0

tak pol zartem. ferdus kiepski raz odmlodzil grzesia lato. nic dobrego z tego nie wyniknelo :)

a tak to jasne typu:
ronaldinho, ronaldo (prawdziwy), zidane

0

zadna prowokacja.

ok. powiem inczej. pouczam pilkarzy barcelony czy kibicow. watpie zeby pilkarze barcelony to czytali wiec zostaje jedna mozliwosc ;> jak sam napisales pisze sie tutaj co sie chce. a ja odnosze sie do komentarzy kibicow a nie pilkarzy.

a czemu o tym wspomnialem?? bo ktorys raz dzisiaj zauwazylem komentarz typu "podlozmy sie atletico" i zapragnalem skomentowac ten temat. pokazac ze takie zachowanie barcelony bylo by glupota

0

czy ja pisze o pilkarzach czy o kibicach, hmmm?? pokazuje durnote rozumowania kibicow, nie pilkarzy.

0

nie nie nie. czytajac wiele komentarzy tutaj jasno mozna stwierdzic ze chcecie podlozenia sie barcelony w ostatnim meczu tego sezonu.

0

real gra u siebie z valencia. po za tym zostaja:
osasuna u siebie, valladolid na wyjezdzie, celta vigo na wyjezdzie i espanyol u siebie

0

do tych ktorzy chca podlozenia sie barcelony w ostatniej kolejce PD

1. barcelona ostro juz nadszarpnela swoj wizerunek przez roznego rodzaju przekrety
2. podkladanie sie tak wielkiego klubu?? smieszne...
3. podkladajac sie tylko pogorszyla by swoj wizerunek i reputacje. po co dolewac oliwy do ognia??
4. zeby to zrobic musiala by siegnac poziomu znienawidzonego przez was mourinho. macie podwojne standardy?? gdy mou robil kiedys cos podobnego (rozne zagrywki przeciwko barcelonie) ciskaliscie gromami we wszystkie strony. barcelonie takie zachowania przystoja ;>

0

jesli atletico wygra to bedziecie tracic 4 punkty do atleti i 1 punkt do realu.

0

poki co to barcelone mozna nazwac mafia z tymi ich przekretami :)

0

chyb kazdy wie zeby taka wielka marka jak liverpool wrocil do najwiekszej pilki. w przyszlym roku LM tylko na tym zyska.

0

za glupie spoznione wejscie wslizgiem w demichelisa wybijajacego pilke z rogu boiska

0

wydaje mi sie ze ten sam komentarz widze od wczoraj juz conajmniej 3 raz. oczekujesz plusow za to czy co?

0

real ma jeszcze tez mecz z valencia, tyle ze u siebie. mimo to wierze ze valencia nie zrobi MALEJ niespodzianki na bernabeu

0

jak ronaldo albo di maria symuluja to jest cisza??

co ty sobie facet jaja robisz??

0

"tylko" puchar krola.

a ja mam nadzieje ze nie wygrcie nic. z prostego powodu. po kilku latach bez jakiegokolwiek trofeum realu bardzo docenilem ten jakze "malo prestizowy" puchar jakim jest puchar krola. przegrajcie wszystko po to zeby tez nauczyc sie doceniac tego typu nagrody.

0

a przestancie juz chrzanic. byc moze real przegral mistrzostwo w 2 meczach (barca, sevilla). nagle barcelona przegrala i przed realem byc moze bedzie juz tylko atletico (jesli dzisaj real wygra). nigdy nie wiadomo kto kiedy straci punkty. w koncu to tylko 4 punkty straty (jesli jutro atleti wygra swoj mecz).

0

po twoich niejednokrotnych prowokacjach ten komentarz jest jak miodek :)

0

spoko. podejrzewam ze po dzisiejszym meczu wy tez bedziecie sobie pompowac balonik :)

0

wierzyc nie musisz. mecz byl pod dyktando realu i jesli ogladales to innego zdania miec nie mozesz, jesli nie ogladales to jedyny wniosek miales taki ze real strzelal po rykoszetach - no to super...

oczywiscie ze real mial szczescie przy tamtych sytuacjach bramkowych. tyle ze ja mowie o przegranych realu a nie wygranych. a tutaj fakty sa takie ze tak real jak i druzyny przeciwne atletico/barcelona mogly strzelic duzo bramek. ostatecznie wy strzelaliscie ta jedna bramke wiecej ale faktycznie mecze byly dosc wyrownane.


@messi666

zgadzam sie z toba w 100% i w jednym i w drugim. w GD rozne rzeczy moga sie zdazyc a ostatecznie ci z punktami sa na gorze. wszystko prawda. ja jednak odnioslem sie do komentarza indyczki gdzie stwierdzila ze real nic nie UGRYWA z wielkimi jakby to byla regula. npisalem to co napisalem zeby pokazac ze oczywiscie real okazywal sie gorszy i gratulacje wam jak i atletico za wygranie meczow, jednak te roznice nie byly az tak bardzo widoczne zeby uwazac ze przegrywanie realu to regula i tak bedzie i w finale pucharu. nic wiecej swoim postem nie chcialem osiagnac

0

przeciez sam to stwierdzilem. puchar krola potraktowalem ulgowo...

mimo to pmietasz tylko o rykoszetach realu w pierwszym meczu pucharu krola. przypomne ze w tym meczu real mial 20 strzalow podczas gdy atletico tylko 8. jak sie maja tutaj strzaly celne?? 9 do 3, podania?? celnosc 90% dla realu i niecale 70% dla atletico. nie miej zludzen. jak w pierwszym meczu w lidze atleti bylo o wiele lepsze od realu tak w pierwszym meczu CdR to real byl o wiele lepszy. pech atletico jest taki ze real szczesliwie strzelal gole i skonczylo sie 3:0 a atletico z brakiem szczescia wyciagnelo 1:0.a mowiac o braku zawodnikow u atleti. w pierwszym meczu w CdR kogos chyba tez atleti brakowalo. mimo to wczoraj na boisku nie bylo costy i ardy thurana a atleti i tak gralo genialnie


@messi666
czy ja mowie o punktach czy roznicy w grze?? oczywiscie ze punkty slabo wygladaja. pod tym wzgledem barcelona i atletico rozjechalo real totalnie. ja jednak patrze an to w ten sposob ze wlasciwie wszystkie mecze miedzy tymi druzynami byly rowne. kazdy mogl pokonac kazdego. ani jeden wynik nie jest o wiele lepszy dla ktorejs z druzyn. a co za tym idzie?? nie badzcie tak bardzo pewni wygranej w finale pucharu krola. oczywiscie jestescie faworytami po wygranych nad realem. jednak niech was same wyniki nie zmyla. real dal sie 2 dni temu zmylic pierwszej wygranej nad borussia i co sie stalo?? ledwo awansowali do polfinalu CL. ale wracajac do finalu CdR. dodatkowa pociecha dla was to brak ronaldo. jednak kurcze sam nie wiem jak to oceniac. raz real dobrze gra bez ronaldo a raz zle. (jako dobry mecz bez ronaldo przeciwko w MIARE dobrej druzynie stawiam sociedad w san sebastian i 0:4 dla realu. przyklad tragicznego meczu bez ronaldo to wlanie ostatni mecz z borussia)

0

skoro tak to za taka sama, arogancka, osobe musisz traktowac xaviego. zreszta nie tylko jego.co do strony internetowej:jest to strona milosnikow barcelony ktorzy pracuja ciezko aby dostarczyc ludziom najswiezszych informacji o tym klubie. rownie dobrze moglo by tutaj nie byc zadnych kibicow barcelony a korzystac mogli by z niej kibice innych klubow ktorzy takze sa ciekawi co sie dzieje w innym klubie z najwyzszej polki.

0

znowu jakies domysly i gdyby to "to" by bylo "tamto". gdybys mial/a nick "worek" to nie mialbys/milabys nicku "indyczka".

uwielbiam takie stwierdzenia. a z drugiej strony gdyby real byl skuteczniejszy to w pierwszym meczu moglo byc wyzej i rownie dobrze do rewanzu nie musialo by dochodzic...

a co do tych ogorkow i silnych druzyn. z atletico przegrana, remis i 2 zwyciestwa z czego zwyciestwa w miare okzale (mimo ze w pucharze hiszpanii) przegrana 1:0 i remis 2:2. nie widac jakiejs wielkiej przewagi atletico w tych wynikach - jedynie o wiele lepsi byli w pierwszym meczu gdzie real mial wielkie szczescie ze nie przegrali o wiele wyzej niz te nieszczesne 1:0.

mecze z barcelona to 2:1 i 3:4. w pierwszym meczu - pierwsza polowa i dominowaliscie calkowicie nad wystraszonym realem. druga polowa i mecz byl wyrownany a nie raz nawet real potrafil was przycisnac. drugi mecz i do czerwonej kartki wyrownane spotkanie.

po za tym byl jedynie juventus - ktory w LM gral bardzo slabo mimo to realowi sprawil duze problemy a zawodnicy z madrytu i tak wyszli obronna reka.

po za tym jacy wielcy byli?? jedynie atletico RAZ zdominowalo real w calaym meczu. pozostale mecze z "wielkimi" real gra raczej na rowni (z wiekszym szczesciem przeciwnika niestety) lub wyszedl zwyciesko w pucharze krola.


i tyle o micie na temat tak tragicznej gry realu z "wielkimi". szczescie bylo za kazdym razem po stronie przeciwnika a jedynie w pierwszym meczu atleti i realu, 1 polowie pierwszego meczu i czasie po czerwonej kartce ramosa w drugim meczu barcelony z realem przeciwnicy byli o wiele lepsi.

1

sam bylem takim "fachowcem" ktory przewidywal ze atletico oslabnie. w tym momencie jak nie real (moj ulubiony klub) to wlasnie atletico powinno wygrac LM bo szczerze mowiac najbardziej zasluzylo na to ze wszystkich duzyn w tej edycji CL.

oby tylko nie stalo im sie nic brzydkiego w przyszlym sezonie jak borussi w tym roku gdzie mocno wyeksplotowani zawodnicy zaczeli padac jak muchy.

0

co trzeba zaznaczyc po wczorajszym meczu?? nie mogliscie miec wiekszych nadzieji na wygranie go. nie mowie tego jako kibic druzyn z madrytu tylko jako obiektywny obserwator.

atletico grajace w tym sezonie najagresywniejszy (ale jakze cudowny ) futbol dostaje na ten mecz sedziego z anglii ktory bardzo czesto nie gwizdze. to przeciez byl wiatr na mlyn z madrytu. przeciez kazdy glupi wie ze nie barcelona nie ma zawodnikow silnych. popatrzcie na messiego, inieste, xaviego, pedro a w tym sezonie takze neymar. przeciez nie ma szans zeby ktos z tych zawodnikow przepchnal takiego gracza jak chociazby raul garcia.

do tego brakowalo wam najlepszego w tym momencie stopera oraz bramkarza.
wy chcieliscie cos wiecej osiagnac "finezyjna" gra?? wczorajszy mecz byl odpowiedzia takze na to jak barcelona poradzilaby sobiew lidze angielskiej gdzie sedziowie pozwalaja na o wiele wiecej.


podsumowujac:
-atletico zjadlo was calkowicie. nie mieliscie doslownie nic do powiedzenia

ALE:
- atletico dostalo sedziego idealnego dla ich stylu gry i w rownej mierze niepasujacego barcelonie
- brak stopera (jakze by wam sie przydala w tym meczu lepsza obrona)
- to co juz wszyscy mowia - "zacznijcie zap*******c a nie dreptac po boisku"


trzeba cos wiecej dodac??

0

a czemu po wygranych pucharach kibice barcelony pisza ze to "oni" wygrali a to mistrzostwo hiszpanii, a to lige mistrzow. przeciez to tylko i wylacznie aktualna druzyna wygrala te trofea.

powiedzial ze "my" bo nalezy teraz do "rodziny" klubu z katalonii. proste

2

a ja zycze wszystkim zeby dzisiejsze mecze byly tak emocjonujace jak wczoraj.

0

ok jest do momentu gdy jakosc boiska miesci sie w przepisach uefy.

jesli tak jest nic do tego barcelonie czy trawa jest mokra, sucha, dluga czy krotka. wolnosc tomku w swoim domku

0

przeciez ja sobie dobrze z tego zdaje sprawe.

tyle ze przyjezdzasz do kogos i grasz na tym na czym ci gospodarz kaze a nie jak po meczu z valladolid ze "nie moglismy wymienic 3 podan na tym boisku".

inna historia jesli rzeczywiscie trawa byla za wysoka i niezgodna z wymaganiami uefy

0

i tutaj pytanie kto jest tak naprawde lepszy.

ksiezniczki ktorym przeszkadza najmniejszy detal czy ci ktorzy zagraja wszedzie :)

1

schowalem sie?? jak pisalem wtedy tak i teraz.

dalej twierdze ze te 2 druzyny sa na rowni. czemu?? bo poki co obie walcza o LM, puchar hiszpanii i mistrzostwo.

to ze real nie wygral z barcelona nic nie znaczy. macie ten prestiz w tym roku. nic wiecej. gdyby w ten sposob mierzyc 2 druzyny to valladolid jest lepszy od was bo z wami wygral. czy tak jest w rzeczywistosci??

ogolnie stawiam real z barcelon na rowni. wam sie zle gra z jednymi druzynami, realowi z innymi. najlepszy przyklad sociedad.


a co do przechwalek przed GD. kibice realu przechwalali sie ze wygraja z wami wysoko, wy przechwalaliscie sie ze skarcicie ostro real. jak mecz pokazal obie druzyny maja zalosna obrone i gdy ktos ma mocny atak potrafi i jedna i druga ekipe mocno skarcic. wynik 3:4 mowi sam za siebie. nie uwazasz???

0

nie twierdze ze karny byl dla realu. nie twierdze tez ze ramos nie powinien dostac czerwonej kartki.

twierdze tylko ze do momentu czerwonej kartki real byl conajmniej n rowni z barcelona. wcale nie byliscie lepsi. dopiero w grze 11 na 10 wyrznie graliscie lepiej od realu. i tyle z przechwalek tego drugiego kolegi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?