzialem. ogolnie odnioslem sie do komentarza Rebellious. jednak jesli tak pisales to sie wstydz ^^

0

no i o to chodzi. slowo "wrogowie" nie przemawia do mnie w kontekscie sportowym

1

daj spokoj. dla niektorych real i barcelona to rywale a dla innych wrogowie.

roznica miedzy tymi dwoma grupami kibicow jest taka ze ci piersi sa normalnie a ci drudzy kojarza mi sie tylko z lysymi dresiarzami pokazujacymi swoja elokwencje w jeden sposob ;>

3

zapomniales ze z opaska na oczach zeby nie bylo za latwo ;>

4

nie trzeba bylo tworzyc takiej "słitaśnej" stronki ;

0

http://www.transfermarkt.com/spielbericht/index/spielbericht/2475219

prosze.... chce zaznaczyc jedna rzecz. nie twierdze ze barcelona jest slaba tylko ze levante nie jest wcale takie slabe jak kolega wyzej napisal :)

@1202

przeciez nie raz pisalem o moich strasznych hemoroidach...

2

do czerwonej kartki dla levante byl chyba remis lub minimalna wygrana barcelony. i to po bolach...

0

a ja ogolnie juz z przyzwyczajenia bo zwykle ida porownania to i teraz mimowolnie wtracilem. ale masz racje. zadnych porownan.

ale wracajac do tematu. nie masz prawa mowic o ronaldo ze jest daremnym czlowiekiem bo nie masz pojecia co robi po za boiskiem. widzisz jedynie 90 minut - wzglednie 180 - jego zycia w trakcie calego tygodnia. a to jednak nie wiele. mozesz jedynie pisac ze jest daremnym zawodnikiem w kontekscie zachwania. tylko tyle. i tutaj chcac nie chcac musze sie zgodzic ;

0

bo jeden jest wyzszy a drugi nizszy??

to chwila moment. lepiej symulowac regularnie bez agresji, wyklocac sie wzglednie z sedzia czy co jakis czas a to kogos kopnac, a to prowokowac za czyimis plecami albo wzglednie napluc na glowe maicona (bo cos takiego tez bylo. czy to nie bylo naplucie tylko kopniecie... nie pamietam dokladnie) a to tylko takich kilka chwytow bo messi tez swoje ma za uszami. ostatecznie to messi robi brzydsze rzeczy. tyle tylko ze o wiele rzadziej.


powiem tak. pewnie ze nie podobaja mi sie zagrania ronaldo. sa wedlug mnie zalosne miejscami. ale bardziej zalosne jest pisanie o braku szacunku do niego za tego typu zagrania jednoczesnie w innym miejscu sliniac sie do messiego ktory tez wiele brzydkich zagran przeciez mial. i nie skupiaj sie tutaj na dwoch nazwiskach ronaldo i messi. bo to samo bym ci napisal gdybys w jednym miejscu plul na pepe a w drugim pisal piekne slowka chociazby o materazzim...

4

no mordujecie sie i mordujecie ino katany wam brakuje do rytualnego seppuku...

0

sam sie nie osmieszaj...

pewnie ze ma swoje fochy. wieksze lub mniejsze. ale nie zapominaj tez ze ten czlowiek dziala aktywnie w roznych fundacjach itp itd. zreszta nie przypominam sobie zeby kopal z premedytacja pilka w kibicow druzyny przeciwnej jak co niektorzy udajac ze nie wiedza co ocb...

0

jak nie stal jak grajac w united nie raz mierzyl sie z liverpoolem suareza...

3

nawet wasz nieskazitelny messi ma swoje gorsze momenty wiec skoncz ;)

4

daj mu zyc w jego wlasnym wysnionym swiecie. niektorzy tak maja ^^

0

to dobrze ze potrafisz obserwowac :) niezmiernie mnie to cieszy ;)

4

pewnie ze nie ma jakiejs wielkiej przepasci. roznica w tym wszystkim jest taka ze real jest uzalezniony od ronaldo natomiast w barcelonie rozklada sie to na dwojke neymar-messi

2

raczki pereza siegaja wszedzie. a myslisz ze czemu messi i cala barcelona maja rozprawy w sadzie ;> poczekaj jeszcze kilka lat a firma pereza wyburzy camp nou a na jego miejsce postawia pomnik florentino calujacego herb realu ;)

0

na 99% slusznie na chicharito. moze nie do konca pewne czy obronca najpierw dotknal pilke ale miomo wszystko wzial noge chicharito w kleszcze

0

jakbys trafil :) probuj szczescia w totku ^^ i poprosze jeszcze ze 3 takie ladne komentarze o karnych dla realu. oby sie spelnily zebym w koncu w spokoju ogladnal mecz bez nerwow ;>

0

nie czujesz samego bolu dupy tylko smrodek tych pekajacych hemoroidow ;>

0

pochwala od sherlocka wiele znaczy ^^ tym bardziej gdy mowa o logice ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?