kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pepe czerwona za? pepe podszedl a fabregas odpowiedzial. zreszta sam przebiegajac szturchnal pepe'go.
jak czerwona to dla obu :)
a co do meczu to idealnie idzie tak jak przewidywalem od poczatku. real gra dobrze, barcelona gra dobrze i gra na remis poki co. w tym momencie nie liczy sie juz dla mnie wynik o ile mecz do konca bedzie tak szybki jak do tej pory
0
a tak naprawde to po co ten postulat?? chcesz ogladac mecz to ogladasz i nie zagladasz tutaj. nie wiem gdzie masz problem
0
dziwne bo kurcze na orlowskiego szly petycje do canal + zeby nie komentowal meczow realu. zwykle jest bardzo prokatalonski. frankowski sam stwierdzil ze jeszcze niedawno za najlepszego zawodnika mial messiego. w tym roku jednak ronaldo - w koncu wygral zlota pilke, hmm?? tej kobity w ogole nie znam i podejrzewam ze przygotowala sie ze wszystkiego.
laboga i dudek promadryccy - tutaj fakt
0
transfermarkt wycenia tez na podstawie wartosci reklamowej, tak?? jesli tak to iniesta moze byc nisko.
0
styl barcy jest taki ze real nie powacha pilki - fajnie tylko nie da sie utrzymac przeciwko takiej druzynie pilki przez caly mecz. zagrajcie najlepiej pilka jak potraficie a i tak kilka razy real bedzie mogl wyprowadzic kontre.
z drugiej strony jesli real zagra na wysokim poziomie i dostanie ta pilke kilka razy to badz pewny ze bramki wpadna :)
takze wy strzelacie dzieki posiadaniu, real dzieki kilku waszym stratom i kontrom i mecz dalej jest na remis (pod warunkiem ze obie druzyny zagraja na 100%)
0
jesli barcelona wyjdzie na swoim poziomie a real nie to barcelona wygra bez problemu.
jesli real wyjdzie na swoim poziomie a barca nie to real wygra bez problemu
jesli i real i barca zagraja na swoim poziomie to bedzie to jeden z najrowniejszych meczow w tym sezonie w europie (wplyw wlasnego boiska zlewam w tym momencie bo coraz czesciej nie ma on znaczenia)
takze kolego nie niweluj czynnika jakim jest forma realu. bo az tak genialni juz nie jestescie jak za pepa.
0
real na cala tamta runde przespal. wiele meczow wygral tylko dzieki szczesciu - nie raz beznadziejnemu. jkos to przetrwal podczas gdy barcelona grala wtedy po prostu dobrze. nie wmowicie mi jednak ze w tym momencie barcelona jest lepsza (obie druzyny stawiam wlasciwie na rowni bo tego typu mecze moga wiele zmienic) bo od poczatku tego roku straciliscie cala przewage nad realem a do tego teraz sami tracicie do lidera 4 punkty. i dwumecz z city tego nie zmienil. na papierze to real podchodzi do tego meczu jako faworyt i chociaz z tego powodu nalezy sie jakis poziom szacunku dla nich.
0
ok. powiem tak.
obawiam sie meczu z barcelona bo to jasne ze to jedna z lepszych ekip w europie i nawet nie zdziwie ie jesli real przegra. i to jest normalne podejscie kibica w tym momencie.
wasze podejscie ejst takie ze "jestesmy najlepsiejsi n swiecie bo pep nas tego nauczyl. i zmiazdzymy wszystkich po 20 do 0 a real nawet 30 do 0 bo przeciez kilka lat temu byla manita". kazdy z was w taki wlasnie spsob sie wyraza i to jest denerwujace. a mowic jeszcze ze barcelona jest w tym momencie o wiele lepsza od realu jest juz w ogole smieszne. wyniki w tym roku tego nie potwierdzaja. mielsicie wielka przewage w rundzie jesiennej ktora rozpie********e w drobny mak z wlasnej winy.
a co do argumentow to jesli myslisz ze city zagralo na swoim poziomie - no to przykro mi. obejrzalem troche meczow PL a w tym kilka meczow city i uwaga, zagrali o wiele lepiej w kazdym z nich. zaangzowaniem i parcienm na bramke przeciwnika. czy im przeciwnik na to pozwalal czy tez nie (jak wy) oni zupelnie inaczej probowali grac. z wami sie zamkneli w sobie i taka jest prawda. nie wiem gdzie tutaj ma byc jakis inny argument. mam szukac po youtube filmikow gdzie silva czy milner staje na srodku boiska z pilka i nie ma komu podac do przodu tylko zagrywa do tylu dajac tym samym czas barcvelonie na ustawienie sie?? takich akcji kojarze kilkanascie. ty nie??
0
"No ww wymienionych porażkach przynajmniej sędzia nie przyszedł nam z ratunkiem i mogliśmy przegrać z honorem a nie wygrać/zremisować jak sprzedajne łajzy. Ogólnie Barca w tym sezonie prezentuje się lepiej od realu, ma za sobą potyczki z City, które obecnie gra wspaniałą piłkę, jedno zwycięstwo z realem czy remisy z Atleti, które było w najlepszej formie a już bankowo jest w tym roku drużyną lepszą od realu.
W Barcie są odpowiednie warunki i narzędzia do doprowadzenia madrytu o spazmy, i zgrzytanie zębów, ba uważam nawet, że możemy powtórzyć 2:6"
jesli to jest twoja argumentcja a nie rzucanie miesem to skonczylismy chyba inne szkoly.
na tym zakoncze z toba rozmowe bo nie chce dostac kolejnego bana ^^
pozdrawiam ;>
0
no i jutro pewnie wygra lepszy. zobaczymy kto to jest.
niby barcelona nie przegrala w tym sezonie z nikim dobrym. tez sie zgodze. oceniam porazki barcelony?? nie. stwierdzilem tylko fakt ze z kilkoma MOCNO SOLIDNYMI druzynami nie podolaliscie. ja wspomnialem o atlethicu, atletico i valencii a ty o valladolid gdzie to byl wypadek przy pracy.
jestem tez pewny ze real nie wyjdzie na bernabeu tak cofniety jak na camp nou (zreszta city to samo robilo. 10 minut a potem trzymali sie tylko swojej polowy).
zauwaz ze nie porownuje realu i barcelony w kontekscie kto jest lepszy. irytuje mnie jednak fakt ze wiekszosc was twierdzi ze barcelona zjedzie real bez problemu bo juz raz real dostal + wielkie city odpadlo.
po tylu latach "pieknej gry" (pieknej w nawiasie bo mi sie ona nie podoba. juz tak mam ze wole szybsza gre a nie klepanie - kwestia gustu wiec tez nie oceniam) zmieniacie (wy - kibice barcelony) swoj osad na temat meczu. i to wedlug mnie lekki strach. bo wygralismy, bo wynik do przodu. do tej pory kreciliscie nosem jak wygraliscie ale w slabym stylu. nagle wygrywacie i jest wielkie swieto - i dobrze bo trzeba wlasna druzyne wspierac nawet po gorszej grze.
jednoczesnie jednak wypieracie mysl o tym ze przeciwnik nie zagral tak jak potrafi. to juz was nie interesuje. a to juz jest problem bo zaczynacie bujac zbyt wysoko w oblokach. nikt wam nie moze odmowic umiejetnosci jednak nie myslcie ze jestescie w az tak super cudownej formie. jesli wygracie jutro na bernabeu conajmniej 0:3 to mozecie powiedziec ze jestescie faworytami do wszystkiego (po za LM gdzie jest bayern i wedlug mnie to glowny faworyt). do jutrzejszego dnia jednak troche wiecej pory bo wcale tak super wam jednak nie idzie jak to widzicie.
@Stopa
z toba rozmawiac nie bede bo to juz jest ponizej pewnego poziomu :)
0
ograliscie ral w pierwszej polowie. przez grzecznosc nie wspominialem o tym meczu.
real mzoe nie byl na tyle silny zeby was wygrac ale wy napewno nie byliscie tacy silni zeby wygracz realem. carlo ob***l sie w pierwszej polowie i w drugiej mielsicie juz nie lada problemy z realem - i to na wlasnym stadionie.
co do city. przeciez napisalem ze tez dzieki wam zniszczyliscie ich totalnie. nie dawaliscie im wlasciwie czasu na nic. nie mniej jednak kilka razy widac bylo ze city moze was skontrowac na sytuacje 100%-owa. jak to sie konczylo?? jeden zawodnik city wychodzi z pilka na wasza polowe a reszta truchtala zamiast pojsc z kontra. i tak bylo w obu meczach. takze wygrajcie z druzyna ktora stawia sie wam od poczatku do konca i jest mniej wiecej na podobnym poziomie umiejetnosci a dopiero potem mowcie jak wy to wszystkich niszczycie.
bo dwumecz dwumeczowi nie rowny, tak samo z pojedynczymi meczami. juz pokazaliscie ze w rundzie wiosennej potraficie zagrac kupe mecz. kto wie czy sie to nie zdarzy juz w ta niedziele lub tez w dwumeczu z atletico.
jak ja nie lubie sztucznie dmuchanego balonika... bo pokonalismy city.... mocne city, czolowka PL - to fakt i trzeba was przyklasnac ze ich tak stalmsiliscie.
zauwazcie jednak do cho***y jasnej tez to ze to nie to pewne siebie city co w swojej lidze. wyszli cofnieci i o wiele mniej zaangazowani w atak niz zwykle...
0
z drugiej strony z athleti przegraliscie, z osasuna (tak jak real) zremisowaliscie, z atletico nie wygraliscie ani razu, z valencia u siebie dostaliscie i dopiero jeden dobry dwumecz to wlasnie city - ktore (takze dzieki wam, ale i dzieki taktyce) nie okazalo sie takie mocne.
takze tez nie widze jakichs wielkich plusow na wasza korzysc zebyscie sprawili ze "bedzie placz w madrycie i zgrzytanie zebami"
0
raczej nie. albo bayern albo barcelona musialy by grac ostro pressingiem. a obie druzyny potrafia to robic. w takim wypadku bramek moglo by byc malo, jednak walka w srodku pola byla by genialna.
0
no jesli psg przejdzie ten dwumecz to tylko dzieki indywidualnosciom. mimo to mam sentyment do mourinho wiec stawiam mocno na chelsea.
0
psg zamienilbym jednak na chelsea. moze i psg jest spektakularne w ofensywie i na obronie maja thiagio silve, mimo to chelsea o wiele lepiej broni i w ataku tez ma kim ukluc
0
w tym momencie to druzyny mozesz porownac tylko i wylacznie na papierze. a w tym wypadku jest to borussia (bo wiadomo kto nie zagra w pierwszym meczu i jaki u nich problem z kontuzjami. gdyby nie to bylaby mocniejsza od atleti a byc moze takze psg), atletico, psg, united, chelsea, i bayern, barcelona i real na rowni.
jesli chodzi o aktualna forme to atletico jest mocne. jednak nie raz juz pokazala fza pucharowa LM ze aktualna forma jest niczym bo nie raz slabsi sprawiali niespodzianki.
0
lub real chelsea, bayern i atletico/barcelona :)
0
hah barcelona wylosowala teoretycznie druga najslbsza druzyne w tej stawce wiec figo mialby pamietac o tym ze kiedys dla was gral?? :)
tak mnie smiesza wasze komentarze ze ZNOWU fartownie real. wy za to trafiliscie na murowanego faworyta :)
0
no i iniesta ma 100% racji ze real z latwoscia nie wygra - jesli w ogole wygra. mecz bedzie napewno zaciety z obu stron
0
tak, ja bylem w grupie C i sie do tego przyznaje. tak samo jasno zreszta mowilem ze carlo obs**l sie na camp nou w pierwszym meczu z barcelona :)
wiec o co ci chodzi ;>
0
to raczej bale szuka ronaldo. w druga strone tak tego nie widze. co mnie w krystynie wnerwia ciagle?? to parcie na bramke gdzie nie widzi nic do okola. jak siadzie mecz to i 3 bramy sieknie. jak nie to mluci nad,obok bramka lub w bramkarza i nic z tego nie ma. nie jeden mecz juz tak schrzanil. na dluzsza mete jesli gareth by gral podaniami jak do tej pory to ronaldo z checia bym sie pozbyl w najblizszych 2 latach
0
edit. odpowiedz do @goryl-16
akurat transfer neymara mogl byc kopalnia zlota dla barcelony.
jedak (znajac polityke tworzenia umow klubu katalonskiego) barcelona pewnie schrzanila sprawe calkowicie oddajac neymarowi 100% praw do wizerunku. gdyby jakis % z reklam poszlo do barcelony to transfer splacil by sie w bardzo krotkim czasie. w koncu to bodajze top3 medialnych pilkarzy.
tak wiec w ten sposob barcelona mogla zaryzykowac kupno pilkarza z brazylii za duza kase. pilkarsko moze wypali a moze nie ale finansowo napewno barca zle by na tym nie wyszla. gra warta swieczki...
0
wiec zwracam honor!!!! z niechecia ale jednak. nie widzialem wczorajszego przegladu prasy i widac pospieszylem sie z osądem ;<
0
a widac cos o tym w madryckiej prasie?
0
no pokazali kto zaczyna wojne :) poki co w madryckiej prasie spokoj :)
0
wasza passa trwala kilka lat ;P nie badzcie zachlanni ^^
0
szczerze?? licze na obrone i szybkie kontry. ale obrona nie na wlasnej polowie tylko jak za mourinho. cisniecie barcelony juz w ich obronie
0
sprobowac zawsze mozna. np mourinho hamowal di marie, a carlo cala jego energie skierowal w destrukcje akcji przeciwnika. i w realu to wyszlo genialnie. w barcelonie tez moglo by zadzialac.
0
nie mowie ze przez to ze ronaldo strzela duzo w LM w tym sezonie to zaraz napyka goli barcelonie, czy tez w ogole real wygra z barcelona.
natomiast pisanie ze "gdybysmy my grali z ogorkami i messi gralby w kazdym meczu???"... no to co?? juz tak mial i strzelil te 14 goli i ani gola wiecej... w tym momencie szukam obiektywizmu. w zadnym wypadku nie odnosze sie do tego ze real jest lepszy od kogos tam - w tym wypadku barcelony (chociaz mam nadzieje ze jednak dostaniecie do realu ;P w koncu im kibicuje ^^)
0
sezon 2011/2012 i messi bije rekord bramkowy w lm osiagajac 14 bramek. gracie z bate borysow, vitoria pilzno, leverkusen - istne potegi. po za tym chelsea gdzie messi nic nie strzela, dwumecz z milanem gdzie strzela az 2 bramki ale tylko z karnych.
wtedy sie cieszyliscie niemilosiernie i nie zwrociliscie uwagi na to z kim gracie, hmm?? nagle wam przeszkadza ze ronaldo strzela gola za golem "potedze" schalke :)
edit. a bylbym zapomnial. w grupie dwumecz z milanem i messi tez tylko1 gol z karniaka strzela milanowi.