kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no bo franco z grobu ma wplyw na wszystkie wladze. a kolego badz powazny. kto wygrywa LM ten jest na topie i ten zgarnia wiekszosc nagrod. tak bylo, jest i tak pozostanie.
a sam komentarz "Wolę milczeć i nie mieć problemów”, dodał napastnik Barcelony" kojarzy mi sie z wypowiedzia ronaldo o MVP mundialu (dobrze pamietam?) mogla by to byc odpowiedz na tamten komentarz bo mozna by sie wtedy posmiac z wywodow hiszpanskich pismakow odnosnie kolejnych konfliktow na linii madryt/barcelona a konkretnie suarez/ronaldo
0
ja mam nawalpne w bani kolego?? a co napisal @creativeopinion? obrazil w jakis sposob barcelone?? w jasny sposob napisal ze nie mozna lamac przepisow.
twoim tokiem rozumowania lekarze moga za darmo leki rozdawac na ulicy ratujac wielu osobom zycie nie placac za te leki...
jesli jest jakis przepis to po to zeby sie go trzymac a nie naginac prawo bo nasza moralnosc jest inna... nawet jesli sa to durne zasady. bo kurcze uwazam jak ty. barcelona sciaganiem mlodych zawodnikow ratuje nie raz im byt bo bez pilki g***o by mieli. ale lamiac przy tym prawo w jakis sposob?? troche bys pochylil glowe i przyznal sie do bledu a nie nawijal ze nic zlego sie nie stalo.
0
pisac moze gdzie chce i komu chce. nikomu z was do teg czy robi to tu czy na fczarzecze.com . nie pasuje o nie czytajcie.
a co do samej wypowiedzi to przeciez ma calkowita racje. przyjmijcie to do wiadomosci i koniec kropka. brak argumentu to "idz stad bo jestes kibicem realu". podejscie macie takie dojrzale ze szok. jak chcecie wchodzic w taka rozmowe to chociaz uzyjcie szarych komorek zeby konstruktywnie pogadac a nie wyganiac na kazdym kroku bo temat jest dla was niewygodny...
ch****** kolka wzajemnej adoracji...
0
akurat yaya chcial podwyzke ktorej nie dostal, wiec sobie poszedl ;>
0
ja akurat na apple jestem wybitnie ciety za to jak bez niczego okradaja ludzi. czego nie mozna im odmowic to jakosc, z tego co wiem to ich urzadzenia ciezko jest zniszczyc a system jest stabilny. ale takie ceny w stosunku do reszty rynku daje sie za naprawde rewolucje a nie zwiekszenie ekranu o pol cala, dorzucenia 4GB ROM czy zwiekszeniu wydajnosci procesora o bagatela 7,5%. do tego dochodzi izolacja apple od reszty swiata elektroniki. zeby jakiekolwiek ich urzadzenie polaczyc z inna marka to trzeba bulic niemale pieniadze na jakies durne koncowki. sam sprzet jest cho***** drogi to jeszcze akcesoria dobijaja czlowiekowi kieszen. a na koniec czlowiek i tak wykorzystuje tylko 20-30% mozliwosci urzadzenia. wedlug mnie tez ewidentnie zeruja na tym ze ludzie "leca na ich modna" marke. wielki szacunek za wplyw na technologie ale kurcze bez przesady...
0
ja tam mam stara dobra nokie c2. muzyke odtwarza, problem z karta pamieci nie ma, dzwonic - dzwoni, smswowac - smsuje. jedynie problem ze zdjeciami bo robi w takiej sobie rozdzielczosci.
0
kupowanie iphona najnowszego tylko pod taka zabawa jest (dla mnie) durnota totalna. placisz naprawde duza kase za zwykla zabawke - tak wychodzi z twojego opisu. jesli masz duzo kasy to bierz i najdrozszy sprzet z 64GB. do tych czynnosci jednak wystarczy ci i iphone 4 jak juz bardzo chcesz sprzet apple. kazda wyzsza wersja to kasa wyrzucona jedynie w "lans". nic wiecej.
a jak naprawde iphone 6 (i to wersja z plusem) to 16 GB spokojnie przeciez wystarczy. z tego co sie orientuje to ma on synchronizacje z innymi urzadzeniami (tylko nie jestem pewny czy z apple tylko czy z innymi tez - jesli tylko z apple to jest to regularna kradziez na klientach) odciazajac pamiec wlasciwie bez nakladu jakiejkolwiek pracy.
0
zacznij moze od odpowiedzi do czego ma ci sluzyc ten telefon
0
no wlasnie nie rozumiem jego toku rozumowania...
juz ogarniam. znowu statystyki, tym razem podane przez sport:
Liderzy po 10 kolejkach w ostatnich 8 latach:2014/15: Real Madryt - 24 punkty2013/14: Barcelona - 28 punktów2012/13: Barcelona - 28 punktów2011/12: Real Madryt -25 punktów2010/11: Real Madryt - 26 punktów2009/10: Barcelona - 26 punktów2008/09: Barcelona - 25 punktów2007/08: Real Madryt - 25 punktów2006/07: Barcelona - 23 punkty.
0
mnie tam cieszy to co sie stalo glownie dlatego ze skonczy sie durne gadanie typu "mroz w madrycie juz na jesieni". strasznie irytujace ;< a i mam nadzieje ze teraz te slowa wejda w piety tym najbardziej rozdziabiajacym i napinajacym swoje japy ;
0
dokladnie.
i tak nie macie na co nazekac bo jestescie troche na etapie realu po wygranych z czasow 1998-2002 roku. perez chcial kontynuowac swoja mysl tworzenia dream teamu, trzymal sie tego kurczowo i mocno przedobrzyl. kazdy kibic wie jak to sie skonczylo. u was jeszcze tragedii nie ma bo do pewnego momentu co rok o wszystko walczycie, i w dalszym ciagu cos wygrywacie.
ale idac ciagle ta sama droga skonczycie jak tamten real, zakrecony wlasnymi myslami, bezbarwny. kibice tak mocno sie zbuntuja ze nic nie zostanie zarzadowi jak dymisja. a potem byc moze kilka lat zukania nowego stylu ktory umowliwi wygrywanie
0
masz poniekad racje ze nie byliscie slabsi w meczach z mocniejszymi. dopiero drugi mecz z atleti w madrycie pokazal ze madrytczycy sa lepsza druzyna. ale kurcze kogo barcelona mogla winic za przegrana?? w pierwszym meczu atleti strzela po golu diego - i jak mowisz wiecej szczescia niz rozumu mieli - ale to barcelona majac okazja powinna dlugo wczesniej strzelic gola a nawet i kilka. wczoraj to samo u was bylo. okazje takie ze szok i zadna nie wykorzystana. a stare pilkarskie pozekadlo mowi ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza.
1
a puyol czasami nie mowil ze chce zostac w pilce noznej ale napewno nie jako trener?
1
bedziecie tak samo wprowadzac ter stegena jak w realu wprowadza sie navasa ;< taka smutna prawda
0
gdyby mistrzostwa, LM czy superpuchary europy wygrywalo sie latwo to te nagrody nie mialy by wiekszego sensu a ich prestiz rowny by byl 0
2
co ty pitolisz ;< to tak jakbys powiedzial ze c.ronaldo i suarez dostali zlotego buta wiec nie maja prawa brac udzialu w plebiscycie na zlota pilke...
a co do mvp mundialu to moje zdanie jest niezmienne - robben. nie wiem czemu, najbardziej podobala mi sie jego gra, wydawalo mi sie ze ma najwiekszy wplyw na swoja druzyne na przestrzeni calego turnieju i PRAWIE w kazdej minucie meczu.
0
bo tvp ma wykupiony pakiet pucharu krola a barcelona gra swoj minipuchar.
1
jak nie masz zamiaru czytac to po co komentujesz ten temat? trzeba bylo nie zwracac uwagi po prostu...
5
uznam twoj komentarz za dobry zart ;>
0
a tego mozemy byc pewni. hiszpania napewno pokusi sie o walke z liga angielska o azjatycki rynek. a tylko mecz real-barcelona moze konkurowac z hitami angielskimi gdzie jest ich z 8-10 w porownaniu do 2-3 hiszpanskich.
1
sam ocenilem tego gola nisko bo gol w sam sobie byl nijaki. akcja redondo byla genialna. ale zostala nominowana CHYBA za caloksztalt akcji. podobnie jak gol adebayora gdzie cala robote zrobil walcott
2
lubie metafory. a ta przypadla mi wyjatkowo do gustu ;>
6
czym barcelona miala by byc rozczarowana. facet odchodzi do NBA, najwyzszej ligi swiatowej koszykowki i to w ogole nie jest dziwne.
0
podejrzewam ze nigdy
0
pewnie ze juz swoja kare odbyl. jednak gdyby znalazl sie w tym zestawieniu to FIFA stracila by resztki wiarygodnosci i jakiejkolwiek konsekwencji w ich postepowaniu. to nie moglo sie stac i, jak widzimy, nie stalo sie. fifa potepila oficjalnie zachowanie suareza, uznala jego zachowanie za niegodne wiec wstawienie go do listy nominowanych na najwazniejsza nagrode pilkarska (wzglednie najwazniejsza) bylo by strzalem w stope
1
co do suareza:
przeciez zlota pilka to w polowie nagroda nalezaca do FIFY. jakim cudem mialby znalesc sie w zestawieniu tej samej federacji (nie mam watpliwosci kto podejmuje decyzje) ktora ukarala go kilkumiesiecznym zakazem gry w pilke. to by bylo nie logiczne. gdyby nie ta kara to byl by spokojnie w pierwszej trojce. w tym wypadku w ogole nie dziwi mnie ze nie zostal nominowany. NO BO NIE MOGL BYC PRZECIEZ...
1
co do bramkarza to jego wygrana nie ma prawa bytu. czemu?? bo jesli nie wygrywal swego czasi casillas czy buffon to jakim cudem mialo by sie to stac teraz? decyzja ta byla by bardzo nie logiczna. jesli JAKIMS CUDEM istnieje jakis model wygrywania tej nagrody to napewno nie znajduje sie w nim pozycja bramkarza
2
oby wygral simeone. ze srednio-mocnej druzyny zrobil kolosa. loew czy ancelotti z kolei wygrali wazne trofea ale z druzynami o wiele mocniejszymi
0
to wtedy masz racje. ale o mistrza walczy sie caly sezon. jedna kolejka wiecej z nadziejami nie daje wiekszych szans na nagrode
1
1 miejsce - 90 pkt,
2 miejsce 87 pkt, (bilans bramkowy +67)
3 miejsce 87 pkt. (bilans bramkowy +66)
rzeczywiscie tylko barcelona z atletico do konca walczyly o mistrza...