0

@Mula Liverpool, Bayern, Juve, PSG a nawet teraz City w 1/8

0

@masakrator05 la ligę tak ale na Ligę Mistrzów nie ma szans. Odpada już w 1/8 z City. Jak dla mnie żadna hiszpańska drużyna nie ma szans w tym roku na zwycięstwo w LM ale wierzę że to Barca wygra.

1

@Batys Napoli , Bilbao a 1marca Real na wyjeździe :o !!!

0

@DanielOOL ja też. Ewidentnie go unika.

0

@bananbarca jaka zmiana??

1

@katalonia15 masz rację. Antek 2zmarnowane okazje na mecz i już hejt na niego że wypad z klubu. Ale nie widzą tego jak gra i pracuje dla drużyny.

0

@karci0 jeden i drugi jak dla mnie tragedia

0

Prowadzimy, wszystko ładnie pięknie , ale na grę rakiety dalej nie mogę patrzeć. Stoji jak drewniany kołek i tylko obraca się wokół własnej osi. On chyba nie wie co się dzieje na boisku. Zwalnia mega grę Barcy

2

Leo 1seta zmarnowana, Antek 2 to Fati musiał coś strzelic :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Yeaaahhhhhh 2-0 Fati idzie po hattricka

0

Brawo Fati oby tak dalej.

2

@antymadrista1 on chyba cierpi na martwicę ogóra dlatego tak o nim ciągle piszę xD

0

@SitvMen hehe, kiedyś pamiętam jak 15mln było rekordowa ceną.

0

@xavi890 lepiej nie pisz tego na La Rambli bo gimbaza się na Ciebie rzuci xd

0

@marcin62 ja nie miałem żadnego innego głosu. De Jong już prawie 3miesiac ma kulawy. Za taką cenę to masakra transfer.

0

@escarabajo Juve w obronie ma duży przemial. A de Ligt jak na taką konkurencję gra bardzo często. Pisałem o tym jucduzo wcześniej a nie tylko dzis

0

@marcin62Odkąd oglądam w tym sezonie mecze Barcy a jest to od początku Listopada( wrzesień i Październik śledził na necie) to De Jong gra Bardzo słabo. I nie chodzi mi tylko o ostatni mecz ale o wiele które się odbyły w tym czasie.

1

Komentarz usunięty

4

@dasouzar11 Ronaldo 6zlota piłka??? Za co?? Za jeden dobry miesiąc. Liczy się cały sezon a on dopiero się obudził. Lewemu już się bardziej należy.

0

De Ligt kolejny raz pokazuje że był wart tych 75mln, czego nie można powiedzieć o De Jongu

0

@xavi890 zgadzam sie. Bardzo słaby. Ale jak dla mnie lepszy On niż Rakieta.
To co on teraz pokazuje to Barca może by dostała za niego 20mln. Czyli 4x mniej niż zaplacila.
Jak dla mnie jeden z najgorszych transferow ostatnich lat. Coutinho lepiej grał 100razy a twierdzili że miał kiepski sezon. To co o nim można powiedzieć?

1

Z tych wszystkich podanych składów skład Marki najlepszy. Chociaż ja bym postawił 3-5-2.
Ter Stegen
Pique- Umtiti- Lenglet
Semedo-Arthur-Busi-De Jong -Alba
Messi- Griezmann

2

@Stoiczkow700 nigdy. Sam Arthur nie jest wstanie ciągnąć tego wózka. Fdj i Puig to ledwo na segunda division się nadaje

0

@kacpros chyba napisałem : "...kilku ostatnich meczach..."
Dobra miło bylo wymienić z Tobą swoje spostrzeżenia.
Pozdrawiam

0

@kacpros ale ja nie oceniam ilości strzelonych goli przez obie drużyny tylko to jak grały w kilku ostatnich meczach. Fakt przez najbliższe trzy tygodnie to może się zmienić.
Ale na dzień dzisiejszy stawiam bezsprzecznie na City.
Pozdro.

0

@damiano996 spoko zartowalem. ;)

0

@damiano996 właśnie oglądam ich ostatnio. I uważam że np City z przegranego meczu z MU u siebie gralo wiele lepiej niż dziś Real. Stawiam na City w tej parze.

0

@damiano996 oj nie płacz tam. xD

1

@ściah Real w 1/8 LM odpada jak nic. Z taką grą jak dziś grali z Atletico to na City w dwumeczu szans nie mają najmniejszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?