kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
i tutaj sie z toba zgadzam ;
3
no to was mozna nazwac lumpeksem bo ciagle korzystacie z tego samego ;>
0
nagroda ma byc za pobicie rekordu a nie wyrownanie go
12
ja pitole. wy wszyscy jestescie po kolei jak koniety w ciazy. zmiany nastrojow tragiczne. jeszcze kilka godzin bylo "co to 5:0 dla realu przeciwko ogorkom. niech sie ciesza bo za tydzien znowu dostana manite..." w tym momencie wyglada to tak: "z taka obrona i skutecznoscia to my powinnismy stawiac na bernabeu autobus".
jedna srednia polowa gdzie eibar w sumie i tak mial tylko 2 okazje i juz wedlug was tragedia sie dzieje. a do dzisiaj to z obrony realu smialiscie sie ze dziurawa jak sito....
0
jedna na pusta bramke nietrafiona po kiwnieciu bramkarza i druga seta ;>
0
ciiiii bo u nas modric na pusta nie wcisnal ^^
0
ja jestem czlowiek spokojny. tylko miejscami - glownie po alkoholu - potrzebuje dokladnej specyfikacji jakiegos problemu ^^
0
bo nie mam. na duzym ekranie ogladam mecz a na malym pisze sobie ;>
0
bo czekamy na glupie pytania ze strony kibicow barcelony dlaczego siedzimy na fcbarca a nie ogladamy meczu.
a tak ogolnie komentujac na tej stronie juz dluzszy czas musze chyba wyslac wiadomsoc do administratorow tej strony o stworzenie zakladki FAQ w ktorej zawarta by byla odpowiedz na to jakze filozoficzne pytanie ktore przed chwila zadales. podobnie jak kilkanascie innych osob ponizej. i tak co mecz ;>
zdajecie sobie sprawe ze z meczu na mecz ta odpowiedz sie nie zmienia podobnie jak wasze pytanie?
kurcze troche logicznego i analitycznego myslenia... skoro ostatnio odpowiedz na to pytania brzmiala "bo mamy taki kaprys" to mozecie podejrzewac ze w tym tygodniu odpowiedz jest ta sama. po co zadawac znowu to samo pytanie??
0
akurat twojego komentarza nie widzialem. ogolnie odnioslem sie do komentarza Rebellious. jednak jesli tak pisales to sie wstydz ^^
0
no i o to chodzi. slowo "wrogowie" nie przemawia do mnie w kontekscie sportowym
1
daj spokoj. dla niektorych real i barcelona to rywale a dla innych wrogowie.
roznica miedzy tymi dwoma grupami kibicow jest taka ze ci piersi sa normalnie a ci drudzy kojarza mi sie tylko z lysymi dresiarzami pokazujacymi swoja elokwencje w jeden sposob ;>
3
zapomniales ze z opaska na oczach zeby nie bylo za latwo ;>
4
nie trzeba bylo tworzyc takiej "słitaśnej" stronki ;
0
http://www.transfermarkt.com/spielbericht/index/spielbericht/2475219
prosze.... chce zaznaczyc jedna rzecz. nie twierdze ze barcelona jest slaba tylko ze levante nie jest wcale takie slabe jak kolega wyzej napisal :)
@1202
przeciez nie raz pisalem o moich strasznych hemoroidach...
2
do czerwonej kartki dla levante byl chyba remis lub minimalna wygrana barcelony. i to po bolach...
0
a ja ogolnie juz z przyzwyczajenia bo zwykle ida porownania to i teraz mimowolnie wtracilem. ale masz racje. zadnych porownan.
ale wracajac do tematu. nie masz prawa mowic o ronaldo ze jest daremnym czlowiekiem bo nie masz pojecia co robi po za boiskiem. widzisz jedynie 90 minut - wzglednie 180 - jego zycia w trakcie calego tygodnia. a to jednak nie wiele. mozesz jedynie pisac ze jest daremnym zawodnikiem w kontekscie zachwania. tylko tyle. i tutaj chcac nie chcac musze sie zgodzic ;
0
bo jeden jest wyzszy a drugi nizszy??
to chwila moment. lepiej symulowac regularnie bez agresji, wyklocac sie wzglednie z sedzia czy co jakis czas a to kogos kopnac, a to prowokowac za czyimis plecami albo wzglednie napluc na glowe maicona (bo cos takiego tez bylo. czy to nie bylo naplucie tylko kopniecie... nie pamietam dokladnie) a to tylko takich kilka chwytow bo messi tez swoje ma za uszami. ostatecznie to messi robi brzydsze rzeczy. tyle tylko ze o wiele rzadziej.
powiem tak. pewnie ze nie podobaja mi sie zagrania ronaldo. sa wedlug mnie zalosne miejscami. ale bardziej zalosne jest pisanie o braku szacunku do niego za tego typu zagrania jednoczesnie w innym miejscu sliniac sie do messiego ktory tez wiele brzydkich zagran przeciez mial. i nie skupiaj sie tutaj na dwoch nazwiskach ronaldo i messi. bo to samo bym ci napisal gdybys w jednym miejscu plul na pepe a w drugim pisal piekne slowka chociazby o materazzim...
4
no mordujecie sie i mordujecie ino katany wam brakuje do rytualnego seppuku...
0
sam sie nie osmieszaj...
pewnie ze ma swoje fochy. wieksze lub mniejsze. ale nie zapominaj tez ze ten czlowiek dziala aktywnie w roznych fundacjach itp itd. zreszta nie przypominam sobie zeby kopal z premedytacja pilka w kibicow druzyny przeciwnej jak co niektorzy udajac ze nie wiedza co ocb...
0
jak nie stal jak grajac w united nie raz mierzyl sie z liverpoolem suareza...
3
nawet wasz nieskazitelny messi ma swoje gorsze momenty wiec skoncz ;)
4
daj mu zyc w jego wlasnym wysnionym swiecie. niektorzy tak maja ^^
0
to dobrze ze potrafisz obserwowac :) niezmiernie mnie to cieszy ;)
4
pewnie ze nie ma jakiejs wielkiej przepasci. roznica w tym wszystkim jest taka ze real jest uzalezniony od ronaldo natomiast w barcelonie rozklada sie to na dwojke neymar-messi
2
raczki pereza siegaja wszedzie. a myslisz ze czemu messi i cala barcelona maja rozprawy w sadzie ;> poczekaj jeszcze kilka lat a firma pereza wyburzy camp nou a na jego miejsce postawia pomnik florentino calujacego herb realu ;)
0
na 99% slusznie na chicharito. moze nie do konca pewne czy obronca najpierw dotknal pilke ale miomo wszystko wzial noge chicharito w kleszcze
0
jakbys trafil :) probuj szczescia w totku ^^ i poprosze jeszcze ze 3 takie ladne komentarze o karnych dla realu. oby sie spelnily zebym w koncu w spokoju ogladnal mecz bez nerwow ;>
0
nie czujesz samego bolu dupy tylko smrodek tych pekajacych hemoroidow ;>
0
pochwala od sherlocka wiele znaczy ^^ tym bardziej gdy mowa o logice ;>