0

może jest maskotką w szatni którejś z ekip po meczu :D:D:D:D

0

u mnie działa normalnie

0

powiem tak. dlamnie mathieu wogóle nie pasuje do tehj drużyny no może najwyżej na zmiennika na ostatnie 15min meczu. Nie rozumiem czemu nie ma mascherano, iniesty i . Powiem Ci, że mam wielkei obawy.

0

zgadzam się :D

0

będzie powtórka z sociedad

0

0

Najlepszego. Ale dodam, że moja średnio pijana głowa również ma obawy.

0

Suarez dzisiaj hat-tricka musi strzelić i się przełamać. Albo niech messi odrobi strate do peonaldo :DDD

0

Powiem tak...Dani jest w miarę dobrym obrońcą (lata lecą), w pomocy tez nie najgorzej ale strzały już lipa.
Moim zdaniem powinni przedłużyć z nim kontrakt bo Barcelona nie ma innej opcji.

1

Wszyscy patrzą tylko na Barce i Real a pamiętajmy, że jest jeszcze atletico za naszymi plecami.

0

chodzi mi o to, że pamiętam jak cieszyłem/liśmy się jak real przegrał z valencią i już świętowaliśmy a później Barcelona przegrała w sociedad. Poczekajmy do jutra. do xaviheart

0

Pamiętajmy, że ten "tylko: pkt do realu będzie tylko wtedy jeśli Barca jutro wygra na san mames a ostatnim razem Barcelona wygrała z athleticiem na ich stadionie 3 lata temu.

0

Pozatym dodam że włąsnie nawet w statystykach o nie wypada wcale tak nie najgorzej

0

zgadzam się z Tobą w 100%. statystyki są omylne. Suarez jest potrzebny i nie zgadzam się z sarkastycznymi opiniami wielu krytyków tego piłkarza.

0

wg mnie również tak

0

Apelacja MArcelo odrzucona !!!!!!!!!!! hahaha!!!!!!!! :D:D

0

co do athleticu to ma rację bo ostatni raz 3 lata temu Barca wygrała na ich boisku. Moim zdaniem Pedro powinien zostać w Barcelonie, jest zgrany z drużyna i już z na się z piłkarzami i pozatym jak już ktoś wczesniej wspomniał mamy bana na transfery.

0

ja w przeciwieństwie do większości osób jakoś nie widzę Reusa w Barcelonie.

0

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I 100LAT.

0

Ja również mam taką nadzieje a nawet chciałbym, żeby ich tak 4-0 rozjechali :DD.
Ale powiem ci, że Real ostatni raz wygrał na Calderon niemal że dokładnie rok temu (11 lutego) a historia lubi się powtarzać.

1

dlaczego idioci???? coś jest nie zgodne z prawdą??

0

Nawet jak się będą odwoływać to cały ten komitet sędziowski nie zdąży się już zebrać do meczu z Atletico więc już po ptokach

0

sprawdziłem ten kalendarz rozgrywek i widzę, że te mecze które napisałeś poza dwoma chyba są już na sam koniec rozgrywek a do tego czasu dużo się może zmienić czyli forma drużyn i samego realu(jak narazie mogłaby być lepsza nie ma co ukrywać). Ale jednego jestem pewien i tym samym zawiedziony, że do Gran Derbi na Camp Nou albo i może nawet później Barcelona nie odzyska pozycji lidera.

0

I jak już wcześniej pisałem mają naprawde tragiczną obrone. I przytocze tu słowa komentatora, ze jeden ze stoperów (chyba Kołodziejczak) to nie wiadomo czy nadawałby się na nasza Ekstraklase.

0

Dzięki za pocieszenie :) Naprawde.
b.t.w. espanyol gra jak narazie nienajgorzej :)

0

w sumie nie powiniem pisać, że słaba ale jak widzę jakich oni sytuacji dziś nie wykorzystali (m.in pudło z 5 m. w sumie na pustą bramke) to ręce mi opadają. I mają jak dlamnie tragiczną obrone.

0

dlatego to podtrzymuje moją nadzieje :D

0

Moja nadzieja zaczyna powoli wygasać na tytuł mistrza Barcelony ;(((((((((((((((((((((((((((((((

0

ta sevilla jest tak słaba, że nie chcę mi się wierzyć, że oni zajmują 4 miejsce w lidze, że oni wygrali ligę europy. To jest jakiś żart chyba. Jedyne co może tłumaczyć tą sytuacje to to, że są w dołku chyba (wniosek po ich kilku ostatnich meczach).
I mają farta, że jeszcze w 11 grają.

0

ja go raczej nie widzę i nie chciałbym na ławce trenerskiej Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?