kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiesz ze zeby dojsc do bossa najpierw musisz przejsc przez zwykle moby ;>
0
widac kierunek "metro" w modzie pilkarskiej dalej na topie. nie wiem czy u mnie tak kolory wyswietla czy nie ale stroje barcelony pizdza rozowym nawet bardziej niz te realu.
0
przeciez final mial byc odkodowany czyli leci na zwyklym polsacie
1
a forma byc moze przyjdzie na te trudniejsze druzyny ;)
4
a no wydadza tyle w rok czy dwa.
ale czy to jedyny sponsor realu?? a audi, adidas?? do tego dochodza pomniejszy sponsorzy. kaska z tego ladna sie uzbiera
1
ty do mnie czy kolo mnie ;>
a tak serio. albo jestes dzisiaj pijany albo specjalnie prowokujesz ;> tak czy owak mnie na to dzisiaj nie zlapiesz bo kilka twoich komentarzy juz przeczytalem. i powiem ci ze naprawde pobudziles dzisiaj moj humor w sposob pozytywny ;>
0
illara przeciez gral ponad pol godziny ;P
0
gdyby wlasnie nie ta obrona ;/ wszystko pieknie po za gra w defensywie gdzie wiele akcji deportivo zalatywalo golem.
2
niby 6 punktow przewagi to nic. w koncu sa jeszcze 2x GD gdzie EWENTUALNIE roznica punktowa moze byc zniwelowana. ciagle jest tez wrzesien wiec wiele meczow przed nimi jest co wiaze sie napewno tez ze strata punktow.
a co do meczu realu. cieszy mnie wynik (poniekad!) ale gra defensywna tragiczna. praktycznie kazde wejscie defensywy realu bylo niepewne. w ofensywie conajmniej przyzwoicie ale obrona w takiej formie na silniejszych przeciwnikoe nie wystarczy
0
ale nie widuje twoich komentarzy gdy real przegra a na tej stronie i tak wszyscy o nich pisza tylko w innym kontekscie.
czyli negatywnie mozna bluzgac o swoim przeciwniku a gdy przeciwnik osiagnal dobry rezultat to juz nie wolno o tym wspomniec??
jesli naprawde jestes "prawdziwym" kibicem barcelony to niezmiernie sie ciesze ze ja jednak naleze do gdupy kibicow realu. inaczej uwlaczalbym sobie
3
na dobra sprawe suarez jeszcze minuty nie rozegral w barcelonie a juz okrzykneli go jednym z najlepszych transferow ;) mozna?? a mozna?
2
czlowiek inteligentny nabija sie w inny sposob rob odpisuje na durny post innym durnym postem. ty zaczales watek w malo inteligentny sposob wiec nie dziw sie ze inni ciebie maja za gimba. i jest to stwierdzenie jak najbardziej prawidlowe.
3
w tym momencie ty zachowujesz sie jak gimb. nikt inny.
1
a jesli chodzi o ten nijaki wybieg do pilki gdzie wyleciala mu w koncu z rak to czyja wina?? zanim wywalczyc od razu pozycje o pilke (i byc sfaulowanym) to truchatal do tej pozycji gdzie ostatecznie napastnik byl pierwszy i iker stracil pile bez faulu. szczescie ma szczesliwie wybil ta pile upadajac bo dostalby tragiczna note po tym meczu (tylko i wylacznie za to wejscie).
1
nie, nie, nie. to kibice barcelony smiali sie ze ich druzyna sciaga emerytow (czyt. mathieu).
0
no dobra zwracam honor ;P temat wzialem zbyt na powaznie. a z tamtym meczem?? a no byl nabuzowany a potem smutny ^^ co poradzic. normalne zachowanie ;P badz co badz GD to najwazniejsze europejskie klasyki, a przegrana - do tego taka wysoka - nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy ;
0
nasmiewanie sie z jednorazowej wysokiej wygranej (w sumie to pisanie o tym jakby to mialo sie dziac ciagle) jest jawnym obrazaniem osiagniec. obrazac mozna go za to co robil w miedzy czasie - palce w oko itp itd. ale watpie zeby manita powtorzyla sie znowu.
0
manita byla tylko na poczatku ;P potem bylo coraz lepiej dla realu ;< akurat mou jest trenerem ktorego nie powinno sie obrazac biorac pod uwage jego osiagniecia ;>
0
stuk puk i zawsze jakis frajer odpisze na prowokacje ;)
chociaz zaraz... przeciez to nie byla prowokacja tylko stwierdzilem to co kolega wyzej napisal. ze rok w rok real zawsze musi grac finaly bo ciagle sam sobie cos popsuje... w tym roku wybitnie zaczeli wczesnie ^^
0
i co sezon to samo ;>
1
a no musze sie z toba zgodzic. teraz w realu trzeba znalesc kogos kto zacznie nadawac tempo gry druzynie. kroos ma byc kims takim jesli popracuje troche nad gra w defensywie.
0
bo widac na treningach lepiej spisuje sie bravo a nie ter stegen. ot cala filozofia
0
nie wiem. ja mam wykupiony abonament 3-miesieczny. ile limitu jest bez logowania to nie mam pojecia. wzglednie mozna wykupic sobie smsem 1 dzien premki. zawsze cos.
1
weeb.tv - kanaly w jakosci hd
0
no to strzela 3-4 a straca 2. podejrzewam ze 2:1 to zbyt maly wynik na ten mecz. jedyne co go broni to pierwszy mecz w tej edycji LM i byc moze dopiero wejscie na odpowiednie tryby.
0
mi sie wydaje ze psg wygra wyzej. graja na wyjezdzie ale nie wierze ze ajax stawi im opor. francuzi graja zbyt ofensywnie
0
nie znam sie na historii nie wiadomo jak bardzo. mniej mi jeszcze do ekonomii dlatego sprawdzilem jak to bylo z twoim przykladem hitlera.
tutaj masz ladny artykul:
http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/
w praktyce hitler zzeral ludziom wiecej kasy nie dajac nic w zamian (podatek dochodowy najwyzszej puli zarobkowej siegal 50% przy naprawde mniejszych zarobkach w stosunku do pensji przed hitlerem). niektorzy hobbysci twierdza wrecz gosspodarka 3 rzeszy by zbankrutowala gdyby nie wojna i zastrzyk gotowki z podbitych krajow (wiadomo w jaki sposob te dobra zostaly ludziom odebrane).
takze nie porownuj kapitalizmu do rezimow. bo kazdy rezim klamal.
0
gdyby byl socjalizm to dodrukowali by pieniedzey i wszystkie dlugi umozyli. tutaj mamy kapitalizm. watpie ze gdyby ktos nie mogl oddac ci wiekszego dlugo bo po prostu nie ma to czy umozylbys to machajac reke ;P jesli samemu sie tego nie robi to czemu inni mieli by to robic?
1
stwierdzil jedynie ze dobry mecz realu. nie napisal ze z potega wiec ocb?
0
nie ma to jak co mecz powtarzac te same bzdury. czasami mysle ze na tej stronie jedna osoba operuje na 30-40 kontach bo ciagle widze ten sam tekst ;) w sumie moglbym juz na nie nie odpowiadac ale smiesza mnie wiec poswiece ci chwile ;)
bede sobie siedzial i pisal kiedy chce i gdzie chce ;) jesli panie dominik jestes panem adminem to daj mi bana na ta strone i szlus. jesli nie to nie strzep jezora bo nic ci to nie da ;)
pozdrawiam