1

A moze Paco potrzebowal takiego wypozyczenia do innego klubu. On ma dopiero 25 lat i jak bedzie tak dalej ladowal bramy na zawolanie kiedy wchodzi z ławki to watpie ze Barca go nie sciagnie spowrotem. Dodam ze Suarez juz mlodszy nie bedzie.

0

Moze on wlasnie potrzebowal takiego wypozyczenia do innego klubu z innej ligi zeby sie wybic i udoskonalic. Suarez juz mlodszy nie bedzie a Paco jak tak dalej bedzie gral to moze za sezon gora dwa wskoczy na jego miejsce, przeciez on ma dopiero 25lat. I nie rozumiem tego gadania ze do nas nie pasuje jak on przeciez u nas minut nie dostawal na tyle duzo zeby to moc stwierdzic . Zycze mu jak najlepiej i oby tak dalej.

1

Wstawil wsciekla emotikonke ktora miala wyrazac jego zlosc na mala liczbe minut w meczu z totkami.

0

To juz raczej nie mozliwe.

0

Zamienil stryjek siekierke na kijek hehe.

0

Real z Bilbao mial remis a wczoraj takie Sociedad wygralo u nich 1-3. Nie tylko z teudnymi druzynami przegrali. Pozatym ich ostatni wygrany mecz z Espanyolem tez byl wygrany ledwo ledwo 1-0. Kryzys trwa. Oby Barca jutro wyszla z ligowego dolka. LM to nie to samo co liga krajowa.

1

2 druzyny ktorych najbardziej nie lubie czyli Real i Bayern dzisiaj polegly. Do tego Bayern blamaz u siebie 0-3 a Real kolejny mecz bez gola i porazka 1-0. Kryzys w dwoch druzynach ktorych nie cierpie od lat. :D

2

Goooooooolĺlllll !!!!!!!!!!! Hahaha

0

Mourinho jednak utrzyma posade.

0

Ale Bayern jak slabiutko. Juz 4 mecz bez wygranej 0-2-2 jesli przegraja u siebie a zapewne tak sie stanie (0-2 u siebie). Trzeba przyznac ze kryzys to ostatnio zlapal kilka wielkich europejskich klubow.

0

Wlasnie wyrownali. Maja jeszcze 10min

0

Tez mnie to zaskoczylo wlasnie.

14

Rakitic i Suarez jak dla mnie za wysokie noty. Natomiast Semedo i Arthur zostali ocenieni za nisko wg mnie przez redakcje.
Jesli chodzi o Rakitica to gdyby nie strzelil tego gola to dalbym mu note 3moze4 nie rozumiem skad taka wysoka nota u czytelnikow.

0

Ten caly mecz w Miami to moim zdaniem zly pomysl. Rozumiem jakus sparing tam rozegrac albo jakis turniej ale nue rozumiem jak mozna rozgrywac mecz ligowy na stadionie w innym panstwie.

0

Zauwaz ze nie napisalem konkretnie Miranda ale wychowankom t.j. on. Nie pamietalem nazwiska zadnego stopera z Barcy B wiec rzucilem jego nazwisko.
Zrodlo : https://eurosport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/video,vId,2588328

1

Slyszeliscie ze Barca chcd kupic zima badz najpoxniej latem 2 obroncow. Kurta Zoume i Toby Alderweireld. Co myslicie o takim wzmocnieniu obrony ?? Takie teansfery zapewne zablokowaly by drzwi w najblizszych latach do 1szego skladu wychowankom jak np Miranda. Ale ja nie bede ukrywal ze takie transfery by mnie bardzo cieszyly.

0

W USA tak mozna. Bo takie tam sie chore czasy porobily.

2

Ja w ten gwałt nie wierze. A dodam ze w Stanach ostatnio w modzie jest u kobiet pozywanie slawnych osob o rzekomy gwalt z przed kilku lat. Nagle sobie przypominaja jak jest juz dawno po fakcie i nie mozna wykonac badan laboratoryjnych, pobrac DNA itp. A dla tych kobiet jest to latwy sposob na kase bo nic im nie grozi. W Stanach jest teraz tak ze to nie Tobie musza udowodnic wine tylko ty musisz udowodnic ze jestes nie winny. Wystarczy 2czy 3 swiadkow (ktorym zaplacisz) ktorzy potwierdza ze byles tam i lipa. Dlatego na 99,99999% jestem pewny ze gwaltu nie bylo.

0

Na tym Polsacie Premium Sport wybieraja badziewiaste mecze do ogladania. Nie rozumiem czemu nie puscili Krasnodar Sevilla albo Spartak Villareal. A oni transmituja jakies Jablonec z Dynamo albo Liege z Akhisar. Tam sa fajne dwa pojefynki Rosyjsko Hiszpanskie a tu nuda.

0

Tylko cyfry sa przestawione :>. Ale wielu po kilku godzinach swietowania nie widzi czy to 13 czy 31.

0

Szacun za obiektywność.

0

Wszyscy na duzy plus procz Pique. Prawie samoboja by strzelil gdyby nie ter Stegen.

0

Cos tam zagral przeciez. A dopiero sie wprowadza do skladu.

0

Ale bomba

0

Nie pamietam tylu tak rażących bledow sedziowskich w LM . A to dopiero 2kolejka.

1

Neymar szaleje !!! :)

0

Zdarzali sie tu tacy

0

Jedziemy z nimi !!!!! VEB

0

Dobry sklad tylko szkoda ze Rakieta a nie Vidal.

0

Ustawienie wg ASa dobre tylko Arthur za Rakiete.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?