laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu do cwiercfinalu awansuja 3albo4druzyny z Anglii. Szkoda ze poxniej maja problem awansowac do polfinalu i przechodzi tylko wtedy jak 2ang graja ze soba.
0
A ja jutro Zycze Mu hattricka.
0
PSG no nie wierze Buahahahahahahahaha .
0
Wydaje mi sie ze jedno nie wyklucza drugiego.
3
Pamiętam zawsze Real mial gorsze statystyki a udawało im się jakoś przejść teraz jest na odwrot i to dostają miazgę u siebie. Uahahahaha. Teraz wiedzą jak to boli.
0
Poratuje ktos linkiem. Bardzo bym prosil.
0
Uuuahahaaa ale ich wkrecil w murawe.
0
Ale oni graja z druzyna z Holandii :D
1
Uuuuuuu Yeaaaahhh 0-2 :D
0
A mial niby wracac do nas bo mu w Paryzu sie nie podoba. Heh widze pismaki musieli miec o czym pisac.
0
Miażdżą nas jak nikdy
0
A co to za porownanie fekir z messi wogole. Co to tyko oni sa w swoich druzynach jaki ma Barca a Lyon. To jest niezaprzrczalne ze Barca jest w wielkim kryzusie i na Camp Nou i w tym razem ja z nimi u Siebie w domu trzese porami zeby jakis bramkowy remis w Barcelonie Lyon nie wywalczyl i marzernia o LM skonczyly sie na 1/8 z jakims Lyonem ktory jest 3 w Ligue1
0
Schalke chicialem napisac. Chyba mozna wybaczyc tak samo sie zaczyna :p oj czepiasz sie
0
Co sie z tym futbolem dzieje. LIV- Bay. 0-0 ( gdzie stawialem min 3-0 dla Angoli). Z nasza Barca to jak zwykle w tym sezonie tak sie dzie u jak bedzie u nas 1-1_albo 2-2 to sie nie zdziwcie. Atletico- juve jak narazie najlepszy mecz i wynik rozumiem ze taku moze byc.City przegrywa z Szachtarem heh Szykujxie sie na 4zwyciestwo Realu w LM. Chyba do konca tej dekady maja monopol wykupiony.
1
Niedlugo 2mecze z Realem w Madrycie pod koniec Lutego. Nieukrywam ze CZARNO widze Barce na tle BIALEGO Realu.
0
Jaki ten Boateng jest slaby i wolny.
0
Martwi mnie ta nasza Barca. Miała byc LM, po cichu liczono na tryplet a jak narazie mamy 2remisy z rzedu, Coutinho ktory nie chce grac, kontuzje i marne szanse.
Valladolid jak narazie bawi sie z nami na CN.
0
Ten Boateng to Zart po Katalonsku. Trzeba umiec zrozumiec ich humor
1
Ty zmien myslenie
0
Jest tak napisane ze rownie dobrze mozna zrozumiec ze Ronaldo dodatkowo strzelil 6 w reprezentacji to i tak by go przebijal. Ale dzieki za sprostowanie.
0
Leo ma 47 a Ronaldo 49 tpo jak Leo moze byc lepszy ????
0
I bardzo dobrze on tu wogole nie pasuje. Jak 1pierwszy raz uslyszalem ze niby on do nas to uznalem to za kiepsk zart. .
A ze niby Kane do nas to zwykly fake news. Najpierw mial isc do Realu teraz do nas pffff dajcie spokj.
0
Piękne , piękne. Ja pamiętam je wspaniale. W tamtych czasach 2x z MU w finale LM wygralismy.
0
Powiem Ci ze w tamtym sezonie rowniez pewnie myslales ze Real ze swoja slaba gra po fazie grupowej mial szybko odpasc.. Hehe xd ...wiec CSKA nie jest tu dla mnie zadnym wyznacznikiem .
3
Bramkarz Ajaksu Cieszy sie ze trafil na Real. Hehe .....Pewnie przyjada do Madrytu, dostaną 3-0 i w 1meczu wszystko sie wyjasni.
5
Neymar nigdy nie wroci do Barcy . Ja w to nie wierze i uwazam ze to sa zwykle fake newsy w ktorych moze jest 10-20% prawdy.
0
Jeden z najbardziej nie potrzebnych i glupich transferow jaki Barca wykonala w w ostatnich kilku latach.
1
Wszystko pięknie i oby tak dalej. Głeboko wierze ze w LM Barca bedzie tak samo wymiatac w dazie pucharowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Nie rozumiem co tu na tej stronie ludzie sie tak podniecacie tym Liverpoolem?? Przeciez to taka sama druzyna jak wszystkie inne