kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko teraz pytanie. gdzie atletico bylo 2 lata temu?? to simeone stworzyl ta druzyne. to ze teraz dostalby ja emery nie znaczyloby ze atletico dalej graloby tak dobrze.
z drugiej strony sevilla czy valencia to slabe ekipy?? przeciez jeszcze tak nie dawno valencia (jeszcze za emerego) byla mocna ekipa w hiszpanii. sevilla moze najlepsze czasy ma za soba ale to dalej bardzo dobra ekipa. z takim skladem emery moglby osiagnac wiecej.
pytanie tylko czy naprawde jest takim super trenerem?
0
twoim tokiem rozumowania:
"visca el gowniarze" dalej chca czerpac korzysci z bycia jedna z dwoch najbogatszych klubow w hiszpanii gdzie sedziowie najczesciej pod obie ekipy sedziuja.
przez tego typu sedziowanie tracicie i wy i my. wygrane sa ale co z tego skoro duzo meczow to jedna wielka farsa. a jesli do realu dolaczyly by sie inne ekipy to watpie zeby perez zdzialal cos tylko dla realu.
takze szukaj dziury w calym. twoja zawisc nie zna granic...
0
niech inne kluby, w tym barcelona, ida rmie w ramie z realem aby zbojkotowac komitet sedziowski w hiszpanii. podobno na jednym z zebran perez przedstawil plan nacisku na sedziow i pewnie tylko poparcia wsrod innych klubow brak.
przydaloby sie przyworcic swietnosc lidze hiszpanskiej bo przez sedziow pol europy smieje sie z tej ligi.
0
ale przeciez to jest logiczne i madre rozwiazanie. to tylko barcelona nie potrafi grac inaczej jak trzymac pilke a potem nazekac ze ktos tam postawil "autobus" i nie dalo sie nic zrobic. zdaje sobie sprawe ze takie akcje zdarzaja sie dosc rzadko ze barcelona nie potrafi kogos przejsc. ale sie zdarzaja i trzeba umiec na to zaregowac.
bo najdurniejsze tlumczenie na wlasna nieudolnosc to czyjs "autobus"
0
racja. to czesc gry. ale tych bledow jest za duzo. i o ile nie mam pretensji do barcelony za strzelenie gola w ten sposob, o tyle mam pretensje do komitetu sedziowskiego za niekaranie sedziow za tego typu bledy. przez to rodza sie tylko nowe bledy bo sedziowie czuja sie bezkarni
0
nie rob obory.
0
dzialam na linku do kanalu eurosport1. na wybranym knale z listy wybralem canal+. takze nie bede ryzykowal ponownego wyboru kanalu skoro mowisz ze ty go w ogole nie widzisz
0
a korzystam z weeb.tv. tyle ze od jakisgos czasu na canal+ sport na weebie dzwiek jest przesuniety o kilka sekund w stosunku do obrazu...
0
kurcze a mowilo sie ze fernandinho jednak zdazy. barcelona ma bardzo ultwione zadanie w tym momencie. ogldalem ostatnio mecz city - chelsea gdzie podpieczni mourinho zniszvzyli gospodarzy totalnie. widac bylo golym okiem ze bez fernandinho city sobie nie radzi w srodku pola z lepsza druzyna.
0
a my mamy w ogole jakichs obroncow?? jedynie piszczek i wawrzyniak cos graja (jesli juz graja). reszta wola o pomste do nieba
0
0
jak zrobil blad to psikus. ale jak dla mnie uzyl zgrabnego polaczenia nazw bo i athletico i athletic walczyly wczoraj i nie odpuszczaly zadnej pilki
0
co mnie tylko strasznie irytuje po obejrzeniu powtorek tego filmiku?? polowa druzyny realu i athleticu powinna dostac czerwona kartke. jak ja nie nawidze takiego podchodzenia do sedziego i pyskowania. to tragedia we wspolczesnej pilce
0
athletic na swoim stadionie rzadzi wiec to jakas duza niespodzianka ze real nie wygral?? natomiast punkt i tak do barcelony nadrobil i teraz sprawa jest otwarta dzieki rewanzowi na bernabeu. takze tak bardzo zadowoleni nie powinniscie byc :)
0
gwiazdorzyc to zaczal obronca ktory popchnal ronaldo pierwszy ;) sam osobiscie dalbym mu w ryj a nie tylko odepchnal go. mimo to ronaldo - zawodnik z takim doswiadczeniem - nie powinien ulec emocjom. chociaz fakt ze sedzia miejscami przegial (zolta dla xabiego sprawiedliwa i potem mogl poprawic druga ale dla athleticu nie bylo nic - w tym zolta/czerwona za ewidentne wywalenie ronaldo gdy ten wychodzil na sam na sam - benzema juz chcial tam podawac...)
0
bilbao jest silne, tym bardziej ze gra u siebie. mam nadzieje ze real wygra ale nie obedzie sie bez wielkiego szczescia.
z kolei atletico powinno przejechac sie po sociedad. niby sociedad jest na 6 miejscu ale dosc sporo bramek traci. tym bardziej ze atletico gra u siebie.
takze z dzisiejszych meczow to mozecie miec w sumie (TEORETYCZNIE!!!!) nadzieje na przegrana realu. teoretycznie z przymrozeniem oka bo wczoraj valencia teoretycznie powinna skonczyc z 5 golami w swojej siatce
0
realowi nie szlo na poczatku sezonu. kazdy kolejny mecz to byla katorga. mam nadzieje ze jednak juz takiej duzej zadyszki nie zlapia jak bylo w rundzie jesiennej.
0
messi robi to czego nie powinien - gra na sile.
nie idzie gra?? niech odpusci i poda komus innemu. za duzo probuje samemu. wczoraj z kazda kolejna minuta gral gorzej. frustracja go dopadla. raz sie nie udalo to probowal drugi, za drugim jeszcze gorzej szlo. byl moment gdy ladowal sie kilka razy w 3 obroncow valencii. tylko po co?
kazdego czeka spadek formy. on ze swoim poki co nie potrafi sie pogodzic (spadek formy + kazdy wie jak on gra)
0
trzeba bylo zglaszac sie po to ponad 10 lat temu gdy transfer byl przeprowadzany. chyba macie na tyle inteligentnych prawnikow zeby takie niescislosci zauwazyc i cos z nimi zrobic. jesli nic z tym nie zdzialaliscie tz ze wszystko ostatecznie musialo byc przeprowadzone bez zadnych niescislosci
0
jak patrze na gre neymara to rzeczywiscie zaluje ze nie przeszedl do realu. ale takie zycie. ronaldinho tez kiedys wybral barcelone, inni zawodnicy real. albo wogole wypinaja sie na te 2 kluby i ida gdzie indziej.
nie rozumiem ino jednego. czemu farciarze?
0
poki co maja o czym pisac to beda to robic. na barcelonie zaczeli wieszac psy dosc niedawno to nie jestescie do tego przyzwyczajeni. w sumie nie dziwie sie.
pisac beda do samego momentu publikacji wynikow rozprawy. do tego czasu bedzie o tym pelno artykulow, nic nie poradzicie.
0
to nie malpa tylko twoje owlosione plecy ;)
0
chyba sobie jaja robisz ^^
0
masz racje. tylko w tym momencie katalonskie radio tez jest zacofane bo wczoraj zostal przeprowadziny ten wywiad. nie bylo tez wczesniej informacji o lapowce. w tym wywiadzie to wyszlo (jesli to prawda bo poki co tylko spekulacje).
0
ostatnimi czasy no katalonskie mundo deportivo dawalo notki na temat problemu z neymarem ale jednoczesnie dawali o wiele wiekszy artykul z oczernieniem realu. na barcelone jest tak wielki nacisk w tym momencie ze wasza prasa nie chce juz widac dokladac. wykorzystuje to jednak prasa madrycka czemu nie powinienes sie dziwic. w koncu miedzy madrytem a barcelona od zawsze byly spiecia - takze w mediach.
0
a katalonskie radio - i jednak nie takie jasne
0
zrodlo as podal informacje z radia La Xarxa ktore jest radiem katalonskim ;) a DIS nie ma najmniejszego powiazania z madrytem
czytac nie potrafisz, rzucasz oskarzenia na madryt bez zadnej podstawy, jestes smieszny, itp itd (epitetow dorzuc sobie wiecej sam :))
0
chyba masz racje. ostatnio robi to za czesto. poki co czysto trafil tylko raz. szkoda ze nie trafil tego.
mimo to ibry nie dogoni. nie ma w tym momencie na swiecie zawodnika ktory w tak dziwny sposob tak czesto strzelalby gole.
0
wzajemnie ;)
0
ja bym na to inaczej wtedy patrzyl - tutaj masz 100% racji. tylko ze ja teraz patrze z perspektywy rzadu ktory m utrzymac aktualny porzadek.