kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma to jak mowic ze klub jest najlepszy w XXI wieku podczas gdy mamy dopiero koncowke 2013 roku ^^
0
czyli messi byl lepszy w pierwszej polowie tego roku, czyli rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. sami mowicie ze to ngroda za caly rok. a jaka dupa messi mialby dostac ta nagrode skoro w tym sezonie nie jest juz taki dobry (mimo strzelonych bramek) + ma sporo przerwy. chociazby ribery go minal - w tamtym sezonie indywidualnie byc mzoe byc troche slabszy od messiego ale za to w tym sezonie gral od niego dluzej (dostal kontuzji ale dlugo po messim).
bardzo mozliwe ze w tym sezonie sa od messiego lepsi tylko dlatego ze ma kontuzje. jednak MA TA KONTUZJE ktora ciagnie sie dosc dlugo wiec jakim prawem ma dostac nagrode?? chyba za nazwisko...
i tak uwazam ze ranking ZP w tym roku to:
1. ribery
2. ronaldo
3. messi (jesli juz ma sie znalesc w top 3)
0
to juz brzydko pachnie desperacja z twojej strony :)
0
wlasnie chcialem na to zwrocic uwage.
jak to od dawna mowie, latwo sie krytykuje innych gdy samemu sie wygrywa. nagle drugi mecz przegrany z rzedu i wina sedziego...
ale co tam. gowniarstwo i tak powie ze jest inaczej zamiast przyznac ze barcelona to tylko klub skladajacy sie z normalnych ludzi :)
0
ich stadion to moga robic co chca *_*
wam nigdy nie pasuje ^^ albo trawa za dluga, albo za krotka, albo za mokra, albo za sucha, albo wogole kartoflowisko...
0
pewnie ze tak. a czemu?? chelsea pokazala to barcelonie. nie krytykuje barcelony itp itd. po prostu to byl idealny przyklad. wielkie emocje, zwrot akcji. no czego chciec wiecej? chelsea bronila sie na camp nou przez clay mecz. juz nawet stoperzy barcelony stali pod polem karnym chelsea i co?? ci wychodza z kontra i przechodza w LM dalej.
o takie wlasnie emocje mi chodzi. mozna grac padake caly mecz. ale warto czekac na takie momenty wlasnie.
0
hah zapomnialem ze na tej stronie od czasow pepa liczy sie tylko i wylacznie jeden, jedyny, szluszny i najpiekniejszy styl.
a kto wczesniej slyszal o cruyff'ie?? podejrzewam ze mozna policzyc te osoby na palcach 1 reki :)
0
tak, a potem biadolic jak kibice arsenalu przez x lat gdzie ich druzyna cudnie grala a w najwazniejszych momentach brakowalo wyrachowania. podobnie tez xavi gdy odpadliscie z bayernem. "mielismy wiecej pilki, duzo rozgrywlismy, gralismy dobrze". fajnie tylko co z tego skoro bayern wladowal w dwumeczu 7 bramek.
tak btw. latwo sie takie glupoty gada gdy twoja ulubiona druzyna gra ladnie i do tego wygrywa. nie zawsze tak jednak bylo i przede wszystkim nie zawsze tak bedzie. ciekawe co wtedy powiesz.
0
mi np ompponuje to ze barcelona potrafi tak dlugo utrzymac pilke przy sobie. natomiast mecz nie raz wtedy staje sie nudny i bez emocji bo wiadomo co sie stanie.
podoba mi sie tez heroiczna obrona wlasnej bramki. nabiera to dodatkowego smaczku bo jedna glupia kontra moze zmienic oblicze meczu. oczywiscie takie rzeczy sa mozliwe przede wszystkim wtedy gdy kazda z druzyn ma jako takie posiadanie pilki.
takze sa rozne gusta i przykladowo dla mnie chelsea gra dobry, twardy futbol.
0
nie mam pojecia kto wymyslil zwrot "antyfutbol". jedyne co mi przychodzi na mysli to jakis cymbal.
taktyka jak taktyka. komus nie pasuje to niech nie oglada. ntomiast nazywanie innych stylow gry "antyfutbolem" to prostactwo i glupota.
0
moze troche zawisc ale bardziej z tego powodu ze zeby osiagnac sukces nie trzeba nic specjalnego soba prezentowac. wystarczy doslownie "gowno" ktore jest na topie. on sie wybil syfiasta muzyka na nastolatkach a teraz szaleje. podobnie zeszmacona miley cyrus. z fajnej, ladnej dziewczyny stala sie brzydka, prawie, dziw**.
a czyja to glownie wina?? mediow. oni to gown sprzedaja i wybijaja takie cos na wyzyny sukcesu.
0
nie chce porownywac klasy jednego i drugiego ale tez podales zly przyklad. o ile nie zgadzam sie z ludzmi szydzacymi z neymara o tyle nie bede sie zgadzal tez z toba. czemu?? bo bale wtedy zagral w sumie 1-2 mecz od pierwszej minuty w realu. zagral bo tak... w nowej taktyce itp itd.
0
dobrze ze wy macie same gole z cudownych akcji :)
0
z drugiej strony podoba mi sie tez podejscie ibry. "nie potrzebuje jakiejs nagrody zeby wiedziec ze jestem najlepszy". facet ma wielkie cojones i tyle. szczery az do bolu ;) a nie trzeba byc zawca pilki zeby wiedziec ze ibra w ostatnich latach jest w czolowce najlepszych pilkarzy swiata.
goldmetaxa
a ty myslisz ze inni pilkarze nie korzystaja ze specjalistow od wizerunku?? myslisz ze pan X pojdzie do dzieci i da sobie z nimi zrobic fotki bo tak?? jak naiwnym trzeba byc... nie ma gracza ktory bylby nieskazitelny i ktory robilby takie rzeczy tylko i wylacznie z wlasnej woli.
i to z prostej przyczyny. to menadzerowie przychodza z ofertami i mowia ze tak trzeba....
0
bo messi napewno jest cudownym, grzecznym i nieskazitelnym dzieckiem fc barcelony ;)
(bez spiny dla normalnych kibicow. to tylko przyklad podany dla kontrastu)
0
spoko. nie zwracam uwagi na +/- na tej stronie. nie ma po co bo niektore wrazliwe osobniki maja problemy ze swoimi myszkami. klikaja gdzie popadnie i potem nagle robi sie brzydka ocena.
inna historia jedli robia to specjalnie. tym bardziej to smutne ze maja na tyle male cojones zeby podac jakis argument dla swojej oceny. ale co poradzic :)
0
dlatego im kibicuje. praktycznie w kazdym meczu cos sie dzieje, jest emocjonujaco. real gra zalosnie? spoko, przeciwnik cisnie, real wydaje sie faworytem? dostaje czertwona i robi sie neiciekawie jak dzisiaj. mimo to zadziwia wygrywajac okazalym wynikiem.
0
dobra...
Bale kosztowal 91 baniek + podatek
Ronaldo kosztowal 94-96 baniek + podatek
podsumowujac. ronaldo jest drozszy
0
przeciez real tak gra od zawsze. odkad pamietam real nigdy nie potrafil utrzymac srodka pola dluzej niz przez 1 mecz z rzedu. taka juz filozofia klubu. niech sobie przeciwnik gra a real ma strzelac gole.
niestety w ostatnich latach nie do konca to dzialalo. raz przez brak szczescia, innym razem bo przeciwnik bardzo dobrze sie bronil.
0
szpaku od dawien dawna byl za barcelona.
0
nie bol tylko swedzenie... kurka umylbym ją ale jeszcze kawalek do swiat ;
0
podobnie jak "Kartkę daj!" ;)
a tak btw. filmiki stworzone jak dla minie przede wszystkim dla fanu, ale czopki i tak je wykorzystaja *_*
0
no racja bo 3x liga mistrzow (1998, 2000, 2002) to pomoc franco *_* olalalala co za voodoo
0
zamiast nich byli:
pinto - ktory ratowal wam dupe
puyol - wasz naturalny kapitan i wieloletni filar obrony.
pedro - przeciez wczesniej to on byl w pierwszym skladzie a nie alexis. ogranie wiec ma. do tego posiada "katalonskie geny". czego chciec wiecej....
song - baaaaaardzo mocny rezerwowy. przyszedl z ligi angielskiej. nie raz chcieliscie zeby gral bo przeciez jest genialny.
takze podsumowujac jednego czego wam braklo: boczni obroncy. z braku laku gral tam puyol i montoya. ale po co ewam obroncy skoro macie tylu napastnikow... ciagle uwazacie ze nie trzeba kupowac nikogo na obrone. a nagle okazuje sie ze 2 kontuzje i musza grac tam stoperzy albo slabe rezerwy typu montoya. no bo bartra wypalil (STOPER!!!) to juz innych nie trzeba. zalata sie "cudowna szkolka".
dlatego uwazam ze te "mocne rezerwy" to ostra przesada. i dlatego tez uwazam ze mozna do nich zaliczyc przede wszystkim pinto i montoye. reszta w pierwszej polowie to zart.
a druga polowa?? jak juz powiedzialem - rezerwy barceony vs 10 zawodnikow druzyny przeciwnej.
0
ilu tam rezerwowych miale do drugiej polowy?
song - ktory moze malo ograny ale na ajax powinien wystarczyc
puyol - ktory w sumie w takich meczach powinien sie ogrywac po powrocie do gry.
montoya- jedyny prawdziwy rezerwowy.
pinto - niby rezerwowy ale ponac ratowal wam dupe...
z ataku po za messim mieliscie wlasciwie kazdego.
dopiero w drugiej polowie weszly prawdziwe rezerwy. ale ajax gral w 10 wiec az tak zlej gry i tak nie powinno byc.
takze rozumiem ze barcelona byla slabsza bo mecz o pietruszke itp itd. ale nie tlumaczcie tego bo "masa rezerwowych". no bez takich cyrkow...
0
smieszne jest to ze gdybys chcial tak zrobic to bys to po prostu zrobil. ty natomiast najprosciej w swiecie popisujesz sie i pokazujesz co to ty nie jestes :)
0
pierwszy mecz chyba tez basel wygralo. wiec chyba nie takie jaja ;P
0
a to racja. zaczeli grac na calym boisku. cieszy tez gra casemiro. rozruszal srodek pola.
0
komu podziekowales??
0
spoko. rozumiemy ze to strona barcelony. tylko sami prowokujecie tego typu rozmowy. wygraliscie mecz a tu nagle piszecie o meczu realu. podobnie zreszta sie dzieje na stronie realu.