kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
zartem chyba jest ze nie rozumiesz kontekstu rozmowy. kolega po fachu... wiesz co to znaczy?? hydraulik nie musi znac swojego KOLEGI PO FACHU z drugiego konca swiata. ale moze go szanowac poprzez szacunek do calejgo fachu. tutaj jest to samo. nie musza sie kolegowac ale szanowac powinni. zreszta pewnie tez takie podejscie maja.
1
niedawno o tym pisalem z kims na stronie realu. wydaje sie ze ronaldo zrezygnowal z resztek kreatywnosci na rzecz ustawienia sie i wykonczenia. podejscie jak w grach komputerowych... stworzyc postac pod sile czy zwinnosc ;
1
oj bolalo ogladanie jego wystepow na mundialu ;
0
odpowiem ci "kolego" w ten sposob. nie pasuje to nie czytaj ;> chyba ze masz cos do powiedzenia ciekawego to zapraszam na rozmowe. tylko najpierw przygotuj zestaw argumentow a po co odpowiadalem na twoj komentarz?? wyraziles swoje zdanie publicznie to chyba zdajesz sobie sprawe ze inne osoby maja prawo skomentowac twoje wypociny, prawda?? :) dlatego dziwi mnie to durne pytanie ktore zreszta n-ty raz widze u i-tej osoby. "po co odpowiadasz". w takim razie po co piszesz skoro nie chcesz zeby ktos ci odpowiedzial. a jesli chcesz zeby konkretna osoba ci odpisywala to popisz z nia wiadomosci prywatne ;>
0
nie kolego bo to ty pieprzysz glupoty. pewnie ze gra barcelony za guardioli byla mistrzowska pod wzgledem skutecznosci. ale tak jak dla charltona tak i tla mnie byla to "brzydka" taktyka. kwestia gustu i niczego wiecej. podoba ci sie cos to niech ci sie podoba i nie narzucaj innym swoich pogladow. charlton mial prawo wyrazic swoje poglady i swoja WLASNA opinie. to ze na tej stronie styl barcelony jest wrecz czczony i wielbiony nie znaczy ze wszedzie sie ten styl ludziom podoba.
0
w tym momencie argumentujesz ten "bol dupy" w podobny sposob jakbys powiedzial ze gej woli chlopcow i nie lubi dziewczyn dlatego ze zadna go nie chce,,,
1
no jak zakladalem jakis czas temu wieczorem to po 10 minutach juz mialem konto aktywne. napisz do nich maila bo chyba o tobie zapomnieli
0
rozum podpowiada to co ty piszesz a jednak nadzieja na wysokie wygrane zostaje ^^ no zobaczymy jak bedzie i jak dlugo ta seria sie utrzyma.
2
na dobra sprawe tak samo ocenialem atletico sezon temu jak ty real teraz. tez wydaje mi sie ze jest mala szansa zeby real dlugo uciagnal na takim gazie jak teraz. z drugiej strony wszyscy rok temu mowili ze przezciez chwila moment i atleti opadnie z sil i znowu, jak co roku, w walce o tytul zostanie real i barcelona
0
mozesz mnie miec i za nikogo. nie intersuje mnie to. jesli nie rozumiesz zartu to tym bardziej ;>
1
to lepiej zbadaj sie chlopie bo cos z toba nie tak. jeszcze jakichs zatorow dostaniesz w zylach i po co ci to... dbaj o zdrowie.
0
normalnie. trener to trener. idzie tam gdzie mu wiecej placa i daja wieksza swobode ;)
0
omg. jak mozna dokladniej wytlumaczyc... pewnie ze cr i messi sa indywidualnie lepsi od starych wielkich gwiazd. tyle ze za 10 lat to messi i ronaldo beda starymi gwiazdami ktore zastapia nowe. a ze pilka nozna ciagle ewoluuje to nowi zawodnicy beda musieli jeszcze wiecej trenowac i jeszcze wiecej sie starac.
bardzo naiwne jest myslenie ze to co jest dzisiaj jest najlepsze i tylko w teorii mozna cos tam zrobic. tak dzisiaj mowimy o mieszkaniu na innej planecie gdzie, o ile dobrze kojarze, za jakis czas grupa ludzi ma odbyc kilkuletnie szkolenie przed proba wylotu na marsa(??? dobrze kojarze???). kiedys jakis zeglarz pewnie sobie pomyslal ze fajnie by bylo poplywac pod woda. ale to tylko w teorii bo kurcze jak tam oddychac... a komputery?? jak mozna rozwiazania techniczne jeszcze bardziej zmniejszyc skoro juz sa mikroskopijnych rozmiarow. a jednak co kilka-kilkanascie dni ktos cos nowego wymysli.
pilka nozna drodzy panstwo wcale nie jest wyjatkiem. za 10 lat nasi potomkowie beda slinic sie do nowych "maradonow, pelech, messich i ronaldow". to jest nieuniknione
0
serio mowisz??
zaloze sie ze to samo mowili nasi ojcowie patrzac na maradone. pewnie tez uwazali ze pilka jest coraz trudniejsza i nikt sie juz taki nie narodzi jak diego. no a potem byly kolejne generacje wielkich piklkarzy...
prosze was. nie trujcie mi ze zyjemy w jakichs wybitnych czasach gdzie jest cos co nie moze juz byc lepsze. to jest troche glupie gadanie...
4
nasze dzieci to beda sie smiac z nas ze za naszych czasow gral jakis tam ronaldo i messi podczas gdy u nich gra niesamowity ....... (w miejsce kropek wklej sobie jakie chcesz nazwisko). podobnie zreszta jak dzisiaj my uwazamy ze najlepsi w historii graja w tym momencie lub w niedalekiej przeszlosci.
0
bo tutaj jest raul z przed 2000 roku. Teka bodajze do 2000 roku byla sponsorem realu. a wtedy byl duzo przez 27 rokiem zycia ;< troche fotka nietrafiona ;>
2
podobnie mowiono pewnie o pele, potem maradownie, nastepnie ronaldo, zidanie, ronaldinho itp itd. za 10 lat beda nowi idole ktorzy - wraz z rozwojem pilki noznej - beda jeszcze lepsi.
0
w lidze ma tyle karnych ile trzeba bylo zeby real wyladowal na pierwszym miejscu ;
1
poczekaj troche. od lat trenerzy barcelony nie potrafia zauwazyc ze mascherano marnuje sie na stoperze a ty po dwoch meczach wymagasz zeby juz wiedzieli ze suarez jest napastnikiem ;
2
jak dla mnie to byl madry zabieg trenera LFC. real jak to real. poczuje mozliwosc rozprezenia to sobie odpuszcza. ciezko u nich utrzymac koncentracje. wiedzac ze liverpool wyjdzie w srednim skladzie odpuscili. i to bylo widac przez cala pierwsza polowe gdzie real nawet sie nie spocil. w drugiej polowie dopiero cos anglicy zaczeli grac ale znowu wiadomo co z realem sie dzieje. gdy wychodza na mecz rozluznieni to w wiekszosci nie potrafia zareagowac w momencie gdy przecwnik zaczyna naciskac.
3
siedze pierdze i sprawiam ze ludzie tacy jak ty zadaja mi takie debilne pytania jak to twoje ;>
1
real mial juz 3 karne. ale ze juz tyle ich mial to zeby teraz zaliczyc 1 gola to musza strzelic wlasnie 3 karniaki. jesli jakis po drodze spudluja to nabity wynik sie zeruje i od nowa trzeba strzelac
0
bardzo niepotrzebne okrzyki ale smiesznie mi sie kojarza z PES 2013. tam byl ten sam okrzyk gdy gralo sie realem ;>
1
a no tak. bo messi zrezygnowal z goli na rzecz rozgrywania to bramki juz nie sa takie wazne ;)
2
ah ten slodziutki edzio, co nie ;>
0
tez jestem pewny ze wiele klubow tak robi. tyle ze sami sobie jestescie winni. najpierw jakies dziwne sprawy z transferem neymara a potem to. zadzialal tutaj efekt lawinowy. gdy raz cie na czyms dybna to potem patrza ci na rece. a w trakcie sprawy neymara sady itp przegladaly mase dokumentow barcelony. no to i znalezli jakies inne dodatkowe niezgodne z prawem akcje.
0
problemow nie bylo w sevilli bo albo sevilla jest madrzejsza w swoich machlojkach albo po prostu robi wszystko zgodnie z przepisami.
zaczynaja mnie meczyc porownania z innymi klubami. szukacie wszedzie indziej winnego tylko nie u siebie. n-ty raz podam analogie ktora wedlug mnie pasuje idealnie: "panie policjancie, czemu mnie zlapaliscie skoro do okola pelno nietrzezwych kierowcow".
1
no to w takim razie pretensje nalezy miec do samych przepisow a nie do tego ze "barcelona jest ukarana za nic". przepisy, nawet te durne, powinny byc przestrzegane. chcieli inaczej? trzeba bylo skladac propozycje zmian a nie bawic sie na wlasna reke.
6
edit.
problem z ivanowiciem mial miejsce w Premier League gdzie rzadzi federacja angielska podrzedna fifie i ktora nie ma najmniejszego wplywu na dzialania samej fify.
w tym roku suarez odwalil maniane na NAJWIEKSZEJ IMPREZIE SPORTOWEJ SWIATA PODLEGLEJ BEZPOSREDNIO FIFIE. widzisz ta subtelna roznice??
juz latwiej nie wyloze. no bo sie nie da... impreza fify -> kara nadana przez fife -> brak nominacji do nagrody NALEZACEJ DO FIFY!!!!!!
5
brak suareza na liscie jest trzymaniem sie przez fife tej samej strony. "najpierw go ukarz a potem daj mu cukierek" - tego nie ogarniam.
nie rozumiem jak mozna byc tak malo ogarnietym zeby zadawac n-ty raz to samo durne pytanie "czemu suarez nie jest nominowany". nie jest bo fifa go ukarala i fifa nie POWINNA i w sumie NIE MOGLA nominowac go do ICH WLASNEJ NAGRODY. tym zabiegiem federacja swiatowa pokazala konsekwencje.