0

ty smutniejsze skoro mi to wypominasz ;

0

nooo z tej strony na to nie patrzylem ;> madry komentarz i czlowiek moze zmieniac zdanie ^^

0

0

o jego komentarzu nie bede sie wypowiadal bo kazdy ma swoje zdanie. sam sie lapie na hipokryzji wiec musze przystopowac z pitoleniem o ZP. ale co mnie intryguje. to ze wypowiadacie sie w wielu momentach o nim w taki sposob ze nic nie potrafi a jego gole sa z dupy. akurat taki zawodnik by sie wam przydal. na dobra sprawe ja nie wiem czy wam potrzebny byl suarez. pewnie ze genialny napastnik ktory potrafi kreowac tez gre. ale macie neymara, inieste, messiego. kazda wrzutka w pole karne znalazla by jego "posladki" kierujace pileczke do bramki. wiec nie ma co po nim pojezdzac bo bylby dla was idealnym napastnikiem za ktorym macie przeciez genialnych 3 mocno ofensywnych pomocnikow.

0

tak apropo. prostytucji nie chca zalegalizowac i wielkie aj waj w tym temacie a zwiazki partnerskie jak najbardziej xD smiechu warte. i dziwic sie ze dziury budzetowe ciagle mamy jak tyle kasy wala sie pod ciemnymi latarniami zamiast isc do urzedu skarbowego. a i nfz by dostal zastrzyk gotowki za obowiazkowe badania pan ^^

1

a wyobraz sobie ze nike robi ankiete na najlepsza 11' barcelony w historii i zgodnie z wynikami ankiety wypuscic serie koszulek z ich nazwiskami i numerami. to by dopiero kaska leciala.

0

to nie wiesz ze metro pederasci dostali sie tez na stanowiska projektantrow takich marek sportowych jak nike czy adidas ;> rozowe, dziqwnie-kolorowe stroje to wszystko dzieki dzisiejszej zgejowanej modzie ;>
czekac tylko az za kilka lat w strojach beda specjalne otworki na sutki i z tylu spodenek ;

0

wiec czemu wymagasz ode mnie logicznych argumentow skoro nie przyjmujesz mojej subiektywnej oceny?? nie placz sie...

a co do mojego rankingu to w tym roku sa to ronaldo, neuer i dopiero messi (mowie tylko o trojce kandydatow). czemu w takiej kolejnosci?? bo neuer wygral wiele - w mojej ocenie lepszych tytulow ale statystykami wygral w tym pojedynku ronaldo. moja ocena to trofea druzynowe wspomagane przez statystyki iondywidualne, wzglednie wplyw na gre druzyny. neuer byl pewniakiem w bramce i bayernu i reprezentacji niemiec ale wplywu na sama gre wielkiego nie mial.

1

czemu cr bardziej zasluzyl w tym roku?? najbardziej logiczne uzasadnienie jest takie:
"najlepsi zawodnicy graja w najlepszych druzynach". powtarzam to ciagle. wedlug mnie hipokryzja jest to ze ktos uwaza ze mimo iz zawodnik g***8 wygral druzynowo to jest najlepszy. gdyby byl to by dal trofea swojej druzynie (chociazby jordan dla bullsow, zidane dla repry francji (MS i ME) - ktory mimo ze nie mial CHYBA najlepszych statystyk to byl po prostu najlepszy, no i tez messi w ostatnich latach ktory dawal i jakosc i statystyki).

a fakty wedlug mojego rozumowania sa takie ze messi w tym roku druzynowo nie dostal zadnej nagrody (chyba ze wliczamy srebrny medal za mundial). ronaldo za to zgarnal 2 trofea popierajac to statystykami i wkladem w gre druzyny ktora siegnela po najwazniejsza klubowa nagrode.

ot i cala filozofia... najlepsi graja u najlepszych a jesli ktos uwazam inaczej to jest po prostu hipokryta

0

tak masz racje. po czesci to zasluga 2013 roku. ale oba trofea zdobyte w w roku 2014. zloty but tez zdobyty w tym roku gdzie zle nie wypadal. teraz tez "szum robiony wokol niego" to praktycznie gol co mecz (po za tymi dwoma ostatnimi i coraz wiecej asyst. dlatego wydaje mi sie ze ten szum nie jest nijaki (w tamtym roku kpina ze wygral ta nagrode ronaldo bo bylem za ribery.

@nico724

odnosnie 2010 to moj niezmienny wybor od 2010 roku to sneijder, ktory wedlug mnie zostal ograbiony z tej nagrody. wzglednie iniesta za mistrzostwo swiata i wielki wklad w gre barcelony. messi wtedy mial tylko wielki wklad w gre barcelony. z tego co pamietam to jego argentyna jakos wybitnie nie wypadla na mundialu (cwiercfinal? niby duzo ale dla argentyny to jak 3 miejsce dla barcelony w LaLiga - czyt. kpina).

0

no tak zagral na mundialu jakby rzeczywiscie dostal kontuzji czesci mozgu odpowiedzialnej za kreatywne myslenie i drugiej odpowiedzialnej za ruchy nogami ;

0

chyba na mozgu ;

0

a no zgadzam sie. nie mowimy w ogole o tym kto jest lepszy na przestrzeni calej kariery ale kto jest lepszy w tym roku kalendarzowym. SAM mundial nie moze przycmic reszty roku.

0

co pokazuje demot... tem sam demot pokazuje ze nie trzeba miec najlepszych statystyk zeby byc najlepszym (i tutaj pewnie doczepisz sie do statystyk ronaldo wzgledem zlotej pilki xD tak mozemy sie bawic w kolko).

0

messi nie istnial w starciu z atletico w polfinale. o czyms to swiadczy?? co do mundialu to sie zgadzam. ronaldo pokazal tam mniej niz zero,. ale w rozgrywkach klubowych w najwazniejszych momentach mozna to samo powiedziec o messim (wlasnie polfinal z atletico i final PK z realem).

0

szczerze to z tym "demotem" nie zgadzam sie w najmniejszym stopniu. widac messi po prostu w tym roku nie zasluzyl. a sam tez uwazam ze to robben powinien dostac MVP mundialu.

0

no zgodze sie z toba. szacuneczek za walke do konca bo do samego konca wierzyli w wygrana (pasywnosc valencii zostala skarcona) ale jednak mialem mala nadzieje na remis w tym meczu. brzydka barcelona zrobila mi psikusa ;

0

czarnuch sie odezwal ;

1

znowu zaczynaja sie liczyc gole ;>

0

jak sie ma 2 duze monitory to mozna ogladac i komentowac ;)

7

smiesznego klubiku :)

cos smiesznego to ty masz w spodniach *_*

0

w realu przeciez bylo to samo. zmiana nastapila dopiero wtedy gry ramos zostal ustawiony na srodku i dostal do pomocy pepego. dopiero wtedy trenerzy mogli odetchnac z ulga. wczesniej po odejsciu hierro bylo zalosnie. u was takim punktem zapalnym (jak w realu hierro) bylo odejscie puyola.

0

delikatny to widac ty jestes skoro oburzyles sie moim komentarzem ;) ale z doswiadczenia wiem ze mam racje w 90% (w tym temacie ;))

0

mowie z czym mi sie kojarzy. co z tego ze wielu normalnych kibicow to spiewa. glosniej spiewaja to dresy za ktorych potem klub dostaje kary ;> co do kibicow barcelony tyo g**** mnie obchodzi kto to spiewa. pewnie nawet kibice realu przerobili to na swoja przyspiewke (nigdy nie slyszalem) ale skojarzenie mam jedno. i to sie z wami nie wiaze. a jesli co niektorzy tak odczuwaja to raczej dlatego ze sami sie bawia w dresiarzy a nie ze sa kibicami barcelony.
ps. @barcaodzawszenazawszenie wiem czy dobrze rozumiem ale logicznie rozumujac o glupim jak but piszesz o sobie (slowo "to" wskazuje jasno na twoj komentarz, biorac pod uwage twoj nick jestes kibicem barcelony wiec by sie zgadzalo). nie pisze zeby obrazic tylko zeby zrozumiec bo nie wiem czy chcesz mnie obrazic czy kibicow barcelony czy co ogolnie.

1

fuuuuuu. jedyne skojarzenie jakie mam do tej przyspiewki to widok lysych, glupich stadionowych burakow na polskich stadionach. nie wiem czemu ;<

0

uwierz mi. nie pociskalbym pierdol bo umiem rozroznic nagrode za rok a za caloksztalt.

0

odnosnie kanadyjki moze i masz racje. dokladnych statystyk nie sprawdzalem. ale czy te "2 legendarne rekordy" zostaly osiagniete w jednym roku kalendarzowym?? rozrozniajmy nagrody...

3

juz mieliscie kogos o profilu podobnym do el shaarawego - alexisa. jak sie skonczylo kazdy wie. u was lapal forme w drugiej polowie tametego sezonu (wczeszniej budzac sie przez 3(?) lata) po czym oddaliscie go bez mrugniecia okiem bo nie pasowal do ukladanki. el shaaravy to gorsza wersja alexisa. watpie zeby u was wypalil.

1

szkoda go jako gracza ale jak juz ktos tutaj jakis czas temu napisal. wasz zubi wszystkich przechytrzyl i juz, mimo zakazu, zrobil transfer na nastepny rok.

1

tutaj niestety sie z wami zgadzam. to niby tylko krzyzyk na logo TYLKO I WYLACZNIE w strefie muzulmanskiej ale jednak to krzyzyk realu. ekspansja na nowe rynki jak najbardziej, ale biora albo calosc realu albo w ogole. perez bardzo sie nie popisal... a w planach ma jeszcze zmiane nazwy stadionu... tylko czekac az stwierdzi ze zamiast real madryt klub bedzie sie nazywal al jazeera madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?