laliga40
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A moze Paco potrzebowal takiego wypozyczenia do innego klubu. On ma dopiero 25 lat i jak bedzie tak dalej ladowal bramy na zawolanie kiedy wchodzi z ławki to watpie ze Barca go nie sciagnie spowrotem. Dodam ze Suarez juz mlodszy nie bedzie.
0
Moze on wlasnie potrzebowal takiego wypozyczenia do innego klubu z innej ligi zeby sie wybic i udoskonalic. Suarez juz mlodszy nie bedzie a Paco jak tak dalej bedzie gral to moze za sezon gora dwa wskoczy na jego miejsce, przeciez on ma dopiero 25lat. I nie rozumiem tego gadania ze do nas nie pasuje jak on przeciez u nas minut nie dostawal na tyle duzo zeby to moc stwierdzic . Zycze mu jak najlepiej i oby tak dalej.
1
Wstawil wsciekla emotikonke ktora miala wyrazac jego zlosc na mala liczbe minut w meczu z totkami.
0
To juz raczej nie mozliwe.
0
Zamienil stryjek siekierke na kijek hehe.
0
Real z Bilbao mial remis a wczoraj takie Sociedad wygralo u nich 1-3. Nie tylko z teudnymi druzynami przegrali. Pozatym ich ostatni wygrany mecz z Espanyolem tez byl wygrany ledwo ledwo 1-0. Kryzys trwa. Oby Barca jutro wyszla z ligowego dolka. LM to nie to samo co liga krajowa.
1
2 druzyny ktorych najbardziej nie lubie czyli Real i Bayern dzisiaj polegly. Do tego Bayern blamaz u siebie 0-3 a Real kolejny mecz bez gola i porazka 1-0. Kryzys w dwoch druzynach ktorych nie cierpie od lat. :D
2
Goooooooolĺlllll !!!!!!!!!!! Hahaha
0
Mourinho jednak utrzyma posade.
0
Ale Bayern jak slabiutko. Juz 4 mecz bez wygranej 0-2-2 jesli przegraja u siebie a zapewne tak sie stanie (0-2 u siebie). Trzeba przyznac ze kryzys to ostatnio zlapal kilka wielkich europejskich klubow.
0
Wlasnie wyrownali. Maja jeszcze 10min
0
Tez mnie to zaskoczylo wlasnie.
14
Rakitic i Suarez jak dla mnie za wysokie noty. Natomiast Semedo i Arthur zostali ocenieni za nisko wg mnie przez redakcje.
Jesli chodzi o Rakitica to gdyby nie strzelil tego gola to dalbym mu note 3moze4 nie rozumiem skad taka wysoka nota u czytelnikow.
0
Ten caly mecz w Miami to moim zdaniem zly pomysl. Rozumiem jakus sparing tam rozegrac albo jakis turniej ale nue rozumiem jak mozna rozgrywac mecz ligowy na stadionie w innym panstwie.
0
Zauwaz ze nie napisalem konkretnie Miranda ale wychowankom t.j. on. Nie pamietalem nazwiska zadnego stopera z Barcy B wiec rzucilem jego nazwisko.
Zrodlo : https://eurosport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/video,vId,2588328
1
Slyszeliscie ze Barca chcd kupic zima badz najpoxniej latem 2 obroncow. Kurta Zoume i Toby Alderweireld. Co myslicie o takim wzmocnieniu obrony ?? Takie teansfery zapewne zablokowaly by drzwi w najblizszych latach do 1szego skladu wychowankom jak np Miranda. Ale ja nie bede ukrywal ze takie transfery by mnie bardzo cieszyly.
0
W USA tak mozna. Bo takie tam sie chore czasy porobily.
2
Ja w ten gwałt nie wierze. A dodam ze w Stanach ostatnio w modzie jest u kobiet pozywanie slawnych osob o rzekomy gwalt z przed kilku lat. Nagle sobie przypominaja jak jest juz dawno po fakcie i nie mozna wykonac badan laboratoryjnych, pobrac DNA itp. A dla tych kobiet jest to latwy sposob na kase bo nic im nie grozi. W Stanach jest teraz tak ze to nie Tobie musza udowodnic wine tylko ty musisz udowodnic ze jestes nie winny. Wystarczy 2czy 3 swiadkow (ktorym zaplacisz) ktorzy potwierdza ze byles tam i lipa. Dlatego na 99,99999% jestem pewny ze gwaltu nie bylo.
0
Na tym Polsacie Premium Sport wybieraja badziewiaste mecze do ogladania. Nie rozumiem czemu nie puscili Krasnodar Sevilla albo Spartak Villareal. A oni transmituja jakies Jablonec z Dynamo albo Liege z Akhisar. Tam sa fajne dwa pojefynki Rosyjsko Hiszpanskie a tu nuda.
0
Tylko cyfry sa przestawione :>. Ale wielu po kilku godzinach swietowania nie widzi czy to 13 czy 31.
0
Szacun za obiektywność.
0
Wszyscy na duzy plus procz Pique. Prawie samoboja by strzelil gdyby nie ter Stegen.
0
Cos tam zagral przeciez. A dopiero sie wprowadza do skladu.
0
Ale bomba
0
Nie pamietam tylu tak rażących bledow sedziowskich w LM . A to dopiero 2kolejka.
1
Neymar szaleje !!! :)
0
Zdarzali sie tu tacy
0
Jedziemy z nimi !!!!! VEB
0
Dobry sklad tylko szkoda ze Rakieta a nie Vidal.
0
Ustawienie wg ASa dobre tylko Arthur za Rakiete.