0

tak. tylko almeria musiala tez czuc sie zmeczona po walce w pierwszej i poczatku drugiej polowy. po 2 bramce z kolei juz widac bylo ze graja bez ducha walki.

0

przypomnij sobie wasz dwumecz z LM w tamtym sezonie :)

0

no wtedy niestety moze byc kiepsko. tyle ze nie ma druzyny ktora bez swoich gwiazd wygralaby z mocnymi druzynami.

0

czepiam sie slowa "zawsze". niczego wiecej ;P te czasy tez sie skoncza :)

0

bayern w tym momencie moze zniszczyc kazdego :)

0

zawsze... :) w koncu naprawde barcelonie przypomna sie wczesniejsze czasy gdy zdazalo sie ze nawet do pierwszej "4" sie w lidze nie lapala.

0

nigdy nie mialem o sobie wysokiego mniemania :)

0

daj spokoj. nauczyl sie wstawiac serduszka do nicka. przeciez to sprawia ze jest "słitaśny" ^^

0

bo granada bardziej sie wam postawila :)

0

ja to przezywam od kilku dobrych lat gdzie prawie wszyscy komentatorzy rozplywaja sie i tryskaja na kazda mysl o barcelonie i messim. szpaku na ten przyklad potrafil przez pol meczu kadry (nie zwiazanej zadnym zawodnikiem z barcelona) mowic o barcelonie i geniuszu messiego. inni nie raz podobnie ;)

tkze raz uslyszales ze "ronaldo najlepszy" w tym roku i juz placz...

0

oczywiscie ze nie zabrania. ale fakt jest taki ze "z winy" guardioli inne druzyny boja sie was atakowac.

a przeciez sami tez nie jestescie w wysokiej formie. tak jak realowi dupe ratuje ronaldo - i CHYBA zaczyna ratowac bale, tak braki barcelony sa tuszowane przez neymara.

0

fajnie kolego Stopa i MarioVeB!.

wam w tym sezonie sedziowie tyle nie daja. fakt. tylko nie mowcie mi ze otoczka wokol barcelony stworzona przez kilka ostatnich lat wam wogole nie pomaga. barcelona potrafi krwawic, trzeba tylko sprobowac ja zranic. wiekszosc druzyn jednak zamyka sie praktycznie i jedyne co robi to obrona. fajnie sie atakuje przeciwnika gdy ten nie probuje sie odgrysc, hmm?? nie umniejszam umiejetnosci barcelony i poszczegolnych zawodnikow. jednak takie sa tez faty. oczywiscie ze pewnie wiekszosc tych meczow i tak byscie wygrali. jednak napewno nie zawsze tak efektownie. i o wiele wiecej bramek byscie stracili.


a przyklad?? carlo nabral sie na barcelone w pierwszej polowie. jak pokazala druga mozna was mocno przycisnac. inne druzyny tyle umiejetnosci nie maja, jednak wypadaloby czasami jednak zaatakowac...

0

jest pewna drobna roznica.

kibic realu nie ma za soba zawodnika ktory zdobyl zlota pilke za same rekordy indywidualne. gdy ronaldo ja zdobyl mial lige mistrzow, lige angielska

messi z kolei mial puchar krola ktory, jak wielu kibicow barcelony twierdzi, jest w sumie niczym. dostal ZL glownie za wyniki indywidualne. i wy smiecie teraz mowic ze ronaldo nie zsluguje bo strzela tylko gole nie przekladajac ich na trofea druzynowe??

odkad messi zdobywa pilki nozne to za kazdym razem zasady jej przyznania sa wedlug was inne. a to wygral bo byl najlepszy w druzynie ktiora zdobyla wszystkie trofea, a to zdobyl ZL bo pobil rekordy strzeckie, a to znowu ja mial bo tak.

widzisz ta subtelna roznice?? nie mowie ze wy nie macie racji w tym momencie - sam sie z tym zgadzam - jednak twierdzac ze messi teraz zasluguje bardziej na ZP niz ronaldo booooooo.... tak..... no to super ;)

0

w tamtym roku brcelona wygrala tylko puchar krola. ale dla was to przeciez najbardziej zalosne trofeum jakie tylko moze byc... wiec tak jakby go nie bylo.

ale przeciez messi bil rekordy bramkowe. tak fapowaliscie ze az z za ekranu bylo was slychac. no i messiemu nagle nalezala sie nagroda. nagle ronaldo zdobyl tylko krola strzelcow LM i wszedlw nowy sezon z forma strzelecka i juz ma byc oceniany w innych kategoriach?? kibic barcelony to jednak najwiekszy hipokryta jaki tylko moze byc *_*

inna historia ze sam nie zaglosowalbym na ronaldo tylko na ribery'ego.

0

smieszna odpowiedz. chyba sam w nia nie wierzysz.

bo skoro najlepszy pilkarz swiata to jeszcze w 2008 roku nagrode powinien dostawac np. Pele ktory dla wielu jest najlepszym. tkze to chyba oczywiste ze to nagroda za ostatni rok. nie wiem po co te spekulacje z twojej strony i mowienie gdyby bylo "tak" albo "tak".

0

ale co z neymarem?? nie rozumiem. nie robilem zadnych aluzji do zawodnikow. po prostu bawi mnie wspolczesna moda i podazanie za wspolczesnymi projektantami mody, ktorzy w wiekszosci sa debilami i zarabiaja na proznosci i jeszcze wiekszej glupocie ludzi.

0

oj alexis alexis.... jestes tego typu czlowiekiem ktoremu zaoferuje sie kupe zapakowana w sliczny papierek oraz przyklejona znana metka to kupisz to??

co za swiat... dac badziew, podpisac znanym nazwiskiem i pojdzie 20x drozej niz normalny ciuch. co wiecej - ludzie sie tym zachwycaja...

a co do marynarki messiego to rzeczywiscie dziwna. to jest gala przyznawania nagrod anie disco z lat 70

0

oj tak. zero stresu, zero pracy, zero czegokolwiek. w sumie jak sie tak o tym teraz mysli to nie dziwne ze w tym wieku szajba odwala. to wszystko z braku zajecia

0

szczerze?? nie mozna grac w takim natezeniu przez cala kariere tak pektakularnie. predzej czy pozniej to sie skonczy. lepiej niech teraz ma przerwe 2-miesieczna niz potem moglby dostac urazu polrocznego lub jeszcze dluzszego.
przykro mi ale messi mimo talentu nie jest tak wysportowanym i przygotowanym do wielkich obciazen jak ronaldo, ktory zreszta tez mial dluzsze przerwy w grze jak chociazby zlamana noga w anglii.

0

wlasnie ogarnalem ta ironie ;

0

daj mu odpoczac. byl tak wyeksploatowany po tylu latach ciaglej gry ze to musialo nastapic. macie szczescie ze neymar przyszedl w odpowiednim momencie bo mogl byc problem w tym sezonie.

0

w calym meczu jedyne o co mozna sie przyczepic do sedziego to o brk drugiej kartki dla carvajla ;)

po za tym proponuje ci lekture regulaminu pilki noznej - zwroc szczegolna uwage na punkty zwiazane ze spalonym.

0

takie zycie. a ja juz od wielu lat licze na powrot dobrych czasow ^^ kilka lat w ta czy w tamta juz mnie nie zbawi

0

wlasnie o to chodzi.

jak dla mnie real ciagle probuje pozbierac sie po "galactikos". juz prawie sie udalo w sezonie z mistrzostwem i polfinalem LM a potem znowu problemy i spadek formy ;/ nawet gdy real zdobywal mistrzostwa za capello, schustera to juz nie bylo to co kiedys. liga mistrzow i odpadanie zaraz po wyjsciu z grupy nie raz z przecietniakami...

co do samego realu to podejrzewam ze pozbiera sie w momencie gdy prezesem bedzie ktos pomiedzy calderonem (era holendrow i ciecia budzetu - zaraz po 1 kadencji pereza) a perezem. kupowanie gwiazd jak najbardziej ale nie za cene gry i stylu druzyny.

0

taka epoka ;)

zaloze sie ze nikt nie pamieta tutaj jak w latach 2000-2003 barcelona w la liga nie byla nawet w pierwszej trojce.

i nie pisze tego zeby kogos zdenerwowac tylko po to zeby pokazac jak zmieniaja sie czasy i epoki roznych druzyn.

0

a jak to duzo bylo tych prezentow?? nie wspominajac oczywiscie o tych "prezentach" gdzie real i tak mial wygrany mecz

0

po prostu mam dosc slaba pamiec do meczow ^^ nic nie poradze. dla mnie to ciekawostki i moj umysl automatycznie filtruje smieci ;)

0

no ja tez mowilem ze za faul na iniescie powinna byc zolta kartka

ale za akcje z neymarem?? pierwszy faul i kartki nie bylo. ramos po wlasnie drugim zagraniu "niby faulu" dostal kartke. gdzie tej kartki wlasnie byc nie powinno.

0

nie gra bo jest illara za bodajze 38 baniek i do tego hiszpan.

ale ze brazylijczyk mlodszy i do tego za 6 mln to czemu on ma grac... taka juz polityka... niestety nie mozna nic zrobic ;/

0

ciagle sie smieje z tej "czerwonej" dla ramosa. ale co poradzic. neymar kiwajac nie patrzyl gdzie biegnie i tyle. ramos praktycznie pozycje mial wypracowana a neymar wdupil sie w niego z claym impetem i rozlozyl rece. no kurcze kartka. widac sedzia ogarnal ze dal sie nabrac na pierwsza kartke i dlatego w drugiej polowie ulitowal sie nad ramosem nie dajac mu juz naprawde zasluzonej zoltej.

co do karnych to po 1 dla obu druzyn ale cos mi swita o drugim karnym dla realu (i nie mowie o rece adriano bo to byla kpina) ale czy mi sie teraz wydaje czy nie to kurcze nie wiem ;< po prostu nie pamietam tej drugiej sytuacji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?