0

jak waszym zdaniem dziś villareal zagra?????

2

ALE KARNEGO NIE BYŁLO

1

racja ziomek. moijm zdaniem awans w kieszenui nawet porażka 1:0 daje awans więc jestem pewien awansu do ćwierćfinału Barcy, karny messiego tylko podgrzewa temperature i zapewni miejsca na camp nou kibicami angli.

0

zgadzam się z Tobą w 100%. uważam że mogło by c i 1-4 albo 8i nawet 6 ale piłka jest pilką. szkoda karnego ale każdy kied6yś nie wykorzysta karnego.

0

hun8jnia ale mógł trafić ale i tak wiem że ćwierćfinał mamy w kieszeni

1

miał więcej niż 2 sytuacjke a\le strzelił

0

ty sam jesteś "fartem wielkim"

0

powiem ci że coś w tym jest - suarez chłopak z wysp

0

jeszcza jedna brama i ćwierćfinał mamy w kieszeni

0

Pięknie Pięknie Pięknie Suarez Się odradza :))))))

0

nie znasz się - on chce mięć 2och bramkarzy grających cały czas. żeby właśnie gdyby któryś z nich wyłapał nie daj boże kontuzje to miał jakąś alternatywe

0

powiem wam, że nie chce mi się wierzyć, że po ostatnich meczach ligowych man city i Barcelony różnica w stawkach sts-u za ten mecz jest tak duża. Czyli Man city 3.20 - 2.10 Barcelona

0

widziałem kilka meczy southampton i powiem wam, że gra dobrze. z drugiej strony pytanie czy wkoponowałby się on w zespół i pasowałby mu styl Barcelony bo to już jest bardzo watpliwe.

0

ocenimy na koniec sezonu

0

różnica jest taka, że jak barcelona gra piach to przegrywa góra 0-1 no czasami 1-3 a real jak gra piach dostaje 0-4 haha to jest dobnrze powiedziane

0

podejrzewam, że on nawet nie jest kibicem realu tylko jest zwykłym hejterem co prowokuje ludzi. Bardzo prawdopodobne, że również ma konto na stronie realu i tam prowokuje kibiców realu tak samo jak nas tu.

0

moim zdaniem real nie wygrał na farcie ale napewno daleko mu od wysokiem formy co mnie cieszy i wierzę że villareal im urwie punkty. a póxniej Barcelona w gran derbi

0

jest jeszcze 2ugie gran derbi

0

faktycznie. powinienem napisać t.j. albo poprostu nie robić skótu

0

i ja ci polecam wszystkie książki Harlana Cobena

0

dobra książka też ją niedawno czytałem poważnie (ok 2 miesiące temu). a dla Ciebie szklanka jest zawsze do połowy pełna czy do połowy pusta :)) ??

1

Ja również w to wierze i jestem takiej postawy.

0

Ale faktycznie bardzo denerwujące jest to że ze wszystkimi faworytami wygraliśmy mecze a real na nich starcił pkt (valencia i atletico) ale i tak jest nad nami bo my starcilismy pkt z malaga itp. VeB!!

0

siedząc na tej stronie zaprzeczasz temu co napisałeś

0

zobaczymy z villareal i kto będzie płakać. zobaczymy kto na camp nou będzie płakać.

3

do tej bramki realu wierzyłem że elche urwie pkt realowi. szkoda. nie ma co się łudzić. ale tego że villareal urwie pkt realowi to jestem pewien. Jak zagrają tj z Barceloną to napewno wywalcza conajmniej remis.

0

dla mnie kopał w piłkę a to że trochę zdenerwowała go to że zawodnik malagi zasłaniał ją ciałem nie znaczy, że już od razu kopał go w brzuch

1

właśnie oglądam mecz City. I powiem wam, że jeżeli Barcelona się nie pozbiera to może być ciężko. Fakt na plus jest taki, że Barcelona dobrze sobie radzi z drużynami grającymi ofensywnie.

0

dlaczego trolling??

0

moim zdaniem nie, on kopał w piłkę i nie robił tego z jakąś agresją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?