1

Niech juz z Ernim skończą i wstydu zaoszczędzą sobie.

0

Niech idzie do Rosji. W ubiegłym seZonie nic nie pokazał.

0

Moim zdaniem pierwsza bramka byla bardzo ładna. Naprawde nie wiem jak ona moze sie nie podobac.

0

Z ich strony pozwala sedzia na twarda gre a na mnie. Co to jest ??

0

Mimo prowadzenia to slabiutko cos w tej 2ugiej polowie ta nasza Barca gra.

1

Barcelona - Liverpool to bedzie przedwczesny final.

0

Jak ktos wybral to sie pomylil.

0

Moim zdaniem nawet jak nie wygra LM to powi ien ja dostac. Malo prawdopodobne by ktos go dogonil w klasyfikacji krola strzelcow LM wiec krol strzelcow LM i ligi w ktorej gra powinno mu to dac.

3

Zlota Pilka, jest Messiego !!!

0

Uwazam ze czepiasz sie szczegolow. Artykul jest o wypowiedzi Pogby wiec pewnie dlatego wpisalem "na Pogbe" ale Moze faktycznie powinienem wpisac "graczy MU".

20

Nie rozumiem po co ten hejt na pogbe. Ma prawo wierzyc w awans a nawet musi bo bez tego nie ma sensu wychodzic na boisko. Szanse na awans to juz zupelnie inna sprawa bo są naprawde nie wielkie.

2

Ten Vinicius moim zdaniem jest mocno przereklamowany.

0

No i Antek został zrobiony w bambuko hehe.

1

Te doniesienia czy plotki transferowe o nowych napastnikach jacy by mieli trafic do Barcy juz nawet nie sa smieszne. Po 1 nikt z wymienionych poziomem do Barcy nie dorownuje po 2ugie , to po co kolejny napastnik do Barcy.
Ktos juz to wczesniej pisal ale ja to powielam, skoro Barca chce kolejnego napastnika to dlaczego sprzedawala Paco ktory swietnie sie prezentuje w Borussi. Sprzedawac dobrego Paco by kupic 2slabiakow albo jakiegos 30letniego Gomeza ktory nawet w polowie nie jest tak dobry jak Paco. Ja tu jedynie widze filozofie destrukcyjną dla klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja jak nie na Porto to na Juve.

0

United to nie powiedzialbym. Maja trenera konkretnego juz , zaraz beda mieli pelny sklad. Walcza twardo o 4miejsce w PL. To nie jest wcale latwy przeciwnik.

3

Nie wiem jak w studio na tvp sport mogą nie widziec karnego na Suarezie. Smieszy mnie ten Szczęsny.

3

Trzeba przyznac. Bylo 15-20min kiedy Barca siadla ale w calym meczu byla duzo lepsza i grala bardzo ladnie. Cofam slowa ze tylko z Porto mozemy powalczyc o plfinal. Mialem nerwowke ze zaraz wpadnie na 2-2 i musialem sie wyzyc gkupim komentarzem. Ale Lyon jakie piekne posiadanie ma na CN....az dziw przy takim wyniku.

0

.... Kibice awansują.

3

Nawet jak Barca dzis przejdzie to z taka gra jedynie z FC Porto moglaby powalczyc w cwiercfinale.

0

Bo nawet lepiej gra. Watpie zeby Bayern wygral ten mecz

0

Lyon zaraz bedzie mial od nas lepsze posiadanie pilki.

0

W drugim meczu jaka kopanina. Zamuła na maxa.

1

Nie wiem co ty chxesz od trenera???

0

BARCA niech wygra i jeszcze niech Bayern odpadnie i bede w pelni szczesliwy.

0

Łąaaaaaaaa ale Neuer jak dziecko zostal zrobiony. Haha liverpool 1-0

0

Tak jest!!!!! Teraz bedzie z gorki.

0

Ja z tego powodu nie bede narzekal.

1

Tez bym dzis wolal Semedo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?