0

I znowu do cwiercfinalu awansuja 3albo4druzyny z Anglii. Szkoda ze poxniej maja problem awansowac do polfinalu i przechodzi tylko wtedy jak 2ang graja ze soba.

0

A ja jutro Zycze Mu hattricka.

0

PSG no nie wierze Buahahahahahahahaha .

0

Wydaje mi sie ze jedno nie wyklucza drugiego.

3

Pamiętam zawsze Real mial gorsze statystyki a udawało im się jakoś przejść teraz jest na odwrot i to dostają miazgę u siebie. Uahahahaha. Teraz wiedzą jak to boli.

0

Poratuje ktos linkiem. Bardzo bym prosil.

0

Uuuahahaaa ale ich wkrecil w murawe.

0

Ale oni graja z druzyna z Holandii :D

1

Uuuuuuu Yeaaaahhh 0-2 :D

0

A mial niby wracac do nas bo mu w Paryzu sie nie podoba. Heh widze pismaki musieli miec o czym pisac.

0

Miażdżą nas jak nikdy

0

A co to za porownanie fekir z messi wogole. Co to tyko oni sa w swoich druzynach jaki ma Barca a Lyon. To jest niezaprzrczalne ze Barca jest w wielkim kryzusie i na Camp Nou i w tym razem ja z nimi u Siebie w domu trzese porami zeby jakis bramkowy remis w Barcelonie Lyon nie wywalczyl i marzernia o LM skonczyly sie na 1/8 z jakims Lyonem ktory jest 3 w Ligue1

0

Schalke chicialem napisac. Chyba mozna wybaczyc tak samo sie zaczyna :p oj czepiasz sie

0

Co sie z tym futbolem dzieje. LIV- Bay. 0-0 ( gdzie stawialem min 3-0 dla Angoli). Z nasza Barca to jak zwykle w tym sezonie tak sie dzie u jak bedzie u nas 1-1_albo 2-2 to sie nie zdziwcie. Atletico- juve jak narazie najlepszy mecz i wynik rozumiem ze taku moze byc.City przegrywa z Szachtarem heh Szykujxie sie na 4zwyciestwo Realu w LM. Chyba do konca tej dekady maja monopol wykupiony.

1

Niedlugo 2mecze z Realem w Madrycie pod koniec Lutego. Nieukrywam ze CZARNO widze Barce na tle BIALEGO Realu.

0

Jaki ten Boateng jest slaby i wolny.

0

Martwi mnie ta nasza Barca. Miała byc LM, po cichu liczono na tryplet a jak narazie mamy 2remisy z rzedu, Coutinho ktory nie chce grac, kontuzje i marne szanse.
Valladolid jak narazie bawi sie z nami na CN.

0

Ten Boateng to Zart po Katalonsku. Trzeba umiec zrozumiec ich humor

1

Ty zmien myslenie

0

Jest tak napisane ze rownie dobrze mozna zrozumiec ze Ronaldo dodatkowo strzelil 6 w reprezentacji to i tak by go przebijal. Ale dzieki za sprostowanie.

0

Leo ma 47 a Ronaldo 49 tpo jak Leo moze byc lepszy ????

0

I bardzo dobrze on tu wogole nie pasuje. Jak 1pierwszy raz uslyszalem ze niby on do nas to uznalem to za kiepsk zart. .
A ze niby Kane do nas to zwykly fake news. Najpierw mial isc do Realu teraz do nas pffff dajcie spokj.

0

Piękne , piękne. Ja pamiętam je wspaniale. W tamtych czasach 2x z MU w finale LM wygralismy.

0

Powiem Ci ze w tamtym sezonie rowniez pewnie myslales ze Real ze swoja slaba gra po fazie grupowej mial szybko odpasc.. Hehe xd ...wiec CSKA nie jest tu dla mnie zadnym wyznacznikiem .

3

Bramkarz Ajaksu Cieszy sie ze trafil na Real. Hehe .....Pewnie przyjada do Madrytu, dostaną 3-0 i w 1meczu wszystko sie wyjasni.

5

Neymar nigdy nie wroci do Barcy . Ja w to nie wierze i uwazam ze to sa zwykle fake newsy w ktorych moze jest 10-20% prawdy.

0

Jeden z najbardziej nie potrzebnych i glupich transferow jaki Barca wykonala w w ostatnich kilku latach.

1

Wszystko pięknie i oby tak dalej. Głeboko wierze ze w LM Barca bedzie tak samo wymiatac w dazie pucharowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Nie rozumiem co tu na tej stronie ludzie sie tak podniecacie tym Liverpoolem?? Przeciez to taka sama druzyna jak wszystkie inne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?