kurtis_w
Dołączył/a: marzec 2026
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh masz racje. gdyby moj real chociaz w polowie tak walczyl w pierwszej polowie ;/
przypomina mi sie grafika z akcji bramkowej (tej pierwszej. iniesta przyjmuje pilke i nagle stop klatka. pokazane linie realu i zawodnicy barcelony miedzy tymi liniami. doslownie zaden z zawodnikow barcelony nie byl pilnowany. 7-8 bialych czopow stalo w dwoch liniach i sie przygladalo... to najlepiej pokazuje zaangazowanie w mecz ;
0
jesli dobrze pamietam to po faulu na cescu barcelona probowala oddawac jeszcze strzal (CHYBA!!) wiec chielibyscie 2 szanse? swintuchy ;
0
z ktorej strony byl to madrycki komentarz?
0
no gz wygranej. pierwsza poloe carlo przegral strasznie. zero ogarniecia. w drugiej jednak sedzia praktycznie wygral wam mecz + genialne zagranie alexisa
0
a za samo trzymanie sie za twarz to zwracam honor. tez tego nie nawidze i potepiam to ile sie da.
0
czemu symulowal? w twarz dostal przeciez. inna historia ze sedzia glupi dal czerwona a nie zolta.
ale przeciez faul byl ewidentny? jak mozna uwazac ze bylo inaczej? po co chellini wystawial lape? mial wczesniej dobra pozycje, mogl zaslonic pilke cialem. jest doswiadczonym graczem. spoznil sie i ratowal sie faulem.
co do karnego to jeden sedzia by gwiazdnal a inny nie. jak dla mnie karny lekko naciagany ale tez ewidentnie chellini faulowal ramosa. przeciwko sedziemu jest tylko to ze buffon tak czy owak wylapalby to pilke wiec starcie chellineiego z ramosem praktycznie nie bylo wazne dla akcji.
0
real z kontry moze cos ukrecic. ale mimo to druzyna totalnie bez w sumie niczego. tak jak myslalem mecz z malaga byl wypadkiem bo malaga nie probowala wogole walczyc z realem.
niby jakas zwyzk formy i stylu w porownaniu do wczesniejszych meczy ale to ciagle za malo. w takim tempie optymalna forme beda mieli za 2 lata...
0
chociaz dostal w twarz ;)
za to przygarnial kociol garnkowi *_*
0
real zdominowal malage calkowicie. ale swoje dolozyla malaga ktora jakby nie podjela walki na bernabeu. gdyby nie willy to real wygral by z 4-5:0
0
ludzie. wyluzujcie... dopiero to real mial zalosna forme i grali bez jakiejkolwiek taktyki. nagle 1 wasz gorszy mecz i w GD zadnych szans??
smieszne...
0
w ostatniej dyspozycji to benzema by nie zdazyl dobiec do pozycji strzeleckiej :P
0
przewaznie cale mecze sa wrzucane na http://www.fullmatches.net/
ale czy dzien po meczu juz bedzie uplodowana to nie wiem
0
tak. czemu ultrasi osasuny to scierwo. nie jestem zaznajomiony z tematem ;/
0
a czemu tak? z ciekawosci pytam.
0
fergusonowi w united tak nie szlo czasami?
0
:)
0
poki co innego stopera oprocz bartry nie macie... puyol to oczywiscie klasa sama w sobie. tyle ze ile on mial przerwy. skad wiadomo ze znowu cos mu sie nie stanie?? to nie jest juz mlody zawodnik.
marszczy przeciez sami przerobiliscie na stopera i o ile cos tam pokazuje na tej obronie to nie raz widzialem jego bardzo smetne zagrania w kryciu czy odbiorze.
takze pique mimo swojej formy jest wam potrzebny ;)
0
czepiam sie bo pierwsze pytnie w tej "rozmowie" brzmialo ile oficjalnie kosztowal bale....
ty zaczales pisac o odsetkach itp itd tyle ze to nie cena transferu tylko odestki. a samo pytanie oraz kolejne odpowiedzi jasno pokazywaly sens samego pytania.
to ze sie wlaczyles dalej w rozmowe nie znaczy ze nie powinienes wiedziec o co sie dokladnie rozchodzilo wczesniej.
0
tyle ze nikomu sie odsetek nie dolicza a tu nagle dla bale trzeba wliczyc zeby wyszlo te genialne 100 baniek.
smieszne to bo widac chcesz tez pokazac ze byl drozszy od ronaldo - bo przy tak wielkiej kwocie te kilka milionow roznicy juz rtaczej nie gra roli.
a skoro chcesz to pokazac to dolicz jeszcze odestki do transferu ronaldo i tak wyjdzie wiecej niz za balea.
nie ma to jak manipulacje informacjami...
0
StrangeFruit
no to skoro tak to ladnie liczysz te odsetki - bo masz racje, no to kurcze pytam sie ciebie. czy barcelona robi wszystkie transfery tylko za swoja kase? podobnie inne kluby? wiekszosc klubu bierze wieksze lub mniejsze kredyty na splate transferu. przeciez jak masz czysty zysk w danym sezonie 20+ milionow no to skad pozostale 40-50 mln na transfery?
cieciuch.
sam sobie znajdz slowa pereza. bez pokrycia piszesz o jakichs kwotach a ode mnie rzadasz dowodu? smieszne...
0
no wlasnie bylo potwierdzenie ze cala umowa zamknela sie w 91 bankach. i to w oficjalnym wywiadzie pereza.
no ale co tam ;) 100 baniek ladniej wyglada to beda dalej bzdury gadac *_* bo media przed podpisaniem umowy wiedzialy lepiej, natomiast prezes klubu po podpisaniu umowy nie ma zielonego pojecia ile tak naprawde zaplacil *_*
0
mnie ciekawi kto potwierdza ze 100 baniek ;)
taka kwota wam pasuje bo to magiczne 3 cyfry, hmm?? :) wy to macie dane z pierwszej reki ;) ktory z was pomizial agenta posredniczacego w tej umowie ;>
0
no to mnie niepokoi. real rzeczywiscie docisnal malage ale to glownie dlatego ze malaga zostawila swoja sztuczna szczeke w domu. ciekawe co real pokaze dalej.
0
nie musi byc. wazne zeby czesto atakowal skrzydlem i probowal mijac przeciwnikow na szybkosci. po to zostal do realu sciagniety.
0
no real wygrywa mecz, malaga praktycznie nic nie moze zrobic ale i tak sedzia pomaga realowi *_*
al kaida tez pomogla realowi 11 wrzesnia gdy zrobili zamach na world trade center. w srodku napewno byl jakis niedoszly przyszly zawodnik barcelony ktory bylby geniuszem pilkarskim...
0
jego reakcja zaraz po upadku duzo wyjasnia. chcial juz wstawac i ogladal sie do okola za pilka. nie trzymal rak w gorze blagajac o karnego...
no ale co poradzic. tutaj wszyscy wyznaja zasade ze co by nie bylo to wina realu.
zapomnieli juz o swoim wykladaniu sie w wiekszosci meczow i proszeniu cala druzyna o kartki dla przeciwnika ;)
0
huh nie odbieram tego w ten sposob ;)
0
no to zamiast kliknac w link ma przeczytac to co jest na danej stronie... jeden kij czy papierowa okladka czy link do strony.
omg... funkcja ta sama... co za koles...
0
a czy najwazniejsi w klubie to tylko perez?? gdyby pisali o perezie to by jasno napisali perez. w koncu co byloby bardziej chwytliwego w artykule? oni napisali za to najwazniejsi ktorymi wedlug mnie sa socios i osoby w samym zarzadzie realu. nie musi to byc konkretnie perez.
omg... sam mi zwracasz uwage na sztuczki prasy a tera sam tego nie widzisz ;/
0
wygarniasz mi ze 100 baniek wielkimi literami a tak naprawde chodzi glownie o eye tracing dzieki ktoremu czytajacy ma odwiedzic dany link a nie cos sobie myslec tylko na podstawie tytulu.