0

Valverde zawieszony na jeden mecz !!!! ????? :O. Nieźle tam Perez musiał posmarować .

2

@Krzysiek872ja jestem za ;). Przecież On teraz zaczął elegancko grać w Bayernie. Strzelil już na 15meczow6goli i ma kilka asyst.

1

Ale dopiero byłaby z nas beka jakby Valdi teraz przejął stery u jakichś ogóròw i wrzuciłby nam na naszym boisku tak 2-0.
A co do Gerarda Lopeza to zgadzam się z nim prawie w każdej kwestii.

0

@Czarny19 skacze na rękach :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Cały ten cyrk z wyborem nowego trenera to faktycznie wyglądał okropnie oraz wbrew idei Barcy oraz jak dla mnie ze wszystkich przedstawianych opcji wybrano najgorszą.
Ale głęboko wierzę że Setien zdoła poukładac te klocki i wiele osiągnie z naszym klubem.

0

@mint Trudno. Mam nadzieję że mylę się co do tego Setiena, ale czarny sezon wròżę dla Barcy.

0

@oZinho pisałem wcześniej. Wejdź na mój profil i sobie przeczytaj. Narzekam bo z tych wszystkich opcji jakie były nam przedstawiane w artykułach to wybrali najgorszą.
Pimienta byłby lepszy z Barcy B np juz nawet. A najbardziej widziałbym u nas Pochettino.

0

@Andy83 Valdi już na 100% wywalony. Ale co to za maniana się tam dzieje. Jakiś setien ma być trenerem Barcy. Śmiech na sali

1

Dajcie spokój z tym Setienem. Wogole co to za cyrk się tam dzieje. Masakra.

0

Najlepiej przejść teraz na 3-5-2 . Nie ma sensu kupować nowego napastnika. Mamy 2mlodych napastników i do tego zaraz do zdrowia wróci Dembele.
A w podstawowym graliby Antek i Messi.

0

@mint zobaczymy. Ja głęboko wierzę że on do nas przyjdzie bo jest dobrym trenerem. Napewno lepszym od Valdka.
Mourinho przejął po nim Tottenham i na półmetku jest dopiero 10.

0

@nokia666 widać mało artykułów czytasz. Jest napisane w poprzednim że wyraża chęć.
"RAC1 podaje, że głównym kandydatem Bartomeu, który ma też aprobatę zarządu, jest teraz Mauricio Pochettino. Trener uważa, że będzie w stanie poprowadzić zespół"

5

Brać Pochettino !!!!! Lepszego trenera na tą chwilę nie można ogarnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Masakra. Jak tak można karne strzelać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ten finał nudny jak cholera. W całym tym superpucharze to mecz Barcy był najlepszy

0

Opcja 1 albo opcja 2 byłyby dobrym rozwiązaniem.

0

@itmustbejoke hahaahaha xD ahh ten nasz Valduś.

2

Moim zdaniem zatrudnianie Xaviego w środku sezonu jest bardzo niebezpieczne i niekoniecznie będzie lepsze niz sam Valverde.
Osobiście jestem za tym aby zostawić Valverde do końca tego sezonu a następnie zatrudnić Koemana albo Pochettino.

1

@denis9401 Kante to jeszcze bym brał ale Pjanic to już zaraz będzie miał 30 a ja za kupowaniem graczy u schyłku kariery raczej nie jestem.
Ale obaj idealnie pasują na dzień dzisiejszy w to miejsce.

0

@Lukas171 ktoś rzucił tu pomysł żeby brać Pochettino i powiem Ci że ja bym go z wielkim uśmiechem na ustach widział u nas na ławce trenerskiej. Swego czasu miał wielkie chwilę w Totenhamie i u nas też mógłby coś osiągnąć.

1

@Gallaret hehe Valverde pod koniec odpalił rakietę jak arabusy ale ta nie trafiła do celu xD

1

@ToJa79 też bym go wolał. On by potrafił poukładać na nowo ten zespół. I nie mówię tego po dzisiejszym przegranym meczu bo dziś moim zdaniem wcale źle nie grali.

0

@Lukas171 ja też jestem za tym żeby go w końcu wywalić tylko naprawdę nie chciałbym żeby na jego miejsce przyszedł ktoś jeszcze bardziej pochrzaniony .

5

Bardzo dobry mecz. Dobra gra do 75 min a w sumie po nieznanym golu na 3-1 jakoś siedli i przestali grać. Moim zdaniem ukradli nam finał bo ja spalonego nie widziałem.
To ze przegraliśmy to największa wina obrony bo dwie bramki dali sobie strzelić w prosty sposób. Nie ma co winić ani ataku ani pomocy bo moim zdaniem grali elegancko w tym meczu.
Lepiej się ogląda taka Barce jak przegrywa 2-3niz jak wygrywa 1-0 strzelając pod koniec meczu lub jak remisuje 2-2 po beznadziejnej grze.

0

@jasiuZ porównaj sobie linie spalonego z tym obrońca o którym mówię, porównując sobie linie spalonego z jego barkiem i nie będzie spalonego

0

Moim zdaniem jedno wielkie oszustwo. Tj rękę można było jeszcze zobaczyć to spalonego napewno nie było !!!!!! Tam w środku pola karnego obrońca miał rękę wystawiona i łamał linie spalonego.

1

Nie było spalonego !!! :/ W środku obrońca rękę miał wyprostowaną. A liczy się każda część ciała !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?