0

najlepsza cole jaka pilem byla bodajze "leader cola" za cos okolo 70-80 gr xD

tanie, sztuczne ale smak mialo genialny. o wiele lepszy niz przeslodzona oryginalna cola i pepsi

1

no to sie troche rozminelismy. ty brales pod uwage caly watek a ja zaczalem odpisywac tylko na ostatnie posty bez kontekstu calego watku ;)

0

a grecja w 2004 byla druzyna mistrzowska?? a hiszpania z 2012 (ktora tak naprawde dobrze zagrala tylko final) zasluzyla na euro?? a czy argentyna z taka obrona meczac sie wiekszosc czasu wszystkich meczow w fazie grupowej zasluzyla na wyjscie z grupy??

mozna jeszcze dlugo wymieniac ale po co. czy francja zasluzy na mistrza to sie okaze po tym gdy odpanie lub po finale.

0

nie mowimy o tym co bedzie w nastepnym sezonie tylko o tym co bylo do tej pory

0

mam szacunek dla waszego bartry jednak wydaje mi sie ze to varane gral w wiekszej ilosci waznych meczow i w kazdym z nich sie wybronil. gdyby nie ostra kontuzja byc moze pepe nie gralby w ogole w statnim sezonie. u was marc gra dlatego zr nie ma po prostu nikogo innego.

0

co wy macie tak z benzema?? to jedyny zawodnik w reprezentacji francji???

0

my tylko widzimy to co sie dzieje na boisku. a kto wie co jest w szatni ;>

0

tym bardziej - jesli jest slabym trenerem - powinien postawic na normalnego napastnika. wasza tikitaka poki co sie konczy. moze odbic sie ale nie musi. a jakos nie potrafie sobie wyobrazic gry bez normalnego napadziora.

0

kij tam z krolem strzelcow. wazne zeby kolejna druzyna europejska weszla do cwiercfinalow

0

a czy w tym momencie macie CHOCIAZ jednego nominalnego napastnika?? chyba nie, macie nowego trenera - uwazacie go za mocna osobowosc ktora nie boi sie wprowadzac zmian - wiec nie wierze ze nie wprowadzi do druzyny normalnego napastnika. jesli tego nie zrobi to bedzie dla mnie takim samym frajerem jak martino.

0

mozna przy okazji wprowadzic dodatkowe szczepienia dla calej druzyny ;)

0

a no to swoja droga. i tak bylem za holandia. jakos europejskie druzyny sa mi blizsze ^^ tak samo wczoraj liczylem na grecje a ci przez tyle czasu mieli przewage liczby zawodnikow i nie potrafili tego ostatecznie wykorzystac ;/

0

czemu niesprawiedliwe. do bramki meksyk byl druzyna lepiej ulozona. po strzelonej bramce sami odpuscili i to wlasciwie cala druga polowe rzadzila holandia. nie widze argumentu ze gorszy (bo niesprawiedliwy zwyciezca) wygral.

0

oooo. no to 2 rozne newsy na mundo deportivo. ja sugerowalem sie tym:
http://www.mundodeportivo.com/20140629/futbol/mundial/james-rodriguez-seria-un-sueno-jugar-en-espana_54410530599.html

wedlug tego newsa rodriguez zapytany o real i barce stwierdzil ze hiszpanska liga jest najlepsza i chce tutaj grac

2

1

jesli chodzi o pierwszy post to byl do ciebie z takim zartobliwym podtekstem. drugi moj post, zeby nie bylo niezrozumienia, odnosil bezposrednio do durnoty suareza. takze okreslenie "wtorny debil" odnosi sie calkowicie do niego ;>

to tak slowem sprostowania

0

filmik idealnie pokazuje jak on to pieknie stracil rownowage. trzeba byc debilem wtornym zeby inaczej zinterpretowac ten "opozniony zaplon" przy upadku suareza niz zwykla symulka po durnej zaczepce ;)

0

i to co chiellini mial na barku to zahaczenie??? az sie prawie poplakalem ze smiechu. juz predzej bym uwierzyl gdyby suarez powiedzial ze ten piekny odcisk dolnej szczeki i dwoch klow to efekt proby utrzymania rownowagi po potknieciu ;)

2

wedlug mnie cudem bedzie jesli argentyna przejdzie cwiercfinal. nie maja obrony na takie cos.

ale racje trzeba ci przyznac jesli chodzi o europejskie druzyny. kilku "faworytow" juz odpadlo. ale europa ma zbyt duzo dobrych druzyn zeby ktoras nie miala sie znalesc w finale. bardzo mozliwe ze w finale bedziemy obserwowac konfrontacje taktycznej europejskiej pilki z radosna i waleczna pilka ameryki poludniowej

0

na jakiej kwocie sie skonczy to sie dopiero zobaczy. narazie zaciekawieni sa tottenham, arsenal i juventus. dobre marki to i kasa moga sypnac. tym bardziej ze na rynku wcale tak wielu napastnikow nie ma. do tego lepiej kupic zawodnika ktory nie sprawdzil sie w realu niz kupowac najlepszego napadziora sredniaka ligowego. marka jednak robi swoje. a skoro real tyle lat go trzymal i na niego stawia to kto wie - byc moze w chlopaku tli sie jakas "tajemna moc"

0

ufff czyli nie jestem sam w ty rozumowaniu. irytuje mnie w tym momencie opinia swiata pilki. jasnym sie wydaje ze ta kara moze przelamac lody a po niej moga przyjsc kolejne podobne. dlatego byli pilkarze i ci aktualnie - a nawet sam poszkodowany chiellini - bronia suareza. boja sie o wlasne du** i euro ktore moga stracic

a jeszcze co do pomyslu bojkotu reprezentacji urugwaju - nie pasuje to won do domu. nikt ich nie trzyma na mundialu.

4

macie za malo obrocw zeby ryzykowac opera mydlana z jednym defensorem w roli glownej. jesli ostatecznie psg zostawi marquiniosa u siebie to mozecie byc gleboko w d**** z obrona w tym sezonie.

a tak ogolnie to jestem raczej ciekaw opinii tutejszych stalych bywalcow odnosnie kary dla suareza. jesli chodzi o mnie to ciesze sie tak duza kara dla niego. czemu?? bo to juz recydywa. poprzednie kary nie nauczyly go rozumu to moze ta w koncu to zrobi. nie ogarniam w ogole oinii czy to maradony, bonka czy innych bylych gwiazd pilki noznej. to co zrobil suarez mialo na celu jedynie ugryzienie przeciwnika i nic wiecej. dobrze ze jest to tak duza kara bo moze inni zaczna myslec czesciej na boisku.

i uprzedzajac glupie docinki co niektorych tutaj - tak jestem kibicem realu i nie raz powtarzalem ze pepe tez nalezy sie kara za to co nie raz juz zrobil. wlepilbym mu najlepiej pol roku za brak uzywania mozgu.

0

ale dalej idac ta logika mozna dostrzec ze mamy i tak zbyt malo dobrych koszykarzy. osobiscie kojarze tylko dwoch. gortata i lampe. koszykowa nie jest u nas jakims wybitnie powazanym sportem. ale moglo by byc o wiele lepiej

0

jest nas ponad 38 milionow. az dziwne by bylo gdybysmy nie mieli chociaz kilku bardzo dobrych koszykarzy ;>

0

podwórkowe ZAGRYZGI tekstem dnia ;)

0

fajnie by bylo ^^ jestem jego wielkim milosnikiem. i wynagrodzil mnie bramka nr 1 na tym mundialu xD

0

a klose zagral ;> fakt. ma tylko 1 bramke ale kto wie co bedzie potem. narazie zagral nie za wiele minut :)

0

młodzi walcza o krola strzelcow a na koniec i tak sie okaze ze klose grajac koncowki zdobedzie nagrode ;>

0

bayern mowil jedno a reszta swiata drugie. real o kroosa zabiega ale podobno ten zgodzi sie na transfer tylko wtedy gdy bedzie mial pewne miejsce w wyjsciowej 11'. jesli real sie nie pospieszy to wy pewnie skorzystacie na tym.

0

jak sie tyle lat w reprezentacji gra taktyka stworzona przez jedna szkole. gdzie tylko ta jedna szkola tak naprawde potrafi ta pilka grac to ciezko zeby nagle ta taktykke pociagneli zawodnicy z po za tej szkoly, prawda?? tym bardziej ze w dalszym ciagu druzyne maja ciagnac z przodu zawodnicy katalonscy "bez formy" jak to powiedziales.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?