kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zaraz pojdzie druga polowa na canal+ family
5
wszyscy pompuja waszych trenerow na miare pepa, enrique to znowu ktos w sumie od was i znowu pompowanie zeby byl niewiadomo jaki oh ah no to co sie dziwisz ze przez to cisnienie tez probuje sie wykazac i wymyslec cos dziwnego co by sie przyczynilo do wygranej nad realem.
to kibice i prasa byc moze sprawily ze enrique na sile probuje byc kims kim nie jest.
2
aha. ale jak real przegrywa to nie dlatego ze "przegrywa" tylko dlatego ze barcelona "wygrywa". pokretna ta filozofia ;<
0
a moze po prostu real zaczal mocno blokowac barcelone a po zejsciu xaviego i kontuzji iniesty nie mieliscie juz doslownie zadnych atutow??? nie szukaj dziwnych wytlumaczen...
a co do samego meczu. mniie osobiscie wynik cieszy, ale mecz byl taki jak mowilem (mniej wiecej), czyli kazdy zespol mogl wygrac. po golu neymara real mogl strzelic ze 3 bramki, nie udalo sie i znowu barcelona mogla dolozyc kolejne 2-3 gole. takze praktycznie do 70 minuty kazdy mogl wygrac. a potem to juz zmiany i pod koniec zniechecenie barcelony.
0
no i kolega Noi pokazal co kryje za ta avatarowa maska ;)
0
i tak brakuje nas tutaj bardzo duzo zeby wyrownac liczbe przyglupow "kibicujacych" barcelonie ;>
a tak nawiasem mowiac. za jakiego ty sie masz kibica skoro bardziej interesuja cie kibice realu niz sama barcelona ;> gdybys byl prawdziwym kibicem (czy raczej fanem) to potrafilbys dyskutowac ze strona przeciwna zamiast zadawac glupie pytania ;>
0
nie zanizaij poziomu ronaldo. jego rekordy i ZP licza sie poczwornie i nikt nie moze temu zaprzeczyc!
0
no i tutaj masz argument nie do pobicia xD
1
jestem szpiegiem putina. nikomu nie mow. a co do wlasnej strony to fakt, nie mam bo nie chcialo mi sie takowej tworzyc. a jesli ty masz swoja strone to sie pochwal ;>
0
ja atmosfere poczuje jutro jak zobacze zawodnikow przy wyjsciu na murawe stadionu. do tego momentu nie czuje zadnych emocji zwiazanych z meczem ;
0
byl podobno pomysl o wystawieniu khediry na def pomocniku. no i to nie glupi pomysl wedlug mnie bo bez dobrej obrony nie da sie grac przeciwko barcelonie a sami jest najbardziej doswiadczony na tej pozycji biorac pod uwage wszystkich zawodnikow realu.
1
zgadzam sie z toba. jesli chodzi o wypowiedz carlo ze zmienil ronaldo bez pytania to pewnie byla konkretna odpowiedz na konkretne pytanie. ale jak to w zwyczaju maja tego typu gazety, pytania juz nie wkleja na okladke bo wiadomo ze afera lepiej sie sprzedaje ;)
0
nie bo mi sie nie "chcem" ;)
6
pewnie dostaniesz permanentnej sraki i caly mecz przesiedzisz w to"u"alecie
1
to tez niesmaczny zart bo neymar, di maria i bacca sa troche gabarytowo niepasujacy do kanapki czy na talerz.
0
mowie o sposobie gry, nie o wyniku :)
0
z mojego punktu widzenia wiekszosc klubow nie zaklada ze jestescie lepsi, po prostu jestescie lepsi. pewnie ze nikt z barcelony nie zabrania innym druzynom trzymac pilke. tylko kurcze to wyglada tak jakbys w tym momencie uwazal ze przecietny 5-latek calke ci rozwiaze, albo ze inny 5-latek oprze sie 10-latkowi. no tak sie nie da.
pozostale druzyny - te z najwyzszej polki - ustawiaja taktyke pod barcelone co tez sie wydaje logiczne. mozna mowic o roznej formie roznych druzyn ale odmowic jednego wam nie mozna, nikt tak nie potrafi przetrzymac pilki jak barcelona. a skoro tak to logicznym sie wydaje po prostu oddanie wam jej i nie tracenie niepotrzebnie sil na walke o nia (po za niektorymi momentami gdy szansa powodzenia presingu jest naprawde wysoka) i skupic sie na odbiorze na swojej polowie i szybkiej kontrze.
ta "nie chec gry w pilke" jest wina i jednoczesnie zasluga tylko i wylacznie samej barcelony. swoim stylem sami zdefiniowaliscie gre przeciwnika wiec na przyklad xavi nie ma prawa mowic o tym ze przeciwnik nie chcial grac w pilke, tym bardziej jesli ostatecznie barcelona nie wygrywa czy czasami przegrywa. wtedy to tlumaczenie jest wybitnie durne bo nie grajac w pilke ktos remisuje/wygrywa...
0
a potem barcelona z realem na camp nou.
0
ja nie odnosze sie do tego ze , wedlug ciebie, cr placze o dzien wolnego, tylko odnosze sie do komentarza @kras. moj komentarz ma na celu pokazanie jednego: "co ma piernik do wiatraka".
0
jak faktem moze byc "nie chec gry". zawodnicy wychodza na boisko, biora udzial w meczu i walcza. gra sie tak jak przeciwnika pozwala. a ze barcelona nie pozwala komus operowac pilka to co sie dziwisz ze druzyna sie muruje. to tak samo jak bys sie dziwil owadowi probujacemu wyrwac sie z sieci pajaka.
taktyka to taktyka. czy skierowana na posiadanie, na obrone, szybki atak. niewazne. to zawsze jest gra w pilke nozna. nie przyjmuje do wiadomosci ze ktos ostro sie broniac nie chce grac w pilke. rownie dobrze moge powiedziec ze to barcelona nie chce grac w pilke. bo jesli dobrze rozumiem defnicje meczu pilkarskiego to uczestnicza w niej dwie druzyny ktore rywalizuja ze soba i probuja strzelic gola (tak jak powiedziales). tylko jak mozna strzelic gola nie majac pilki??
0
otwarty mecz bedzie zguba i dla jednych i dla drugich, kibicow obu druzyn to samo, za to kazdy inny zobaczy wtedy chyba najlepszy mecz w roku ^^
2
czy real nie ruszy z kopyta to nie jestem taki pewien. pamietasz mecze za mourinho?? real probowal wlasnie na samym poczatku zaszokowac barcelone - z roznym skutkiem zreszta. za carlo moze jest inaczej ale poczatek tez moze tak wygladac. to z czasem gra sie zwalnia. to moze byc tak jak wczoraj real z liverpoolem. anglicy probowali pierwsze minuty ostro atakowac a potem zaczeli sie cofac i po odpoczynku znowu prowadzic troche gre. to dlatego ze real o wiele wiecej gra pilka niz anglicy. z kolei real gra mniej pilka od barcelony. dlatego podejrzewam ze el clasico moze wygladac podobnie jak wczorajszy mecz realu z liverpoolem, z tym ze real zagra role liverpoolu a barcelona realu.
3
przed lm?? ale zwroc uwage ze real gral z liverpoolem a barcelona z ajaxem, real na wyjezdzie a barcelona u siebie, real przeciwko druzynie angielskiej a barcelona przeciwko holenderskiej.
0
ja nie bede stawial na ten mecz zadnych faworytow. po co ;< pewnie ze mozna tylko te mecze sa na tyle dziwne ze nigdy nie trafisz. nawet gdy barcelona demolowala real to druzyna z madrytu tez miala okazje do strzelania - o wiele mniej ale jednak. dlatego uwazam ze tutaj wynik zalezy tylko i wylacznie od szczescia jednych i drugich. podsumowujac musialbym rzucic moneta zeby obstawic na ktoras ze stron ;>
0
to tez gra ^^ troche bardziej angielska ;P chociaz faktyczne niektore zagrania ze strony realu wybitnie mi nie podchodzily, ale tak sam z niektorymi zagraniami barcelony. el clasico to mecz ktory maksymalizuje pozytywne i negatywne emocje.
a co do wypowiedzi xaviego to nie odnosze sie do meczow z realem ale ogolnie do wypowiedzi gdy nie raz barcelonie sie nie udawalo wygrac. to sa beznadziejne gadki tak samo jak niektorych zawodnikow realu, united i innych wielkich klubow. zawsze sie znajdzie powody ;>
a co do tekstu to nie bierz tego jako prowokacji, twoj komentarz potraktowalem pol zartem i z takim samym nastawieniem pisalem swoj tekst ;>
0
o kwestie gustu nie bede sie sprzeczal bo ja osobiscie sam mam dylemat kogo wybrac AKTUALNIE najlepszym zawodnikiem na swiecie. jesli chodzi o moja topke w historii to ranking mam klarowny i ani messi ani c.ronaldo sie w moim zestawieniu nie znajduja. z prostej przyczyny. gdy sie widzi zawodnika magika, bedac dzieckiem, to sie duzo marzy. w tym momencie gre zawodnikow podziwiam ale nie mam juz tego podejscia "ohhh ahhh" do goli, dryblingow itp itd.
0
realowi to wybitnie nie wychodzi. tak patrzac na podejscie do meczow to gdy barcelona jest faworytem to tak po prostu jest i to widac w trakcie meczu. rzadko jest inaczej. gdy real jest faworytem to tych zawodnikow za cho**** nie zmotywujesz w 100% zeby wyszli i dali z siebie wszystko. i to jest takie irytujace miescami. chociaz to jeden z powodow dla ktorych kibicuje realowi. nigdy nie wiadomo w jakiej formie i z jakim pomyslem na gre wyjda moje biale wszy ;>
0
a wszystko po to zeby xavi po meczu mial chociaz podstawy ponazekac na stan boiska i "nie chec gry w pilke" *_*
0
tez pisze dla beki, nie rozumiesz zartu to sam nie wychodz z zartami ;)
0
no popatrz, ja nie znam a ty znasz az zbyt dobrze bo wszedzie gdzie tylko mozesz wtykasz te polskie ogonki - byc moze jakis kompleks ;>