kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a no to sie plynnie zmienia od lat. mam na mysli opinie kibicow na pewne sprawy.
0
wszystko ladnie tylko czemu po prawidlowym karnym piszesz ze realowi powinno byc wstyd??
0
mozna to ominac. swego czasu jak LM byla w TV[p i komentowal szpaku to w tv wylaczalismy dzwiek a puszczalismy sobie w tle fife lub pesa
0
jesli karny jest prawidlowy i wykorzystany to z calym szacunkiem lepiej zagrysc zeby. co do karnych z dupy - a wiem ze takie sie zdarzyly - to juz inna historia i juz "brzydkie" komentarze sa jak najbardziej zrozumiale.
a jesli prawidlowe karne was tak draznia to wyslijcie otwarty list do enrique zeby trenowal swoich zawodnikow pod katem nabijania przeciwnikow w polu karnym...
1
prawidlowy, reka powiekszyla powierzchnie ciala. gdyby nie reka ramos by pilke zagral bez problemu. duza szansa byla na gola.
1
to teraz skomentuj czemu w podobnej sytuacji teraz znowu karnego nie bylo dla realu chociaz ewidentnie obronca wystawiona reka odbil pilke ;
0
nie wszystkie karne rzeczywiscie byly sluszne. nie ma co tu dyskutowac. ale w tym momencie z tego co piszesz wychodzi jakby real co mecz placil jakiemus zawodnikowi druzyny przeciwnej zeby ten sprowokowal karnego. i o dziwo robia to tak naturalnie
0
w koncu jakis komentarz odnosnie takich sytuacji ktory mozna normalnie przeczytac i w normalny sposob odpowiedziec...
pewnie takie cos jest cwiczone. i szczerze mowiac dobrze. wydaje mi sie ze lepiej strzeliuc fuksiarskiego gola po cwaniactwie niz grac pieknie pol sezonu a sfrajerzyc 2 mecze bo "nie bede robil takich rzeczy". a takie mecze nie raz zabieraja szanse na mistrza. ostatecznie trofeum zostaje, tak jak NP barcelonie zostala liga mistrzow po wyfrajerzeniu chelsea tak BYC MOZE realowi zostanie trofeum po kilku fuksiarskich bramkach
0
aha. czyli jak wielu tutaj pisalo. jak real dostaje karnwego to lepiej zeby nie wykorzystywal go bo przeciez to smiech na sali zeby karne strzelac, tak? o to chodzi??
3
o co wam znowu chodzi z tym karnym.... faktycznie valencia cisnela i grala lepiej od realu. jeden jednak blad, mimo ze niechcacy ale byl, i karny prawidlowy.
negredo odbil pilke reka i koniec kropka. za nim byl juz tylko ramos...
0
ale negredo odbil pilke reka. zwiekszyla powierzchnie ciala wiec karny jest. tym bardziej ze gdyby nie reka ramos by ja bez problemu chwycil
0
nowy rok, nowe nadzieje ale realia sa takie ze w realu moglo nastapic przynajmniej male rozprezenie. obstawiam minimalna wygrana realu po bardzo ciezkim meczu (1-2, 2-3). chyba ze valencia tez sie rozprezy i naprawde w swojej glupocie pojdzie ostro do przodu. wtedy cos ustrzela ale w druga strone pojdzie kanonada
0
no mozliwe. ale torres mial miedzy liver[poolem a chelsea jakas kontuzje?? szczerze mowiac w ogole tego nie pamietam i ciagle kombionuje skad taki spadek formy. bo to tez takim ronaldinho zalatuje. nagle bez kontuzji z miejsca zaczela forma malec.
0
wlasnie nie rozumiem tego ewenementu z torresem. liverpool i chelsea nie graly az tak roznie od siebie. do tego ta sama liga etc. no a spadek formy bardzo duzy.
1
niby gasnaca od dluzszego czasu gwiazda ale jednak ich chlopak. podejrzewam ze w rankingu legend klubowych stoi wysoko mimo ze w dosc mlodym wieku od nich odszedl
0
no tak. bo tutaj trzeba isc w zaparte chociaz wszystkie fakty zwiazane ze sprawa temu przecza ;<
0
niby racja z tym ze lepiej nie kupowac niepewnych zawodnikow. tylko zaraz, zaraz. za to wydaliscie nuby male pieniadze ale na jednego z najmniej pewnych stoperow w europie. zeby uglaskac kibicow zubi dociagnal wam suareza do ataku ktory byl ptrzeciez i tak niezle obsadzony.
a co do obrony. pewnie ze do waszego stylu bardzo ciezko kogokolwiek znalesc. ale jesli kurcze przez kilka lat nikogo takiego nie ma a ze szkolki wychodzi TYLKO jeden godny polecenia zawodnik no to sorry. nalezy chyba troche styl zmodyfikowac. bardzo mi przykro ale jeden biedny bartra na kazdej pozycji obronnej nie zagra., zubi was wytyral swoja glupoa niemozliwie. ostatnie letnie okienko zawalil tak ze glowa mala. byc moze poczujecie to juz w najblizsze lato JESLI odejdzie ostatecznie alves i ktos jeszcze z obrony a wy zostaniecie z bartra bo "ciezko do naszego stylu znalesc obronce". trzeba bylo wylozyc gruba kase za jakiegos luiza i chociaz troche zabezpieczyc tyly na 2 kolejne lata. zubi natomiast sciagnal kolejnego napastbnika wyrzucajac innego bedacego w wysokiej formie.
takze tak patrzac z boku na barcelone i zubiego. zubi dla barcelony jest tym kim moyes byl dla united. anglicy jednak szybko nabrali oleju welbach i wywalili go na zbity pysk zanim ten ostatecznie wykonczyl manchester.
ps. jeszcze odnosnie "przekonywania sie" do transferu za duza kase. barcelona nie nalezy do tych biedniejszych klubow ktore musza uwazac na finanse w jakis znaczacy sposob. kasa napewno byla co pokazal transfer suareza. a gdyby zawodnik nie wypalil?? czychrynski wam nie wypalil i jakos duzej biedy z tego nie mieliscie.
0
a no trzeba jakos pop5rawic sobie humor ;< a co mecz ten "najslabszy messi" jest wlasciwie najlepszym zawodnikiem druzyny ratujac ich nie raz.
takze czy taki najgorszy rok messiego to tez nie wiem...
2
zapomniales dodac ze w szkolce realu mlodych zawodnikow pogania sie batem ^^
0
a jaki jest kontekst wypowiedzi zebym wiedzial z kim mam wyjechac??
prosze nie wkladac mi slow w usta bo tego nie lubie :)
0
ile to bramek by messi nastrzelal gdyby nie strzelal tych pierwszych goli w meczach. moglby nie miec i rzadnej z tych kolejnych. taka prawda
pisanie co by bylo gdyby jest durne i bezpodstawne.
0
nikt nie ma jaj ale co do sedziowania mowi sie ogolnie o lidze hiszpanskiej i sedziach a nie tylko o realu. a co do przemilczenia... pewnie ze sie nie powinno ale jesli kazda kolejna osoba pisze po kilka razy to samo to zaczyna sie to nudzic (dzisiejszy przyklad to uzytkownik Jooe ktory jest ogarniety i ma spora wiedze ale dzisiaj WYJATKOWO szuka aprobaty przy hejcie na ronaldo).
ps.
1. tak ronaldo symulowal
2. tak sedzia dal sie jak idiota nabrac
3. i trzecie tak, obronca jak idiota wystawial nie wiadomo po co reke dajac MINIMALNE wytlumaczenie decyzji sedziego.
0
niedawno wydawalo sie inaczej :)
0
hmmm. jesli juz real ma stracic punkty to bylo by to dzisiaj. do konca roku zostal mecz z almeria ktory real pewnie wygra. dopiero w pierwszym meczu w prezyszlym roku graja w valencii i to moze byc mecz gdzie real jakies punkty pogubi. ale to jeszcze ponad miesiac czasu.
0
0
a to zwracam calkowicie honor. w sumie kiedys sam dostalem tam bana za moje racje ale to bylo dawno temu i myslalem ze cos sie tam pozmienialo ;> teraz gdy cos tam pisze to raz na 2-3 tygodnie pojedyncze komentarze i to wszystko,
0
a bardzo rzadko tam komentuje bo komentarze gina w tlumie innych wiec nawet nie wiem. probuj. moze cos zdzialasz ;>
0
po co wy kompiujecie komentarzy z innych stron. nie pasuje ci komentarz to odpowiedz bezposrednio pod nim i skonfrontuj swoje argumenty z dana osoba.
podniecanie sie, nasmiewanie itp itd bez "sprawcy komentarza" na innej stronie jest jedynie smieszne i godne pogardy...
0
troche wstyd. ale co, plakac mam bo real po symulce gola strzela?? wole sie z tej sytuacji smiac. juz dawno doroslem i nie zwracam na takie akcje uwagi, czy to symulka barcelony, realu czy innej druzyny to najpewniej smieje sie z ludzi ktorym piana cieknie po takich akcjach ^^
sam poitepiam symulki no ale co ja poradze ze tak sie dzieje xD mam aplikowac o miejsce w stowarzyszeniu sedziow??
0
masz calkowicie racje. ale nie raz rzeczywiscie nie idzie i mimo ze sposob zalosny i godny potepienia to daje realowi ostatecznie 3 pkt. gdyby messi troche czesciej padal to barcelona w dalszym ciagu by byla na pierwszym miejscu w lidze.
sam nie lubie symulek, nie podobaja mi sie i jestem fanem ostrej gry ale z drugiej strony mozliwe ze tez bym siegal takich chwytow gdyby moja druzyna nie mogla inaczej gola strzelic.