kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tk tez bylo sezon temu az atletco dostalo w lidze zdyszki. podobnie bylo 2 lata temu chyba z vlencia.
prosze cie. nie raz czytalem twoje komentarze na tej stronie i nie raz sie smialem. teraz jest to samo. w calej mojej wypowiedzi zbnalezles jakas jedyna luke do ktorej mogles sie przyczepic a i tak nie trafiles zbyt dobrze.
0
oczywiscie zgadzam sie z kibicami barcelony ze mecz skonczyl sie zalosnie. i z tego powodu mi wstyd.
mimo to nie rozumiem jak mozna besztac w taki sposob bedac kibicem druzyny, ktora przeciez dostala juz tez tak wiele od sedziow ze sie to w pale nie miesci. tak strasznie placzecie na te sytuacje a ile to juz sedzia tez wam podarowal. oczywistych sytyacji nie bede wymienial bo jest ich pelno w internecie.
troche ogarnijcie... bylo, minelo, chwile poplakaliscie i ok. rozumiem bo real to glowny przeciwnik barcelony do walki o mistrza.
ale az tak go***m sypac??
0
przypomne ze lba po golach barcelony kazdego caluje. ciekawa praktyka...
0
masz racje. wstyd mi za to w jaki sposob real wygral. ale jak wy wygraliscie z sevilla w tym sezonie?? bramka tez byla bodajze po doliczonym czasie. i to wcale nie bylo 5 sekund...
0
popelnil blad i w pierwszym faulu z ramosem i w drugim. pierwszy faul dla realu a drugi dla elche (wtedy z kartka dla ramosa bo napastnik wychodzil na czysta okazje). inaczej nie widze tych ytuacji, komentatorzy na canal+ family zreszta tez nie ;)
0
caly sezon tz pierwszy miesiac rozgrywek, tak? heh...
0
nio popatrz. ale pierwsza kartka dla ramosa byla za co? w sumie to za co byl tamten faul. ramos gra pilka a napastnik wdupia sie w niego z calym impetem...
akurat jesli chodzi o niepokazanie drugiej zoltej to dla mnie jest to wyrownanie rachunkow za wczesniejsza kartke. sedzia z ramosem nic nie wypaczyl.
0
podejrzewam ze jak sezon sie rozkreci to njlepsze druzyny wroca na dobry tor gry. wtedy juz nie bedzie kilku niespodzianek w 1 kolejce.
0
to jest jak z morata w realu. niby diament, niby w reprezentacji strzela ale jak przychodzi do meczu w realu to sie spina tak bardzo ze nic mu nie wychodzi. brak czestszych szans na gre + wielka spina z powidu oczekiwan i takie sa tego efekty.
0
nie przeginaj. rayo mocno wam sie postawilo. carlo tez chcial szybko wprowadzic do druzyny illare i bale'a w meczu meczu przeciwko "tylko" villarealowi. i jak sie to skonczylo. akurat martino dobra decyzje podjal wstawiajac do 1 skladu lepszych zawodnikow.
0
z drugiej strony jakakolwiek druzyna z BPM w LALiga po 3 kolejkach nie mialaby kim grac z powodu zbyt duzej ilosci czerwonych kartek. o trzymaniu pilki nie wspomne.
0
no tak bo napewno katalonia (przeciez to prawie osobne panstwo) nie wspiera barcelony w kazdy mozliwy sposob. od reklam po propagande. najwiekszy atut katalonii to fc barcelona i to sie nie zmieni. i nie wierze ze barcelona sama wszystko osiaga. jest cisz bo nikt brudow na wierzch nie wyciaga. a ze ktos kiedys powiedzial o 11-2 (bodajze tyle bylo) to pospulstwo podchwycilo i mowiac o tych wszystkich przekretach mowi tak naprawde o tym jednym wyniku. ooo i jeszcze o di stefano, ktory nota bene wcale nie musial siedziec w hiszpanii.
takie chrzanienie glup[ot. iecznie nietykalna, swieta, njczystsza barcelona. tylko durnie moga w takie cos wierzyc... kazdy ma swoje z uszami. trzeba byc tumanem zeby tego nie widziec.
0
tak. to bylo na osttnim walnym zgromadzeniu realu. perez odniosl sie bezposrednio do slow pique. i mozna temu wierzyc. bo bale zostal praktycznie calkowicie sfinansowany za kase ze sprzedazy zawodnikow realu. pozostali ktorzy przyszli (isco, illara, casemiro, carvajal) podejrzewam ze meiscili sie spokojnie w budzecie transferowym
0
o to chodzi ze jak, wedlug was, "por que, por que" wypowiadal sie na temat barcelony to sra*****e zarem tak bardzo ze lodowce na biegunach topnialy. teraz nagle zgrywacie swietoszkow ktorym wszystko wolno ;)
0
hehe. grunt to ignorancja ;>
0
no chelsea nie powala poki co wogole. ale faktycznie swansea dosc mocna jest. widzialem juz ich 2 mecze w tym sezonie i nprawde graja ofensywnie. nie jest to jakas toporna pilka. do tego united potrafi ciagle atakowac. stracili niewiele na jakosci po odejsciu SAFa. liverpool wzmocnil sie w taki sposob ze pbeda ostro cisnac w tym sezonie. city poki co nie zachwyca ale pele musi przyzwyczaic sie do angielskiej pilki. arsenal zawsze gra ladnie. raczej nie maja jeszcze "11" na final LM ale cwiercfinal spokojnie. a potem kto wie. bedzie zalezalo od szczescia. ciekawi mnie jeszcze jak tottenham. nie widzialem jeszcze ich meczy w tym sezonie ;
0
jak dla mnie perez powinien wszystkim przykrecic kurek. kzdy sra na real z kazdej mozliwej strony a stron a madrycka tylko przyjmuje ciosy i rz na jakis czas delikatnie komus odpowie - jak w ostatnim przemowieniu pereza. real spi na pieniadzach, ma najlepszych prawnikow to powinien sie takimi sprawami zajac. 2-3 sie uciszy to reszta sie zamknie na dobre. zaczac od pismakow. hiszpanska prasa to najgorsze scierwo na swiecie. w twoje g**** wejda byle tylko zobaczyc jak sie odzywiasz. potem umowa z barcelona o nie wypowiadaniu sie na sprawy drugiej druzyny. nie podpisza to jazda z prawnikami. to juz sie naprawde robi nudne. barcelona jedzie i jedzie i kazdy ja broni bo przeciez zwykly wywiad. real z kolei obronic sie nie ma prawa bo "tylko winny sie tlumaczy"
0
florek mogl odniesc sie do piqe w bardziej dosadny sposob. np : "gerard, nie wpie*****j sie z butami do cudzego domu. zajmij sie swoim burdelem."
0
jak to ktos juz na tej stronie napisal: przeciez on tylko odpowiedzial na pytanie mediow. barcelona moze besztac real a real nie moze sie bronci? wy to macie poczucie swojej zajebistosci ;)
0
troche wiecej bo dolicz podatki. za asiera bylo 30 baniek bo tyle wynosila klauzula, ale dolicz do tego 8 baniek podatkow.
0
mourinho tez nie raz odpowiadal tylko na pytania. a pieniliscie sie jego odpowiedziami tak bardzo ze az dziw ze nie padliscie z odwodnienia...
0
ira chyba nawet 38 kosztowal. isco chyba zartujesz ze 40... skd ci sie wzielo? ze wszystkim bylo bodajze 30 baniek.
no to 90+ baniek za garetha wyszlo praktycznie na 0 gdy podliczymy sprzedaz zawodnikow. illara i isco + casemiro okolo 76 baniek. real bez problemu tyle potrafuil wydac kasy na transfery bez w sumie jakichs nadszarpniec na budzecie. czemu tym razem mialoby byc inaczej?
0
jak narazie nikt oficjalnie nie powiedzial ze dali 100 baniek ;) to ze wiele mediow tak mowi to inna historia. pelno mediow mowilo o kwocie za ibre jaka barcelona zaplacila. ale kurcze wprawie wszyscy kibice barcelony jak jeden ze media klamia i faktycznie bylo to mniej...
0
zgadzam sie z toba w 100%. niech brcelona sobie a real sobie. na zewnatrz buziaczki itp a glebi duszy moga sie nie nawidzic. byle tylko nie dawac pozywki pismakom
0
tu nie chodzi o to czy pique ma racje czy nie tylko o to jak sie wypowiada na pewne tematy. jak juz kiedys tutaj mowilem nauczylem sie po mourinho jednego. ze w pilce noznej liczy sie "front". to jaki bajzel jest za nim nie jest istotne. wyrazaj madrze a wszystko bedzie ok. mou wylecial z realu za glupie komentarze a tutaj bezposrednie oskarzenie pique (bez dowodu) jest pomijane a wrecz wybaczane i usprawiedliwiane.
pique oczywiscie moze takie rzeczy mowic w momencie kiedy ma dowod. poki co jedynie powiedzial ze tak jest i koniec kropka. nie mowil tego jako przypuszczenie tylko fakt. to tutaj nie gra.
0
u kloppa braklo tylko piany z geby. nie mam pojecia czemu go az taki szal ogarnal ale wygladal jkby sedziego technicznego chcial zezrec...
0
hummels schodzil trzymajac sie za noge. kontuzja
0
borussia leci na canal+ sport. barcelona na nsport
0
jak kiedykolwiek na serwerach fcbarca bedzie tyle polaczen co na rm.pl to zobaczymy czy wasza strona wytrzyma ;)
0
no tak. zawsze tu wchodze jak mam problemy z wyproznieniem...
a tak na serio. na neymara nie najezdzam. nie bylem pewny czy szybko sie ogarnie w europie ale idzie mu niezle a nawet bardzo dobrze. poki co ciagle zwyzkuje z forma.
natomiast nie jezdzcie po bale'a bo rzeczywiscie mial tylko kilka treningow z druzyna. od wakacji zagral tylko chwile w reprezentacji. mial prawo zagrac zle. no i jedynie bramka i 1 sprint wyszedl mu na +. sam sie dziwilem ze carlo wystawia go do pierwszego skladu. tak samo illare. nie dosc ze obrona w oplakanym stanie jest to jeszcze 2 debiuty przeciwko druzynie ktora od poczatku sezonu grala znakomicie. no i zezrali real bez problemu...