0

spokojnie to tylko jeden mecz. ważne ze wraca Marcelo

0

Tak jest, nie moglo być inaczej. !!!!!!!!!!!!!! z przebiegu całego meczu jeszcze 3 Brazylia powinna im wrzucić.

1

oby Marcelo wrocil

2

ten bramkarz ratuje jak na razie Meksyk przed sromotna porazka

0

JAK Paulinho mogl tego nie strzelić...

1

Tak jest Neymar wyjasnia !!!!!!!!!!!!!!!

1

szkoda zeBrazylia zaczela grac tak od 20-25min, Meksyk zrobil tylko 4 sytuacje w meczu ale dość groźne mogli strzelić gola a poxniej pewnie by się zamurowali. Chciałbym aby Coutinho cos strzelil ze 2 bramy i został wybrany MOTM.

1

Ten Neymar to zawsze musi cos zepsuc

0

jak na razie wszystko kasuje

1

ej ale patrzcie jakie to wszystko jest przewrotne. De Gea będzie ten Mundial przeklinał do końca zycia. Przed Mundialem uważany za jednego z najlepszych jak nie najlepszego Bramkarza w gronie Oblaka czy np. Navasa. Po mundialu wyśmiany, jego notowania i reputacja obracają się o 180stopni. Jak jeden słabszy turniej może zniszczyć to co do tej pory budowałeś przez lata.

0

od kogo Paulinho otrzymał ofertę??

0

no tak ale faktem jest ze ta zasada obowiazuje ale jest zapomniana. Taki martwy przepis.

0

Mam pytanie do was, co uważacie o tych karnych dzisiejszych? czy bramkarze powinni wychodzić z tej linii jak to było w obydwóch meczach? Zapewne słyszeliście o sporze Szczęsnego i Listkiewicza. Komu przyznajecie racje ?

0

obydwaj bramkarze wychodzili, ale widzę że ten przepis został zapomniany. W pierwszym meczu Rosyjski bramkarz również wychodził z linii

0

no a co ja napisałem ??

5

Nie wiem jak można uwazac ze Dania była lepsza w tym meczu, nawet statystyki tego nie pokazuja. Co za pajace w tym studio siedza. Naprawde nie rozumiem na czym oni opierają swoje zdanie albo chyba dlatego ze Dania była z nami w grupie w eliminacjach wiec im słodzą. W czym Dania była lepsza ??? Po prostu Chorwacja zagrala ogolnie słabiej niż dotychczas a Dania trochę lepiej niż w grupie i był wyrownany mecz z lekkim wskazaniem na Chorwacje.

3

Tak jest Rakitic wyjaśnił :D :D

1

hahahahahaha Eriksen pudlo tak jest :D

3

CHorwacja 22 sytuacje Bramkowe , Dania 15 a oni gadaja ze Chorwacja grala słabiej i miała mniej sytuacji. Oni sa zalosni i chyba inny mecz ogladaja.

1

hahahahahahahaha, Modric nie trafia. W takiej sytuacji.

0

wiem ze MŚ są nieprzewidywalne i mielismy już tego przykłady nawet na tym mundialu ale i tak jestem pewien ze Belgia wygra wysoko do zera.

0

Chciałbym bardzo aby Kolumbia odesłała Anglie do domu.

1

dajecie jakies szanse Japonii jutro w meczu z Belgią i pojutrze Kolumbii w meczu z Anglią ?? ja Japonii zadnych ale Kolumbia może powalczyc

0

ja źle napisałem, mi chodziło ze chciałbym aby Brazylia wygrała 2,3-0 a spodziewam się dobrego meczu gdzie obie druzyny strzelą gole i spodziewam się że Brazylia wygra

8

Jeżeli Dania dzisiaj gra dobrze to strach pomyslec jak wygląda ich gra kiedy graja zle. xd
Chorwacja moze nie gra rewelacyjnie ale gra wyraxnie lepiej a ci chwalą Danię za gre

0

Brazylia to nie Hiszpania, u mnie w miescie czesc stawiala na Rosje czesc na Hiszpanie. Nie sadze żeby mieli przegrać z Meksykiem, chociaż w pilce wszystko jest możliwe.

0

Brazylia jutro wygra 2moze nawet3-0

0

Ten Poulsen mnie wkurza, nie dość ze fauluje to jeszcze wydziera morde ze nic nie bylo

1

O czym ten komentator gada, ani jedni ani drudzy nie atakują a on mowi ze Dania bliżej zwycięstwa.

8

da się zauważyć po wczorajszym i dzisiejszym dniu która strona drabinki jest trudniejsza. Wczoraj dwa bardzo dobre mecze a dzisiaj można by usnąć na jednym i drugim meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?